کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم شنبه

لدگر | No comments

دولت و وزارت بهداشت شنبه شب گزارش داد دولت اول presumptive مورد رمان coronavirus. کمتر از دو روز بعد از بخش گزارش پنج بیشتر موارد.

از صبح روز شنبه دولت در بخش بهداشت و درمان ذکر شده شش مورد و 90 نفر آزمایش شده است.

این خبر باعث شده است تا رویداد لغو, تعطیلی مدارس و نصب و پاسخ تلاش دولت پرانتز برای موارد اضافی. شهر هتیزبرگ و فارست شهرستان در شب جمعه اعلام کرد یک دولت محلی اضطراری احتياط رهبران گفت: پس از سه مورد گزارش شده وجود دارد به قطع نوار قرمز و دسترسی به منابع برای پاسخ.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم تا کنون در مورد کوروناویروس در می سی سی پی.

اولین بیمار تا به حال سفر به فلوریدا

اولین مورد تایید شده از COVID-19 در می سی سی پی بود فارست شهرستان ، مرد با سن کمتر از 65 بود به تازگی از سفر به جنوب فلوریدا. مکان خاص و ناشناخته است.

او سفر با هواپیما از طریق Gulfport-Biloxi, فرودگاه بین المللی, با توجه به یک گزارش از خورشید هرالد.

دکتر استیون فارل افسر ارشد پزشکی در فارست بیمارستان عمومی در هتیزبرگ گفت: این بیمار را ندارد علائم زمانی که او فرود آمد در گولفپرت خروجی گزارش شده است.

انسان بعد از آن احساس بد و تماس بیمارستان که در آن کارکنان آماده شد برای دیدن او به او یک ماسک و دستکش قبل از او وارد بیمارستان برای جلوگیری از پتانسیل آلودگی. او خود در قرنطینه خانه که در آن او در حال انجام است, بیمارستان, مقامات گفت.

بیشتر COVID-19 مورد گزارش

وزارت بهداشت در روز جمعه تایید کرد دو موارد دیگری از این ویروس یک مرد و یک زن در شهرستان فارست.

یکی شامل یک زن بیش از 65 سال است که در معرض خطر جمعیت, با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری. این گروه در انتشار اخبار گفت که او به تازگی از سفر به کارولینای شمالی.

آن نامشخص است روز جمعه بعد از ظهر اگر دوم فارست شهرستان به اجرا در آمده و همراه سفر خود را از اولین عفونت به بیمار.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در 4:30 بعد از ظهر جمعه با مقامات تعدادی از coronavirus caseshad افزایش یافته است به شش. یک مورد شامل یک زن در LeFlore شهرستان است. او خود منزوی در خانه.

می سی سی پی مقامات نیز نظارت دو شمال می سی سی پی ساکنان که تا به حال “تماس نزدیک” با Shelby County Tennessee, ساکن که تست مثبت برای ویروس.

شیپور لجر است ارائه این داستان به صورت رایگان برای اطمینان از تمام خوانندگان دسترسی به اطلاعات مهم است. لطفا برای حمایت از ما روزنامه نگاری با اشتراک.

فارست شهرستان هتیزبرگ اعلام اورژانس

زیر رهبری دولت فدرال در روز جمعه بعد از ظهر فارست شهرستان هیئت سرپرست رئیس جمهور دیوید هوگان و شهردار توبی بارکر هر دو اسناد امضا شده و اعلام پاسخ به COVID-19 یک اورژانس محلی که طبقه بندی شده به عنوان یک بیماری همه گیر رویداد برای هر دو فارست شهرستان و شهر هتیزبرگ.

این بیانیه اجازه خواهد داد که برای استفاده از منابع و تجهیزات و پول اگر آن مورد نیاز است برای ارائه برای سلامت و ایمنی شهروندان است.

هوگان اظهار داشت: “اعلام COVID-19 به عنوان یک اورژانس محلی است که خداوند ، این کاهش از نوار قرمز است که اغلب در ارتباط با تهیه منابع ما اجازه می دهد برای خدمت به ساکنان شهرستان فارست به سرعت.”

دباغ افزود: “ما می دانیم که ما در یک رویکرد طولانی مدت در پاسخ به COVID-19 و ما می دانیم که ما نیاز به منابع برای انجام آن است. ساکنان هتیزبرگ سزاوار بهترین تلاش های ما در نگه داشتن آنها را سالم و امن است. از تجهیزات حفاظت شخصی برای ما امکانات پزشکی و اولین پاسخ دهندگان به بودجه اضافه کاری و خدمات ارائه شده به جامعه ما مطمئن شوید که آنها باید این منابع بخشی از آن است.”

“این بیانیه یک گام ضروری در رسمی این فرایند است که به ما اجازه می دهد برای دسترسی به دولت فدرال و منابع است. این به آن معنا نیست که وضعیت ما رو به تشدید است اما آن را به ما یک ابزار برای استفاده باید ما نیاز به” اظهار داشت گلن مور مدیر اجرایی فارست شهرستان اضطراری مدیریت منطقه است. “ما همچنان به کار با ما مدیریت اضطراری همکاران در محلی سطوح ایالتی و فدرال به انجام همه ما می توانیم به نگه داشتن جامعه سالم و امن است.”

Coronavirus موارد فزاینده در منطقه, ایالات متحده آمریکا

آخرین گزارش از دانشگاه جانز هاپکینز قرار می دهد تعداد موارد تایید شده از این ویروس در سراسر جهان در بیش از 153,511. تا کنون ایالات متحده 2,496 موارد و 51 مرگ و میر.

در ضمن تنسی و لوئیزیانا هر دو مرز, می سی سی پی را تایید کرده اند موارد متعدد. وجود دارد 2 مورد تأیید و 67 presumptive موارد در لوئیزیانا که از صبح روز شنبه از جمله چهار در یک خانه سالمندان در نیواورلئان. تا کنون وجود داشته است 26 نفر در تنسی با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است.

مقامات بهداشت در آلاباما گزارش اولین مورد از این ویروس صبح جمعه. دولت تعداد مثبت در حال حاضر در شش.

COVID-19 تست در شکوفایی

مقامات بهداشت گفت: 90 نفر آزمایش شده است برای coronavirus از مارس 13. دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز گفت: دولت توانایی انجام حدود 200 تست در روز است.

دابز گفت که این گروه در حال گسترش دسترسی به تست های است که اجازه می دهد تا پزشکان برای ارسال نمونه به می سی سی پی بهداشت عمومی آزمایشگاه یا تجاری labs.

دابز همچنین گفت: MSDH در حال گسترش است توصیه هایی برای مراقبت دراز مدت بازدید کنندگان بزرگ و گردهمایی های اجتماعی.

دانشگاههای دولتی تعویض به دوره های آنلاین

می سی سی پی هشت دانشگاه های دولتی را گسترش رخصتی بهار, یک هفته پس از آن تبدیل به کلاس های آنلاین برای مهار گسترش coronavirus.

دولت کالج مدیره از اعلام روز شنبه دانشگاه ها را تغییر دهید برنامه های خود را برای ترم بهار کلاس.

“سلامت و ایمنی دانش آموزان ما اعضای هیات علمی و کارکنان پارامونت” آلفرد Rankins جونیور, کمیساریای عالی آموزش و پرورش در بیانیه ای گفت.

تمام هشت دانشگاه در حال مشاهده رخصتی بهار در این هفته یا بعد و گسترش شکستن اضافی هفته اجازه می دهد تا اعضای هیئت علمی زمان برای آماده سازی برای ارائه در کلاس از راه دور.

رویداد لغو در پایتخت

سازمان با طولانی در حال اجرا هال سنت شاليزار رژه و رژه جشنواره در جکسون گفت: این رویداد لغو خواهد شد در این سال با توجه به نگرانی از گسترش ویروس.

این نخستین بار لغو جکسون سنت در 37 سال است. رویدادهای برنامه ریزی شده پس از رژه خواهد رفت, سازمان, گفت:.

موزه closings

در روز پنج شنبه, می سی سی پی در بخش آرشیو و تاریخچه همچنین اعلام کرد سایت و دفتر بسته شدن آغاز روز جمعه است. تمام وقایع عمومی برگزار شد در این سایت تا پایان ماه مارس شده است به تعویق افتاد.

  • موزه می سی سی پی, تاریخچه
  • می سی سی پی حقوق مدنی موزه
  • یودورا ولتی خانه و باغ
  • فرماندار می سی سی پی عمارت
  • پیر کنگره موزه
  • William F. زمستان Archives و تاریخچه ساختمان در جکسون
  • Grand ایجاد کرد از نچیز سرخپوستان در نچیز
  • Winterville تپه در نزدیکی گرینویل
  • افتتاح پذیرش در می سی سی پی مقطر ممنوعیت نمایشگاه در 20 مارس
  • می سی سی پی آزادی Seder رویداد در مارس 2

رویدادهای ورزشی لغو شد

NCAA پنج شنبه اعلام کرد که آن را لغو کرده است آن مردان و زنان در مسابقات بسکتبال در حال رشد در میان coronavirus نگرانی. می سی سی پی امور خارجه بسکتبال زنان تیم بود قفل می شود انتخاب شده برای شرکت و تیم مردان تا به حال شانس به این زمینه است.

جنوب غربی کنفرانس ورزشی لغو آن مردان و زنان در مسابقات بسکتبال در آلاباما که در آن هر دو Jackson State تیم بسکتبال شد برنامه ریزی برای شرکت جمعه.

کنفرانس جنوب شرقی به حالت تعلیق تمام در دانشگاه, رویدادهای ورزشی بین مارس 13 و حداقل مارس 30 و همچنین متوقف مردان مسابقات بسکتبال در Nashville, Tennessee.

کنفرانس ایالات متحده آمریکا, کنفرانس, Southern Miss متعلق به همچنین پنج شنبه اعلام کرد تعلیق تمام بهار رقابت های ورزشی, موثر, بلافاصله, تا اطلاع ثانوی.

می سی سی پی در سیستم دادگاه های تغییرات

می سی سی پی دیوان عالی کشور با صدور حکمی در روز جمعه ترسیم تغییرات ناشی از کوروناویروس. همه دادگاه ها باز باقی خواهد ماند اما بیش از 200 نفر مجاز در دادگاه در یک زمان داده شده است. دسترسی به آزمایشات محدود به قضات وکلای شاهد امنیت و دیگر لازم مردم است.

هیئت منصفه هستند و نیاز به نگهداری حداقل و قضات داده شده است قدرت را به ایجاد تغییرات به عنوان مورد نیاز است.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>