کروناویروس در می سی سی پی: نظرسنجی ها نشان می دهد نگرانی احساسات در پاسخ دولت

لدگر | No comments

Coronavirus مؤثر است همه Mississippians در یک راه یا دیگری پس Millsaps کالج و Chism استراتژی اختصاص داده شده بسیار از آن بهار فصلی دولت از دولت به بررسی اثرات این بیماری همه گیر.

“Coronavirus بیماری همه گیر جهانی است بحران و همکار ما Mississippians احساس تاثیر بر خانواده ها و جوامع محل کار و مدارس و مکان های عبادت” گفت: Nathan R. Shrader صندلی از Millsaps کالج گروه از دولت و سیاست و کارگردان آمریکایی مطالعات برنامه. “ما احساس می شد بسیار ارزشمند به وقف بیشتر از این سه ماهه را بررسی به بررسی چگونه Mississippians در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“در کل ما در بر داشت شهروندان ما عمیقا آشفته و ما امیدوار سی سی پی سیاستگذاران را بهره مند از درک این بیماری همه گیر را در اثر ماگنولیا دولت و مردم است.”

COVID-19: Coronavirus شیوع نزدیک به سه برابر در می سی سی پی, زندان فدرال در یازو سیتی

کلید بررسی یافته های

  • به طور کلی, می سی سی پی رای دهندگان تمایل به این باور فدرال و ایالتی و محلی دولتی در واکنش به شیوع کروناویروس شده است به کار گرفته شده در راه است که محافظت از سلامت و ایمنی شهروندان است. این بررسی نشان داد رای دهندگان تصویب دولت فدرال پاسخ 62 درصد به 34 درصد از تصویب دولت پاسخ 64% 33% و پاسخ خود را از دولت های محلی 66 درصد به 31 درصد.
  • نزدیک به 90 درصد از رای دهندگان می سی سی پی بسیار یا تا حدودی در رابطه با این بیماری همه گیر و امکان خود و یا کسی که در خانواده خود بیمار شدن. این بررسی نشان داد Mississippians دیده می شود زندگی خود را به طور قابل توجهی مختل گیر با 83 درصد گزارش که تا حدودی یا به طور قابل توجهی مختل در حالی که نزدیک به سه چهارم تمرین 100% مطابق با اجتماعی فاصله و اقامت در خانه محدودیت.
  • سلامت و امنیت اقتصادی بالا باقی می ماند اولویت برای رای دهندگان به 73 درصد بر این باورند که شیوع کروناویروس منجر به یک رکود اقتصادی. Mississippians نیز فرسایش در مورد اینکه قادر به پرداخت هزینه پوشش درمانی برای خود و خانواده خود را در طول شیوع بیماری با نزدیک به 70 درصد گفت: آنها به طور قابل ملاحظه یا کمی بیشتر در رابطه با تأمین پوشش درمانی.
  • چهل و هفت درصد بر این باورند که دولت در مسیر درست 30 درصد می گویند آن است که حرکت در مسیر اشتباه است و 23 درصد مطمئن نیستید.
  • ساخت بهداشت و درمان در دسترس تر است اولویت رای دهندگان در این زمان با 27 درصد گفت: این چیزی است که آنها می خواهم برای دیدن می سی سی پی را انتخاب رهبران کار در جکسون. نوزده درصد می گویند خود را اولویت است و بیشتر بودجه برای مدارس دولتی و 16 درصد تثبیت دولت ما را در جاده ها و پل ها 16 درصد به نفع حفاظت از ارزشهای سنتی خانواده 4 درصد حمایت از افزایش بودجه برای دانشگاه ها و کالج ها و 3 درصد کاهش اندازه دولت.
  • می سی سی پی مقننه — در حال حاضر در وقفه از جلسه با توجه به شیوع کروناویروس — زیر آب است با رای دهندگان. سی و نه درصد از رد گذاران’ عملکرد 26 درصد تایید و دیگری 35% مطمئن نیستید.
  • چهل و پنج درصد از رای دهندگان می گویند, می سی سی پی امور خارجه دولت پاسخ مناسب به همه گیر 42 درصد می گویند دولت رفته است و نه به اندازه کافی برای پاسخ و 8 درصد معتقدند دولت رفته است بیش از حد.

کروناویروس در می سی سی پی: 14 مرگ و میر و 204 مورد جدید گزارش شده در روز سه شنبه

2020 انتخابات ریاست جمهوری

این نظرسنجی همچنین بررسی ترجیحات رای دهندگان به عنوان 2020 انتخابات ریاست جمهوری. در مجموع 49 درصد از رای دهندگان می سی سی پی قصد بازگشت رئیس جمهور Donald J. Trump, 38% بازگشت معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن 7 درصد به نفع شخص دیگری و 7 درصد مردد هستند در این زمان. بیش از 70 درصد از رای دهندگان نگران اختلال در نوامبر آینده انتخابات با توجه به شیوع و رای دهندگان به شدت به نفع انتقال به یک رای-با-سیستم پست الکترونیکی برای نوامبر. پنجاه و چهار درصد حمایت در حال حرکت به رای-توسط-mail در حالی که 30 درصد مخالف هستند.

با توجه به کالج با بررسی های انجام شده از مارس 8-9 با حجم نمونه 508 با 53 درصد از مصاحبه های انجام شده از طریق تلفن همراه و 48% از طریق تلفن ثابت. بررسی یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4.35%. نتایج وزن به منعکس کننده میزان مشارکت برای سال 2020 می سی سی پی انتخابات است.

لطفا کمک کار ما در شیپور لجر با اشتراک. تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>