کروناویروس در می سی سی پی: گروه حقوقی دعوا ممنوعیت عبادت خدمات در گرینویل

لدگر | No comments

یک حقوقی سازمان است و خواستار آن است که یک شهر در می سی سی پی دلتا لغو موقت ممنوعیت عبادت خدمات در داخل کلیساها و یا در پارکینگ.

گرینویل تصویب ممنوعیت این هفته سعی کنید به سرعت گسترش ویروس بسیار مسری. این ممنوعیت در اثر تا زمانی که رژیم صهیونیستی. تیت ریوز’ ایالت اقامت در خانه سفارش است که به پایان می رسد, مارس 20.

ریوز گفته است که بارها و بارها او باور ندارد دولت می تواند نیروی کلیساها به نزدیک است. اما با نزدیک شدن به عید پاک او است درخواست از مردم برای عبادت به صورت آنلاین و یا در خانه. این گرینویل سفارش می گوید این شهرستان را تشویق می کند همان است.

می سی سی پی کلیساها: چگونه آنها در حال اتصال به جشن عید پاک در میان همه گیر

گرینویل شهردار Errick D. سیمونز گفت: این شهرستان تشدید قوانین برای کلیساها به دلیل اینکه اکثر COVID-19 موارد وجود دارد “باعث شد چرا که مردم به کلیسا رفت و یا یک کلیسا جمع” مانند عروسی و یا مجالس ترحیم.

“ما شاهد تعداد زیادی از کلیساها و حتی پس از 20 مارس هنوز هم برگزاری خدمات از 50 یا 60 نفر” سیمونز گفت.

تگزاس مبتنی بر اول آزادی, موسسه فرستاده یک نامه به Greenville, مقامات روز شنبه خواستار آن است که شهر رها کردن “سخت گیرانه و خلاف قانون اساسی” محدودیت در خدمات عبادت.

بیشتر: کروناویروس در می سی سی پی: کلیساها در سراسر دولت در حال اصلاح خدمات به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض

این گروه گفت که کشیش یک گرینویل کلیسا بوده است ایستاده در پارکینگ و با استفاده از یک تصادف تعقیب درهم bullhorn به ارائه خطبه های خود در حالی که مردم نشستن در یک ماشین با خود ویندوز نورد به گوش دادن. این نامه گفت: گرینویل پلیس صادر $500 بلیط در روز چهارشنبه به مردم پارک شده در خارج از یک کلیسا برای خدمات مشابه.

آسوشیتد پرس در سمت چپ یک پیام صوتی پنج شنبه برای یک دستیار رئیس پلیس و او بلافاصله پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>