Coronavirus برگ می سی سی پی, مکانهای تفریحی در متوقف

لدگر | No comments

در حالی که توقیف کسب و کار و رستوران در حال بازگشایی در میان coronavirus همه گیر محبوب, مکانهای تفریحی و برخی از موزه ها در می سی سی پی باقی مانده در برزخ.

“در حال حاضر ما فقط نمی دانم” گفت: والنسيج فورد, Brandon پارک مدیر که نظارت براندون سالن آمفی تئاتر است. “من نمی خواهم به حدس و گمان در مورد آنچه اتفاق می افتد چرا که ما به سادگی نمی دانم.”

اگر چه او امیدوار نمی فورد گفت: 2020 فصل در سالن آمفی تئاتر ممکن است از دست داده اما اگر مجاز به باز کردن او در نظر دارد به ارائه سرگرمی Mississippians شده اند گم شده است.

“اگر این برداشته می شود و ما مجاز به انجام این کار حتی اگر ما به جای یک کل فصل به شش ماه, ما به طور کامل قصد انجام این کار” فورد گفت.

در صورتی که مورد فورد گفت: نگه داشتن سالن آمفی تئاتر تمیز خواهد بود اولویت را به حفظ کارگران و مهمانان امن, اما او مطمئن نیست چه دیگر اقدامات صورت گرفته می تواند.

“من نمی دانم چگونه شما می توانید از 7000 نفر ماسک پوشیدن و خوردن و نوشیدن” فورد گفت.

کاهش جمعیت, کاهش سود

Arden بارنت از جکسون سرگرمی های مبتنی بر شرکت Ardenland گفت: رزرو اعمال دشوار است با بسیاری از ناشناختهها.

“ما در یک وقفه در حال حاضر به عنوان زمانی که ما می تواند باز کردن و چگونه ما می توانیم باز” بارنت گفت. “من هیچ چیز را ندارد رزرو تا ماه اوت است.”

بارنت گفت: او در حال حاضر در معاملات برای اجرای موسیقی در Duling سالن که شامل کاهش ظرفیت را نشان می دهد اما کاهش ظرفیت یعنی کاهش درآمد. که درآمد بیشتر کاهش می یابد کمتر فروش الکل و احتمالا کشیدن درآمد پایین به نقطه از دست دادن مالی. بارنت گفت: بیشتر, هوای آزاد, رویدادهای موسیقی ممکن است یک گزینه اما او مطمئن نیستید که به عنوان خوبی.

“این یک بیت از یک ناشناخته در حال حاضر” بارنت گفت.

بازگشت به اصول: Creeks ارائه تنهایی, حیات وحش, ماهی های بزرگ و سرگرم کننده در طول همه گیر

نگه داشتن زبانه ها در صنعت پالس

David Lewis است معاون خدمات فرهنگی برای جکسون و فراهم می کند نظارت از جاذبه های مانند Thalia مارا سالن و اسمیت-رابرتسون, موزه و مرکز فرهنگی. او چک کردن نبض این وضعیت اما نمی دانم چه اقداماتی گرفته خواهد شد با خیال راحت به بازگشایی درب.

“کاملا صادقانه ما در حال نظارت بر آنچه سالن های در حال انجام منطقه ای و ملی” لوئیس گفت. “در این مرحله ما هنوز در تلاش برای تدوین و فرموله کردن چگونه به انجام این کار است. ما هنوز در تلاش برای تحقیق و صحبت کردن با مردم در سراسر کشور و منطقه ای برای دیدن آنچه که آنها انجام می دهند.”

در مورد Thalia مارا سالن لوئیس گفت: در تابستان به طور معمول یک فصل آهسته به طوری که اجازه می دهد خود را در بخش زمان به منظور تمیز کردن وسایل و برنامه ریزی.

“من فکر می کنم ما هنوز هفته دور از آینده آنلاین” لوئیس گفت. “من می خواهم تصور کنید رابرتسون اسمیت آینده آنلاین قبل از Thalia مارا به این دلیل که روزانه از حمایت متفاوت خواهد بود. آنها در حال رفتن به 2000 نفر در آینده و در دو ساعت.”

گروه های کوچک تر برای موزه ها

اگر چه تاریخ افتتاح شده است, مجموعه, چارلز, شوالیه, مدیر, می سی سی پی, موزه علوم طبیعی در جکسون گفت: همه چیز متفاوت خواهد بود.

“عملیات متفاوت خواهد بود” شوالیه گفت. “ما لازم نیست که جزئیات بیشتر در مورد اعداد اما ما سعی خواهیم کرد به گروه های بزرگ.”

برنامه ای برای نگه داشتن مردم ایمن خواهد شد به احتمال زیاد شامل گروه های کوچکتر با جهت تورهای که حرکت از یک منطقه به دیگری با کمی عبور از ترافیک. شوالیه گفت: مناطق تمیز خواهد شد پس از هر برگ.

“ما نیاز به انجام همه چیز را به آنها را راحت احساس می کنید که ما می توانیم انجام این کار و به حداقل رساندن خطرات” شوالیه گفت. “ما قصد داریم برای محافظت از هر فرد. ما می خواهیم مردم بدانند که ما فکر می کردم این طریق واقعا به خوبی به آنها احساس راحت است.”

چگونه خواهد Mississippians واکنش نشان می دهند ؟

اما آنها احساس راحت ؟ Mississippians را تماشا دولت ملی و مرگ عوارض از coronavirus افزایش برای ماه می باشد. آیا آنها مایل به جمع آوری در گروه های بزرگ قبل از همه گیر است به مراتب پشت سر ما ؟ جیمی Grissom از براندون گفت: بله.

“من می خواهم 100% احساس راحت بودن در اطراف بسیاری از مردم” Grissom گفت. “من نمی دانم که یک فرد بیمار در می سی سی پی.

“اکثریت می سی سی پی ساکنان من می دانم و در اینجا در Rankin County, آنها در مورد آن نگران است. ما نمی تواند زندگی می کنند در یک ” اگر ” جهان است.”

جیمی Carman فلورانس احساس می کند متفاوت است. با توجه به پیشرفته سال و شرایط سلامت او گفت: کروناویروس یک تهدید است.

“در جایی مثل Thalia مارا, من نمی خواهد راحت احساس می کنید حتی اگر آنها شش فوت از هم جدا” Carman گفت. “شما هنوز هم راه رفتن توسط مردم آمدن و رفتن.

“اگر کسی بیمار است و آنها در حال رفتن به آن را به شما و یا شخص دیگری است. که خواهد بود یک کابوس است.”

لطفا کمک کار ما در شیپور لجر با اشتراک. تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] دنبال شیپور لجر در خارج از منزل در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

چه انتظار

  • بزرگ سالن’ برنامه ها در برگزاری کنسرت در آینده نزدیک
  • رزرو اعمال برای کاهش ظرفیت را نشان می دهد در سالن های کوچکتر یک چالش جمعیت تاثیر می گذارد حاشیه سود
  • موزه ها که باز خواهد شد از دست زدن به گروه های کوچک تر و مطابق با اصول بهداشتی غالبا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>