کروناویروس در می سی سی پی: UMMC, MSDH باز یک روز فقط تست سایت

لدگر | No comments

به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در می سی سی پی امور خارجه وزارت بهداشت و دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی برنامه ریزی برای باز کردن دو COVID-19 تست سایت برای یک روز.

تست سایت که باز خواهد شد از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر روز جمعه رایگان خواهد بود. آنها در واقع در DeSoto County, پیشرو شهرستان برای coronavirus موارد در می سی سی پی با 49 و Coahoma شهرستان که تا به حال 17 موارد تایید شده به عنوان پنج شنبه.

در DeSoto County, تست سایت خواهد بود Lewisburg, دبیرستان, 1775 صنایع دستی جاده, شاخه زیتون. در Coahoma شهرستان محل خواهد بود Coahoma مرکز نمایشگاه, 1150 Wildcat درایو کلارکسدیل.

بیمارانی که دچار علائم کروناویروس ممکن است از طریق غربالگری با UMMC پزشک با تماس 601-496-7200. آنها همچنین می توانند با استفاده از C Spire سلامت UMMC مجازی COVID-19 تریاژ telehealth برنامه گوشی های هوشمند.

کروناویروس در می سی سی پی: COVID-19 نفر از شهرستان توسط شهرستان در دولت

کروناویروس در می سی سی پی: 108 موارد جدید. دولت در مجموع در حال حاضر 485. ششم مرگ گزارش شده است.

C Spire سلامت برنامه در دسترس است برای دانلود از طریق فروشگاه برنامه اپل و گوگل فروشگاه بازی.

“ارائه شده توسط این روز تست سایت کلینیک ما امیدوار به پر کردن برخی از شکاف ها در مناطق که در حال دیدن بسیاری از موارد مثبت اما لازم نیست که بسیاری از محلی دیگر تست گزینه های موجود در حال حاضر گفت:” جیم Craig, MSDH معاون ارشد و مدیر بهداشت و درمان حمایت می کند.

در طول نمایشیک ارائه دهنده خدمات پزشکی را تعیین بیمار سطح خطر برای داشتن COVID-19 بر اساس علائم تب و سرفه و تنگی نفس یا درد گلو. هر کسی یافت می شود در معرض خطر برای داشتن coronavirus داده خواهد شد و یک قرار ملاقات برای آزمایش در یک مجموعه سایت نزدیک به آنها را.

در مجموعه سایت هایبیماران به خارج از اتومبیل های خود را. ارائه دهندگان پوشیدن دنده محافظ را به خود پنجره و سواب بینی خود را برای بازیابی نمونه برای تست انجام شود در MSDH بهداشت عمومی آزمایشگاه.

UMMC را به اطلاع آن دسته از آزمایش ها از نتایج و دستورالعمل های بیشتر.

بیمارانی که خطر کم و نه تجربه علائم کروناویروس را دریافت خواهد کرد یک قرار ملاقات. آنها را دریافت دستورالعمل های اجتماعی فاصله صفحه اصلی انزوا و مراقبت از خود است.

تماس با ویلتون جکسون در @[email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>