کروناویروس در می سی سی پی: موارد جدید مرگ و میر گزارش شده جمعه

لدگر | No comments

می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت اعلام کرد 181 موارد جدیدی از کروناویروس در می سی سی پی, دوشنبه و سه اضافی مرگ و میر آوردن این دولت در مجموع موارد به 1,358 با 29 مرگ و میر.

این MSDH همچنین گزارش داده ها بر روی شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات و یا خانه های سالمندان جمعه. با توجه به بخش “حتی یک مورد از COVID-19 در این امکانات در میان ساکنان و یا کارکنان در نظر گرفته شده است شیوع.”

وجود دارد 28 شیوع بیماری در خانه های پرستاری در 24 استان ها در سراسر کشور.

شیوع گزارش شده در دراز مدت مراقبت در مراکز استان ها از جمله: Amite, بولیوار, Calhoun, Chickasaw, Forrest, Hancock, (2), Harrison, Hinds (2) Jackson, Lauderdale, (3), Leflore, Lincoln, Madison, Marion, Monroe, نیوتن, Oktibbeha, Pearl River, Prentiss, اسمیت, Tunica اتحادیه وارن و Yazoo.

MSDH کاهش یافته است به نام خانه سالمندان با شیوع فدرال با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی.

با 139 تایید COVID-1 موارد Hinds شهرستان است که اکثر موارد در دولت است. دسوتو در حال حاضر دومین شماره 111.

مرگ و میر گزارش شده در Amite, بولیوار, Chickasaw, دسوتو, Hancock, Harrison, هولمز, Humphreys, Jackson, لافایت, Lee, Leflore, Marshall, مونرو, Montgomery, Panola Perry, Pontotoc, Rankin, Sunflower, Tippah, Tunica, Webster, Wilkinson و Yazoo شهرستانهای استان است. Tippah شهرستان گزارش سه مورد مرگ در حالی که Chickasaw و Wilkinson استان ها را گزارش کرده اند ،

دولت اولین مورد گزارش شده در مارس 11, یک فارست شهرستان مردی که تا به حال سفر به فلوریدا.

وزارت بهداشت به روز رسانی تعدادی از موارد یک بار در روز. نتایج حاصل از آزمایش های انجام شده توسط بخش خصوصی و آزمایشگاه.

به عنوان جمعه 5,596 coronavirus آزمون تست شده توسط دولت بهداشت و درمان آزمایشگاه. تعدادی از تست های انجام شده توسط آزمایشگاه خصوصی ارائه شد در روز جمعه.

Q&A: در اینجا همه چیز شما باید بدانید در مورد سی سی پی جدید پناهگاه در محل سفارش

پناهگاه-در-محل: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز دستور ایالت پناهگاه در محل به اثر را به جمعه

ایالات متحده تا به حال بیش از 245.000 COVID-19 عفونت و بیش از 6 ، 000 مرگ و میر ناشی از صبح روز جمعه. موارد تایید شده اما یک تابع تست. وجود دارد بیش از 1,030,000 موارد تایید شده در سراسر جهان روز جمعه بیش از 54 ، 000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

این شکستن داستان و به روز خواهد شد.

لطفا کمک کار ما در شیپور لجر با اشتراک. تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>