Coronavirus نگه داشتن مردم در خانه و برخی تصمیم گرفت آن را به یک زمان خوب به اتخاذ یک حیوان خانگی

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

گیل Caccavale دانست و آن را نتیجه گیری او را به اتخاذ یک حیوان خانگی پس از حرکت به کلیسای جامع شهر در ماه دسامبر. هفته گذشته پس از دستور به پناهگاه در محل با توجه به COVID-19 او جدید در آن زمان بود.

Caccavale بازدید پالم اسپرینگز پناهگاه حیوانات در روز شنبه به امید پیدا کردن یک سگ برای حفظ شرکت خود را. در عوض او به تصویب رسید 3 ماهه توله سگ او به نام اندی پس از شوهر مرحوم او.

“من احساس چه بهتر زمان برای آموزش یک توله سگ از زمانی که شما مجاز به بیرون رفتن گفت:” Caccavale, 62. “من در حال حاضر احساس خیلی بیشتر در سهولت با آنچه که ما در حال رفتن را از طریق فقط می دانم که من باید یک همراه و همدم در خانه.”

حیوان خانگی فرزندخواندگی سر به فلک کشید از مارس 15 زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دستور سالمندان و خطر افراد به ماندن در خانه در طول COVID-19 بیماری همه گیر. در مارس 19, همه کالیفرنیا تحت سفارشات در خانه بمانند مگر اینکه انجام کار ضروری یا ماموریت.

در شهرستان ریورساید, 59 ساکنان آزمایش مثبت برای coronavirus و شش فوت کرده اند.

حیوانات مقامات می گویند فرزندخواندگی محور دو عامل: مردم می خواهند شرکت در خانه حبس و در پناه اجازه می دهد زمان برای مراقبت از حیوانات خانگی آنها همیشه می خواستم.

“ما منع فرزندخواندگی. ما می دانیم فرزندخواندگی هستند چون مردم در خانه هستند و شاید آنها دنبال آن هستید که آسایش حیوانات” Riverside County Department of Animal Services سخنگوی جان ویلز گفت. “چه بهتر از راه برای کاهش آن تنش در خانه نسبت به مراقبت از یک حیوان که بی خانمان؟”

در روز سنت پاتریک, 38 حیوانات خانگی به تصویب رسید از Riverside County حیوانات پردیس در Jurupa دره و ویلز به نام آن آنومالی.

پوشش: گارد ملی مستقر برای پیدا کردن مواد غذایی بانک

پوشش: کودکان و نوجوانان, پدر و مادر صحبت در مورد مقابله با زندگی در خانه

“ما نمی 38 سگ در سهشنبه, مارس,” او گفت:. “قطعا COVID-19 به ارمغان آورده است مردمی را به بچه های خود را و آنها اتخاذ.”

مشابه فعالیت های رخ داده در پالم اسپرینگز پناهگاه حیوانات که در آن 87 حیوانات خانگی تصویب شد پس از 9 مارس توسط “واقعا تعداد بالا” از افراد با انگیزه Newsom سفارش, مدیر اجرایی, گابریل Amster گفت.

“آنها از آن ساخته شده به خصوص پاک کردن آنها تنها هستند و آنها به دنبال به عشق به چیزی است,” او گفت:.

حیوان خانگی فرزندخواندگی هستند تا در سراسر کالیفرنیا و آن را تشویق پس از پناهگاه در حال بستن در طول همه گیر گفت: سابرینا Ashjian ایالتی کالیفرنیا مدیر برای جامعه انسانی ایالات متحده است.

هنوز هم وجود دارد بسیاری از حیوانات خانگی در دسترس, اما او اضافه نیز وجود دارد ترس دیگران ممکن است بازگشت به پناهگاه اگر مردم قادر به مراقبت از آنها به دلیل بیماری و یا مشکلات مالی در طول رکود اقتصادی است.

“ما در حال تلاش برای واقع بینانه ما ممکن است که” Ashjian گفت.

هر کسی که می خواهد به اتخاذ یک حیوان خانگی باید در نظر پرورش آنها ،

“اگر مردم مطمئن نیستند که آنها قادر به ارتکاب به تصویب در دراز مدت پرورش است که یک راه فوق العاده برای ارائه بهداشت و مزایای به حیوانات و فرد” Ashjian گفت.

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

پالم اسپرینگز ساکن پیتر Blumenthal, 64 و همسرش جولی Weiman, 64 به تصویب رسید خود را 3 سال سگ پشمالوی Flopsy در روز شنبه پس از پرورش او را برای چند هفته. مردم هنوز هم اجازه رفتن به خارج برای ورزش زیر موجود پناهگاه سفارشات و گفت: داشتن یک سگ است دلیل دیگری برای مردم را به استفاده از آن است.

“این مردم که به طور معمول نمی توانید دریافت کنید چرا که سگ خود را به ورزش” Blumenthal گفت. “من احتمالا هستم بیشتر نگران مطمئن شوید که او می شود ورزش, بنابراین من احتمالا صرف زمان بیشتری را با او.”

کتی Phillipsen, 67, داوطلب شده است در پالم اسپرینگز سرپناه برای پنج سال و سه سگ نگه داشتن شرکت او در حالی که پناه در محل. او concurs سگ خوب شرکت در طول دوره فعلی از عدم قطعیت.

“من به آنها نگاه کنید و آنها بسیار خوشحال هستیم. من قصد دارم خوشحال می شود مانند سگ ها,” او گفت:. “آنها الهام بخش من است.”

Phillipsen روزمره مراقبت از سگ خود را نگه می دارد از خانه در coronavirus. او تمایلی به تصور آنچه در زندگی می خواهم بدون او سگ است.

“این یک تصویر تاریک برای من چون من همیشه سگ و همیشه سگ,” او گفت:.

امکانات در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض به کروناویروس و فرزندخواندگی از پالم اسپرینگز پناهگاه حیوانات فقط می تواند انجام شود با تعیین وقت قبلی.

“من می گویند در حال حاضر که ما در حال انجام فرزندخواندگی با تعیین وقت قبلی … آن را نمی کند همه چیز را و مردم در واقع به نظر می رسد با بهره گیری از آنها می توانید تجربه همه به خود” Amster گفت.

Coronavirus: پالم اسپرینگز خواننده انجام منظقه برای پناه ساکنان

Coronavirus: شهر کالیفرنیا می گوید بازدید کنندگان برای دور ماندن آنها قرار دادن مردم در معرض خطر

قرار ملاقات لازم نیست در Riveside شهرستان سرپناه در تهوسند پلمس اما ویلز گفت: تعداد محدودی از افراد مجاز در هر دستور منع تجمع بیش از 10 نفر.

“اگر ما در حال رفتن به, باز, ما باید باز به درستی” ویلز گفت. “ما نمی توانیم از نزدیک, نزدیک, ما نمی توانیم فقط بسته و ترک. ما 600 حیوانات در مراقبت از ما در حال حاضر و ما هنوز هم به در بروید و مطمئن شوید که کسانی که حیوانات باید مراقبت مناسب.”

واضح بود تصویب تلاش شده اند که مانع از همه گیر و پالم اسپرینگز ساکن هایدی هاجسون خانواده تسریع تلاش ها برای پیدا کردن یک گربه هفته گذشته در اجازه دهید آنها را گربه سانان کوچک نجات در همت. به عنوان آنها جستجو برای حیوان خانگی هاجسون فکر “با همه چیز اتفاق می افتد, آن را به بهترین چیزی که برای ما,” او گفت:.

خانواده در زمان خانه دو 8-ماه-پیر بچه گربه ها آنها را به نام دوستان و هالی شد و آنها همراهان خوب برای هاجسون 8 ساله و 2 ساله ،

هاجسون دختر آگاه است از این بیماری همه گیر اما بچه گربه جدید خود را ثابت کرده اند به خوبی حواس پرتی از خانه و خانواده خود را با خود بردهاند. حتی هاجسون پیدا کرده و به راحتی در حضور آنها.

“هر بار که من به نقطه احساس می کنم دارم به گریه و یا احساس ضعف من نشستن و تماشای آنها را” گفت: هاجسون 40.

Caccavale گفت که او خوشحال بود که فرزندخواندگی در حال افزایش در طول بیماری همه گیر.

“داشتن یک سگ در حال حاضر به من کمک کنید از طریق بی سابقه ترین وضعیت جهان تا به حال دیده می شود,” او گفت:. “من می توانید به صحبت اندی در مورد هر چیزی. ما نمی باید به بحث در مورد این بیماری همه گیر.”

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>