کروناویروس در می سی سی پی: دولت در حال حاضر دارای 6 موارد پس از آزمایش 90

لدگر | No comments

می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت, مقامات روز جمعه اعلام کرد دولت در حال حاضر شش مورد از رمان coronavirus.

پنج نفر از شش مورد گزارش شده در جمعه, مارک تشدید این ویروس در می سی سی پی است که می رود به یک foreshadow بیشتر موارد آمده است.

سه تا از این موارد شامل بیماران بیش از سن 65 قرار دادن آنها را در میان آنچه که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در نظر معرض خطر جمعیتی.

آخرین دو مورد شناسایی جمعه بعد از ظهر از سرچشمه رودخانه مروارید و Copiah شهرستانهای استان است. هم زنان هستند و بیش از 65 و در بیمارستان بستری شده است با توجه به بخش بهداشت و درمان.

سه تا از این موارد در فارست شهرستان: دو مرد که در سفر به فلوریدا هستند خود منزوی در خانه و 65 سال در بیمارستان بستری شده است با ویروس.

یک مورد دیگر شامل یک زن در LeFlore شهرستان است. او خود منزوی در خانه.

آن نقشه:Coronavirus موارد در می سی سی پی, لوئیزیانا, کشورهای دیگر

در تقاضا:Kroger و هدف محدود کردن برخی از خرید با هدف پیشگیری coronavirus

دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز و اپیدمیولوژی دولت دکتر پل بایرز در جمعه کنفرانس مطبوعاتی گفت: آنها نگه داشتن برخی از بیمار اطلاعات محرمانه برای محافظت از حریم خصوصی خود را.

بایرز گفت: دولت شاهد تعداد فزاینده ای از موارد شده است اما انتظار می رود با توجه به گسترش ویروس در سراسر کشور است.

“بدیهی است که آن را بسیار آشکار است که همه چیز در حال پیشرفت و تکامل بسیار سریع,” او گفت:. “این است و نه غیر منتظره. ما واقعا ramped تا تست در پاسخ.”

دو فارست ساکنان شهرستان سفر کرده بود به تازگی با دو تا جنوب فلوریدا و کارولینای شمالی است. معلوم نیست که اگر Leflore شهرستان بيمار سفر کرده بود در روزهای اخیر.

داستان ادامه دارد پس از گالری عکس.

پیش از آن در هفته این اداره گفت آن را از نزدیک نظارت دو شمال می سی سی پی ساکنان که تا به حال “تماس نزدیک” با Shelby County Tennessee, ساکن که تست مثبت برای ویروس.

فارست شهرستان: می سی سی پی گزارش 1 مورد coronavirus

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه شما باید بدانید

افزایش تست

به عنوان تعدادی از آزمایشات افزایش پس از انجام تعداد موارد است.

دولت ramped تا تست در 24 ساعت گذشته. گروه گزارش آن را به حال انجام شده 42 تست های پنج شنبه. روز جمعه این تعداد شروع به پریدن کرد به 90.

دابز گفت: دولت آزمایشگاهی می تواند انجام حدود 200 تست در روز است. او گفت: دولت آماده شد برای افزایش تست با بیش از 1000 تست کیت در دست است. بیشتر خواهد شد درخواست از CDC در صورت نیاز.

دابز گفت که او درخواست کرده است بيمارستانهای دولتی به تعویق انداختن غیر ضروری درمان برای اطمینان از در دسترس بودن تخت بیمارستان در کشور در صورت نیاز. او همچنین توصیه ساکنان که به اعتقاد آنها ممکن است بیمار به بازدید از اتاق اورژانس بلکه تماس های آینده اجازه می دهد تا بیمارستان یا درمانگاه به ترتیبات.

دابز توصیه Mississippians برای جلوگیری از تجمعات از 250 نفر یا بیشتر و برای شرکت در “اجتماعی فاصله” یا راه هایی برای جلوگیری از تماس نزدیک با دیگران است.

تمام شش می سی سی پی موارد در نظر گرفته presumptive مثبت معنی آزمون هنوز به تایید توسط CDC.

بایرز گفت: وزارت به دنبال خواهد داشت CDC دستورالعمل برای امکان تعطیلی مدارس.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>