Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: پارچه ماسک در مکان عمومی, در حال حاضر توصیه می شود; ما غرق 7,100; ملت از دست 701K شغل در ماه مارس

فلوریدا تودی | No comments

مقامات بهداشتی خود را تغییر موقعیت جمعه در استفاده گسترده از غیر ماسک های پزشکی و اضطراری فدرال کارگران می گویند که آنها در حال کار در سراسر ساعت برای دیدار با تقاضا برای تجهیزات پزشکی در به طور فزاینده ای مرگبار COVID-19 شیوع در نیویورک است.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر توصیه به عموم مردم می پوشند غیر پزشکی پارچه ماسک در اماکن عمومی به کمک بلانت گسترش ویروس. این حرکت در می آید و پس از تحقیقات جدید برجسته تعداد قابل توجهی از افرادی که در حال نشان دادن علائم ممکن است هنوز هم ویروس – و در حال گسترش آن است.

“پس از آن داوطلبانه شما لازم نیست که برای انجام آن” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: توصیه برای پوشیدن ماسک. “من فکر نمی کنم من قصد دارم به انجام آن است.”

همچنین جمعه یک رکورد رگه هایی از رشد کار در ایالات متحده به پایان رسید به عنوان وزارت کار گفت: بیش از 700 ، 000 شغل از دست داده بودند و در ماه مارس نشان دادن گسترده اقتصادی اثرات رشد coronavirus بیماری همه گیر.

ایالات متحده در حال حاضر پیشی گرفته 7,100 مرگ و میر با بیش از 1100 روز جمعه به تنهایی. این کشور روزانه تلفات پیش بینی شده است به طور پیوسته افزایش یابد تا زمانی که این ویروس قله تقریبا دو هفته از هم اکنون.

وجود دارد بیش از 275,000 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا توسط 8 p. m. ET جمعه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان مرگ و میر در صدر 58,000 با نزدیک به 1.1 میلیون موارد تایید شده.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه.

بیشتر عناوین:

 • قابل استفاده مجدد ماسک محافظت از پزشکان و پرستاران در برابر coronavirus. اما آنها در ملی ذخایر.
 • به ایالات متحده صادر می شود میلیون ها نفر در ماسک و هواکش پیش از coronavirus بحران است. در حال حاضر ما به آنها نیاز دارید.
 • آمریکایی ها در حمایت از تلاش های شدید برای جلوگیری از coronavirusانتظار می رود بحران به آخرین ماه با توجه به دستور کار عمومی/آمریکا/نظرسنجی ایپسوس.
 • وقتی اخبار می شود بیش از حد به اطراف نگاه وجود دارد کمک کند. جزئیات Backstory از ایالات متحده آمریکا امروز ویرایشگر نیکول کارول.
 • آیا نمی شود بی حوصله در خانه: 15 محبوب ترین سرگرمی برای شروع در طول coronavirus بیماری همه گیر.

CDC توصیه می کند با پوشیدن پارچه ماسک صورت در عمومی

جراح عمومی جروم Adams تفصیلی جدید در صورت پوشش توصیه در روز جمعه در کاخ سفید جلسه با اذعان به تحول هدایت شده است “گیج کننده به مردم آمریکا.”

آدامز تاکید کرد جدید توصیه از CDC و coronavirus نیروی کار مربوط به غیر پزشکی پارچه پوشش صورت و آیا جایگزین فعلی اجتماعی فاصله راهنمایی. عموم مردم باید شروع به پوشیدن پزشکی-درجه تجهیزات آدامز گفت که چنین اقداماتی باید متعلق به صنعت پزشکی.

مقامات همواره توصیه می شود مردم نشان علائم این ویروس باید پوشیدن ماسک محافظ Adams گفت. در حال حاضر مقامات درخواست همه مردم به پوشیدن پارچه ماسک در اماکن عمومی مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها.

به روز شده در اسلام است که موجب شده توسط علم جدید نشان میدهد تعداد قابل توجهی از مردم می تواند گسترش ویروس زمانی که آنها در حال نشان دادن علائم.

“این است که در مورد من حفاظت از شما و شما حفاظت از من است. این است که در مورد ما با هم به عنوان جوامع و اگر مردم به طور داوطلبانه انتخاب کنید برای پوشیدن چهره و پوشش آنها با پوشیدن آن برای محافظت از همسایگان خود” آدامز گفت.

به رئیس جمهور تهمت و گفت که او نمی تواند تصور کنید که مشغول به کار در دفتر بیضی و یا ملاقات با رهبران خارجی با یک ماسک.

“من فقط نمی خواهید به پوشیدن یکی خودم . . . من احساس خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

–Joel شانون

چرا ماسک ؟ Coronavirus ممکن است گسترش بسیار دورتر از 6 فوت در هوا. در اینجا چگونه است.

دریافت به روز رسانی روزانه در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای ما Coronavirus پخش خبرنامه در حال حاضر.

ما از دست 701,000 شغل در ماه مارس شکستن 10 سال خط

ایالات متحده از دست 701,000 شغل در ماه مارس شکستن قابل توجه رشته بدون وقفه حقوق و دستمزد دستاوردهای دهه گذشته است.

نرخ بیکاری افزایش یافت و به 4.4% از 50 سال اخیر از 3.5 درصد به وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت.

این گزارش نشان دهنده کارفرمایان وحشت در اوایل ماه بیش بی سابقه اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر. اما آن را نمی کند ضبط نزدیک به 10 میلیون گذاشته و furloughed آمریکایی است که در زمینه تعداد مدعیان بیکاری در دو هفته گذشته که بسیاری از اقتصاد کشور بسته شد به کمک شامل گسترش ویروس.

چرا که نیروی کار را بررسی انجام شد هفته پایان مارس 14, قبل از اکثر ایالت دستور داد ساکنان به ماندن در خانه و غیرضروری کسب و کار مانند رستوران سینما و اکثر فروشگاه ها به نزدیک است.

– Paul Davidson

24 کودک, 11, کارکنان بیمار در بیمارستان کودکان در نوادا

دو دوجین فرزند و 11 اعضای هیات شده اند بیمار توسط یک شیوع کروناویروس در Willow Springs کودکان درمان مسکونی در رنو نوادا با توجه به نوادا بخش عمومی و سلامت رفتاری.

یکی از کارکنان در تاسیسات درگذشت. مقامات بهداشتی دولت منتظر نتایج تست های اضافی برای تعیین میزان coronavirus گسترش در تاسیسات.

دولت در ادامه به بررسی روش های کنترل عفونت در 116 تخت بیمارستان فراهم می کند که خدمات بهداشت روانی و اعتیاد برای کودکان.

پس از وقوع این بیمارستان به اجرا در روش های جدید. آن را متوقف کرده است و در نظر گرفتن بیماران جدید حداقل تا 15 آوریل است.

– Anjeanette دیمون

نیویورک برای ارسال گارد ملی برای به دست گرفتن هواکش

پس از نیویورک کشنده ترین شب با توجه به coronavirus رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز جمعه گفت او را در گارد ملی را به استفاده نشده هواکش و تجهیزات برای توزیع مجدد آنها را به مکان های از بزرگترین نیاز دارید.

نیویورک تکان دهنده 562 مرگ و میر یک شبه — به طور متوسط مرگ و میر 23 یک ساعت – به عنوان تعداد کل مرگ و میر در کشور به علت COVID-19 ضربه 2,935, Cuomo اعلام کرد.

در پاسخ کومو گفت: او را به امضای یک دستور اجرایی که اجازه خواهد داد که گارد ملی برای رفتن به بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی و امکانات را استفاده نشده هواکش و سایر لوازم پزشکی به طوری که آنها را می توان در بخش هایی از دولت در نیاز ناامید از منابع بیشتر است.

“من قصد ندارم به اجازه دهید مردم می میرند چرا که ما نمی توزیع پنکه” کومو گفت:

– یوسف Spector

TSA کارگر می میرد COVID-19 تبدیل شدن به آژانس اشغالگران

اداره امنیت حمل و نقل توانسته COVID-19 مصدوم پس از انفجاری تشخیص سگ هندلر در نیوآرک لیبرتی در فرودگاه بین المللی درگذشت پنج شنبه.

فرانسیس “فرانک” Boccabella III 39 پیوست TSA در سال 2004. “او برای اولین بار فدرال TSA کارمند که ما از دست داده اند به COVID-19” آژانس گفت: در یک نسخه نوشته شده به وب سایت خود را جمعه. “اخبار از این دست تقویت عزم ما برای کار تا کنون بیشتر از نزدیک با ما بین همکاران سازمان برای جلوگیری از گسترش COVID-19.”

Boccabella که آخرین روز در محل کار قبل از تبدیل شدن به بیمار شد مارس 19, یکی از پنج TSA افسران از نیوآرک و یکی از 74 TSA کارگران در سراسر کشور به قرارداد COVID-19 در گذشته 14 روز. (از این تعداد 56 در حال غربالگری افسران; یکی دیگر از 18 را محدود به تعامل با سفر است.)

با وجود این واقعیت است که غربالگری افسران باید به تماس نزدیک با مسافران برای انجام شغل خود را حداقل یک بیمار افسر می گوید او شده محروم COVID-19 آزمون سه بار.

– Jayme Deerwester

FEMA می گوید فرستاده است و میلیون ها نفر از ماسک و هواکش به متحده

فدرال مدیریت اضطراری آژانس گفت: این اگزوز تمام منابع برای پاسخگویی به مطالبات متحده به دنبال لوازم پزشکی برای درمان coronavirus اضافه کرد که این ملی ذخایر به تنهایی نمی تواند انجام این درخواست توسط دولت.

FEMA سخنگوی جانت Montesi گفت: FEMA تحویل و یا ارسال متحده میلیون ها نفر از N-95, ماسک, فولاد, ماسک صورت سپر و بیمارستان از لباسهای ملی ذخایر.

همانطور که در آوریل 2, آژانس حمل 11.6 میلیون N-95 ماسک 26.3 میلیون فولاد ماسک 5.2 میلیون سپر چهره و 8,100 هواکش میان دیگر لوازم پزشکی.

Montesi همچنین با اشاره به این آژانس تلاش برای تسریع در منابع از بازار جهانی از جمله پرواز در مارس 29, که تحویل 80 تن تجهیزات از آسیا به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است. اضافی پروازهای فرود در شیکاگو در مارس 30, میامی, در مارس 31, لس آنجلس در تاریخ 1 آوریل به عنوان به خوبی به عنوان در شیکاگو و در کلمبوس, اوهایو, اوایل جمعه.

FEMA برنامه ریزی شده پرواز اضافی و اضافه کردن بیشتر روزانه او اضافه شده است.

–کورتنی سوبرامانیان

شیکاگو موقت coronavirus تسهیلات آماده با 500 تخت

جایگزین مرکز مراقبت در داخل آمریکای شمالی بزرگترین مرکز کنوانسیون تا به حال 500 تخت و مربوط به کادر پزشکی آماده پذیرش coronavirus بیماران جمعه, تکمیل فاز اول جاری ساخت.

به 2.6 میلیون فوت مربع مک کورمیک محل مرکز همایش در مرکز شهر شیکاگو است که انتظار می رود به 3,000 تخت برای COVID-19 بیماران با علائم خفیف تا پایان ماه.

“ما نباید به التماس دولت فدرال به گام تا اینجا و فرض مسئولیت خود را. وقتی ما از سر CDC که فدرال ذخایر … تنها 10,000 هواکش. این سوال ما باید بپرسید این است که چه هک شده و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام شده است بیش از سه و نیم سال؟” شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت: در یک روز-سایت خبری جمعه.

این مرکز در حال حاضر دارای 14 ایستگاه پرستاری و حمایت از اتاق های پزشکی تامین ذخیره سازی و داروخانه و خدمات خانه داری. نزدیک به 140 قرارداد پرسنل پزشکی از ایالت ایلینوی و در سراسر کشور آماده شد به کارکنان برای اولین بار 500 تخت با توجه به فرمانداری.

“همه ما مشتاقانه امیدواریم که ما هرگز به مراقبت از یک بیمار در اینجا … اما این بسیار بعید است” گفت: دکتر نیک Turkal سابق, مدافع, بهداشت و درمان, مدیر عامل و مدیر اجرایی جدید از مک کورمیک محل جایگزین مرکز مراقبت.تسهیلات را دریافت خواهد کرد بیماران از بیمارستان شرکای اما نمی خواهد قبول پیاده روی در بیماران مبتلا به Turkal گفت.

ایلینوی روز جمعه اعلام کرد بیش از 1200 جدید کروناویروس موارد آوردن این دولت در مجموع به حدود 9,000 تایید موارد با 210 مرگ و میر.

– فضل Hauck

گوگل با استفاده از داده های مکان به پیگیری های اجتماعی فاصله موفقیت

یک ابزار جدید از گوگل ناشناس با استفاده از داده های مکان برای محاسبه است که جوامع در حال کاهش ترافیک در مکان های عمومی.

جامعه تحرک گزارش ابزار تخمین تغییر در بازديد و اقامت در خرده فروشی و تفریح مکان های مواد غذایی و داروخانه ها و فروشگاه ها و پارک ها و محل کار و مکان های دیگر.

به طور منظم به روز رسانی داده های نشان داده شده به عنوان یک درصد در مقایسه با شروع مطالعه در دسترس است برای حداقل 130 کشور و مناطق.

“علاوه بر منابع دیگر مقامات بهداشت عمومی ممکن است ما امیدواریم که این گزارش کمک خواهد کرد که حمایت از تصمیم گیری در مورد نحوه مدیریت COVID-19 همه گیر” می خواند جمعه گوگل وبلاگ پست توسط مدیران جن Fitzpatrick و کارن DeSalvo.

“برای مثال این اطلاعات می تواند کمک به مقامات درک تغییرات ضروری در سفرهای است که می تواند به شکل توصیه در ساعت کسب و کار و یا اطلاع رسانی به ارائه خدمات ارائه شده است.”

داده ها می آید از کاربران که تصمیم گرفتند به محل تنظیم تاریخ در این وبلاگ پست می گوید. این شرکت می گوید آن را با استفاده از ابزار حریم خصوصی برای اطمینان یک فرد محل ناشناس باقی مانده است.

– Joel شانون

سی ان ان کومو از دست داد 13 پوند; بروک بالدوین نیز آزمایش مثبت

Chris Cuomo می گوید که او را از دست داده و یک مقدار قابل توجهی از وزن در یک مدت زمان کوتاه در حالی که مبارزه با COVID-19.

سی ان ان لنگر 49 که نشان داد او آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس سه شنبه به نظر می رسد در سی ان ان جهانی تاون هال پخش پنج شنبه شب از زیرزمین خانه خود را به روز رسانی بر روی سلامت خود را که شامل او های او “از دست داد 13 پوند در سه روز.”

او همچنین گفت که او هنوز هم رنج می برند از یک تب, تعریق شدید, سردرد و درد در چهره اش.

همکار CNN لنگر بروک بالدوین گفت: او تجربه برخی از علائم همان زمانی که او نشان داد جمعه که او نیز آزمایش مثبت برای COVID-19. بالدوین گفت که او “OK.”

– سارا Moniuszko

Fauci می گوید: همه کشورها باید موضوع stay-at-home سفارشات

Dr. Anthony Fauci گفت: او نمی “درک می کنم چرا که این اتفاق نمی افتد” وقتی پرسیده شد که چرا همه کشورها نیست صادر اقامت در خانه یا پناهگاه در محل سفارشات محدود کردن ساکنان جنبش.

در سخنرانی خود در سی ان ان تاون هال جدید کروناویروس پنجشنبه Fauci متوقف کوتاه خواستار فدرال موظف ملی مستند.

“تنش بین فدرال در مقابل متحده حقوق به انجام آنچه آنها می خواهند چیزی است که من نمی خواهم برای رسیدن به. اما اگر شما نگاهی به آنچه که در این کشور, من فقط نمی فهمم چرا ما در حال انجام آن است. ما واقعا باید گفت:” Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

حداقل 38 متحده برقرار نوعی از اقامت در خانه سفارش همانطور که از روز شنبه و حدود 300 میلیون نفر از شهروندان تحت یک دولت و یا شهرستان برای اقامت قرار داده است.

کارشناسان حقوقی باید گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد قدرت برای تحمیل ملی مستند به عنوان سران کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و انگلیس انجام داده اند. و در برخی از موارد تفاوت بین نظم و هدایت ممکن است غالبا معانی.

ناو یو اس اس تئودور روزولت کاپیتان اخراج پس از التماس برای کمک به بیمار برای ملوانان

نیروی دریایی اخراج کاپیتان ناو یو اس اس تئودور روزولت در روز پنج شنبه چهار روز پس از او التماس کرد برای کمک به coronavirus زده خدمه خود را.

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly اعلام کرد که نیروی دریایی سروان. برت Crozier برطرف شد برای دست دادن اعتماد به نفس.

“من فقط می دانم که اعمال او بسیار ضعیف قضاوت” Modly گفت.

Crozier تا به حال با ارسال فوری نامه به نیروی دریایی ایالات متحده در روز یکشنبه به دنبال تخلیه و منزوی کردن خدمه به عنوان موارد عفونت کروناویروس افزایش در رگ. “اقدام قاطع” لازم بود برای جلوگیری از مرگ و میر ناشی از coronavirus Crozier نوشت. کشتی, محله های نزدیک مانع ملوانان از دستورالعمل های زیر را برای امن نگه داشتن آنها.

ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد یک ارسال برای Crozier به عنوان صدها نفر از اعضای سرویس شد و در آویز عرشه ناو هواپیمابر شعار “کاپیتان Crozier! کاپیتان Crozier!” و کف زدن.

سناتور دموکرات خواستار پنتاگون بازرس کل به بررسی دریایی اداره COVID-19 همه گیر و شلیک Crozier.

“چگونه بسیاری از دیگر تئودور Roosevelts در خارج وجود دارد ؟” گفت: سناتور. ریچارد بلومنتال (D-Conn.), عضو کمیته خدمات مسلح.

او این باورند که نیروی دریایی تا به حال هیچ ایده چگونه بسیاری از پتانسیل نقاط داغ در آن است.”

— تام Vanden بروک و نیکلاس وو

USNS راحتی تنها 20 نفر در هیئت مدیره در خارج از شهر نیویورک

فقط 20 نفر در هیئت مدیره USNS راحتی نیروی دریایی کشتی بیمارستانی مجهز با 1000 تخت و 12 اتاق عمل, New York دولت و مقامات محلی تایید صبح جمعه.

به راحتی با آن از 1200 عضو خدمه بود و انتظار می رود به غیر coronavirus بیماران برای کاهش استرس در شهر نیویورک بیمارستان است که به سرعت تبدیل شدن به سر می برند که تعداد COVID-19 مرگ و میر در کشور سر به فلک کشید گذشته 2000 نفر در روز پنج شنبه. اما تا کنون نقل و انتقالات شده اند آهسته در حال توسعه است.

“وجود دارد هیچ سوال در ذهن من است که رفتن به حل و فصل به سرعت و شما در حال رفتن برای دیدن این تعداد رشد” نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio روز جمعه گفت در سی ان ان.

یکی دیگر از بیمارستان نیروی دریایی کشتی USNS Mercy لنگر انداخت در لس آنجلس به حال فقط 15 نفر مقامات نیویورک تایمز گفت.

پنتاگون روز جمعه اعلام کرد کمتر-قوانین سختگیرانه برای پذیرش بیماران روی عرشه کشتی. غیر COVID-19 بيمار خواهد شد به نمایش در اسکله در حال حاضر به جای بیمارستان های محلی اجازه می دهد تا آن دسته از امکانات به مقابله با له بیماران مبتلا به کوروناویروس.

نیویورک 92,000 موارد مثبت coronavirus شنبه از جمله 52,000 در این شهرستان است.

– یوسف Spector و تام Vanden بروک

سهام ایالات متحده پس از سقوط بزرگ بیکاری گزارش

سهام ایالات متحده ارسال شده در سومین هفته از ضرر و زیان در گذشته چهار دربندی فرار کشش پس از دولت بزرگ از دست دادن شغل در ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 360.91 امتیاز به 21,052.53. استاندارد & ضعیف است 500 1.5% سقوط کرد برای پایان دادن به در 2,488.65 به عنوان سهام انرژی به دستاوردهای پس از قیمت نفت کاسته. برای هفته داو کاهش بیش از 2.5% در حالی که S&P 500 با ریختن 2 درصد.

سهام برگزار شده بود ثابت در اولین جمعه اما رهبری پایین تر پس از انرژی سهام داد تا سود به عنوان قیمت های نفت خام از دست رفته حرکت است. تازه تقلا نوسانات نشان داد که سرمایه گذاران به فروش دارایی های ریسک مثل سهام به عنوان تعطیلات آخر هفته تحلیلگران می گویند.

– جسیکا مانتون

بیشتر در ایالات متحده آمریکا امروز coronavirus عناوین

اختلال در روال عادی و استرس بیش از حد در خارج از تهدیدات ممکن است منجر به افسردگی و اضطراب در کودکان است. این است که پدر و مادر در طول بیماری همه گیر.

ردیابی coronavirus: ببینید در ایالات متحده شیوع دولت توسط دولت است.

اول ما coronavirus بیماران در حال درمان با نقاهت پلاسما درمانی است. آن کار خواهد کرد ؟

تدفین بدون مجالس ترحیم و اندوه بدون آغوش: کروناویروس در حال تغییر چگونه ما خداحافظی.

پشتیبانی محلی: در اینجا چگونه شما می توانید کمک به نجات یک کسب و کار در جامعه خود را.

مسافران شروع پیاده شوم کشتی های کروز در فلوریدا

صدها نفر از مسافران از دو بد بخت کشتی های کروز شروع پیاده جمعه در فلوریدا به شدت بیمار از رفتن به بیمارستان محلی و سالم مسافران به سمت فرودگاه.

پس از برگشت از چندین آمریکای جنوبی پورت برای هفته دو کشتی در نهایت از منوی view در فلوریدا در روز پنج شنبه پس از رسیدن به توافق با مقامات محلی. خروج از MS Zaandaam و خواهر خود کشتی MS روتردام بود و انتظار می رود برای ادامه در طول روز است. برخی از 14 بدحال مسافران شد چرخ بر روی برانکارد.

هلند و امریکا گفت: حدود 1200 بدون علامت مسافران داده می شد به پیاده پس از عبور از یک سلامت غربالگری شدند و ترک در یک سری از پروازهای چارتر. یکی دیگر از 38 مسافران که در حال ساکنان فلوریدا را دریافت حمل و نقل خصوصی خانه. در مجموع 107 مسافر و 143 خدمه ارائه کرده بود آنفولانزا مانند علائم پس از مارس 22 با توجه به هلند امریکا در بیانیه ای.

اجساد دو سالمند مسافری است که مرگ و میر بودند مقصر COVID-19 حذف شده از زاندم در روز پنج شنبه.

در ضمن مرجان شاهزاده خانم توسط کارناوال شرکت برنامه ریزی شده است برای رسیدن پورت های باتلاقی در روز شنبه با حداقل 12 تایید موارد COVID-19 در میان آن 1000 مسافر در این خط کروز گفت.

– داگ Stanglin

کوشنر تساوی واکنش برای ‘ذخایر ما’ نظر در جلسه

کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر نادر ظاهر در طول روز پنجشنبه coronavirus نیروی کار جلسه که درو واکنش هنگامی که او با اشاره به ملی ذخایر لوازم پزشکی به عنوان “ذخایر ما” و نه متعلق به متحده است.

کوشنر رئیس جمهور در قانون که نمی اغلب ظاهر عمومی می گوید او بوده است در خدمت در coronavirus نیروی کار در جهت معاون رئیس جمهور مایک پنس.

وقتی پرسیده شد که در مورد داده ها نشان متحده نیاز به تجهیزات کوشنر گفت: “مفهوم فدرال ذخایر این است که آن را قرار است به ذخایر ما. آن را قرار است به آمریکا ذخایر است که آنها پس از آن استفاده کنید.”

منتقدان از جمله Rep. تد ازای D-کالیفرنیا جو لاکهارت سابق مطبوعاتی وزیر برای رئیس جمهور بیل کلینتون و سابق کاخ سفید اخلاق رئیس والتر Shaub, pounced در کوشنر نظرات.

“این است که برای مردم آمریکا…به عنوان دولت فدرال را استراتژیک ملی ذخایر وب سایت ما را مطمئن می سازد!” Shaub توییتی.

– نیکلاس وو

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin: انتظار $1,200 پرداخت در دو هفته

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: بسیاری از آمریکایی ها در وضعیتی وخیم از اثرات مالی ناشی از شیوع کروناویروس می توانید انتظار برای دیدن یک بار محرک پرداخت تا $1,200 نشان می دهد تا در حساب های بانکی خود را در حدود دو هفته. برای کسانی که بدون پرداخت مستقیم Mnuchin چک های وعده داده شده را به سرعت به عنوان به خوبی.

این خبر به دنبال یک یادداشت ارسال توسط آمریکا هشدار داد که برخی از آمریکایی ها می تواند باید صبر کنید تا 20 هفته قبل از دریافت آنها را چک میکند.

وقتی پرسیده شد که روز شنبه در مورد این یادداشت فرستاده شده توسط خانه راه و وسیله کمیته Mnuchin گفت: آن را نمی خواهد که ،

“به سرعت به عنوان یک ماده از هفته و ماه” Mnuchin گفت: پول رفتن.

Christal هایس

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • “این خواهد شد بیش از’: در کشورهای بدون stay-at-home سفارشات آمریکایی در ادامه به جشن آزادی است.
 • واقعیت را بررسی کنید: چه چیزی درست و چه چیزی نادرست در مورد کوروناویروس?
 • در آزمایشگاه های تست 100000 نفر در هر روز برای coronavirus. که هنوز هم کافی نیست.
 • رایگان ناهار مدرسه برنامه مجبور به انتخاب: مبارزه با کروناویروس یا گرسنگی.
 • است coronavirus خدا خواهد شد ؟ یهودی و مسیحی و رهبران مسلمان بحث میان جهانی همه گیر.
 • شما درخواست coronavirus سوالات. ایالات متحده آمریکا امروز است که پاسخ دادن به آنها.
 • آمدن به امریکا ؟ چگونه فرانسه را coronavirus مستند می تواند تاثیر ایالات متحده
 • آیا شما بهبود از coronavirus? در اینجا چگونه شما می توانید کمک به پزشکان

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>