Coronavirus: Indian Wells, هنر جشنواره به تعویق افتاد. سه رویداد روز تساوی 10K هر سال به تنیس باغ

مایدزرت | No comments

Indian Wells, جشنواره هنر خواهد بود به تعویق افتاد و برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus, مقامات اعلام کرد بعد از ظهر چهارشنبه.

برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 3-5 در Indian Wells Tennis Garden یک تاریخ جدید برای این رویداد با فهرستی از آن 200 نفر از هنرمندان تصمیم نگرفته است اما انتظار می رود در اوایل پاییز, جشنواره, سخنگوی Marisa هللدی گفت.

تصمیم به لغو این رویداد باعث شده با مسئولین Indian Wells Tennis Garden که گفته شد توسط Riverside County عمومی در بخش بهداشت و درمان است که همه وقایع را از طریق مه باید لغو شود و یا موکول هللدی گفت.

وی به عنوان Riverside County مقامات بهداشت تایید کرد که یک پنجم بیماران مبتلا به ویروسی COVID-19 بیماری در Coachella Valley.

“در حالی که نا امید ما در پشتیبانی کامل از ساخت عمومی ایمنی اولین و مهمترین” هللدی گفت.

هند چاه هنر جشنواره, آخرین رویدادهای مهم به لغو در Coachella Valley با توجه به کوروناویروس.

روز یکشنبه BNP Paribas اعلام کرد که لغو دو هفته pro-مسابقات تنیس که مقامات می گویند به ارمغان می آورد در حدود 400 میلیون دلار به اقتصاد محلی.

در روز سه شنبه Goldenvoice اعلام کرد این امر به تعویق انداختن اکتبر مارس Coachella و دلیجان جشنواره های موسیقی — است که به حدود 400 میلیون دلار به اقتصاد محلی.

شهر رانچو مایراج بسته شده است آن کتابخانه عمومی و رصدخانه حداقل تا مارس 22 و لغو برخی از آن شهر حمایت, حوادث, همچنین به عنوان اقدامات پیشگیرانه.

روز چهارشنبه رانچو مایراج اتاق بازرگانی اعلام کرد که تعویق انداختن افتتاحیه آن صحرا زندگی صفحه اصلی نمایشگاه بود که برنامه ریزی شده برای روز شنبه. تاریخ جدید اعلام نشده است.

هنرمندان شرکت کننده در Indian Wells, جشنواره که از سراسر کشور از جمله بسیاری از Coachella Valley ابلاغ شد چهارشنبه و هللدی گفت: هر کدام متعهد به انجام این جشنواره در تاریخ جدید.

این جشنواره در آن سال 18 تساوی در مجموع حدود 10000 نفر به تنیس باغ هللدی گفت.

این اولین بار است که در تاریخ آن است که جشنواره هنرهای شده است لغو و یا به تعویق افتاد هللدی گفت.

این جشنواره همچنان به ترویج و حمایت از آن 200 juried هنرمندان توسط spotlighting کار خود را آنلاین از طریق رسانه های اجتماعی و تشویق هنر مراجعان و علاقه مندان برای ارتباط با هنر سازان در خطر-رایگان شیوه ای از عصر دیجیتال و فرصت های جشنواره تولید دایان Funk گفت.

نه تنها به تعویق افتادن تاثیر معیشت هنرمندان اما فروشندگان و کارکنان درگیر و همچنین اطراف کسب و کار – هتل ها, رستوران ها و مغازه ها – هللدی گفت.

تاثیر اقتصادی از تمام اتفاقاتی که لغو و یا با تاخیر به دور است-رسیدن هللدی گفت.

“من می خواهم مردم را تشویق به ادامه پیدا کردن راه هایی برای حمایت از کسب و کارهای محلی,” او گفت: اگر نه با مراجعه به مغازه ها در فرد و سپس از طریق خریدهای آنلاین است.

کسانی که خریداری کرده اند در اوایل دسترسی به بلیط برای این رویداد خواهد شد در آینده موکول خرما و یا درخواست بازپرداخت را انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره هنر و هنرمندان و به دریافت به روز رسانی رویداد بازدید IndianWellsArtsFestival.com.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>