کروناویروس در می سی سی پی: Stewpot باعث تغییرات بیشتر برای کمک به نیازمندان بی خانمان

لدگر | No comments

Stewpot جامعه خدمات خدمات جدید برای مشتریان خود را برای کمک به بهتر کسانی که نیاز به سرپناه و مواد غذایی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

خدمات اجتماعی را به نوبه خود فرصت مرکز سرپناه روز به یک شبه پناهگاه راه اندازی یک وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برنامه ها و خدمت صبحانه چهار روز در هفته.

ارائه مواد غذایی به افراد مسن و معلول

وعده های غذایی بر روی چهار چرخ در همکاری با UMMC پزشکی و پرستاری ارائه خواهد شد تحویل برای افرادی که قادر به آمدن به جامعه آشپزخانه روزانه.

  • از دانشجویان داوطلب را به رفتن ناهار به شهروندان ارشد در جکسون مترو هر روز به عنوان مورد نیاز است.
  • بیشتر تحویل خواهد شد تا با یک داوطلب اختصاص داده شده به یک فرد خاص.

فرصت مرکز به عنوان پناهگاه های اضافی

Stewpot فرصت مرکز باز کرده است تا اضافی سرپناه شبانه برای مردان در روز خود را پناهگاه تا پایان ماه مه. روز سرپناه است که به طور معمول برای مشتریان به کار بر روی مهارت های کامپیوتر, کار, برنامه های کاربردی, رزومه و به انجام لباس های شسته شده.

  • روز پناهگاه باز است از ساعت 6 صبح تا ظهر و در 3 p. m. و درها را به روی عموم باز در 4:30 بعد از ظهر کارکنان قرار می دهد از تختخواب تاشو برای بیش از 30 نفر با 6 پا اجتماعی فاصله گرفتن حکومت.
  • هر مشتری که وارد برای یک شب ماندن را مجبور به شستن دست های خود را و خود را متوسط گرفته شده است.
  • شام را در خدمت هر شب در 6 p. m.

کریستی برنت مدیر Stewpot فرصت مرکز گفت که او و کارکنان خود را متعهد به کمک به این علت به مطمئن شوید که دوستان خود را سالم بماند.

Stewpot به خدمت صبحانه

  • خدمات اجتماعی را آغاز کرده است در وعده صبحانه برای مشتریان در چهار روز در هفته.
  • صبحانه چاه کن همیشه ته چاهه خواهد شد و در خدمت هر روز هفته به جز سه شنبه ها شروع 8:30 صبح

Stewpot هنوز پذیرش کمک های مالی برای صبحانه و شام.

چگونه برای کمک به

تماس با استفانی Echols در 601-353-2759 برای اهدای صبحانه و وعده های غذایی برای سالمندان و یا برای کمک به شربت خانه مواد غذایی.

بازدید Stewpot فرصت مرکز Facebook برای کسب اطلاعات بیشتر در کارهای داوطلبانه و یا تماس Stewpot خدمات اجتماعی در 601-949-3540.

تماس با Italiana اندرسون در (601)-720-3907 یا [email protected] Follow @ItalianaAnders2 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>