کروناویروس در می سی سی پی: UMMC به ارائه تست کلینتون در چهار شنبه

لدگر | No comments

Coronavirus تست در دسترس خواهد بود کلینتون روز شنبه. این تست در حال انجام است توسط دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی و رایگان است و برای کسانی که واجد شرایط.

مردم دچار تب و سرفه یا تنگی نفس می تواند تماس 601-496-7200 یا دانلود C Spire سلامت برنامه در دسترس برای آی فون iOS و گوشی های آندروید با توجه به UMMC.

که در آن:

Traceway پارک 200 فوتبال ردیف کلینتون. قرار ملاقات ساخته شده پس از فرآیند غربالگری.

غربالگری:

در طول غربالگری یک پزشک بپرسید چند سوال برای تعیین فرد را در خطر ابتلا به ویروس. کسانی که در معرض خطر بالا را دریافت خواهید کرد یک روز بعد قرار ملاقات برای درایو از طریق آزمایش. کسانی که از نظر در معرض خطر ممکن است با توجه به دستورالعمل برای مراقبت از خود در خانه.

تست:

مردم با یک قرار ملاقات باید برنامه ریزی برای رسیدن به زمان. مردم تنها با یک قرار ملاقات تست خواهد شد. مردم را در وسایل نقلیه خود را و ارائه دهندگان پوشیدن دنده محافظ را به پنجره ماشین. ارائه دهنده را درج یک نازوفارنکس سواب به بینی فرد در حال آزمایش شبیه به آنفولانزا آزمون. نمونه آنها را بازیابی خواهد شد رفتن به می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت برای تست.

انتظار برای نتایج:

UMMC تماس خواهد مردم را با نتایج آزمون. در این میان بسیار مهم است برای هر کسی که تست شده است و با رفتن به خانه. خود منزوی در خانه به دور از دوستان و خانواده برای حداقل هفت روز از زمانی که اولین علائم شروع یا سه روز پس از علائم بهبود قابل توجهی هر زمان دیگر است. اقامت حداقل 6 فوت دور از دیگران و جلوگیری از گروه 10 یا بیشتر مردم حتی زمانی که قرنطینه است که دیگر مورد نیاز است.

برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید: https://www.umc.edu/CoronaVirus/COVID-19-Testing/Home.html.

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>