Coronavirus: گذاشته کارگران تبدیل به ضروری شغل به پرداخت صورتحساب

مایدزرت | No comments

راننده Rideshare جاش دونن از Indio توصیف خود را به عنوان یک مورد از “سوپر اختلال وسواسی-اجباری.”

“بسیاری از مردم نمی germophobes قبل از این اتفاق مثل من” دان گفت. “در حال حاضر آنها در خارج وجود دارد و امید برای بهترین.”

اضافه کردن تهدید coronavirus به زندگی روزمره و این باعث می شود همه چیز نگران کننده برای کسانی که در حال حاضر کار نمی کند اما به دنبال پیدا کردن اشتغال در چه طبقه بندی به عنوان “ضروری شغل است.” برخی از نمونه ها عبارتند از: بهداشت و درمان فروشگاه های مواد غذایی, آب و برق و rideshare و خدمات تحویل.

دونن امضا کرده است و برای هر rideshare و تحویل پلت فرم در دسترس از جمله Instacart, یک مواد غذایی و تحویل وانت شرکت مستقر در سان فرانسیسکو است. این شرکت در حال استخدام 300,000 کارگران در سراسر شمال امریکا برای دیدار با افزایش تقاضا برای مواد غذایی تحویل به میلیون ها نفر از مردم می خواست به ماندن در خانه برای محدود کردن گسترش coronavirus.

او امضا شد تا با پلت فرم در ماه اوت, اما آن را دشوار است برای برنامه ریزی در اطراف آن اختصاص داده شده برنامه ریزی در زمان. آن را نیز پرداخت نمی کند و همچنین Lyft و یا بارگذاری. در این هفته او دریافت نرم افزار برای شروع به کار پلت فرم دوباره.

Coronavirus: کمک برای کسانی که در سرگرمی کار در پشت صحنه

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

Coronavirus: کالیفرنیا پرانتز برای افزایش تعداد مدعیان بیکاری به عنوان کسب و کار تعطیل

“در حال حاضر از آن بیشتر مانند Uber” دان گفت. “وجود دارد هیچ چیز در مورد شیفت بلوک و یا هر چیزی شبیه به آن. دیگر rideshare درایور من می دانم که می گویند Instacart است کوبیدن در حال حاضر. این چیزی است که مردم نیاز در حال حاضر. آنها باید مردم را به فروشگاه برای آنها لازم نیست برای رفتن به نوار و یا رفتن به محل کار کنه.”

رانندگان مراجعه کننده به توسط این شرکت به عنوان “سرویس کامل خریداران.” Instacart اجازه می دهد تا کاربران برای خرید از فروشگاه های مواد غذایی مانند غذاهای کل Costco, Safeway, در میان دیگران با خوب و سپس تحویل به خانه های خود. سرویس کامل خریداران رفتن به فروشگاه و انتخاب هر آیتم را از قفسه ها برای پرداخت پس از تحویل. آنها بهنگام در هر سفارش.

برای سه هفته گذشته فروشگاه های مواد غذایی, تلاش برای نگه داشتن محصولات مانند کنسرو محصولات دستمال توالت محصولات لبنی و سایر ملزومات در قفسه. اگر فروشگاه موجود بر روی آیتم مورد نظر آنها باید برای پیدا کردن یک مورد مشابه و برقراری ارتباط با مشتری از طریق برنامه.

“این یکی از جاهایی که می شود یک کمی روی حیله و تزویر” دان گفت. “اغلب اوقات شما باید برای شروع به برقراری ارتباط با کسی که دستور از طریق نرم افزار شما به پایان رسیده در حالی که شما در حال خرید. بنابراین اگر کسی پاسخ نمی دهند بی درنگ شما می توانید dinged در فروشگاه خود را در زمان. شما در حال تلاش برای مطمئن شوید که شما کردم آنچه آنها نیاز دارند اما این ساعت در حال اجرا است.”

Instacart موسس و مدیر عامل شرکت Apoorva مهتا گفت: این شرکت امیدوار است به ارائه “انعطاف پذیر درآمد فرصت در طول این زمان” به آنان خواست در خانه بمانند. متا نمی ارائه هر گونه اقدامات احتیاطی برای آن سرویس کامل خریداران اما روز دوشنبه گفت: آنها را جبران رانندگان اگر آنها مریض است.

“همه خریداران در فروشگاه در سراسر کشور در حال حاضر دسترسی به بیمار پرداخت یک تعلق بهره مند است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان زمان پرداخت کردن اگر شما در حال غیبت از کار به دلیل بیماری و یا آسیب. علاوه بر این هر سرویس کامل و یا در فروشگاه خریداران می توانند تا 14 روز پس از تمدید پرداخت اگر شما مبتلا به COVID-19 قرار داده و یا در فردی اجباری انزوا و یا قرنطینه.”

“من شدید آسم در خانواده است. من را دیده اند آنها را به مدت 10 روز در حال حاضر حداقل و من امتناع” دان گفت. “من حاضر به دیدن بچه ها و من نمی خواهم به کسی این ویروس اگر من آن را داشته باشد. من نمی خواهم به بیمار از دیدگاه من نمی خواهم به بیمار احساس بیمار ناراضی باشد نه یک زمان خوب و رفتن به بیمارستان است. اما مطلب مربوط به من است که من ممکن است کشتن اگر من آن را دریافت کنید. که من نگرانی بزرگ.”

کلودیا Armenta از Indio گذاشته شد و از موقعیت خود به عنوان بازاریابی و نماینده های محلی و قبیله ای کسب و کار هفته گذشته است. او آخرین بررسی از جمله تعطیلات خود را و زمان شخصی ساعت خاموش شد و گفت: اگر آنها بسته برای بیش از دو هفته به فایل برای بیمه بیکاری.

“برخی از لوایح نمی خواهید برای متوقف کردن و من مطمئن نیستید که کسب و کار را انتخاب کنید تا دوباره” Armenta گفت.

Armenta گفت: او با توجه به استفاده در فروشگاه های مواد غذایی محلی در منطقه که شامل خارج شده است و آگاه از افزایش coronavirus عفونت نرخ.

وال مارت بزرگترین خرده فروش گفت: آنها به دنبال پر کردن 150,000 موقعیت در سراسر کشور و کسانی که در نظر گرفتن موقعیت خود را در تحقق آن مراکز خواهد درآمد 2 دلار بیشتر از یک ساعت از طریق روز یادبود. مرکز پاسخگویی کارکنان و استخدام که به آنها اشاره خواهد شد همچنین قادر خواهید بود برای هر یک 250 دلار پاداش پس از کارمند جدید شده است در این کار به مدت 90 روز. دیگر مواد غذایی زنجیره ای و خرده فروشان به دنبال اضافه کردن هزاران نفر از کارکنان موقت به کار در فروشگاه خود را.

در Coachella Valley یک شرکت مقیم خارج گفت: همه Coachella Valley مکان در حال استخدام کارکنان موقت. رالف در پلازا در طلوع آفتاب در پالم اسپرینگز گفت: آنها در حال حاضر نه استخدام. یک شرکت نماینده Albertson را گفت: آنها به دنبال برای اضافه کردن 100 شغل برای آن 15 فروشگاه در Coachella Valley.

اقیانوس اطلس گزارش روز سه شنبه که کارکنان از زنجیره مواد غذایی تمام مواد غذایی و معامله گر جو پادشاه Soopers و Fred Meyer آزمایش مثبت برای ویروس. ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده کارکنان از برخی از فروشگاه های مواد غذایی گفت: تنها شش نفر از اعضای آن شناخته شده اند که آزمایش مثبت برای coronavirus.

“من همیشه سعی کردم به دقت و توجه” Armenta گفت. “هنگامی که دست زدن به پول نقد من همیشه سعی کنید به دست زدن به صورت من. پس از معاملات من پاک دست من با ضد عفونی کننده دست. من هم پاک کردن روی میز کار دفتر تلفن و حتی تلفن همراه من. من قطعا قصد دارید با استفاده از دستکش های بیشتر.”

اما Armenta دغدغه اصلی این است که برای اعضای خانواده. Riverside County coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به 70 روز چهارشنبه در حالی که شمار کشته شدگان افزایش یک تا هفت در کل.

“زمانی که متوجه شدم که coronavirus پخش شد من شروع به آماده سازی همه چیز در خانه برای پدر و مادر من به بیرون رفتن به عنوان کوچک که ممکن است” Armenta گفت. “من از ترس پدر و مادر من. آنها شهروندان ارشد هستند و باید شرایط بهداشتی. به خصوص برای من مادر او دچار کم خونی کم سیستم ایمنی و دیابت است. “

کانر عبور از کویر چشمه های آب گرم گذاشته شد از شغل خود به عنوان یک سرپرست برای یک رویداد شرکت تولید و کاربردی برای موقعیت خود را در خارج لاوز, Aldi و وان. در گذشته او کار تنظیم کردن وقایع خصوصی و کنسرت از جمله Coachella و دلیجان.

“اگر هیچ رویدادی من نمی تواند فرستاده شده به انجام هر کاری” صلیب گفت. “من فقط به صرف هشت سال توسعه خودم را در یک صنعت است که من دوست دارم و در حال حاضر من حتی نمی توانید هر چیزی را انجام دهید.”

مانند Armenta او آگاه از خطرات ناشی از در معرض بودن به کروناویروس که او گفت: نه او را از نگرانی های عمده در این زمان.

“من بیشتر نگران در مورد چگونه من قصد دارم به خوراک خودم و دوست دختر” صلیب گفت. “من خواهد بود قادر به کار به اندازه کافی سریع? با هر کس از دست دادن کار من هنوز هم قادر به گرفتن یک کار حتی اگر آنها در حال استخدام یک تن از مردم ؟

همانطور که از شنبه, صلیب, شنیده بود در هر کدام از برنامه های خود را.

“من در زمینه بیکاری در این میان و من امیدوار هستم که می آید از طریق. من همه چیز را من می توانم” صلیب گفت. “هر روز به مدت دو هفته گذشته من این کار رو میکنم. وجود دارد هیچ چیز جدی در ثبت و یا هر چیزی برای آنها را به من تماس بگیرید به طوری که من نمی فهمم چرا. بسیاری از این برنامه های آنلاین به شما بگویم وجود دارد هیچ راهی برای تماس در برای دیدن اگر خود نرم افزار پردازش شده و یا به صحبت می کنند به یک مدیر. در واقع ما منتظر تماس پشت در عرض دو تا سه هفته است.”

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

قبلی گزارش توسط خورشید صحرا کارکنان Charisse جونز و جاش ریورا ایالات متحده آمریکا امروز استفاده شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>