Coronavirus: قاضی خواسته را به کنار رودخانه شهرستان کلانتر Dept. به اشتراک گذاری برنامه ریزی برای جلوگیری از ویروس در زندان

مایدزرت | No comments

یک وکیل است که غالب در برابر Riverside County کلانتر در فدرال کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام که به دنبال بهبود اهل بیت مراقبت های بهداشتی در شهرستان را از زندان در حال حاضر درخواست یک قاضی فدرال به سفارش گروه به عمومی برنامه های خود را برای حفاظت از کارکنان و زندانیان از coronavirus.

قاضی در دستور Riverside County برای پاسخ به درخواست های ظهر جمعه. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا شهرستان ملاقات کرده بود مهلت.

سارا نورمن, با, زندان, دفتر حقوقی غیر انتفاعی منافع عمومی حقوقی مستقر در برکلی است که فراهم می کند خدمات حقوقی رایگان به مجرم خود را برای بهبود “شرایط زندان” نمایندگی شهرستان ریورساید زندانیان در سال 2014 حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه است که مخالفت آنها به خاطر محروم بودن از حقوق اساسی برای مراقبت های بهداشتی کافی.

در سال 2016 یک راه حل رسیده بود که تاسیس یک رضایت فرمان که شامل ایجاد یک نظارت پانل متشکل از دو پزشک که در طول پس از آن چهار سال توصیه زندان سیستم در مورد چگونه به منظور بهبود عملیات دسترسی به, پزشکی و بهداشت روان خدمات مراقبت.

دادگاه جهت است که تاسیس شده است که نظارت بر توافق به پایان می رسد بعد از این سال. اما شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس و نگرانی در مورد اثرات بالقوه آن بر سلامت زندانیان و کارکنان زندان داده اند زندگی جدید به این نگرانی ها.

“اولین و مهمترین کار ما نیاز به اطلاعات” نورمن گفت. “من می دانم بسیار کمی در مورد شرایط مشتریان من در حال تجربه در زندان (به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر).”

نورمن درخواست شد که واصل در دوشنبه همچنین شامل مشاهدات از دو پزشک که ساخته شده تا رضایت فرمان را نظارت پانل در مورد شهرستان های اهل بیت جمعیت و سلامت خود مراقبت نیاز دارد. این شامل تجزیه و تحلیل از به عنوان اخیر به عنوان پایان ماه مارس — فقط به عنوان علائم کروناویروس شروع به ظاهر شدن در زندان شهرستان جمعیت.

“شرایط در ریورساید زندان ایجاد یک tinderbox برای گسترش سریع ویروس خصوصی مردم که زندگی می کنند وجود دارد کارکنان است که وجود دارد و جامعه-در-بزرگ” نورمن نوشت: در صورت درخواست.

او معتقد پزشکان یافته ایجاد یک ویژه عکس ترسناک از آنچه که می تواند اتفاق می افتد اگر این ویروس همچنان به گسترش فراتر از 13 زندانیان و 26 اصلاحات افسران کلانتر است گفت: در حال حاضر آزمایش مثبت برای ویروس.

همچنین با استناد به هفته گذشته ویروس-مرگ و میر ناشی از دو معاونین کلانتر یکی از آنها مشغول به کار در زندان های سیستم و اعتقاد بر این است که قرارداد این ویروس پس از مصرف یک زندانی به بیمارستان نورمن گفت: “این تنها یک ماده از زمان قبل از مرگ و میر را افزایش می دهد.”

او افزود که این شهرستان را در پاسخ به درخواست برای اطلاعات و پیشنهادات در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش این ویروس شده اند “مات با شکست سازگار و یا امتناع از ارائه اطلاعات معنی دار در مورد هر مرحله گرفته شده است.”

در بیرون از زندان — در اوایل

در درخواست نورمن گفت که او اولین خواسته دستیار Riverside County مشاور James E. Brown, که نشان دهنده county, در مورد کلانتر طرح برای مبارزه با این ویروس در زندان در مارس 16.

که همان روز مقامات می گویند اصلاحات معاون ترل جوان در زمان یک زندانی به بیمارستان برای معاینه.

با توجه به جدول زمانی گذاشته شده توسط کلانتر, چاد بیانکو طی یک کنفرانس خبری در مورد جوان و معاون عملیات بازگشت به موریتا بازداشتگاه که در همان روز.

در مارس 22, جوان شروع به نشان دادن علائم این ویروس در حالی که در محل کار و به زودی به خانه رفت بیمار است. یک روز بعد از زندانی او را به بیمارستان منتقل نشان داد علائم بیانکو گفت: آیا به عنوان نه دیگر معاونین کلانتر که در بیمار مبتلا به آنفولانزا مانند علائم.

جوان همراه با معاون دوم دیوید Werksman که اعتقاد بر این است که قرارداد این ویروس در خارج از بخش درگذشت در تاریخ 2 آوریل.

یک روز بعد در حالی که بحث در مورد Werksman مرگ بیانکو به خبرنگاران گفت که 60 زندانی شده بود به قرنطینه بودند و در انتظار نتایج آزمون.

نورمن که تحقیق اولیه شروع به عقب و جلو با قهوه ای, معاون county, مشاوره, پیشنهاد این شهرستان اقدامات پیشگیرانه برای “آدرس این ویروس در زندان به سیستم به عنوان یک موضوع فوری است.”

مراحل او گفت قهوه ای مانند اوایل انتشار.

عمومی ایمنی در مقابل بهداشت عمومی

همان روز معاون جوان برای اولین بار نشان داد علائم ویروس قهوه ای در پاسخ به نورمن اولیه درخواست برای اطلاعات و پیشنهاد او که county ارزیابی زندانی جمعیت و برای آزادی زندانیان که مسن هستند و باید شرایط پزشکی.

“با توجه به این دادگاه فدرال جهت ازدحام بیش از حد ما به طور مداوم به دنبال در نسخه های اولیه و انجام آنها بیشتر روز” براون پاسخ داد: ساخت اشاره به سال 2011 سفارش قرار داده شده است که سطح پایین مجرم در زندان شهرستان به جای زندان.

او در ادامه نوشت که شهرستان معیارهای اولیه برای انتشار است “سیال و تغییرات بر ما روزانه نیاز دارد.”

برای کلانتر رد این پیشنهاد از آزادی به عنوان راهی برای مهار گسترش ویروس.

بیشتر: Coronavirus استوکس ترس در شلوغ Riverside County, زندان

بیشتر: زندانیان از ترس ابتلا به کروناویروس در زندان به دادگاه با تاخیر به مدت 60 روز

بیشتر: به عنوان coronavirus اسپرد در اینجا نحوه اجرای قانون در برخورد با شیوع

“من به شدت احساس می کنند که زندانیان ما باقی مانده در بازداشت برخواهد داشت خطر بسیار بیشتری برای ایمنی از خطر این ویروس به شمار به آنها را در حالی که آنها در بازداشت هستند,” او گفت:.

نورمن درخواست شده است که زندانیان و کارکنان تحصیل کرده باشد در تهدید ویروس و بهداشت مناسب است که می تواند کمک به مبارزه با آن.

شهرستان تادیبی خدمات سلامت “قرار دادن یک اسلاید نشان می دهد با هم آموزش زندانیان در مورد بهداشت فردی و شستن دست و دست زدن به صورت خود را در” براون نوشت: در پاسخ اضافه کردن زندانیان در حال جریان بر اهمیت بهداشت زمانی که آنها وارد زندان. “این اضافه شده به زندانیان کانال اختصاص داده شده و در حال پخش است در تمام dayrooms.”

توصیف بهداشت به عنوان “یکی از اساسی ترین جنبه های کنترل عفونت” نورمن خواسته است که زندانیان با ارائه بهداشت لوازم بدون هیچ هزینه و که بر علیه قوانین مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست آرام شود.

“ما به دنبال عمومی دستورالعمل های بهداشتی برای حفظ بهداشت برای زندانیان” براون پاسخ داد. “این شامل منابع و صابون دسترسی به آب به اطمینان حاصل شود آنها از هر فرصتی برای شستن دست های خود را. علاوه بر این ما با ارائه دسترسی به لوازم تمیز کردن به طور منظم برای حفظ واحد مسکن پاک است.”

گروهبان. آلبرت مارتینز از Riverside County Sheriff بخش رسانه ای اداره اطلاعات گفت: صابون ارائه شده به زندانیان در زمانی که آنها رزرو شده به زندان و آنها می توانند درخواست بیشتر و یا خرید آن را در هنر اگر مورد نیاز است.

نورمن پرسید: اگر یک برنامه وجود دارد برای اطمینان از زندان هستند به اندازه کافی کارکنان باید بخش پرسنل قرارداد ویروس یکهو.

“ما در روند حرکت برخی از کارکنان از تخصص تکالیف بازگشت به زندان برای کمک به جنبش و مسکن از زندانیان که در معرض خطر ابتلا به عفونت” براون گفت. “ما همچنین یک برنامه در محل به حرکت کارکنان اضافی از تکالیف دیگر در صورت نیاز.”

گفت که قرنطينه به راحتی می تواند تبدیل به طولانی مدت مستندات نورمن خواست برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه زندانیان در معرض این ویروس همچنین می تواند حفظ تماس منظم با خانواده و نمایندگان قانونی.

“ما در حال توسعه و اجرا مایع طرح مسکن است که آدرس مسکن از زندانیان که در معرض شده اند و یا در حد متوسط خطر ابتلا به ویروس” براون نوشت: در پاسخ. “از زندانیان که در حال جدا شده از جمعیت به طور کلی با توجه به قرار گرفتن در معرض بالقوه خواهد شد که همان دسترسی به فعالیت های منظم و امتیازات به عنوان کسانی که باید نیست.”

قهوه ای اضافه شده بعد از آن با توجه به اسناد دادگاه: “ما در حال افزایش دسترسی به تلفن برای همه زندانیان و ارائه محدود تماس های تلفنی رایگان در این زمان است.”

مکاتبات بین نورمن و قهوه ای گنجانده شده است در نورمن را پر کردن. در طول آن نورمن ارائه می دهد راه حل برای مشکلات مختلف او معتقد است این ویروس ارائه به زندانی.

“به صورت فیزیکی, فاصله, the sheriff متعدد گزینه” نورمن نوشت. “جدید وجود دارد زندان در Indio که هنوز فعال شده است; کلانتر می توانید استفاده کنید که فضا برای انتقال بسیاری از مردم در حال حاضر شلوغ به زندان های دیگر.”

قهوه ای پاسخ نمی دهند به طور مستقیم به نورمن سوالات در مورد John J. Benoit بازداشتگاه در Indio که همچنان در حال ساخت است و سال پشت برنامه.

یک کلانتر سخنگو گفت: هیچ مجموعه تاریخ برای زمانی که جدید زندان در Indio باز خواهد شد.

در نهایت نورمن معتقد است که هر گونه شیوع داخل زندان سیستم منجر به افزایش فشار بر منابع خارج از سیستم. هنگامی که زندانیان نیاز به بستری شدن آنها در حال ارسال به دانشگاه ریورساید سیستم بهداشت و درمان مرکز پزشکی در Moreno Valley.

“قفل بازداشت بال در بیمارستان در Moreno Valley 22 تخت و که آن را” نورمن گفت. “شیوع ویروس نمی خواهد ماندن در داخل زندان است. آن را از منابع مردم در کل جامعه که در حال مبارزه با این بیماری بیش از حد. آنها خواهید بود در همان بیمارستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>