Coronavirus: در دوران اجتماعی فاصله, Coachella Valley کوهنورد در droves

مایدزرت | No comments

در راه خود را به حیاط دنباله مشرف به بزرگراه 74 در نخل کویر, بث اندرسون منعکس در آنچه او دیده بود.

در دوران اجتماعی فاصله بیشتر کوهنورد تبدیل به چهره یا دور زمانی که اندرسون آنها را به تصویب.

“آنها گفت: ‘سلام’ مانند آنها استفاده می شود به,” او گفت:.

اندرسون در میان ده ها تن از کوهنوردان که رفتند به دنباله صبح روز شنبه شرکت در یک فعالیت در فضای باز است که هنوز هم مجاز تحت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش کرده است که خواست کالیفرنیا برای حفظ شش پا فاصله از دیگران در حالی که در خارج از.

در سراسر کشور, استان ها, پارک های ملی و گروه های گرفته شده روش های مختلف برای تفریح در فضای باز و جمعیت.

لس آنجلس بسته چند استفاده از مسیرهای پیاده روی و trailheads, Joshua Tree National Park متوقف فضایی دسترسی و Pacific Crest Trail انجمن خواسته است کوهنورد به تعویق انداختن یا لغو برنامه های خود را همراه در دنباله که از دهانه 2,650 مایل از مکزیک به کانادا.

“روشن است که هر کسی که در سفر PCT و resupplying در جوامع در امتداد دنباله نشان دهنده یک خطر جدی به دیگران در دنباله و مردم در آن جوامع” ارتباط گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

روز جمعه یک مجروح Pacific Crest Trail کوهنورد در نزدیکی کوه مرکز درگذشت قبل از امدادگران قادر به رسیدن به آنها. و در روز شنبه دو کوهنورد به حال به نجات در طول دنباله در کوه مرکز زمانی که آنها تبدیل به دام افتاده در برف و یخ. مقامات گفتند آنها در نهایت استخراج شدند و uninjured.

در صبح روز شنبه در دو مسیرهای پیاده روی در پالم دزرت کوهنورد عمدتا نگه داشته و فاصله خود از دیگران که نیست و بخشی از گروه های کوچک. در زمانی که حیاط و دست انداز و خرد کردن مسیرهای تنگ و تغییر جهت کوهنورد تلاش خود را برای حفظ شش پا فاصله از یکدیگر.

بسته به hiker هر کس به نظر می رسید به یک متفاوت را در مورد اینکه آیا جمعیت در امتداد مسیرهای پیاده روی بودند کوچکتر یا بزرگتر از Newsom منظور اثر صورت گرفت.

اندرسون و دیگر کوهنورد در حیاط دنباله فکر جمعیت به فندک در روز شنبه.

با این حال بعد از ظهر شنبه ده ها تن از اتومبیل های شلوغ را بر روی جاده های باریک منتهی به ابتدای مسیر. محدوده کوهنورد شد گسترده ای از جمله خانواده یک مرد با یک سگ انداخته و با مرد دیگری در یک آتش نشان, ژاکت حمل یک مخزن اکسیژن.

چند مایل به غرب کوهنورد در droves به دست انداز و خرد کردن دنباله یکی از دره محبوب ترین و برخی ممکن است می گویند ترین شلوغ است.

“این قطعا شلوغ” گفت: سیندی Corti در راه بازگشت به ابتدای مسیر.

ضربت و خرد کردن دنباله نگاه کاملا متفاوت از حیاط دنباله با توجه به سابق تا به حال کوهنورد با bandannas یا پارچه پوشش دهان خود را به عنوان آنها گفت: “صبح بخیر.”

نیم دوجین دونده zigged و zagged در اطراف کوهنورد در آینده نزدیک در زمان برای کسانی که ساخت راه خود را تا به تپه.

TJ Gorence و ویکتور سیلوا در میان ده ها تن در دنباله در صبح روز شنبه.

پس از coronavirus همه گیر فوران سیلوا توافق کردند که کوهنورد او را دیدم در دنباله بودند بیشتر مناسب است. او تخمین زده می شود حدود 5 درصد از مردم او مواجه می شوند عینک ماسک.

Gorence گفت: پیاده روی یک ضرورت است اگر کسی می تواند آن را انجام دهد و حتی در طول زمان به چالش کشیدن.

“شما هنوز هم می خواهید برای حفظ یک شیوه زندگی سالم,” او گفت:.

افزایش: نیاز به ورزش در میان coronavirus همه گیر? در اینجا 5 افزایش در منطقه پالم اسپرینگز

بسته: Joshua Tree National Park بسته جاده ها به وسایل نقلیه اردو در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

کوهنورد: مجروح کوهنورد می میرد در Pacific Crest Trail در نزدیکی کوه مرکز قبل از نجات خدمه وارد

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>