کروناویروس در می سی سی پی: برخی از دانش آموزان در بهداشت حرفه ای قادر به تکمیل بالینی

لدگر | No comments

برخی از دانش آموزان برای تحصیل در رشته شغلی در مراقبت های بهداشتی در می سی سی پی, کالج با داشتن یک زمان دشوار اتمام ترم بهار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

جانا Causey, معاون رئیس جمهور برای فارست شهرستان عملیات در Pearl River Community College گفت: دانش آموزان قادر به تکمیل دوره خود حاضر, اما برنامه ریزی های بالینی کار تبدیل به یک چالش.

“در حال حاضر بسیاری از سایت های بالینی باید گفت: اساسا آن را به دلیل وضعیت ویروس است که آنها در حال گرفتن نیست, دانش آموزان,” او گفت:.

از همه امکانات مجبور به انصراف از داشتن دانش کار با متخصصان پزشکی در یک محیط بالینی به تمرکز بر روی نیازهای فوری مداوم مراقبت های بهداشتی در بحران است.

“ما کاملا احترام به تصمیم گیری است که آنها را در بحران ما در” Causey گفت. “ما بر این باورند که آنها در حال انجام همه آنها می توانند به ما کمک کنند. ما خواهید بود زیر سرب خود را زمانی که آنها به ما اجازه می دهد برای قرار دادن دانش آموزان ما پشت در سایت و انجام هر کاری که ما نیاز به انجام به تواند مفید باشد.”

حتی اگر برخی از سایت ها قادر به ارائه clinicals برای دانش آموزان این برنامه بر روی نگه دارید تا زمانی که همه دانش آموزان را می توان جایگزین.

“ما نمی تواند قرار دادن تمام دانش آموزان ما در یک بالينی سایت” Causey گفت. “ما نمی توانیم برخی و نه دیگران پس ما فقط متوقف و ارسال آنها را به clinicals در این مناطق برای لحظه ای.”

بهره مند شوند حدود 540 دانش آموزان در آن نه برای اعتبار برنامه های پزشکی. حدود 120 نفر از آنها قرار است به فارغ التحصیل در مارس و دیگری 120 انتظار می رود که فارغ التحصیل در ماه جولای.

این دانشکده همچنین دارای حدود 15 مدیران خدمات پرستاری که فارغ التحصیل هر چند هفته در بالای برای-برنامه های اعتباری.

بهره مند شوند نه تنها دانشگاهی در می سی سی پی است که در مواجهه با این معضل است.

“Hinds کالج نیز دچار ناتوانی در ارائه دانش آموزان با دست در تجارب بالینی در حال حاضر با توجه به COVID-19 به عنوان اکثریت قریب به اتفاق بالینی وابسته را به حالت تعلیق دانشجویان و استادان از آمدن به امکانات خود گفت: کاترین الیوت پرستاری و پيراپزشکی دین در Hinds County Community College.

Hinds CC حدود 800 اعتباری و غیر اعتباری ثبت نام دانش آموزان در پرستاری و پيراپزشکی برنامه های این ترم در سراسر منطقه الیوت گفت.

وجود دارد حدود 15 کالج در می سی سی پی که اکثر ارائه برنامه های مشابه به کسانی که از Hinds و رودخانه مروارید کالج ها.

هزینه coronavirus: Ole Miss, می سی سی پی امور خارجه جنوب از دست MVSU آماده به موضوع بازپرداخت دانشجو

بهره مند شوند دانش آموزان بودند که در مسیر تکمیل برنامه های خود را در این سال در حال حاضر در انتظار برای دیدن آنچه که در آینده نگه می دارد.

“قادر به قرار دادن این دانش آموزان در clinicals بسیار به چالش کشیدن در تلاش به آنها را به پایان برساند و در زمان” Causey گفت. “ما در حال کار با بیمارستان ها و سایت های بالینی برای دیدن اگر ما می توانید آن دسته از دانش آموزان در. امیدوارم ما قادر خواهید بود برای گسترش این زمان ترم است که ما در آن هستیم و آنها را در سایت های بالینی را به پایان برساند تا حداقل در تابستان.”

در Hinds, الیوت گفت: برخی از دانش آموزان قادر به انجام حداقل بخشی از مطالعات بالینی از طریق شبیه سازی.

“در حالی که تمام برنامه های مراقبت های بهداشتی ارائه شده در Hinds نیاز به اکثریت تجارب بالینی انجام شود تا در مناسب محیط بالینی بسیاری از برنامه های مجاز به استفاده از یک درصد از شبیه سازی تجارب بالینی در ازای مستقیم مراقبت از بیمار” او گفت:. “برنامه هایی که مورد تایید برای انجام شبیه سازی تجارب بالینی در حال فراهم کردن این فرصت ها برای دانش آموزان است.”

کروناویروس در می سی سی پی: اهل بیت می گوید شیوع بیماری در زندان فدرال مانند ‘حکم اعدام’

مراقبت های بهداشتی آموزش دیده حرفه ای در تقاضای بالا هستند و نیاز به رشد خود ادامه Causey گفت. او گفت: دانش آموزانی که فارغ التحصیل شد و در ماه دسامبر شده اند قادر به رسیدن به نیروی کار فقط پیش از شیوع کروناویروس.

“من حدس می زنم طرف دیگر آن معادله این است که آن را ایجاد یک وضعیت که در آن ما در حال رفتن به نیاز این دانش آموزان در محل کار واقعا به سرعت به دلیل نیاز رو به رشد برای مراقبت های بهداشتی به خصوص ما respiratory therapists,” او گفت:.

الیوت گفت که او مطمئن است که دانش آموزان قادر خواهد بود برای پیدا کردن کار بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها قادر به تکمیل خود را clinicials.

“من باور نمی کنم این را تحت تاثیر قرار بسیاری از بهار ما فارغ التحصیلان توانایی برای پیدا کردن کار حق دور” او گفت:. “ترین مراقبت های بهداشتی دانش آموزان باید به تصویب ملی و/یا دولت مجوز معاینه و یا آزمون گواهینامه به منظور قادر به رفتن به محل کار پس از فارغ التحصیلی.

“دانشکده در حال تمرکز در ادامه به آماده سازی دانش آموزان نه تنها به اهداف از دوره های خود را, اما همچنین قادر به عبور از این آزمون بدون در نظر گرفتن نه قادر به رفتن به یک محیط بالینی در این زمان است.”

Coronavirus نوآوری: کم هزینه یک ماسک ایجاد شده در هتیزبرگ برای کمک به کمبود عرضه

الیوت گفت که حتی اگر آموزش بالينی مختل شد در طول ترم بهار Hinds’ پرستاری و پيراپزشکی دانش آموزانی که در ترم آخر در حال حاضر متعدد بالينی ساعت پیش.

“با اکثریت برنامه accreditors اعطای مجوز اجازه می دهد تا به صورت متناوب فعالیت های یادگیری به جای سنتی بالینی فعالیت های ما احساس می کنید که دانشجویانی که این ترم فارغ التحصیل آماده خواهد شد و قادر به مشارکت مثبت در نیروی کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:.

الیوت گفت: می سی سی پی مدیره پرستاری است که اجازه می دهد دانش آموختگان پرستاری قادر به درخواست برای مجوز موقت از اخذ مجوز شورای ملی به فارغ التحصیلان برای کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“این یک فرصت عالی برای دانش آموختگان پرستاری در نیروی کار به سرعت و به استفاده از تجربیات کار برای کمک به آنها آماده شدن برای امتحان NCLEX,” او گفت:.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>