کروناویروس در می سی سی پی: Sanderson مزارع تایید 1 مورد در مککمب تسهیلات

لدگر | No comments

Sanderson Farms Inc. روز دوشنبه اعلام کرد که یک کارمند در شرکت مککمب پردازش کارخانه آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

کار فرد را در منطقه موجود بود به یکی کوچک پردازش جدول. اما جو F. Sanderson جونیور Sanderson مزارع رئیس و مدیر اجرایی گفت: شش سایر کارکنان در محل کار می تواند در معرض خطر.

آن دسته از کارکنان فرستاده شده اند خانه را به خود منزوی با پرداخت او گفت:.

“پس از یادگیری این مورد ما در زمان تعدادی از گام های فوری برای حفاظت از سلامت و ایمنی کارکنان” Sanderson گفت: در انتشار اخبار.

تمیز کردن کامل از تحت تاثیر قرار محل کار و شرکت دیگر امکانات انجام شد بیش از آخر هفته.

“ما اطلاع سایر پرسنل در مککمب گیاه مورد تایید شده و ادامه خواهد داد به کار در همکاری نزدیک با بخش بهداشت محلی در مککمب و می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت برای, راهنمایی” Sanderson گفت: در انتشار اخبار.

اهدای خون: Coronavirus لغو درایوهای علت کمبود در می سی سی پی

همانطور که از دوشنبه, می سی سی پی گزارش کرده 249 موارد coronavirus در 55 شهرستانهای استان از جمله چهار در پیک شهرستان که در آن گیاه واقع شده است. یکی Hancock County مرد مرده است از ویروس.

این است که در حال توسعه داستان و ممکن است به روز شده.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>