Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: اقدام نیروی دریایی, منشی, کردن; بیشتر از نیویورک و میر ناشی از 9/11; جان Prine می میرد; ویسکانسین رای دهندگان به پای صندوقهای رای

فلوریدا تودی | No comments

این اقدام وزیر نیروی دریایی که اخراج کاپیتان یک ناو هواپیمابر که به دنبال کمک خود را برای ویروس زده ملوانان و سپس تحقیر او مجبور شد از پست خود در روز سه شنبه.

تجمع توسط سهام ایالات متحده fizzled نسبت به پایان معاملات روز پس از آن که در ابتدا به شدت افزایش یافت سوخت توسط امید اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است به زودی رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره از دور دوم از محرک چک.

نقاب رای دهندگان نادیده گرفتن اقامت در خانه سفارش صرف ساعت در چاه-فاصله خطوط در رای گیری سایت در سراسر ویسکانسین در حالی که در بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون بود که در زندگی و مرگ در مبارزه با کروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 82,000 در سراسر جهان است.

در حالی که مقامات بهداشت فدرال هشدار داده اند آمریکایی ها از یک گریم هفته پیش رو وجود دارد “نشانه های مثبت” در حال ظهور در coronavirus نقاط داغ. کمتر بستری شدن در بیمارستان و لوله گزارش شده در نیویورک و در حالی که اسپانیا و ایتالیا نیز به نظر می رسد رهبری برای حرکت نزولی منحنی.

وجود دارد بیش از 399,000 تایید موارد کروناویروس در آمریکا و بیش از 12,900 مرگ و میر ناشی از اوایل روز شنبه. در سراسر جهان وجود دارد بیش از 1.4 میلیون مورد تأیید شنبه بعد از ظهر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. بیشتر عناوین:

 • یخ در حال برگزاری بیش از 34000 نفر بازداشت شدگان در محله های نزدیک. آنها ‘وحشت زده از مرگ’ در میان شیوع کروناویروس.
 • خود را coronavirus سوالات پاسخ داده: گربه من مسری است ؟ من باید ضد عفونی کردن مواد غذایی? آیا اشعه ماوراء بنفش نور کشتن COVID-19?
 • آمریکا با بحران مواجه است که رقبای پرل هاربر. و ابرقدرت جهان است که شفاعت برای کمک.
 • مردم سیاه و سفید هستند به شدت در حال مرگ از coronavirus. هیچ کس نمی داند چرا.
 • سفر بین متحده ؟ در اینجا که در آن شما باید به خود شده است.
 • اخبار شما می توانید استفاده کنید: چگونه خود را, ماسک صورت و در اینجا چگونه شما می توانید ده-جوانه لباس های شسته شده خود را.

محبوب ترانه سرا جان Prine می میرد پس از coronavirus بستری

مشهور ترانه سرا جان Prine درگذشت سهشنبه تقریبا دو هفته پس از بستری با کوروناویروس. Prine, 73, رشد در حومه شیکاگو قبل از تبدیل شدن به یک بخشی از مردم کشور را در دهه 1970 و به کشورشان باب دیلن.

او رفت تا برنده دو جایزه گرمی. او songbook فراتر از عصر و نوع درآمد او یک جایزه گرمی جایزه یک عمر دستاورد و در محل تالار مشاهیر ترانه سرایان. آهنگ های خود را پوشش داده شد توسط یک مناجات از خوانندگان کشور از جمله Johnny Cash, Loretta Lynn, جورج تنگه و John Fogerty. “فرشته از Montgomery” “سام سنگ” “سلام وجود دارد” در میان معروف خود را بازدید.

مرگ او واکنش الهام از محبوب هنرمندان Jason Isabell مندی مور و Seth Meyers و بسیاری دیگر.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او را دیدم هرگز دستیار پیتر ناوارو هشدار یادداشت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او دیده نمی شود یادداشت که در آن یکی از برترین مشاوران هشدار داد در اوایل سال جاری که یک بیماری همه گیر کوروناویروس می اندازد میلیون ها نفر از آمریکایی ها اما این است که حتی اگر او تا به حال آن را نمی خواهد باید خود را تغییر پاسخ به بحران است.

پیتر ناوارو بالای تجارت و تولید دستیار رئیس جمهور گذاشته هشدار دهنده در دو یادداشت – یکی در Jan. 29 و دیگری در فوریه. 23 – در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن بازی کردن نگرانی در مورد کوروناویروس با توجه به گزارش از نیویورک تایمز و Axios.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نمی دانم در مورد این یادداشت ها تا چند روز پیش. “من او را در مورد آن کمی در حالی که پیش از آنجا که من به عنوان خوانده شده چیزی در مورد یادداشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک کاخ سفید coronavirus جلسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان ناوارو هشدار استدلال که او در حال حاضر شروع به حرکت به تعطیل ایالات متحده مرزهای زمان یادداشت نوشته شده بود.

– مایکل کالینز جان Fritze و ربکا مورن

کالیفرنیا آشنایی 500 هواکش: “من می دانم که کشورهای دیگر نیز همین کار را انجام’

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز سه شنبه توییتی از یک لیست از دریافت کنندگان 500 هواکش طلایی دولت است که وام دهی به حوزه های قضایی دیگر. بالا بهره مند خواهد شد نیویورک و نیوجرسی که تا کنون بیشتر coronavirus موارد در کشور و همچنین Illinois. هر یک از آنها را دریافت کنید 100 هواکش.

مریلند و واشنگتن دی سی دلاور و نوادا را دریافت 50 در هر.

“تمرین وظیفه ما به عنوان آمریکایی ها به مراقبت از یک دیگر” Newsom را صدای جیر جیر گفت. “من می دانم که کشورهای دیگر نیز همین کار را انجام.”

Newsom گفت: کالیفرنیا تهیه شده به اندازه کافی هواکش برای آن زمان نیاز است اما نه به آنها دور تنها loaning آنها. واشنگتن و اورگان قبلا حمل هواکش به عنوان به خوبی.

کاخ سفید coronavirus هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx اشاره ایالت’ روح همکاری را در روز سه شنبه جلسه توجیهی روزانه.

“خود را به عنوان فرمانداران و سلامتی آنها در کمیسیون نگاه خود را منحنی نگاه خود را در بیمارستان نگاه خود را ICU و نگاه خود را نیاز دارد,” او گفت: “آنها تصمیم گرفتند که آنها نیاز ندارد و کسانی که در این زمان و می خواستم به آن را در دسترس برای کشورهای دیگر است.”

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly پس از ناو یو اس اس تئودور روزولت فلپ

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly مجبور به استعفا شد و پس از او و سنن و شلیک کاپیتان ویروس زده ناو یو اس اس تئودور روزولت و یک منبع با آگاهی از این تصمیم را تایید کرده است.

Modly را جان سالم به در برد اولیه او تصمیم به آتش سروان. برت Crozier پس از این هواپیما حامل کاپیتان به بیرون درز ایمیل به مقامات نیروی دریایی نشان داد او شفاعت برای کمک به coronavirus از طریق روزولت 4,800-عضو خدمه. ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک ارتش و Adm. مایک Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی ابراز شده پشتیبانی از Modly را حرکت می کند.

اما Modly تصمیم به پرواز به آفریقای جنوبی برای بازدید از ملوانان و توضیح تصمیم خود را در یک ناسزا رنگ و لعاب گفتار ثابت می شود او را به آتش کشیدند. او عذرخواهی کرد دوشنبه برای سخنرانی.

Modly تا به حال تحقیر Crozier بود که تشویق های کشتی خدمه او به عنوان ترک در تماس تلفنی با “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمق” به فرماندهی ناو هواپیمابر.

– تام Vanden بروک

ماسک, اجتماعی, فاصله استقبال رای دهندگان ویسکانسین در electionday

ویسکانسین رای دهندگان تشکیل بلند, اجتماعی, -, فاصله-آگاهانه خطوط سه شنبه با استقبال نظرسنجی کارگران در ماسک و دستکش به عنوان حالت فشرده پیش رو با بهار انتخابات. اعضای گارد ملی کمک کرد تا به خاطر کمبود داوطلب. “من رای دادند” برچسب نمی شد در دسترس به عنوان یک ممکن است ابزار برای گسترش این بیماری است.

کیسی هیوز و Kayla Haessler داده شد ماسک توسط میلواکی در بخش بهداشت و درمان پس از یک ساعت تا پوشش بلوک به دور از رای گیری سایت. نود دقیقه بعد آنها در داخل مدرسه در انتظار در خط در Xs مشخص شده با نوار کاست برای هدایت اجتماعی فاصله.

مقامات بهداشتی دولت هشدار داد که coronavirus موارد ممکن است افزایش یابد زیرا هزاران نفر از مردم در حال رفتن به پای صندوق های رای.

رژیم صهیونیستی. تونی Evers’ دوشنبه تلاش برای به تعویق انداختن انتخابات بود با سرعت رد محافظه کار اکثریت ویسکانسین دیوان عالی کشور است. جراح عمومی جروم Adams هشدار داد رای دهندگان به اقدامات احتیاطی برای ایمن ماندن.

“من می گویم به عنوان یک مرد سیاه و سفید است که من می دانم که مردم فوت کرده اند برای حق رای” آدامز گفت: در طول یک مصاحبه با نمایش امروز سه شنبه. “این بسیار مهم است که ما کل کشور است و اگر مردم در حال رفتن به بیرون رفتن وجود دارد و رای دادن پس لطفا آن را با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.”

– مولی بک و پاتریک Marley, Milwaukee Journal Sentinel

ما مرگ و میر ‘کاملا’ خواهد بود کمتر از پیش بینی, جراح عمومی می گوید:

Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده به احتمال زیاد کمتر خواهد شد پیش بینی از 100,000 به 240,000 صادر شده توسط کاخ سفید نیروی کار یک هفته پیش ملت جراح عمومی و سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گویند.

“که کاملا انتظار من و من احساس می کنم خیلی بیشتر خوش بینانه است زیرا من شاهد کاهش کار” گفت: جراح عمومی جروم آدامز که در روز یکشنبه هشدار داد که این هفته خواهد بود شیوع را در “پرل هاربر لحظه.” او تمجید مقامات بهداشت عمومی در کالیفرنیا و واشنگتن که در آن تایید موارد منحنی را پهن با ارائه یک طرح برای بقیه ملت.

CDC رئیس رابرت Redfield گفت KVOI رادیو در توسان آریزونا که اجتماعی فاصله گرفتن از این نوع دستور تقریبا تمام فرمانداران دولت خواهد tamp پایین شیوع: “من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن اعداد در حال رفتن به بسیار کمتر از آنچه که پیش بینی شده توسط مدل است.”

بیشتر از نیویورک و میر ناشی از 9/11

حتی اگر شده اند وجود دارد برخی از امیدوار اخیر نشانه برای شهر نیویورک در آن نبرد تن به تن با coronavirus اپل بزرگ عبور غم انگیز نقطه عطف است که تأکید بزرگ تلفات این ویروس را گرفته است.

با 731 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 گزارش جدید وزارت امور خارجه روز سه شنبه در مجموع برای این شهر در قلب شیوع رسید به حداقل 3,202 با برخی برآوردها به عنوان بالا به عنوان 4,000. که صدها نفر بیش از درگذشت در مرکز تجارت جهانی حمله 18-به علاوه سال پیش.

“بسیاری از درد دوباره امروز برای بسیاری از نیویورکی” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

مرگبارترین حمله تروریستی در خاک ایالات متحده آمریکا کشته 2,753 مردم در شهر نیویورک و 2,977 به طور کلی هنگامی که ربوده هواپیما ناودان به برج های دوقلو پنتاگون و پنسیلوانیا زمینه در سپتامبر. 11, 2001.

در حالی که یک روز واقعه با ماندگاری طولانی پیامدهای ویروس’ یورش شده و گسترش بیش از سه به علاوه هفته و آسیب آن همچنان به تعلق. شهر نیویورک در گزارش خود اول مرگ و میر از شیوع مارس 13.

سهام’ تجمع sputters در پایان

وال استریت بازار سهام تجمع fizzled در آخرین ساعت معاملات روز شنبه پس از دیگری سقوط قیمت نفت است.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 26.13 امتیاز به 22,653.86 پاک کردن دستاوردهای پس از طی کردن نزدیک به 1000 امتیاز در اوایل روز است. استاندارد & ضعیف است 500 از دست 0.2% به پایان در 2,659.41 پس تا آنجا که 3.5 درصد.

سود بیشتر تبخیر در اواخر معاملات پس از قیمت نفت خام آمریکا تضعیف بیش از 9 درصد. انرژی و بازار سهام S&P 500 پرتاب شده بر روی 2.5% افزایش پس از قبلا تا نزدیک به 8 درصد. بازارهای انرژی باقی مانده فرار به عنوان معامله گران به دنبال نشانه هایی است که عربستان سعودی و روسیه ممکن است پشت خود را جنگ قیمت و کاهش در برخی از تولید خود را. تقاضا برای نفت کاهش یافت با توجه به ضعف اقتصادی و هر گونه تقلیل در تولید کمک خواهد کرد سرپا نگه داشتن قیمت آن است.

یک جلسه بین اوپک و روسیه و دیگر تولید کنندگان برنامه ریزی شده برای روز شنبه عقب رانده شد به شنبه.

– جسیکا مانتون

Clemson حزب دهید مقامات به تصویب بیشتر اجتماعی-محدودیت فاصله

پس از افسران پلیس شکست حزب جمعه شب که در آن حداقل 100 نفر جمع آوری شده این شهرستان از Clemson, کارولینای جنوبی در حال کار برای به اجرا درآوردن اجتماعی-فاصله دستورالعمل در خوابگاه های خصوصی در میان همه گیر از COVID-19.

یک شب جمعه در خانه اجاره از یک دانشگاه کلمسون دانش آموز باعث شد چندین تماس از همسایگان به اداره پلیس که در نهایت پراکنده جمعیت بدون صدور اتهامات با توجه به افسر مت Zephyr.

روز دوشنبه رئیس پلیس جف سنگ گفت: هر اجتماعات بزرگ شکسته خواهد شد تا حتی کسانی که در مالکیت خصوصی.

او گفت: پلیس عمل می کنند و تحت این قدرت داده شده توسط دو ساله “اجتماعی میزبان فرمان” است که نیاز به میزبان یک گردهمایی اجتماعی برای جلوگیری از آن را از “خارج از کنترل به حدی است که بهداشت عمومی و ایمنی و صلح و رفاه تهدید و/یا آشفته.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ousts COVID-19 محرک watchdog گلن خوب

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزین اقدام پنتاگون بازرس کل گلن خوب یک حرکت است که همچنین حذف جریمه به عنوان ناظر برای COVID-19 محرک.

خوب انتخاب شده و توسط همکار بازرسان به طور کلی به صندلی گیر پاسخ پاسخگویی به کمیته نظارت بر 2 تریلیون دلار محرک قانون است. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که نادیده گرفتن بخشهایی از این قانون را خواستار شده توسط برخی از دموکرات ها برای ارائه در کنگره به جزئیات محرک صرف این استدلال که مورد نیاز خواهد تجاوز در تفکیک قوا مندرج در قانون اساسی است.

– تام Vanden بروک

نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون همچنان در ICU, گرفتن, ‘اکسیژن درمانی’

نخست وزیر بوریس جانسون که در بیمارستان بستری شد یکشنبه به عنوان او ادامه داد: به تجربه COVID-19 علائم 10 روز پس از آزمایش مثبت باقی مانده در بخش مراقبت های سه شنبه. Johnson, 55, حال منتقل شده است و به ويژه پس از او خواهد بود در نزدیکی یک, در صورت نیاز, بی بی سی گزارش داد. جانسون گفت: روز سه شنبه نخست وزیر ندارد و ذات الریه.

“نخست وزیر شده است یک شبه پایدار باقی می ماند و در ارواح خوب” دفتر او در بیانیه ای گفت. “او است که دریافت استاندارد اکسیژن درمان و تنفس بدون هر گونه کمک. او نه نیاز تهویه مکانیکی یا غیر تهاجمی تنفسی پشتیبانی می کند.”

بریتانیا به نظر می رسد برای تبدیل شدن به اروپا را مرگبارترین نقطه داغ, ضبط بیش از 600 مرگ و میر یکشنبه و نزدیک شدن 6,000 مجموع مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری.

ووهان یک کانون بیشتر: آخرین سفر محدودیت برداشته

خودرو صف در بزرگراه عوارض دروازه و جمعیت مسافران سوار قطار اوایل روز شنبه به ترک چین در شهر ووهان پس از دولت برداشته خروجی محدودیت های مسافرتی. این شهر برای اولین بار در جهان COVID-19 مرکز قفل شده بود برای بیش از 10 هفته در چین از کوره در تلاش برای جلوگیری از گسترش چه جهانی تبدیل شده است همه گیر. بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر به دلیل ویروس تقریبا ناپدید شده در حال حاضر و محدودیت هایی که به تدریج سست شده است در هفته های اخیر.

این شهرستان را 11 میلیون نفر خواهد بود و مجاز به ترک بدون مجوز ویژه به عنوان طولانی به عنوان یک اجباری افزار گوشی های هوشمند طراحی شده توسط ترکیبی از داده های ردیابی و نظارت دولت نشان می دهد که آنها سالم هستند و شده اند در سال های اخیر در تماس با هر کسی تایید به ویروس.

خود را coronavirus پول سوال پاسخ داد: آیا من می توانم درخواست برای بیکاری برای من شغل دوم? آیا $600 اتمام می رسد ؟

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • این هیدروکسی کلروکین بحث: آنچه ما می دانیم درباره مالاریا به مواد مخدر است که مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ به عنوان یک درمان ممکن است.
 • اگر خنده بهترین دارو است … آیا آن را خوب به خنده در coronavirus جوک و الگوهای رفتاری?
 • چگونه 50 ایالات متحده در پاسخ به coronavirus: اینجا چرا هشت متحده نیست صادر stay-at-home سفارشات.
 • است coronavirus, پخش كردن, ‘سرعت’ در پمپ گاز? که ادعا می کنند که تا حدودی نادرست و در اینجا به همین دلیل است.
 • دانش آموزان در حال هجوم آوردند به Kahoot! و Duolingo. آیا این پایان از معلمان زبان?
 • مارک ها و تی شرت سازندگان پوشش تا به علامت تجاری coronavirus همه گیر

سیاه Chicagoans صورت بالا COVID-19 مرگ و میر

بیش از نیمی از coronavirus بیماران در شیکاگو و حدود 70 درصد از COVID-19 مرگ شده اند آفریقایی آمریکایی ها حتی اگر سیاه Chicagoans را تشکیل می دهند فقط 30 درصد از جمعیت شهر است. این شهر عمومی وزارت بهداشت مقصر اولیه جامعه گسترش در جوامع و بالاتر از نرخ های مزمن زمینه مسائل مربوط به سلامت. این گزارش همچنین اشاره کرد که بیشترین میزان بروز موارد درگیر “در طول تاریخ تحت ذوات جوامع است.”

“این آمار بسیار نگران کننده” شهردار لری Lightfoot گفت. “ما مصمم به کاهش تاثیر COVID-19 درگیر شدن جوامع است که به طور سنتی نادیده گرفته شده است و که دچار اتلاف سرمایه و غفلت برای نسل.”

دیگر شهرستانها عمده در حال نشان دادن یک الگوی مشابه اگر چه بسیاری از مقامات فدرال و ایالت ها نه پیگیری و یا انتشار نژادی اطلاعات در coronavirus قربانیان.

کروناویروس در آمریکا: تعداد موارد جدید در هر روز

بیمه استرداد میلیون ها نفر به دلیل آمریکایی ها در حال رانندگی کمتر

خودرو شرکت های بیمه Allstate و بیمه خانواده آمریکایی گفت: آنها را به policyholders میلیون دلار به دلیل این که آمریکایی ها در حال رانندگی کمتر در طول coronavirus بیماری همه گیر. بیمه خانواده آمریکایی گفت: از آن خواهد شد در حدود 200 میلیون نفر به آن policyholders. Allstate گفت: این امر بازگشت 600 میلیون دلار حق بیمه به مشتریان با بیشترین policyholders گرفتن 15 درصد از حق بیمه خود را در آوریل و مه.

“این منصفانه است که به دلیل کمتر رانندگی به معنی کمتر حوادث” گفت: Tom Wilson, Allstate رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت.

– برت ملینا

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>