Coronavirus: La Quinta به موضوع توقف کوتاه مدت اجاره اختصاص 1.5 میلیون دلار برای کمک به کسب و کار

مایدزرت | No comments

La Quinta است که تحمیل یک مهلت قانونی برای کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات و بسته شدن عمومی و خصوصی جامعه استخر در حالی که اختصاص 1.5 میلیون دلار برای کمک به کسب و کار نهفته COVID-19 بیماری همه گیر.

اقدامات شورای شهر در آمد و در طول دو ساعت یک اورژانس بسته جلسه در روز چهارشنبه.

هر کسی که نقض کوتاه مدت اجاره مهلت قانونی جریمه خواهد شد $5000 و باید اجازه و مجوز بلافاصله به حالت تعلیق برای یک سال, شهرستان, وکیل, لایحه Ihrke گفت.

زمان اجاره کوتاه مدت خواهد بود و مجاز به ادامه تا زمانی که قرارداد منقضی می شود و به مردم اجازه دهد که اجاره باقی می ماند که آنها اگر آنها باید برای جلوگیری از سفر و یا به هر دلیلی نمی توانید به بازگشت به محل اولیه خود را از محل اقامت Ihrke گفت.

اجاره نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خانه کارگران که در حال ضروری در نظر گرفته شود در طول coronavirus بحران از جمله ایمنی و بهداشت حرفه ای مورد نیاز در این منطقه در طول اضطراری Ihrke گفت.

مهلت قانونی صادر خواهد شد که به عنوان یک فرمان اجرایی شهرستان و مدیر و همچنین اجازه خواهد داد که افراد بی خانمان به طور موقت اقامت در تعطیلات کوتاه مدت اجاره Ihrke گفت.

عضو شورای رابرت رادی توضیح داد که مهلت قانونی برای اجاره کوتاه مدت است چرا که وجود دارد هیچ راهی برای شهرستان به اطمینان حاصل شود که اتاق ها و خانه ها به درستی مقادیر بین مستاجرها.

“وجود دارد به سادگی هیچ راهی برای آن را درست انجام داده … بدون حد بار سیستم” رادی گفت. “این تصمیم گیری های ما را. لطفا با ما باشید و درک این است که یک لحظه بحرانی.”

هر یک از اضافی زیر اعمال شد همچنین با تصویب قطعنامه ای توسط شورای شهر در جلسه بسته:

  • فرمان اجرایی شماره 4 صادر مارس 22, سفارش که همه خصوصی و عمومی دوره های گلف و فرعی با استفاده از مناطق از جمله clubhouses شود و بسته در محل باقی می ماند همانطور که در ابتدا نوشته شده است.
  • مجاز شهرستان مدیر به صدور یک فرمان اجرایی بسته شدن تمام خصوصی و عمومی و استخر مشترک.
  • مجاز شهرستان دفتر مدیر برای پیاده سازی یک فرمت برنامه برای تعطیلات کوتاه مدت اجاره مجوز و مجوز برای مقدار زمان COVID-19 اضطراری در اثر است.
  • مجاز شهرستان مدیر دفتر به صرف $40,000 برای کار با پیدا کردن مواد غذایی بانک برای ارائه مواد غذایی به La Quinta ساکنان.
  • مجاز شهرستان دفتر مدیر برای اجرای یک برنامه است که گسترش کسب و کار مجوز و پروانه برای مقدار از زمان COVID-19 اضطراری در اثر است.
  • مجاز شهرستان دفتر مدیر به استفاده از تا 1.5 میلیون دلار از این شهر اضطراری فاجعه صندوق به منظور توسعه یک برنامه با استفاده از میکرو-وام و یا مشابه امداد برای کمک به کسب و کارهای محلی نهفته COVID-19 بیماری همه گیر. این طرح باید OK می خواهم توسط شورای شهر قبل از آن می رود به اثر.

اعضای شورا گفت: تمام تصمیمات دشوار بود اما لازم است به “صاف منحنی” از coronavirus عفونت و همه با خیال راحت از طریق این بیماری همه گیر. آنها خواست ساکنان درک و صبر و همکاری است.

آخرین محدودیت دنبال دستور اجرایی در حال حاضر در محل است که بسته به شهر زمین های بازی pickleball و زمین تنیس و دیگر امکانات.

وجود 107 تایید coronavirus موارد در کنار رودخانه شهرستان تا 48 از شنبه. از هشت ویروس های مربوط به مرگ و میر در این شهرستان رخ داده است هفت در بخش شرقی این شهرستان خبر داد.

حداقل یک La Quinta ساکن شناخته شده است به آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“ما در حال بدست گرفتن این بسیار جدی است و می خواهید به اطمینان حاصل شود که ما را در مراحل دوباره که تراز وسط قرار دارد با بخش بهداشت عمومی افسر و دولت مقرر و با چه چیزی به نفع ما ساکنان و صاحبان کسب و کار از La Quinta,” شهردار لیندا ایوانز گفت.

“هر چه زودتر ما می توانیم با هم کار و همکاری در این کار هر چه زودتر ما می توانیم صاف که منحنی و جلوگیری از گسترش” ایوانز گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>