Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: همانطور که هشدار ‘همه گیر است شتاب,’ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد ما به زودی باز برای کسب و کار’; بریتانیا در مستند

فلوریدا تودی | No comments

در نزدیکی پایان یک روز دیگر بسته بندی شده با دلتنگ تحولات در میان coronavirus همه گیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دوشنبه که آمریکا به زودی خواهد بود “باز برای کسب و کار است.”

که اعلام که تهمت چندین بار تکرار در یک کنفرانس رسانه های خود coronavirus نیروی کار آمد در نقطه میانی از 15 روز دوره رئیس جمهور تا به حال مشخص شده که اعلام دستورالعمل برای مبارزه با ویروس مارس 16.

به عنوان یکی از اعضای کمیته بین المللی المپیک گفت: بازی های المپیک خواهد بود به تعویق افتاد, بریتانیا رفت و در مستند تعدادی از آمریکایی ها رو به قرنطينه و یا دیگر تنگ محدودیت پیشی 100 میلیون و جهانی رقم رسیده 1.5 میلیارد دلار است.

“این بیماری همه گیر است که شتاب” سازمان بهداشت جهانی هشدار داد.

علاوه بر این کنگره مذاکرات در یک بسته محرک اقتصادی متوقف شده برای دومین روز در نور دموکرات مخالفت سنا طرح است. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل با عصبانیت گفت: رای گیری می تواند به تاخیر افتاد و تا پایان این هفته. منتقدان گفت: این طرح بیش از حد سخاوتمندانه به شرکت های بزرگ و بیش از حد ناشی از خست برای کار خانواده است.

ایالات متحده گزارش داد بیش از 46,000 تایید موارد انتهایی تنها ایتالیا و چین است. موارد تایید شده یک تابع چقدر تست انجام شده است کارشناسان می گویند. ملی تلفات رسیده 586. در سطح جهان بیش از 16,500 که مردم از ویروس و بیش از 381,000 مردم تایید شده است به آن را دارند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

یک هفته پیش در ایالات متحده مرگ و میر افزایش به 85 و وجود دارد بیش از 4,600 موارد تایید شده. جهانی مرگ و میر در ایستاده بود 7,100.

ما زنده وبلاگ در coronavirus است که به روز شده در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار. بیشتر عناوین:

 • ما تا به حال یک فرصت برای یادگیری از anthrax, سارس, H1N1 و ابولا. پس چرا فدرال coronavirus پاسخ خیلی کثیف ؟
 • خود اشتغالی التماس واشنگتن: “ما نیاز به کمک در حال حاضر’
 • واقعیت را بررسی کنید: چرا 1918 ویروس آنفلوانزا به نام “آنفولانزای اسپانیایی’?
 • ادارات پلیس یک بحران روبرو هستند. چه شیوع وسیله برای کسانی که به مبارزه با جرم و جنایت.
 • چگونه به صحبت با فرزند خود را با بچه پسند گرافیک.
 • ما آب گرفتگی شده است با هزاران نفر از سوالات خواننده در coronavirus. ما در حال پاسخ دادن به آنها.
 • آنچه در مورد حیوانات خانگی ؟ در اینجا که در آن شما می توانید سفارش غذا از منابع آنلاین.
 • ما می خواهیم برای کمک به. گانت راه اندازی وب سایت برای کمک به کسب و کارهای کوچک محلی.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: “من به دنبال نه در ماه’ از coronavirus قرنطینه

با بازار سهام در ادامه به شیرجه رفتن و نرخ بیکاری در حال افزایش است رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با تاکید بر اهمیت راه اندازی مجدد یک اقتصاد است که در میان چهار دستورالعمل است که مردم را تشویق به ماندن در خانه و جلوگیری از تجمع بیش از 10.

کارشناسان بهداشت عمومی باید گفت: آن دسته از اقدامات مهم برای کاهش این ویروس گسترش, اما آنها منجر به بی شماری از فروشگاه ها و کسب و کار به طور موقت تعطیل.

“امریکا را دوباره و به زودی باز برای کسب و کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “خیلی زود خیلی زودتر از سه یا چهار ماه است که کسی بود نشان می دهد. خیلی دیر. ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و در هفته گذشته که از آن می تواند به عنوان در اواخر ژوئیه یا اوت تا زمانی که زندگی به حالت عادی برمی گرداند در ایالات متحده, اما صدا بطور قابل توجهی کمتر بیمار جمعه وقتی پرسیده شد که اگر اجتماعی-فاصله اقدامات را در محل باقی می ماند برای هفته ها یا ماه.

“من به دنبال در ماه, من می توانم به شما بگویم در حال حاضر,” او گفت:.

یخ سفارشات وکلای مهاجرت به پوشیدن دستکش و ماسک برای بازدید از زندانیان

وکیل مهاجرت هستند که به دستور مقامات اداره مهاجرت فدرال به ارائه خود ماسک و دستکش و حفاظت از چشم برای بازدید مشتریان در بازداشت به پشت میله های زندان در زمانی که در حال حاضر وجود دارد نه به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای رفتن در اطراف برای کارکنان مراقبت های بهداشتی برای محافظت در برابر گسترش جدید کروناویروس.

این قانون جدید که یخ پرده برداری بیش از آخر هفته به اثر رفت دوشنبه هنگامی که چندین وکیل مهاجرت در آریزونا و کشورهای دیگر تبدیل شد به دور از بازداشتگاه پس از ورود بدون PPE.

یخ بخشنامه کمک به یک گروه کر در حال رشد از تماس از مهاجرت گروه برای وزارت دادگستری به طور موقت تمام دادگاه مهاجرت و حکومت برای آزادی بازداشت شدگان مهاجرت ابتدا با بیشترین آسیب پذیر برای محافظت در برابر گسترش این بیماری در داخل بازداشتگاه و در دادگاه مهاجرت.

وکیل مهاجرت می گویند ICE بخشنامه را منحرف تجهیزات حفاظت شخصی به دور از بیمارستان ها و کارکنان مراقبت های بهداشتی. بخشنامه جلوگیری از وکلا که نمی توانید به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی از دیدار با هزاران نفر از مهاجران برگزار شد در یخ بازداشت در 140 مهاجرت بازداشت امکانات در سراسر کشور است.

– Daniel Gonzalez آریزونا جمهوری

بریتانیا می رود مستند: ‘شما باید در خانه بماند,’ بوریس جانسون سفارشات

بوریس جانسون تبدیل شده است آخرین اروپایی رئیس دولت به منظور مستند.

نخست وزیر بریتانیا روز شنبه موظف به بسته شدن بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی و ممنوع گردهمایی به مدت سه هفته برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. این تصمیم به شرح زیر مشابه اقدامات انجام شده توسط سخت-آمار ایتالیا و اسپانیا و همچنین فرانسه.

قبلا دولت بریتانیا مقاومت کرده بود و خواستار اقدامات سختگیرانه تر فراتر از بسته شدن مدارس و کافه ها و رستوران ها و ترغیب مردم به ماندن در خانه.

در یک شب آدرس جانسون گفت که او به “مردم یک دستور ساده — شما باید در خانه بماند.”

2020 توکیو بازی های المپیک خواهد بود به تعویق افتاد عضو کمیته بین المللی المپیک می گوید

کمیته بین المللی المپیک تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن بازی های تابستانی در توکیو به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس کهنه کمیته بین المللی المپیک عضو دیک پوند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، این بازی به احتمال زیاد خواهد شد در سال 2021 است.

“پارامترهای رفتن به جلو مشخص نشده اما این بازی در حال رفتن به شروع در جولای 24,” او گفت:. پوند کانادا شده است که یکی از تاثیرگذارترین اعضای کمیته بین المللی المپیک برای دهه گفت: او معتقد است که سازمان اعلام خواهد کرد آن گام های بعدی به زودی.

روز یکشنبه رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت: او را بعد از چهار هفته برای تصمیم گیری سرنوشت توکیو بازی های المپیک است. باخ رد لغو بازی اما.

– کریستین Brennan

بسته محرک متوقف باقی مانده است که جمهوری خواهان و دموکرات مخالف

تلاش در سنا به جلو حرکت کند با نزدیک به 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی برای مبارزه با کروناویروس بحران متوقف شده برای دومین روز بیش از ادامه اختلافات بین جمهوری خواهان و دموکرات ها.

تا حد زیادی در پارتی-خط رای (با جمهوری خواهان و دموکرات ها علیه) بود 49-46 برای پایان دادن به بحث و حرکت رو به جلو است. شصت رای مورد نیاز برای پیشبرد اندازه گیری برای نهایی رای طبقه.

اندازه گیری طراحی شده است برای ارائه پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها پرتاب یک تاسیسات برای کسب و کارهای کوچک توقیف سراسر کشور و نجات صنایع بزرگ مانند شرکت های هواپیمایی ضرب و شتم این بیماری همه گیر. اما دموکرات ها می خواهید امنیت بیشتری را برای کارگران از اخراج و از دست دادن هیت پوشش بیشتر پول متحده برای مقابله با بحران و کمک های بیشتر برای دانش آموزان در مواجهه با دانش آموز بازپرداخت بدهی.

– Ledyard پادشاه

که: ‘این بیماری همه گیر است که شتاب’

شصت و هفت روز از اولین گزارش coronavirus مورد کل بود 100,000 موارد است. آن زمان 11 روز بیشتر برای رسیدن به 200,000 – و فقط چهار بیشتری برای رسیدن به 300,000, رئیس سازمان بهداشت جهانی گفت.

“این بیماری همه گیر است که شتاب” Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد. “اما ما نمی زندانیان به آمار. ما درمانده تماشاگران. ما می توانیم تغییر مسیر.”

اجتماعی فاصله یک ابزار ارزشمند در کاهش شیوع Tedros گفت. اما دولت و مقامات بهداشت نیز باید “حمله” او گفت:, توسط تست هر مورد مشکوک به جداسازی و مراقبت از هر مورد تایید شده و ردیابی و quarantining هر تماس. او هشدار داد که با استفاده از اثبات نشده درمان بدون تست مناسب می تواند در افزایش امید کاذب “و حتی انجام بیش از آسیب خوب است.”

واشنگتن سفارشات مستند: “ماندن در خانه سالم ماندن’

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee روز دوشنبه اعلام کرد دولت گسترده ای “ماندن در خانه سالم بماند” سفارش, بسته شدن همه غیر ضروری کسب و کار و ممنوعیت های اجتماعی و معنوی و تفریحی تجمعات از جمله عروسی و مجالس ترحیم. او گفت: منظور موثر خواهد بود برای حداقل دو هفته.

واشنگتن آخرین دولت برای آغاز یک مستند یا یک پناهگاه در محل سفارش زیر چنین متحده به عنوان ایندیانا, ایلینوی, لوئیزیانا, اوهایو, West Virginia, و, New Jersey. اواخر شب دوشنبه آتلانتا شهردار Keisha کف نیز صادر اقامت در خانه سفارش دهید.

“بیشتر از ما که در خانه بمانند کمتر از ما آلوده می شود و زندگی بیشتر خواهد بود را نجات داد” Inslee گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ، او اشاره کرد که ضروری کسب و کار عبارتند از: فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و مطب. اولین پاسخ دهندگان نیز ضروری در نظر گرفته شود و همچنین برخی از ادارات دولتی و کسانی که خواهد باز بماند به عنوان به خوبی. رستوران می تواند همچنان به انجام و تحویل.

– لیندسی Schnell

غرب, درجه کاهش 1,500 پروازهای روزانه به عنوان رزرو آمار غیر قابل تصور کم’

خطوط هوایی جنوب غربی قصد دارد برای لغو 1,500 آغاز پروازهای روزانه جمعه به عنوان شرکت هواپیمایی و رقبای خود را به طور فزاینده ای دراماتیک گام برای جبران تاریخی کاهش تقاضای سفر از coronavirus بحران است.

افزایش پرواز کاهش تا از یک برنامه ریزی 1,000 روزانه پروازها اعلام کرد تنها چند روز پیش و در محل قرار داده يكشنبه فاش شد در یادداشتی به کارکنان دوشنبه. یک کپی از این یادداشت آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

آنها یک روز پس از غربی مدیر عامل شرکت Gary کلی گفته کارکنان در یک پیام ویدئویی که این شرکت هواپیمایی که در “مبارزه از زندگی ما” برای محافظت از شرکت و عملیات خود را.

“همه گیر و پاسخ دولت را غرق مسافر سطوح و آینده رزرو به پایین غیر قابل تصور در سراسر صنعت” او گفت:.

جنوب غرب کشور بزرگترین داخلی حامل حدود 4,000 پروازهای روزانه به طوری که آخرین کاهش نشان دهنده نزدیک به 40% کاهش.

– سحر Gilbertson

آمازون حذف تقریبا 4000 فروشندگان به دلیل coronavirus قیمت سنگ آهن در بازار

آمازون اعلام کرد که روز شنبه آن را حذف کرده است بیش از 3,900 حساب فروش در ایالات متحده خود را برای “نقض عادلانه ما سیاست های قیمت گذاری.”

به عنوان coronavirus نگرانی شروع به گسترش در اوایل ماه مارس این شرکت گفت: آن بررسی شد. روز دوشنبه غول خرده فروشی نیز گفت: در یک پست وبلاگ آن را حذف کرده و بیش از نیم میلیون آیتم از فروشگاه خود را به دلیل “coronavirus بر اساس قیمت سنگ آهن در بازار” حدود نصف مقدار آن را قبلا گفت آن را برداشته در پاسخ به قیمت درآوردن و یا گمراه کننده ادعا می کند.

– جاش ریورا

خروج آمریکایی ها از پرو

سفارت ایالات متحده در لیما گفت: در آزادی مطبوعات است که آن را در حال کار با دولت پرو به منشور expatriation پرواز برای صدها نفر از رشته ها ،

این می آید تنها چند روز پس از پرو وزیر دفاع والتر مرتس گفت: در مصاحبه با کانال N که رئیس جمهور مارتین Vizcarra دستور داد که مرز بود “بسته شده برای همیشه” در روز شنبه, مارس 28.

سفارت ایالات متحده گفت که از بعد از ظهر دوشنبه حدود 600 آمریکایی ها در حال حاضر در سمت چپ پرو در پروازهای بازگشت. سفارت هشدار داد آمریکایی ها در برابر کلاهبرداری و گفت: پرو بود “محدود کردن ترافیک هوایی به بازگشت سفر برای شهروندان ایالات متحده تسهیل از طریق دولت ایالات متحده.”

جارد اندرسون 37 ساله نیویورکر گفت که ایالات متحده آمریکا امروز روز جمعه بود که او رشته در پرو گفت: از طریق متن و دوشنبه که او هنوز هم نشده است قادر به ترک.

“به طور کلی احساس می کنید که دولت پرو انجام داده است یک کار خوب از مدیریت همه چیز برای ترین بخش و احساس می کنم این موضوع در سراسر بازگشت می افتد در ایالات متحده (sic) دولت” اندرسون نوشت.

– لورنزو ریس و داگ Stanglin

نیویورک دارای 5% جهانی کل; تست خارجه 16000 نفر روزانه

شهر نیویورک را تایید کرد بیش از 16,000 موارد حدود 5 ٪ از در سراسر جهان کل است. این شهر در مجازی مستند اگر چه فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها bodegas, liquor stores laundromats پارک ها و ماشین و دوچرخه تعمیر مغازه ها باز مانده است شهردار گفت: در رسانه های اجتماعی. رستوران ها باز باقی می ماند برای بایگانی اطلاعات و تحویل.

“این بحران مؤثر است و ما در کل کشور و شهر نیویورک است که مرکز آن” Mayor, بیل د Blasio گفت.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: دولت در حال آزمایش بیش از 16000 نفر در هر روز است. خود را در سطح ایالت اقدامات شامل منع همه کسب و کارهای غیر ضروری را از داشتن کارکنان خود را گزارش کار در سایت. ساکنان محدود به سفر به فروشگاه مواد غذایی, هوای آزاد, ورزش های مناسب اجتماعی فاصله و دیگر سفر ضروری است.

بیش از 100 میلیون آمریکایی در مستند در میان coronavirus بحران

ایندیانا رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم تحویل یک ایالت آدرس سفارش دولت به ساکنان باقی مانده در خانه های خود را جز به صورت مجاز فعالیت – مانند کار مراقبت از دیگران و یا خرید مواد غذایی از 25 مارس تا 7 آوریل.

اوهایو, لوئیزیانا و دلاور صادر مشابه stay-at-home سفارشات بیش از آخر هفته همه لگد زدن در دوشنبه یا سه شنبه. نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز در میان کشورهای که در حال حاضر به محدودیت و میشیگان و ماساچوست به آنها پیوست دوشنبه.

در مجموع بیش از 100 میلیون آمریکایی تحت stay-at-home سفارشات.

جهانی مستند فراتر 1.5 میلیارد

بیش از 1.5 میلیارد نفر در سراسر جهان در اجباری یا داوطلبانه مستند به عنوان جهانی مرگ و میر ادامه داد: برای صعود. این با وجود کاهش محدودیت در سراسر چین که بحران آغاز شد در ماه دسامبر. سازمان ملل در حال تقلا برای, ماسک ماسک و دیگر تجهیزات و چین آغاز شده است حمل و نقل اقلام در سراسر جهان است.

در حالی که مرگ و میر در چین کاهش به یک قطره ایتالیا اضافه شده 651 نفر به مجموع آن روز یکشنبه از 793 روز قبل اما هنوز هم آوردن این کشور COVID-19 تلفات به بیش از 6 ، 000.

Anthony Fauci: ‘من نمی تواند پرش در مقابل میکروفون و توقف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اغلب به نظر می رسد در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن در طول وظیفه نیروی اخبار کنفرانس ها. اما او و رئیس جمهور باید همیشه به توافق حقایق: Fauci دارای تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن در چنین چیزهایی به عنوان جدول زمانی برای واکسن و شدت شیوع.

در مصاحبه با علم مجله Fauci گفت که او و تهمت نیست اختلاف نظر در مسائل اساسی. گاهی اوقات پزشک مخالف با مغلوب ساختن پیشی جستن در جزئیات اما او می گوید که “نمی توانید پرش در مقابل میکروفون و فشار او را پایین. OK او آن را گفت. بیایید امتحان کنید و آن را تصحیح برای دفعه بعد.”

Fauci حضور نداشت روز دوشنبه جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید است.

– خواهد Cummings

سهام سقوط بازار بورس می رود مجازی

سهام خود را ادامه داد مصمم کاهش دوشنبه در حالی که بازار بورس نیویورک رفت و مجازی آن یاد طبقه تجاری تعطیل برای اولین بار در بازار بورس را 228 سال سابقه. میانگین صنعتی داو جونز پایین بود بیش از 600 امتیاز بعد از ظهر دوشنبه در حالی که استاندارد اند پورز 500 نیز پایین تر بود. اقتصادی علائم غم انگیز: ایالات متحده بیکاری کمک برنامه های پیش بینی شده برای افزایش به بیش از 2 میلیون نفر در آخرین هفته گلدمن ساکس تحلیلگران پیش بینی است.

سنت لوئیس فدرال رزرو رئیس جمهور جیمز بولارد پیش بینی کرد نرخ بیکاری در ایالات متحده می تواند به 30 ٪ در ماه های آینده یک سطح بدتر از اوج رکود بزرگ در دهه 1930 ،

– جسیکا مانتون

ویرجینیا به نگه داشتن مدارس بسته

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گفت: مدارس بسته باقی خواهد ماند برای بقیه سال تحصیلی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. او قبلا بسته همه K-12 مدرسه از طریق پنج شنبه این هفته است.

نرتهم گفت: مدرسه بخش رهبران تصمیم می گیرید که چگونه دانش آموزان را در یادگیری اطلاعات است که انتظار می رود تحت پوشش باقی مانده از سال تحصیلی.

هفته گذشته کانزاس شد اولین دولت به مدارس اعلام خواهد نه بازگشایی این مدرسه در سال اگر چه آموزش ادامه خواهد یافت آنلاین.

آریزونا مرد می میرد, همسر بحرانی پس از خود درمانی برای ویروس

یک مرد مرده است و همسرش بود در بخش مراقبت های دوشنبه پس از زن و شوهر مصرف یک ماده شیمیایی در تلاش برای خود درمانی برای coronavirus یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی تایید دوشنبه.

این زن و شوهر هر دو در 60s مصرف کلروکين فسفات آزادی مطبوعات از بنر, بهداشت گفت. در عرض 30 دقیقه از مصرف آنها با تجربه اثر است که مورد نیاز پذیرش برای یک بنر سلامت بیمارستان.

بیمارستان را فاش نمی کند زن و شوهر هویت است. این معلوم نیست که آیا یا نه آنها با آلوده جدید کروناویروس که باعث بیماری COVID-19.

کلروکين یک داروی ضد مالاریا است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در 19 مارس در کنفرانس خبری در حال آزمایش است که ممکن است یک COVID-19 درمانی است.

– آریزونا جمهوری

بیشتر coronavirus اخبار راهنمایی و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز:

 • Coronavirus توضیح داد: همه چیز شما نیاز به دانستن از علائم چگونه برای محافظت از خودتان.
 • ماسک های صورتاز جمله N95 ماسک که ارائه حفاظت بیشتر از سست اتصالات فولاد ماسک در حال تبدیل شدن به کمیاب موضوع به افزایش تقاضا و حتی رو قیمت سنگ آهن در بازار به عنوان مقامات محلی به دنبال تقویت خود ذخیره از طریق بخش خصوصی است.
 • اورگان پلیس بهبود هزاران نفر از N95 ماسک پس از یک مرد که گفته می شود به سرقت برده حداقل 20 مورد از آنها به ارزش حدود $2,500. آنها در حال حاضر اهدا کرد.
 • کمیته بین المللی المپیک مجبور شد به حق تماس – تماس فقط. چه نویس نانسی Armour برای گفتن در مورد وضعیت بازی های المپیک.
 • وبلاگ: تام هنکس و ریتا ویلسون ‘بهتر’ امید در به روز رسانی در مورد کوروناویروس. و Neil Diamond تغییر ‘Sweet Caroline’ به کروناویروس PSA به علاوه بیشتر ستاره ها کمک کردن.
 • CVS سلامت استخدام 50,000 کارگران و ارائه پاداش به کارکنان که نیاز به کار بر روی سایت در coronavirus بیماری همه گیر.
 • شما باید با پاک کردن و بسته بندی و ضد عفونی نامه ؟ اما نگه داشتن شستن دست های خود را ،

Coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را هر روز: ثبت نام برای ایالات متحده آمریکا امروز عضویت در خبرنامه.

چگونه بسیاری از موارد از coronavirus در ما ؟

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز:

 • یک بار پس از یک زمان تا به حال فلج اطفال در ایالات متحده ترس و تهدید: در حال حاضر کسانی که زندگی می کردند از طریق آن صورت مشابه ترور.
 • Coronavirus بسته شدن: macy’s, سیب, Sephora می گویند که آنها را دوباره به زودی. اما آنها خواهد شد ؟
 • ‘هیچ سحر و جادو مواد مخدر در خارج وجود دارد: آنچه مردم مسئول هستند گفت: در مورد کوروناویروس.
 • آیا با استفاده از ایبوپروفن هنگامی که شما coronavirus را نشانه بدتر ؟ در اینجا چیزی است که ما متوجه شدیم.
 • کوچک کالج ها در حال حاضر در آستانه. در حال حاضر coronavirus را تهدید می کند وجود خود را.
 • خطوط هوایی آمریکا است که پیدا کردن یک هدف برای برخی از آن بیکار هواپیما: هواپیمایی اولین باری-فقط پرواز از سال 1984 حمل پزشکی دنده.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>