Coronavirus: Indio شهردار Glenn Miller اطمینان ساکنان به یاد همه برای ‘ماسک up’ از طریق Facebook تصویری

مایدزرت | No comments

در یک پیام ویدئویی به ساکنان Indio, شهردار, Glenn Miller اطمینان داد که این شهرستان در ادامه به عملکرد پلیس و آتش در حال نگه داشتن همه امن در طول COVID-19 اضطراری است.

او همچنین خاطر نشان کرد ساکنان این حکم به اقامت در خانه های خود به جز زمانی که بیرون رفتن برای ضروری شغل و یا خدمات و به انجام این کار نگه داشتن یک فاصله امن از حداقل 6 فوت از دیگران است.

“ثانیا ماسک کردن” میلر گفت. “آن الزامی است. آن را نه تنها محافظت از شما و کسانی که شما را دوست دارم اما همچنین مردم در اطراف شما است.”

اگر بیرون رفتن برای خدمات ضروری و یا به انبار کردن مواد غذایی و ضروریات میلر خواسته است که مردم سریع می شود.

“مطمئن شوید که شما در حال انجام آن در سریع و آسان صورت شما تنها برداشتن آنچه شما نیاز دارید و شما فقط می رویم که در آن شما نیاز به” میلر گفت.

“که کمک می کند تا محافظت از هر کس در اطراف شما و باعث می شود مطمئن شوید که منابع که وجود دارد به اندازه کافی برای همه ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال تماشای برای همه” میلر گفت.

در 90-دوم Facebook تصویری میلر گفت که در حالی که تالار شهر به روی عموم بسته است کارکنان به ادامه کار – “از امنیت عمومی به بازرسان ساختمان به کسانی که در خارج وجود دارد کار در خیابان.”

“شما شهرستان را در اینجا. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کند” میلر گفت.

ساکنان می توانند به شهر وب سایت indio.org برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه کمک مورد نیاز از شهرستان.

“ما می خواهیم شما را به می دانم که خود را شورای شهر و کارکنان اینجا هستید. با هم خواهیم از این طریق دریافت کنید. ما با هم قوی تر هستید اما در حال حاضر همه ما باید از هم جدا” میلر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>