کروناویروس در می سی سی پی: MSU به برگزاری آنلاین شروع مراسم

لدگر | No comments

دانشگاه ایالتی می سی سی پی در حال رفتن به نگه داشتن آن در فصل بهار شروع آنلاین اجازه می دهد فارغ التحصیلان به “به رسمیت شناختن برای کار سخت خود را” مسئولان دانشگاه گفت: در انتشار اخبار.

“بسیاری از ما فارغ التحصیلی دانش آموزان بیان کرده اند که برخی از نوع شناخت مهم است” گفت: دیوید شاو MSU شهردار و معاون اجرایی رئیس جمهور. “همانطور که همه ما با تجربه بیش از چند ماه گذشته تعامل از طریق فن آوری به ما می دهد فرصتی برای گرد هم آمده و به فارغ التحصیلان این تجلیل نه تنها برای دستاوردهای خود را اقتباس و پشتکار است.”

Coronavirus نوآوری: Mississippi State تبدیل هواکش به کمک امکانات مراقبت از بهداشت

آنلاین مراسم آغاز خواهد شد و در ساعت 2 بعد از ظهر ممکن است 1. MSU رئیس جمهور علامت Keenum خواهد مشورت درجه و آدرس جدید فارغ التحصیلان.

شاو گفت: برگزاری مراسم های آنلاین “می تواند همچنان در همان حس روح و رانندگی است که هر کس تا به حال در طول انتقال به آموزش آنلاین.”

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم جمعه

فارغ التحصیلان که مایل به شرکت در یک سنتی مراسم فارغ التحصیلی انجام این کار ممکن است با لباس شاهانه یا فاخر در این دانشگاه در ماه دسامبر شروع.

دانشگاه جنوب می سی سی پی به طور آزمایشی برنامه ریزی خود را شروع مراسم Aug. 20-22. دانشگاه می سی سی پی را شروع فعالیت ها به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی.

آیا شما فارغ التحصیل?

MSU کارشناسی و کارشناسی ارشد داوطلبان ممکن است خرید لباس شاهانه یا فاخر در نرخ های ویژه متناسب با معمول نرخ اجاره. لباس شاهانه یا فاخر خواهد بود از طریق پست به کسانی که تصمیم به خرید آن و فارغ التحصیلان می توانند لباس شاهانه یا فاخر به پردیس در پاییز به تصاویر خود را گرفته اند با MSU رئیس جمهور علامت Keenum. دانش آموزان برنامه ریزی برای سفارش لباس شاهانه یا فاخر می خواست به انجام این کار به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در MSU بهار شروع مراسم بازدید registrar.msstate.edu/students/graduation.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>