کروناویروس در MS: چه محدودیت می توانید مقامات تصویب چه اتفاقی می افتد به قانون شکن?

لدگر | No comments

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد رشد در می سی سی پی, اما در تعدادی از محدودیت های اجرا شده توسط دولت و رهبران محلی سعی کنید به سرعت گسترش این بیماری همه گیر.

برخی از جوامع در سراسر, می سی سی پی در حال حاضر شبانه حکومت سرپناه در محل سفارشات و اجرا اجتماعی فاصله.

که قدرت انجام چه ؟ چه اتفاقی می افتد اگر کسی را دنبال نمی کند ،

شیپور لجر به صحبت برخی از کارشناسان قانون به پیدا کردن.

چه محدودیت می تواند دولت تصویب و آنچه اتفاق می افتد به قانون شکن?

آن بستگی دارد گفت: Matt Steffey استاد حقوق در می سی سی پی, کالج مدرسه قانون است.

“شما در حال صحبت کردن در مورد صدها یا هزاران نفر از حوزه های قضایی مختلف,” Steffey گفت.

چندین شهر در سراسر کشور اعلام کرده اند متحده مدنی در شرایط اضطراری. دولت اساسنامه که کمک های مالی شهرداری این قدرت اجازه می دهد تا رهبران به “مسئله… سفارشات لازم را برای حفاظت از جان و مال.”

به نام چند نمونه: توپلو شهردار دستور داد ساکنان به پناهگاه در محل. ویکسبرگ است که در حال حاضر تحت سراسر شهر بود حکومت نظامی. هتیزبرگ رستوران ها و کافه ها بسته برای ناهار خوردن در خدمات. تجمعات عمومی در جکسون شده اند محدود به 10 یا کمتر مردم است.

هر کسی که بخواهد به رخ کشیدن این قوانین جدید — درست مانند هر دیگر lawbreakers — می تواند جنایی تحریم Steffey گفت.

می سی سی پی coronavirus: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز نیست سفارش ساکنان به ماندن در خانه های خود

مجازات می تواند شامل جریمه و حبس با توجه به برت Kittredge مدیر بازاریابی و ارتباطات در می سی سی پی, مرکز سیاست عمومی.

“دولت و دولت های محلی را بسیار گسترده مقامات و (قدرت خود) پا… در زیر برخی از زمان” Kittredge گفت.

با توجه به قانون دولت تخلف از دستورات اعلام کرد در طول مدنی در شرایط اضطراری در نظر گرفته خواهد شد جنحه و می تواند جریمه نقدی از 300 دلار در شش ماه زندان و یا هر دو.

این احتمال وجود دارد که هر کسی که در بر داشت در نقض مقررات منع رفت و آمد و یا مربوط به محدودیت تنها یک اخطار شفاهی احتمالا خوب اگر او همچنان به شکستن قوانین گفت: Ron Rychlak جیمی Whitten استاد حقوق و دولت در دانشگاه می سی سی پی.

“امیدوارم آن را سیلی بر روی مچ دست و بازگشت به خانه خود را در وضعیت” Rychlak گفت.

دولت قانون همچنین اجازه می دهد تا می سی سی پی امور خارجه وزارت بهداشت به طور موقت بازداشت مردم اگر آنها را نقض منظور از هر دولت سلامت افسر. آن را می دهد وزارت بهداشت محققان دستگیری قدرت برای حفاظت از سلامت عمومی است.

مردم باید توصیه های زیر از مقامات بهداشت عمومی — این که آیا یا نه آن قرار داده شده است در قانون — اما از آنجا که آن چیزی که حق انجام Steffey گفت.

“آنچه که من امیدوارم که مردم این مشاهده را به عنوان یک شهروندی موضوع” Steffey گفت. “در حال حاضر سوال این نیست که” چه می توانم دور؟’ در حال حاضر سوال این است که ” چه می توانم انجام دهم برای کمک به?'”

“به عنوان طولانی به عنوان آنها رعایت دستورات یا دستورالعمل از آنچه دولت مجموعه, پایین, آنها, البته, ایمن از عواقب قانونی. بیشتر به نقطه, آنها بسیار بیشتر احتمال دارد به انجام کار درست برای خود و خانواده و برای سلامت عمومی است.”

ACLU است برای تماشای بالقوه سوء استفاده از قدرت است. چگونه به احتمال زیاد آن است ؟

رئیس اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از می سی سی پی گفت: حصول اطمینان از سلامت عمومی نباید در هزینه حقوق مردم به روند به دلیل حفظ حریم خصوصی و حفاظت در برابر.

جاشوا تام موقت مدیر اجرایی آیتالله سیستانی از می سی سی پی گفت: این سازمان از نزدیک به مطمئن شوید که هر گونه استفاده از قدرت اضطراری است “ریشه در علم و بهداشت عمومی و نه سیاسی یا تبعیض.”

“استفاده از قدرت اضطراری در این بیماری همه گیر را می توان قانونی برای اقدامات مبتنی بر علوم و بهداشت عمومی و هنگامی که مطابق با نیاز به حفاظت از بهداشت و ایمنی و آزادی های مدنی از همه ما” تام گفت. “در همان زمان و تاریخ می آموزد که دولت ما است بیشتر در معرض ابتلا به ارتکاب موارد نقض حقوق بشر در زمان بحران و ما باید اطمینان حاصل شود که قدرت های گسترده ای هستند و نه سوء استفاده فراتر از نیازهای مشروع.”

Steffey گفت: سفارشات از ایالت می سی سی پی و محلی در حوزه های قضایی در دولت به نظر نمی رسد به هر گونه تجاوز به مرزهای.

“من باور نمی کنم آنها رسیده ایم حد از قدرت قانونی,” او گفت:.

امکان نفس بیش از حد دولت وجود دارد با توجه به Rychlack اما او باور ندارد این یک خطر جدی است.

هیچ ایالتی مستند دستور داد برای می سی سی پی. چه اتفاقی می افتد زمانی که تصمیم سمت چپ است به دولت های محلی?

دولت انجام نمی دهد به اندازه کافی نبوده است.

در حالی که رژیم صهیونیستی. تیت ریوز گرفته است به Facebook Live برای به روز رسانی عمومی در مورد دولت, پاسخ به همه گیر صدها نظر با استفاده از پلت فرم به سعی کنید یک پیام به ریوز — آنها می خواهند او را به دستور یک ایالت شده است.

نزدیک به یک چهارم از آمریکایی ها در حال حاضر تحت یک پناهگاه در محل سفارش با توجه به اخبار سایت Axios. روز یکشنبه لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز دستور ساکنان محدودیت حرکات خارج از خانه خود را.

در طول یک Facebook Live پرسش و پاسخ جلسه دوشنبه ریوز گفت که او نمی خواهد سفارش قفل کردن در می سی سی پی.

“هیچ کس در دولت وزارت بهداشت توصیه کرده است که ما یک ایالت خاموش کردن و یا یک پناهگاه در محل” ریوز گفت. “… ما در حال رفتن به یک تصمیم راش به سادگی از آنجا که کشورهای دیگر تصمیم به انجام همه چیز است.”

دولت های محلی هنوز هم ممکن است مسئله سرپناه در محل سفارشات خود را برای حوزه های قضایی مانند توپلو است.

مزیت برای ترک تصمیم به محلی حوزه های قضایی Rychlak گفت: وجود دارد این است که بیشتر محل اقامت برای صنایع بومی و محلی نیاز دارد.

مناطق روستایی که در آن virus ممکن است گسترش به راحتی نمی باید به عنوان محدود به عنوان پرجمعیت مناطق شهری, او گفت:.

حرکت نزولی به این رویکرد تدریجی است که برخی از مناطق محلی ممکن است انتخاب را به هر گونه اقدامات که می تواند بدتر از گسترش coronavirus Rychlak گفت.

“این سخت است تماس بگیرید. شما باید یک دسته از مردم واقعا سخت تلاش و تفکر همه چیز را از طریق” او گفت:.

شیپور لجر خبرنگار Jimmie گیتس کمک به این داستان.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>