کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم شنبه

لدگر | No comments

می سی سی پی است حداقل 21 موارد گزارش شده از کروناویروس جدید, با توجه به وزارت بهداشت.

موارد جدید گزارش شد روز سه شنبه در Harrison, Hinds, Jackson و Leflore شهرستانهای استان است.

می سی سی پی امور خارجه وزارت بهداشت در مارس 11 گزارش دولت اول presumptive مورد رمان coronavirus.

از شنبه گروه گفت که 389 نفر آزمایش شده است. همچنین یک مورد که قبلا گزارش شده که در Pearl River County بود از Hancock County, بخش گزارش شده است.

دولت: می سی سی پی نمایندگان به توقف قانون گذاری جلسه بیش از coronavirus

گولفپرت یادبود, گزارش موارد در شهرستان هریسون (آرکانزاس)

کنت Nicaud مدیر عامل شرکت یادبود در Gulfport شنبه اعلام کرد که دو مورد تا به حال تایید شده توسط وزارت بهداشت آنها را برای اولین بار در هریسون (آرکانزاس) شهرستان شناسایی می شود.

هر سی دی راهنمای بیماران جدا شد, این بیمارستان گفت: در یک نسخه. این افراد بودند در بیمارستان بستری شدند و هرگز بستری در هر دو یادبود یا سنگ County دانشگاه. هر بیمار در منزل دوره نقاهت خود به قرنطینه.

وضعیت اضطراری اعلام کرد

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز اعلام کرد دو دستور اجرایی که فعال خواهد شد گارد ملی برای حفظ سلامت کارکنان مراقبت های امن در مراکز تست راه اندازی شده در سراسر کشور ارسال به تمام غیر ضروری کارکنان دولت, صفحه اصلی, نیاز مدارس به راه اندازی “آموزش از راه دور” و در ادامه به ارائه دانش آموزان و کاهش ناهار.

ریوز گفت: هر دولت و یا دولت های محلی در کارکنان که با دست کار می کنند با توجه به شیوع دریافت پرداخت را ترک کنند.

می سی سی پی coronavirus: آنچه کارکنان دولت نیاز به دانستن

او گفت که او امیدوار است که کسب و کار را دنبال خواهد کرد دولت به عنوان مثال در ارسال کارکنان صفحه اصلی و ارائه آنها پرداخت می شود را ترک کنند.

ریوز نیز اعلام کرد که بسته شدن از می سی سی پی قمار.

بزرگترین خطر این است که coronavirus موارد در می سی سی پی پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی. او از مردم خواست تا دست خود را بشویید و رعایت بهداشت.

“هوشمند امن است. به دلیل این واقعیت است که در حالی که شما ممکن است سالم این است که در مورد حفاظت از می سی سی پی را بیشتر آسیب پذیر است. حتی اگر شما سالم هستند شما هنوز هم نیاز به محافظت از خود و دوستان و همسایگان خود” ریوز گفت.

ریوز با تاکید بر جدی بودن بحران است. او گفت: می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری در نظر ویروس یک “سطح یک” فاجعه که نشده است دیده می شود پس از طوفان کاترینا.

بیش از آخر هفته ریوز اعلام وضعیت اضطراری برای می سی سی پی.

در روز سه شنبه, می سی سی پی و وزیر امور خارجه اعلام کرد که آن را نزدیک به طور موقت برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. دفتر بسته خواهد شد تا اطلاع ثانوی.

کارکنان دفتر خود ادامه خواهد داد و برای پاسخ دادن به ایمیل, پاسخ به تماس و راهنمای مردم از طریق منابع آنلاین انتشار اخبار گفت.

“ما مراقبت عمیقا در مورد سلامت و ایمنی از همه Mississippians و همچنین کارکنان ما” گفت: وزیر امور خارجه مایکل واتسون. “ماموریت ما این است که به ارائه بالاترین سطح خدمات به مشتریان و تلاش خود ادامه خواهد داد و در طول این منحصر به فرد و به چالش کشیدن زمان است.”

ریوز هشدار داد Mississippians برای جلوگیری از هر گونه اجتماعات بزرگ از جمله خدمات کلیسا یکشنبه و به “احتیاط” است و نه وحشت. ریوز نیز خواسته می سی سی پی به مدارس به حداقل یک هفته. بیشتر شد و در بهار هفته گذشته است. ده ها تن از مناطق آموزش و پرورش اعلام کرده اند اضافی بسته شدن برنامه با برخی از اعلام تعطیلی دو هفته از جمله مدیسون و رنکین مناطق.

غیر ضروری کارکنان دولت به خانه فرستاد

ریوز روز دوشنبه گفت: همه غیر ضروری دولت محلی و کارکنان دولت فرستاده خواهد شد در صفحه اصلی. از آن خواهد شد تا سازمان به تعیین که کارکنان غیر ضروری است.

جکسون شهردار چکو Antar لومومبا گفت غیر ضروری جکسون شهرستان دفاتر و اوراق اجاره ساختمان بسته خواهد شد و غیر ضروری شهرستان کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای کار از راه دور. آب و فاضلاب و مدیریت کسب و کار باز باقی خواهد ماند.

Jatran اتوبوس در حال تمیز بودن شبانه لومومبا گفت و رانندگان در حال ارائه لوازم بهداشت شخصی. ساکنان باید با استفاده از آنلاین شهرستان خدمات به عنوان آنجا که ممکن است.

همه غیر ضروری Hinds شهرستان کارکنان به ترک کار در 5 p. m. دوشنبه و بازگشت تا پس از مارس 30 Hinds شهرستان ناظران اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر دوشنبه. همه کارکنان پرداخت خواهد شد در طول زمان گفت: رئیس جمهور هیئت مدیره رابرت گراهام. از آن خواهد شد اگر مبتلا به کارکنان خواهد از دست دادن روز بیمار با توجه به شکستن.

در حالی که غیر ضروری کارکنان نیز ارسال می شود خانه از Hinds شهرستان کلانتر و معاونان ادامه خواهد گشت. از آن معاونان کلانتر لی ونس گفت: “هیچ چیز ما می توانید به نگه داشتن آنها را کاملا امن آن را اساسا ماهیت کسب و کار است.”

ملاقات در ریموند زندان محدود شده است و به وکلای تنها تا مارس 30 ونس گفت.

شهرستان و ادارات و از جمله عدالت دادگاه باز باقی خواهد ماند گراهام گفت.

گراهام گفت: دلیل مارس 30 تاریخ بود چرا که آن را “گذشته 14 روز انزوا دوره است.” احاطه شده توسط تقریبا یک دوجین مسئولان شهرستان در یک اتاق با حدود 35 نفر گراهام اشاره کرد که پیش از آن در روز CDC توصیه می شود محدود کردن تجمعات به 10 نفر.

گراهام گفت: به دانش خود هیچ county کارکنان به نام به حال در بیمار با توجه به علائم کروناویروس.

بیشتر COVID-19 مورد گزارش

وزارت بهداشت در روز جمعه تایید کرد دو موارد دیگری از این ویروس یک مرد و یک زن در شهرستان فارست. این بخش پس از متوقف ارائه هر گونه جزئیات در بیماران است.

یکی شامل یک زن بیش از 65 سال است که در معرض خطر جمعیت, با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری. این گروه در انتشار اخبار گفت که او به تازگی از سفر به کارولینای شمالی.

یکی دیگر از مورد گزارش شده شامل یک زن در LeFlore شهرستان است. او خود منزوی در خانه. یکشنبه اضافی موارد گنجانده شده در Copiah شهرستان دو در Hinds شهرستان و یکی در Pearl River County است.

کروناویروس در می سی سی پی: COVID-19 موارد در دولت شهرستان

می سی سی پی مقامات نیز نظارت دو شمال می سی سی پی ساکنان که تا به حال “تماس نزدیک” با Shelby County Tennessee, ساکن که تست مثبت برای ویروس.

Coronavirus: می سی سی پی اعلام وضعیت اضطراری در بیش از coronavirus به عنوان لوئیزیانا ضربه سخت

روز چهارشنبه گزارش از دانشگاه جانز هاپکینز قرار داده و تعداد موارد تایید شده از این ویروس در سراسر جهان در بیش از 201,000 با 6,400 موارد در ایالات متحده است.

در ضمن تنسی و لوئیزیانا را تایید کرده اند موارد متعدد. وجود دارد و 196 مورد در لوئیزیانا با چهار مرگ و میر گزارش شده از صبح روز چهارشنبه. تا کنون وجود داشته است 73 مورد در تنسی با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است.

مقامات بهداشت در آلاباما گزارش اولین مورد از این ویروس صبح جمعه. دولت تعدادی از مثبت پنج شنبه صبح بود و در 39. آرکانزاس گزارش 22 مورد از صبح روز چهارشنبه.

یک مورد شناسایی کارگر در شمال می سی سی پی, گیاه

یک کارمند در Tronox گیاه در همیلتون شناخته شده است به عنوان یکی از Mississippians که آزمایش مثبت برای coronavirus. هر یک از کارکنان است که تا به حال تماس نزدیک با آن شخص فرستاده شده اند خانه و self-monitoring, با توجه به WTVA.

“کارمند به گزارش سایت پزشکی مجموعه با یک تب در چهار شنبه, مارس 11 شد و بی درنگ به خانه فرستاده” Tronox معاون ارشد ملیسا Zona گفت: ایستگاه. “این فرد پس از آن در بیمارستان بستری شده است و در حال حاضر تحت درمان است.”

شرکت decontaminated هر دو پزشکی و مجموعه کارکنان در محل کار ایستگاه گزارش شده است.

وزارت بهداشت منینگ coronavirus خط تلفن

دولت در بخش بهداشت و درمان است راه اندازی یک coronavirus خط تلفن به پرسش از مردم و کارکنان بهداشتی درمانی.

گروه گفت: این افزایش خطوط و نیروی انسانی و همچنین برنامه ای برای گسترش خط تلفن ساعت. آن است که در حال حاضر در دسترس از دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر با شماره 877-978-6453.

وعده های غذایی ارائه شده

برخی از مترو منطقه مدرسه منطقه در حال ارائه ناهار برای دانش آموزان منطقه با وجود بسته بودن.

جکسون مدارس دولتی در همکاری با می سی سی پی, مواد غذایی, شبکه, و در خدمت گرفتن-و-برو صبحانه و ناهار وعده های غذایی در طول تعطیلی مدارس. کودکان 18 سال و زیر قادر خواهید بود به انتخاب کنید تا صبحانه و ناهار بدون هیچ هزینه. آنها لازم نیست که به یک دانش آموز.

بالغ وعده های غذایی $2.50 برای صبحانه و $3.75 برای ناهار. وعده های غذایی خواهد شد در خدمت از 9 تا 11 صبح, مارس 18 تا 20 مارس و آوریل 23 تا 27 مارس ،

این منطقه خواهد شد همچنین توزیع, خانواده, مواد غذایی, جعبه با قفسه پایدار آشپزخانه اقلام و تازه و مواد غذایی منجمد. جعبه ارائه خواهد شد یک خانواده 4 به 5 با به اندازه کافی مکمل وعده های غذایی به آخرین برای چند روز.

وعده های غذایی ارائه خواهد شد در مدارس زیر:

 • بوید ابتدایی, 4531 Broadmeadow سنت
 • شمال جکسون ابتدایی 650 James M. Davis درایو
 • Spann ابتدایی 1615 برکن درایو
 • بلکبرن وسط 1311 W. مروارید سنت
 • گالووی ابتدایی, 186 Idlewild سنت
 • دریاچه ابتدایی, 472 تن. ورنون Ave.
 • Raines ابتدایی, 156 N. پرچم Chapel Rd.
 • اسمیت ابتدایی, 3900 پارک وی خیابان.
 • مارشال ابتدایی, 2909 بلوط جنگل درایو
 • Peeples وسط 2940 کوشک درایو
 • Whitten وسط 210 دانیل دریاچه بلوار.
 • ویلکینز ابتدایی سال 1970 قلعه تپه درایو

این Rankin County School District پست شده در رسانه های اجتماعی از یکشنبه شب که از آن خواهد شد ارائه “گرفتن و رفتن” ناهار به صورت رایگان برای هر کودک 18 و تحت. در حالی که دانش آموز باید در حال حاضر به یک ناهار آنها لازم نیست که به یک دانش آموز در Rankin County School District.

شروع سهشنبه با ناهار تحویل داده خواهد شد در سه مدرسه از طریق یک درایو از طریق خط با مکان های بیشتری انتظار می رود به آن اضافه شود. پدر و مادر نیز می توانید خرید یک ناهار برای $3.50. اولین پاسخ دهندگان در یکنواخت می توانید انتخاب کنید تا یک ناهار به صورت رایگان.

ناهار را می توان برداشت تا از 10:30 صبح تا 12:30 p. m. در McLaurin ابتدایی, ریچلند ابتدایی بالا و Pelahatchie ابتدایی.

منطقه مدرسه روز شنبه اعلام کرد که مدارس خواهد بود بسته شده هر چند روز شنبه, مارس 127.

در یک جداگانه تلاش داوطلبان با ارائه یک افت خدمات غذا برای جکسون, خانواده, در, نیاز, مردم, دفاع, موسسه اعلام کرد. چندین سازمان در حال همکاری برای ارائه صبحانه و شام برای خانواده ها از طریق مدارس’ تمدید می شکند. غذا رها کردن عملیات در حال هدایت توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی از انتشار گفت و داوطلبان به حداقل رساندن یک تماس و تجمعات.

تماس بگیرید و یا متن (615) 946-4197 به راه اندازی یک وعده غذایی رها کردن محل و زمان. تلفن همراه وعده غذایی تدریس خصوصی در خانه در حال نظارت است و در 24 ساعت شبانه روز با توجه به انتشار.

MSU تعویق انداختن فارغ التحصیلی

Mississippi State University اعلام کرد بعد از ظهر سه شنبه در مدرسه برنامه به ارائه دوره های آنلاین باقی مانده از ترم بهار. آن را نیز به تعویق انداختن فارغ التحصیلی.

این دانشگاه در انتشار اخبار گفت که قصد دارد به افتخار MSU فارغ التحصیلان بحث خواهد شد و نشان داد که اورژانس ملی منعقد شده است.

“شروع یکی از MSU ترین معنی دار و گرامی امام که ما دانش آموزان و خانواده های آنها به دست آورده اند. به عنوان یک نهاد MSU باقی می ماند متعهد به جشن فارغ التحصیلان ما در امن و مناسب زمان” آزادی گفت.

کلینیک باز می شود برای درمان, تست علامتی مردم

جدید و سرفه و تب درمانگاه افتتاح چهارشنبه در هتیزبرگ کلینیک بودا مراقبت های فوری تسهیلات امیدوارم کاهش گسترش جدید کروناویروس و کمک به کسانی که ممکن است علائم بیماری بدون نگرانی از آلوده کردن دیگران در اطراف آنها.

درمانگاه خواهد بود در کلورلیف پزشکی پلازا 5909 ایالات متحده 49 در هتیزبرگ.

دکتر برایان Batson از هتیزبرگ درمانگاه گفت: سرفه و تب درمانگاه را قابل فهم اما توصیه می شود که اگر مردم سوال در مورد علائم خود را به اولین تماس اولیه خود را ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

مردم بدون یک پزشک مراقبت های اولیه و کسانی که بدون بیمه نیز ممکن است به درمانگاه آمده است مورد بررسی قرار گیرد و اگر نیاز باشد مورد آزمایش قرار. هیچ کس می تواند تبدیل دور به صورت ناتوانی در پرداخت.

Batson گفت: مردم نباید بازدید از درمانگاه اگر آنها لازم نیست که علائم آن شامل تب و سرفه آبریزش بینی و گلو درد و یا در برخی از موارد اشکال در تنفس.

دکتر Rambod Rouhbakhsh با فارست بیمارستان عمومی گفت: اگر این مدل موفق دیگر مناطق کشور ممکن است به زودی در حال توسعه امکانات مشابه

مدارس: کروناویروس در می سی سی پی به روز رسانی: بیشتر مدارس اعلام تعطیلی

خدمات عمومی کمیسیون تعلیق قطع

در اصطلاح جلسه یکشنبه, می سی سی پی خدمات عمومی کمیسیون رای دادند و به طور موقت به حالت تعلیق در قطع برخی از خدمات آب و برق در سراسر کشور: تمام آب و فاضلاب و برق و گاز و خدمات است.

محدودیت در محل باقی می ماند برای 60 روز.

“این اقدام در پاسخ به رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز اعلام وضعیت اضطراری در 14 مارس سال 2020 با توجه به گسترش COVID-19,” PSC مقامات گفت: در انتشار اخبار. “PSC هماهنگ با می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت و, می سی سی پی مدیریت اضطراری آژانس در طول تعطیلات آخر هفته به پیاده سازی پروتکل های است که اطمینان حاصل شود تمام Mississippians باید دسترسی آنان به خدمات آب و برق در طول گسترش COVID-19.”

برخی از بانک ها بسته شدن لابی

می سی سی پی و انجمن بانکداران گفت: برخی از بانک ها در حال بسته شدن خود لابی و فقط با استفاده از درایو را از طریق خدمات آنلاین.

“بانک ها از نزدیک بررسی خود را در موقعیت فردی در هر جامعه در سراسر کشور” در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت:. “برخی از بانک ها در حال برداشتن گام برای کاهش گسترش این ویروس توسط بسته شدن لابی در صورت لزوم و با استفاده از درایو-از طریق گزینه های تشویق دیجیتال بانکی استفاده از دستگاههای خودپرداز و نیاز به وقت قبلی-تنها وام جلسات در برخی از موارد.”

بانک ها در حال نگه داشتن مشتریان خود را آگاه از شیوه های موقت از طریق رسانه های اجتماعی شعبه علامت و دیگر وسایل ارتباط گفت.

خون کمبود در سراسر کشور

متعدد خون دیسک های لغو شده در می سی سی پی به دلیل نگرانی بیش از این ویروس می سی سی پی, مدیریت اضطراری آژانس روز دوشنبه اعلام کرد.

از 9:00 صبح دوشنبه, 29 خون درایوهای لغو شده اند که برای اختصاص 1,000 واحد خون به گزارش آژانس. می سی سی پی خون خدمات اضافه خواهد شد جامعه درایوهای روزانه به عنوان لغو رخ می دهد.

MEMA و می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت, تشویق کسانی که قادر به کمک یک وقت ملاقات به خون. همه نوع خون ضروری و مورد نیاز در این زمان.

می سی سی پی خون خدمات پذیرش کمک های مالی در این محل در طول روز در دوشنبه 16 مارس سال 2020:

 • سنت دومینیک بیمارستان در لکلند دکتر در جکسون از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر.
 • دلتا مرکز پزشکی منطقه ای در Fairgrounds Rd. در گرینویل از 12 ظهر تا 5 بعد از ظهر.
 • خارج شده و در Sgt. Prentiss دکتر در نچیز از ساعت 11 صبح تا 4 بعد از ظهر.
 • کروگر در Pemberton مربع بلوار. در ویکسبرگ از 2PM به 6PM.
 • خارج شده و در بزرگ نمایی بلوار در مدیسون از 10 صبح تا 2 بعد از ظهر.
 • CVS در بزرگراه 51 N در Pontotoc از 12 ظهر تا 5 بعد از ظهر
 • MBS آکسفورد محل W. آکسفورد حلقه در آکسفورد از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.
 • MBS کلیولند محل N. دیویس Ave. در کلیولند از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.
 • MBS اصلی مرکز 115 درخت سنت در فلووود از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.

برای جزئیات بیشتر در مورد راه هایی برای اهدا مراجعه می سی سی پی خون خدمات وب سایت: www.msblood.com و یا پیدا کردن یک محل در نزدیکی شما با استفاده از این برنامه رایگان برای موبایل. شما همچنین می توانید تماس بگیرید (601) 368-2673 برای اطلاعات.

مراقب باشید از کلاهبرداری, هشدار دادستان کل

می سی سی پی, دادستان کل لین Fitch از مردم خواست تا مراقب باشند در مورد کلاهبرداری و تقلب در طول اضطراری است.

در انتشار اخبار گروگان را ارائه راهنمایی در مورد چگونه به خودتان محافظت از کلاهبرداری:

 • استفاده از اعتماد و منابع رسمی. رفتن به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت برای اطلاعات در مورد ویروس.
 • اجازه ندهید که هر کسی با عجله شما را به اهدا. احتیاط زمانی که به کسی می پرسد برای کمک نقدی کارت هدیه و یا نقل و انتقال پول. بررسی کمیسیون تجارت فدرال وب سایت برای مشاوره در مورد چگونه برای اهدای عاقلانه است.
 • اگر شما فکر می کنم شما ببینید قیمت درآوردن سپس یک عکس از جمله زمان و تاریخ تمبر به قیمت نشانه.

افرادی که فکر می کنم آنها شده اند فریب خوردن در طول شیوع کروناویروس می توانید تماس دادستان کل حمایت از مصرف کننده در بخش (601) 359-4230 یا (800) 281-4418.

فیچ در بیانیه ای گفت: “شرایط اضطراری خارج کردن بهترین در برخی از افراد, اما گاهی اوقات آنها را بدترین بیش از حد. مهم است به یاد داشته باشید وجود دارد افرادی که به دنبال استفاده از این زمان از عدم قطعیت. اگر شما گمان می برند که کسی ناعادلانه بالا بردن قیمت های خود را به استفاده از وقوع, شما ممکن است قادر به انجام کاری در مورد آن و حمایت از مصرف کننده تیم آماده است برای کمک به شما با سوالات خود را.”

دانشگاههای دولتی تعویض به دوره های آنلاین

می سی سی پی هشت دانشگاه های دولتی را گسترش رخصتی بهار, یک هفته پس از آن تبدیل به کلاس های آنلاین برای مهار گسترش coronavirus.

دولت کالج مدیره از اعلام روز شنبه دانشگاه ها را تغییر دهید برنامه های خود را برای ترم بهار کلاس.

“سلامت و ایمنی دانش آموزان ما اعضای هیات علمی و کارکنان پارامونت” آلفرد Rankins جونیور, کمیساریای عالی آموزش و پرورش در بیانیه ای گفت.

تمام هشت دانشگاه در حال مشاهده رخصتی بهار در این هفته یا بعد و گسترش شکستن اضافی هفته اجازه می دهد تا اعضای هیئت علمی زمان برای آماده سازی برای ارائه در کلاس از راه دور.

رویداد لغو در پایتخت

روز دوشنبه جکسون شهردار چکو Antar لومومبا اعلام کرد که گردهمایی از 50 یا بیشتر مردم در حال حاضر ممنوع است.

رویدادهای دیگر در سراسر کشور بودند که لغو شد, به عنوان مقامات دولتی خواست مردم نه به هر گونه حوادث و یا گردهمایی با تعداد زیادی از مردم از جمله خدمات کلیسا.

از فراوانی احتیاط لومومبا گفت: این شهر به تعویق افتاد چندین رویداد از جمله تکنولوژی JXN و زمینه های بارور نمایشگاه.

رویدادهای ورزشی لغو شد

NCAA پنج شنبه اعلام کرد که آن را لغو کرده است آن مردان و زنان در مسابقات بسکتبال در حال رشد در میان coronavirus نگرانی. می سی سی پی امور خارجه بسکتبال زنان تیم بود قفل می شود انتخاب شده برای شرکت و تیم مردان تا به حال شانس به این زمینه است.

جنوب غربی کنفرانس ورزشی لغو آن مردان و زنان در مسابقات بسکتبال در آلاباما که در آن هر دو Jackson State تیم بسکتبال شد برنامه ریزی برای شرکت جمعه.

کنفرانس جنوب شرقی به حالت تعلیق تمام در دانشگاه, رویدادهای ورزشی بین مارس 13 و حداقل مارس 30 و همچنین متوقف مردان مسابقات بسکتبال در Nashville, Tennessee.

کنفرانس ایالات متحده آمریکا, کنفرانس, Southern Miss متعلق به همچنین پنج شنبه اعلام کرد تعلیق تمام بهار رقابت های ورزشی, موثر, بلافاصله, تا اطلاع ثانوی.

بخش حیات وحش تعطیلی

می سی سی پی دپارتمان حیات وحش و شیلات و پارک های, اعلام تغییرات کسب و کار موثر صبح روز سه شنبه تا 31 مارس است.

 • دولت و دفاتر منطقه ای بسته خواهد شد ،
 • دولت دریاچه ها باز باقی خواهد ماند برای کسانی که مایل به رفتن به ماهیگیری; اما دولت ماهیگیری دریاچه دفاتر و داخل خانه ها بسته خواهد شد.
 • پارک دولت’ داخل خانه و ابتدایی کمپینگ در مناطق بسته خواهد شد; اما کمپینگ RV باز باقی خواهد ماند.
 • موزه علوم طبیعی و شمال می سی سی پی بازدید کننده مرکز آموزش بسته خواهد شد ،
 • MDWFP تیراندازی امکانات Turcotte, مچنری و McIvor باز باقی خواهد ماند; اما مسابقات و رویدادهای لغو شد.
 • MDWFP مدیریت حیات وحش در مناطق باز باقی خواهد ماند.

هر گونه سوال در مورد صدور مجوز و یا ثبت نام قایق می تواند پاسخ داده شود با تماس با 601-432-2055. هر قایق جدید ثبت نام باید پردازش شده از طریق ایمیل در برنامه. یک فرم را می توان در یافت www.mdwfp.com تحت ماهیگیری و قایقرانی tab در بالای صفحه اصلی.

خرید شکار و ماهیگیری مجوز یا مجوز نیز در دسترس هستند در www.mdwfp.com این MDWFP شکار و ماهیگیری, برنامه موبایل, محلی عامل مکان و یا با تماس با 1-800-5-GO-شکار.

می سی سی پی, دادگاه فدرال تغییرات سیستم

می سی سی پی دیوان عالی کشور صادر سفارش یکشنبه ترسیم تغییرات ناشی از کوروناویروس. همه دادگاه ها باز باقی خواهد ماند اما قضات باید این اختیار به تعویق انداختن هر گونه محاکمات خود به خود علامت برنامه ریزی شده از طریق مارس 15 سال 2020 است. دادگاه باید نه انجام هر گونه اقدامات که نیاز به شاهد و یا احزاب به سفر از یک منطقه آلوده یا که شامل افراد آسیب پذیر با توجه به بالا بودن دادگاه است.

بیش از 50 نفر مجاز در یک دادگاه در یک زمان معین در حال تغییر از قبلا محدود 200. دسترسی به آزمایشات محدود به قضات وکلای شاهد امنیت و دیگر لازم مردم است.

داوران احضاریه ممکن است فرستاده شده به هیئت منصفه خواهد بود که برگشت به هر تاریخ قبل از مارس 18 سال 2020 است.

از طریق مارس 31, همه غیر ضروری موارد مدنی و کیفری برای دادرسی یا محاکمه در هر دادگاه فدرال در منطقه جنوب می سی سی پی شده اند به تعویق افتاد.

اما قاضی دن اردن گفت اولیه ظاهر arraignments بازداشت جلسات و صدور حکم ضروری هستند بنابراین آنها را به عنوان برنامه ریزی شده.

از آن خواهد شد تا به ریاست قاضی برای تعیین طول دوره اگر هر دادگاه ماده ضروری است و باید به جلو بروید و یا اینکه آیا این موضوع می تواند انجام شود از طریق ویدئو کنفرانس و یا تلفن اردن گفت.

در شمال منطقه همه دادرسی مدنی و کیفری, برنامه ریزی شده و یا به طور معمول انجام شده در فرد باید ادامه داد یا انجام شده توسط ویدئو و یا کنفرانس تلفنی به هر میزان امکان پذیر است گفت: قاضی Sharrion Aycock.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>