Coronavirus را نگه می دارد فلوریدا جنگل نورد کاغذ توالت

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم امنیت عمومی اطلاعات ما newsroom است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

کاغذ توالت دقیقا نمی به نظر می رسد به رشد در درختان این روز است. در واقع — و این است که هیچ pulp fiction — محصولات جنگلی فلوریدا بزرگترین مزرعه کالا. که شامل در حال حاضر آرزو رول کاغذ توالت در حال حاضر دیوانه وار پرواز کردن قفسه حتی اگر کارشناسان صنعت اصرار وجود دارد مقدار زیادی برای رفتن به اطراف.

فلوریدا دقیقا aflush با مسائل اما مقامات فدرال باید تلقی مزرعه کالاها به عنوان “ضروری” و الوار عملیات در میان “زیرساخت های حیاتی.” در ضمن فلوریدا چوب مزارع صورت — مثل همیشه — پتانسیل درخت از دست دادن از بیماری های مزمن و از آتش سوزی و طوفان فصل هوا به بالاتر از حد نرمال این سال است.

بدون نیاز به بیرون بکشد بافت فقط رتبهدهی نشده است اما کارشناسان می گویند وجود ندارد بسیار تکان دادن اتاق در یک کاغذ توالت زنجیره تامین است که در حال حاضر تمایل به اجرا در شیب کامل. بسیاری از کارخانه های در حال تغییر از تولید حوله کاغذی برای ساخت بیشتر کاغذ توالت.

“کارخانه های تولید کاغذ در حال حاضر به طور معمول کار 24/7 بنابراین فرصت کمی برای افزایش کلی تولید” Tim Martin, یک دانشگاه فلوریدا استاد در UF دانشکده منابع جنگلی و حفاظت (SFRC) گفت: در آزادی.

“هنگامی که تقاضا برای یک محصول خاص را افزایش می دهد در آسیاب نیاز به تغییر تولید و ممکن است تولید کمتر حوله کاغذی, برای مثال,” مارتین گفت.

در ضمن به عنوان coronavirus سوخت, عدم اطمینان, مشتریان, حفظ کشیدن قفسه پاک از کاغذ توالت در Publix خارج شده و دیگر فروشگاه ها. سعی کنید برش کسی در راهرو که.

همه گیر سقوط فروشگاه مواد غذایی کارمندان به ناراحت کننده رول به عنوان “کاغذ توالت پلیس” اجرای یک نیست-همیشه-تا-آرام حساب می شود که چقدر است.

“با توجه به غیر منتظره ای بالا عرضه و تقاضا و کمبود محدودیت تعداد هر خانوار استفاده شده است به برخی از محصولات” Publix می گوید در وب سایت خود را. “علاوه بر این هر فروشگاه دارای انعطاف پذیری لازم برای درخواست محصول محدودیت ها بر اساس نیاز..”

در ضمن تمام توالت-رول شیدایی بازیگران, فلوریدا, کارخانه های تولید کاغذ — مکرر اهداف از محیط زیست که ضجه و زاری خود را از آلودگی هوا و آب — به نقش غیر معمول به عنوان قهرمانان گمنام از انواع.

حتی دولت فدرال به تازگی به محصولات کاغذی ویژه کارگران ضرب وضعیت.

19 مارس یادداشت از کریستوفر کربس, مدیر وزارت امنیت داخلی امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت ذکر شده کارگران که “حمایت از تولید و توزیع محصولات جنگلی, از جمله, اما نه محدود به چوب و کاغذ و سایر محصولات چوبی” در میان “ضروری زیرساخت های حیاتی کارگران است.”

بنابراین در حالی که “غیر ضروری” خدمات نشستن در برزخ ایالت, کار, جنگل مانند Austin کری جنگل در UF از جنگل منابع و حفاظت از محیط زیست فقط در شمال این گینسویل پردیس در حال ورود به سیستم در ادامه با چوب معمول در عملیات غیر معمول بار.

در راه آنها کاشت دانه از coronavirus بازیابی.

“در حالی که بسیاری فکر می کنم (Austin کری) جنگل از نظر SFRC آموزش و پژوهش های ما نیز یک کار جنگل با فعال چوب برداشت و همچنین کاشت درخت تجویز سوزاندن و دیگر فعالیت های مدیریت زمین” گفت: Scott Sager, ACF, جنگل می باشد.

سانگر پرتوهای با غرور و افتخار است که Austin کری جنگل را بازی بخشی در کمک به فلوریدا در طول سابقه شیوع کروناویروس.

وجود منابع جایگزین برای کاغذ توالت از جمله کنف و بامبو. اما مارتین می گوید که سنتی تفاله باقی مانده انتخاب ارجح چون بیشتر پایدار.

فلوریدا بیش از 17 میلیون هکتار یا 26,000 کیلومتر مربع از جنگل ها پوشش نزدیک به نیمی از دولت را زمین منطقه با توجه به UF. اکثریت قریب به اتفاق با سنبه و یا ترکیبی از سنبه و پهن برگان. حدود 650 میلیون فوت مکعب صون صنوبر جنگل ها برداشت سالانه در فلوریدا, UF می گوید.

فلوریدا کاغذ و خمیر کاغذ, انجمن, انجمن تجارت تخمین صنعت استخدام بیش از 30000 فلوریدا در خمیر و کاغذ, تولید, تبدیل و بسته بندی محصولات از چوب ساخت و مدیریت جنگل.

فلوریدا کشاورزی و صنعت دچار شکست در سال های اخیر از طوفان قدرتمند از جمله ویرانی گسترده از طوفان مایکل در سال 2018 که نهفته حداقل 3 میلیون هکتار از چوب.

“به طور کلی ما چوب عرضه بیش از کافی برای دیدار با تقاضا از کارخانه های تولید کاغذ گفت:” مایکل Andreu, دانشیار در UF و سیستم های فرمت متخصص.

“در حالی که طوفان هم تاثیر بسیاری هکتار از جنگل اخیرا کسانی که اثرات کاهش یافت و به طور مستقیم بر دوش مالکان در شرایط از دست رفته سرمایه گذاری” Andeau اضافه شده است. “آسیاب قادر به جذب تمام چوب در دسترس و قیمت چوب برای کارخانه های تولید به طور چشمگیری کاهش یافته است.

“این چشم انداز مثبت در تقاضا برای TP در کوتاه مدت ممکن است برخی از اثرات مثبت به مالکان به عنوان قیمت pulpwood باید بروید تا” Andreu گفت. “اما در دسترس بودن چوب به عرضه کارخانه های تولید به طور کلی قوی است به خصوص اگر ما در حال اقامت نسبتا خشک به عنوان آن را برای چند هفته گذشته است.”

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

جیم Waymer است محیط خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با Waymer در 321-242-3663

یا [email protected]

توییتر: @JWayEnviro

Facebook: www.facebook.com/jim.waymer

پشتیبانی محلی نگاری: در آن شما می خواهم به خواندن بیشتر دولت و اخبار سیاسی, و شما یک مشترک نیست لطفا به اشتراک. برای جزئیات بیشتر به offers.floridatoday.com.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>