کروناویروس در می سی سی پی: او در جنگ “نامرئی هیولا” یک بسته مراقبت در یک زمان

لدگر | No comments

در یک انتقالی خانه در جنوب جکسون یک زن در محل کار بوده است کنار هم قرار دادن بسته های مراقبتی برای اولین پاسخ دهندگان سالمندان مقیم و خانواده های نیازمند.

این است پائولین راجرز راه مبارزه با آنچه او آن را “هیولا نامرئی” — این بیماری همه گیر کوروناویروس که تا به حال آلوده بیشتر از 1600 نفر در می سی سی پی و کشته شدن 43 عنوان از یکشنبه.

روز شنبه, احاطه شده توسط انبوهی از برنج ضد عفونی کننده دست دستمال مرطوب و پوشک راجرز متد طبقه بندی شده اند اهدا مواد غذایی و لوازم به کیسه های کاغذی.

“ما فقط می خواهیم آنها را به می دانم که ما در حال حمایت از آنها, چرا که من نمی توانم تصور کنید که در خط مقدم مانند آنها به دنبال مرگ در هر روز,” او گفت:.

راجرز تاسیس RECH پایه بیش از 30 سال پیش با شوهرش فردی راجرز. RECH می ایستد برای رسیدن به و آموزش برای جامعه امید و این سازمان با تمرکز بر کمک به که قبلا زندانی مردم و فرزندان زندانیان.

می سی سی پی coronavirus: Q&A: در اینجا همه چیز شما باید بدانید در مورد سی سی پی جدید پناهگاه در محل سفارش

راجرز ملاقات کرد در حالی که زندانی در مرکزی می سی سی پی Correctional Facility. آنها در حال حاضر اجرا انتقالی خانه برای زنان ترک زندان و برآورد 1,700 زنان آمده اند از طریق درب. برخی از ماندن تنها برای چند شب دیگر زندگی می کنند وجود دارد تا سه سال.

با هیچ ساکنان در آن زمان انتقالی خانه در جنوب جکسون تبدیل شد به یک پایگاه عملیات برای راجرز بسته مراقبت خط مونتاژ. به طور معمول, Pauline راجرز گفت: “آنها خواهد بود کار در خارج از یک کلیسا انبار با صدها نفر از داوطلبان.

او را پوسته پوسته شدن همه چیز را به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل های توصیه شده توسط مقامات بهداشت عمومی. آماده کیف و جعبه لوازم نهایت خواهد دست به یک گروه از داوطلبان که در حال کمک به مردم در جامعه است.

“آن را سخت به آن را دریافت کند در این بیماری همه گیر” او گفت:.

قبل از هفته راجرز گفت: بنیاد به جکسون بیمارستان 15,000 ماسک بنیاد دریافت کرده بود به عنوان یک کمک مالی قبل از شیوع بیماری همه گیر.

“اگر ما به یاد داشته باشید همسایگان ما به یاد داشته باشید ما خواهر به یاد داشته باشید برادران ما که نهایی هدیه” راجرز گفت. “آن را به عشق همسایه خود را به عنوان خودتان و این فرصتی برای عشق همسایگان ما به خودمان است.”

راجرز گفت که او نگران مردم در می سی سی پی زندانها به ویژه سالمندان و زندانیان بیمار که به ویژه آسیب پذیر هستند به COVID-19. او امیدوار است رهبران دولت آغاز خواهد شد مهربانانه آزاد کردن زندانیان است. دیگر سازمانهای مدافع حقوق مدنی نیز به نام آزادی در خطر زندانیان اما دولت تا کنون در برابر انجام این کار است.

راجرز گفت: او اختصاص داده شده زندگی خود را به کمک به دیگران است چرا که او می داند آنچه در آن مانند به زیادی ندارد.

زمانی که او 9 سال راجرز مادر از کشته شدن پدرش در یک اقدام دفاع از خود, او گفت:.

به عنوان فرزند از 11 فرزند شد او مسئولیت نگهداری از خواهر و برادر. برای تغذیه خانواده اش او را به لباس او به برادران و خواهران و آنها را به هر گونه مجالس ترحیم محل مصرف در داخل راه رفتن فاصله, او گفت:.

او همیشه می تواند پیدا کردن تمام casseroles, کیک و تابه نان به خانه می برد.

او دستگیر شد و چندین بار برای دزدی از مغازه و او به پایان رسید تا محکوم به شش سال زندان به عنوان یک همیشگی مجرم راجرز گفت. در زندان با او ملاقات وندی هچر می سی سی پی, وزارت اصلاحات’ اولین زن قاضی عسگر. راجرز اعتبارات هچر با کمک به او به نوبه خود زندگی خود را در اطراف.

پس از خروج از زندان راجرز ندارد, در هر جایی برای رفتن. در مخالفت با سیستم زندان قوانین هچر در زمان او و کمک به او در پیدا کردن اشتغال است.

این RECH بنیاد انتقالی خانه برای زنان است که پس از هچر.

راجرز گفت: او پرداخت هچر را با مهربانی رو به جلو به هر کس که او تلاش می کند برای کمک به او در زندگی است. او امیدوار است که دیگران همان را انجام خواهد داد.

“اگر شما در قدرت خود را به انجام کارهای خوب برای دیگران, (سپس) برکت کس دیگری” راجرز گفت. “این بزرگترین چیزی است.”

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>