Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Cuomo می گوید نیویورک مرگ و میر در پایین ترین سطح ما را دیده اند’; ترین پدر و مادر نمی فرستادن بچه ها به مدرسه می یابد نظرسنجی

فلوریدا تودی | No comments

سهام ایالات متحده roared بالاتر شنبه در میان خوش بینی است که ملی و اقتصاد جهانی شد و به آرامی از بیداری از خواب با وجود که هشدار داد که جهان همچنان در “موج اول” از این بیماری همه گیر.

هنوز متحده شد و شروع به باز کردن back up – اگر چه برخی از اجتماعات بزرگ مانند یک حزب استخر در دریاچه از رشتهکوه اوزارک در میسوری به خود جلب کرد خشم از مقامات بهداشت.

ایالات متحده است ومیگوید نزدیک به یک ویرانگر به عنوان نقطه عطف این ویروس را به زودی سرزنش برای مرگ و میر ناشی از 100,000 آمریکایی است. وجود دارد بیش از 5.5 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان با بیش از 1.6 میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. بیش از 348,000 که مردم در سراسر جهان است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

نیاز به گرفتن تا در تعطیلات آخر هفته خبر ؟ ما رو شما پوشش داده شده.

 • ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلام کرد که تمام ساکنان باید از پوشیدن چهره و پوشش زمانی که در داخل یک ساختمان است که به روی عموم باز شروع جمعه.
 • به عنوان ایالت نیویورک به تدریج بازگشایی Gov. اندرو کومو گفت جدید مرگ و میر در کشور – 73 روز دوشنبه – است ‘بالاترین سطح ما دیده می شود’ از شیوع این بیماری آغاز شده است.
 • شش در 10 پدر و مادر می گویند که آنها به احتمال زیاد نه فرستادن بچه های خود را به کلاس های درس اگر آنها بازگشایی در پاییز 1 در 5 و معلمان می گویند که آنها به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشت یا با توجه به منحصر به فرد ایالات متحده آمریکا امروز/نظرسنجی ایپسوس.
 • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به حالت تعلیق در سفر به برزیل در میان موج در موارد COVID-19 شروع سه شنبه شب.

ماندن از هم جدا با هم: ایالات متحده آمریکا امروز به ارمغان می آورد یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این تلاش بار مستقیم به صندوق پستی خود را.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد: میشیگان پسر بهبود از نادر سندرم مربوط به کروناویروس با علائم مشابه به کاوازاکی بیماری است. حداقل 33 کودک در دولت تشخیص داده شده اند با همان وضعیت.

برادوی ستاره نیک کردرو نشان می دهد ‘برخی از پیشرفت’ در COVID-19 مبارزه

نیک کردرو را به اشتراک گذاشته سلامت به روز رسانی سه شنبه با استناد به “برخی پیشرفت ها” برای برادوی ستاره که در بیمارستان بستری شده است برای تقریبا دو ماه پس از درد و رنج عوارض ناشی از کوروناویروس.

“آنها تو را دیدم برخی از موفقیت با proning نیک” آماندا Kloots گفت: در Instagram, داستان, با اشاره به روش درمان استفاده می شود در میان همه گیر که در آن بیمار قرار داده شده است و در معده خود را با قفسه سینه خود را و رو به پایین به عنوان تخمگذار در پشت خود را با توجه به Health.com. “به طوری که آنها در حال رفتن به ادامه انجام است که با او… وجود دارد مانند 16-20 ساعت فواصل زمانی که آنها انجام این کار است. آنها در حال دیدن برخی از پیشرفت های خود را با اکسیژن و گاز, نرخ ارز, زمانی که آنها انجام این کار است. به طوری که واقعا خوب بود و امیدوار کننده است.”

Kloots گفت شوهرش نیز داده شده است “جدید آنتی بیوتیک ها” و “دوز بالایی از ویتامین C” برای کمک به سیستم ایمنی بدن خود را. “همه این چیزهای کوچک به نظر می رسد به آرامی کمک به,” او گفت:.

کردرو بستری شد Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس در اواخر ماه مارس است. کردرو است پس از مواجه چندین coronavirus عوارض از جمله قطع پا و درج یک ضربان ساز موقت.

سارا M. Moniuszko, راشا علی و ارین Jensen

متحده در حال بازگشایی است اما بسیاری از نیاز مسافران به خود-قرنطینه

متحده به آرامی شروع به باز دوباره اما این بدان معنا نیست که مسافران در حال رایگان برای آمدن و رفتن به عنوان آنها لطفا. ایالات متحده آمریکا امروز یک به روز رسانی در ایالات متحده است که دلسرد ایالتی سفر با نیاز و یا معرفی که بازدید کنندگان و ساکنان بازگشت از کشورهای دیگر قرنطینه برای 14 روز.

برخی از استان ها و یا شهرداری ها صادر مشابه توصیه به مسافران بنابراین هر کسی که به دنبال رفتن به یک سفر و یا تعطیلات تابستان باید بررسی وب سایت های دولتی برای مقصد خود را و هر کجا آنها برنامه ای برای توقف یک شبه. شما به عنوان خوانده شده دولت قصد دارد در اینجا.

– جولیا Thompson, Jayme Deerwester و دیوید الیور

دادگاه عالی حاضر به بلوک پایین تر حکم دادگاه خواستار اقدام علیه coronavirus در اوهایو زندان

دادگاه عالی رد تهمت دولت درخواست سهشنبه برای جلوگیری از کاهش حکم دادگاه نیاز به تسریع تلاش ها در برابر گسترش coronavirus در پایین-امنیتی زندان فدرال در اوهایو.

دادگاه عالی عمل نشان داده است مهمترین آن مداخله به تاریخ مربوط به کشنده تاثیر COVID-19 در داخل فدرال زندانها.

کم امنیت الکتون فدرال تادیبی موسسه در شمال شرقی اوهایو چهره های بالقوه در مقیاس بزرگ انتقال از سالمندان, پزشکی آسیب پذیر زندانیان به کمتر خطرناک انواع حضانت از جمله خانه حبس تحت یک دادگاه فدرال سفارش. به عنوان بسیاری از 837 زندانیان می تواند تحت تاثیر قرار از مجموع جمعیت زندان برخی از 2500.

دادگاه عالی حاضر به قرار دادن ارزیابی آن دسته از زندانیان در انتظار نگه داشته در درخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “بدون تعصب به دولت به دنبال یک جدید بماند اگر شرایط حکم.” دانشیار قضات کلارنس توماس ساموئل Alito و نیل Gorsuch را اعطا دولت درخواست.

– ریچارد ولف

رژیم صهیونیستی. نرتهم: همه ویرجینیایی باید پوشیدن پوشش صورت در عمومی

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گفت: هر کس در دولت “نیاز به پوشیدن پوشش چهره” که در حال حاضر در هر فضای سرپوشیده است که به روی عموم باز شروع جمعه. “من در این مرحله از آنجا که علم به طور فزاینده ای به ما نشان می دهد این ویروس گسترش می یابد و کمتر به راحتی زمانی که هر کس با پوشیدن چهره و پوشش” نرتهم گفت.

نرتهم گفت: وجود خواهد داشت استثنا برای کسانی که در حال خوردن یا نوشیدن ورزش باید یک بیماری است که آنها را مانع از پوشیدن یک و برای کودکان کمتر از 10. نرتهم گفت که برای جلوگیری از کیفری استناد منظور اجرا خواهد شد از طریق وزارت بهداشت ویرجینیا و نه از طریق اجرای قانون است.

نرتهم را اعلام و پس از او به طور گسترده ای مورد انتقاد برای ظاهر شدن در یک منطقه شلوغ در ساحل ویرجینیا بیش از آخر هفته در حالی که او با پوشیدن یک ماسک و رعایت نکردن اجتماعی فاصله. نرتهم گفت: او ماسک خود را در ماشین بود و “آمادگی” برای مواجهه با جمعیت اما که او در زمان “مسئولیت کامل.”

نرتهم گفت که او انتظار دارد ویرجینیای شمالی برای پیشبرد به مرحله 1 از دولت طرح بازگشایی پنج شنبه اما این جزئیات در دسترس خواهد بود چهارشنبه.

کومو: ایالت نیویورک مرگ و میر ‘پایین ترین سطح ما دیده می شود’

به نیویورک همچنان به سطح شیب دار تا بازگشایی طرح دو حیاتی coronavirus معیارهای کاهش یافته و به پایین ترین سطح پس از وقوع شروع نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز سه شنبه گفت. جدید کروناویروس بستری کاهش یافته و به کمترین سطح پس از این آغاز شده و فقط حدود 200″ و دولت گزارش 73 مرگ و میر دوشنبه.

“در این پوچ واقعیت جدید است که خبر خوب” کومو گفت.

کومو گفت که او برنامه ریزی شده است برای دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه در واشنگتن به درخواست برای کمک های مالی برای تقویت این دولت پروژه های زیربنایی. برای احیای نیویورک اقتصاد و سرمایه گذاری در پایین ridership از مسافران کومو گفت که او می خواهد به سرعت در مسیر پروژه های ساخت و ساز مانند کسانی که در فرودگاه لاگاردیا و پن ایستگاه.

“شما می خواهید به راه اندازی مجدد اقتصاد شما می خواهید برای بازگشایی اقتصاد اجازه انجام کاری خلاق اجازه دهید آن را سریع بیایید قرار دادن آمریکایی ها به کار و بیایید امریکا بهتر” کومو گفت. “این حس مشترک است.”

همه گیر سختی در کیف پول برای تقریبا نیمی از آمریکایی ها

معلوم بودن قفل در خانه نیست همیشه یک moneysaver. تقریبا نیمی از آمریکایی ها (45%) می گویند این بیماری همه گیر است و هزینه آنها را از نظر مالی با توجه به TD Ameritrade نظرسنجی که داده شد به طور انحصاری به ایالات متحده آمریکا امروز.

در حالی که آنها را نجات داد و با رفتن به رستوران (78%) رفتن در تعطیلات (75%) و یا خرید لباس (73%) آنها doled بیشتر در مواد غذایی (57%), تمیز کردن محصولات (53%), takeout مواد غذایی (33%) و خدمات جریان (32 درصد) و با توجه به نظرسنجی از 1,008 آمریکایی در سن 24 و بالاتر از مارس 24 مارس تا 4. پدر و مادر ممکن است ذخیره پول در مهد کودک اما 57 درصد می گویند کار و مدرسه در منزل کودکان بیش از حد بود به مدیریت.

“برخی از نسل های قدیمی تر در برخورد با واقعیت های مدرسه در منزل و سرگرم کننده کودکان خود می گوید:” کیت Denerstein مدیر ارشاد مدیریت محصول در TD Ameritrade.

جسیکا مانتون

بسیاری از والدین می گویند که آنها به احتمال زیاد خواهد فرستادن بچه ها به کلاس های درس در پاییز

بیش از نیمی از والدین با حداقل یک کودک در نمرات K-12 خواهد بود به احتمال زیاد به دنبال در خانه آموزش گزینه های به جای فرستادن فرزندان خود به مدارس اگر آنها بازگشایی در پاییز با توجه به منحصر به فرد ایالات متحده آمریکا امروز/نظرسنجی ایپسوس. نزدیک به یک سوم از والدین 30 درصد می گویند که “به احتمال بسیار زیاد” برای انجام این کار است. 1 در 5 و معلمان می گویند که بعید است به بازگشت به مدرسه اگر کلاس های درس خود را بازگشایی یک پتانسیل عظیم موج استعفا.

“اگر آمریکایی ها خوشبین هستند در مورد بازگشت به فرد در یادگیری وجود دارد احساس وحشت و نگرانی در میان معلمان و پدر و مادر و امریکا در مورد چگونه به نگه داشتن مدارس ما امن اگر ویروس نیست به طور کامل موجود گفت:” صخره جوان جمهور ایپسوس.

سوزان صفحه

ما سهام موشک بالاتر, جهانی, سهام رونق در میان COVID-19 خوشبینی

سهام ایالات متحده شتافت بالاتر و جلوتر از روز سه شنبه باز پس از سه روز آخر هفته روز یادبود ، داو شد تا بیش از 600 امتیاز در بعد از ظهر تجاری و S&P و Nasdaq شاخص همه به شدت افزایش یافت. جهانی سهام نیز شروع به پریدن کرد و پس از ژاپن برداشته آن وضعیت اضطراری و نخست وزیر بوریس جانسون پرده برداری از یک طرح بازگشایی مدارس در هفته آینده و تمام فروشگاه ها 15 ژوئن. استفان Innes, بازار جهانی استراتژیست در AxiCorp گفت: سهام در واکنش به “re-opening خوش بینی” در میان سرمایه گذاران.

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات

 • در حال ماسک صورت مضر برای بزرگسالان ؟ ما در بررسی حقایق است.
 • در مواجهه با تهدید به مرگ و بدون پرداخت شهرداران هستند و در خط مقدم فرماندهان در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس.
 • بازگشایی مدارس: چگونه فراموش, استخر, رشته حولا و ضد عفونی کننده دست کمک کند ؟ یک روستایی مونتانا مدرسه راه را نشان می دهد.
 • بازگشایی جزئیات: به عنوان محدودیت های آرام نگاهی است که ایالات متحده نیاز به قرنطينه برای مسافران است.

Ozarks استخر حزب را برانگیخت باید خود قرنطینه بهداشت ایران

هر کسی که موفق به عمل اجتماعی فاصله و دستورالعمل های دیگر در یک مگا استخر پارتی در میسوری باید خود قرنطینه برای 14 روز “در صورتی که هر گونه دلسوزی برای دیگران” کانزاس سیتی وزارت بهداشت مدیر رکس آرچر گفت. این حزب روز شنبه در دریاچه از رشتهکوه اوزارک در حدود 130 کیلومتری جنوب شرقی شهر جلب توجه ملی پس از یک ویدئو ویروسی رفت و نمایش صدها نفر از لباس شنا-چادری partygoers بسیار نزدیک محله.

St. Louis County اجرایی سام صفحه خود خواسته عمومی وزارت بهداشت به موضوع سفر مشورتی به عنوان کارگران بازگشت به شغل خود را پس از نادیده گرفتن فاصله اجتماعی شیوه های. صفحه گفت: “رفتار بی پروا به خطر می اندازد بی شماری از مردم و خطرات محیط ما را قابل ملاحظه ای از پیشرفت ما در کاهش گسترش COVID-19.”

وخیم هشدار: ‘ما در وسط موج اول در سطح جهان’

خطرات ناشی از reigniting coronavirus شیوع بیماری پیچیده تلاش برای دفع بیشتر بدبختی برای بسیاری از میلیون ها نفر که شغل از دست داده اند با یک متخصص بهداشت هشدار داد که جهان باقی مانده است در این میان یک “موج اول” از این بیماری همه گیر.

“در حال حاضر ما در موج دوم. ما درست در وسط موج اول در سطح جهان گفت:” دکتر مایک رایان یک سازمان جهانی بهداشت, مدیر اجرایی.

رایان در سخنرانی خود در یک مجازی کنفرانس خبری با اشاره به آمریکای جنوبی و جنوب آسیا و مناطق دیگر که در آن تعدادی از عفونت است که هنوز هم در حال افزایش است. برای سازمان ملل است که به نظر می رسد به اوج خود رسید و یا plateaued رایان هشدار داد که موج دوم ممکن است چند ماه بعد. او خواست اروپا و آمریکای شمالی در ادامه با یک “استراتژی جامع برای اطمینان حاصل شود که ما همچنان در سیر نزولی و ما لازم نیست فوری دوم اوج.”

که قطره هیدروکسی کلروکین از جهانی درمان مطالعه

سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه اعلام کرد یک “توقف موقت” در گنجاندن ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین در یک مطالعه جهانی بر روی پتانسیل COVID-19 درمان است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند او با استفاده از مواد مخدر است که FDA می گوید نه امن و نه موثر در درمان coronavirus برای کمک به دفع این بیماری است.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس خبری که گروه اجرایی نظارت بر سازمان “همبستگی” محاکمه درمان های تجربی تصمیم به تعلیق استفاده از آن در نور از یک مطالعه در مجله لانست منتشر شده است که کاهش ميزان بقا در بيماران بستری COVID-19 بيمار با استفاده از مواد مخدر است.

هیدروکسی کلروکین یکی از چهار تن مواد مخدر و ترکیبات موجود در آزمایشی که ثبت نام بیش از 3500 نفر در 17 کشور جهان است. دیگر درمان های بالقوه از جمله داروی آزمایشی remdesivir و HIV ترکیب درمانی هنوز در حال آزمایش است.

– ویلیام Cummings

برزیل سفر بان کی مون روز شنبه شروع می شود

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوعیت ورود مسافران از برزیل برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس در حال حاضر اثر را اواخر روز سه شنبه کاخ سفید اعلام کرد. این ممنوعیت تا به حال شده است که قبلا برنامه ریزی شده برای شروع پنج شنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که بان کی مون روز شنبه منع افرادی که در برزیل در عرض دو هفته از تلاش برای ورود به ایالات متحده

برزیل دوم, سخت ترین-آمار کشور در سراسر جهان حق پشت متحده آمریکا

– کورتنی سوبرامانیان

MLB تیم افتخار جانبازان در خالی استادیوم به مذاکرات ادامه خواهد داد

لیگ اصلی بیس بال آغاز می شود مهم ترین آن هفته و در عین حال امید محور یک سال 2020 فصل است. سهشنبه, MLB است که انتظار می رود به گسترش اقتصادی پیشنهاد به بازیکنان امید از آغاز فصل در اوایل ماه جولای. دو طرف در حال حاضر بررسی 67-صفحه سند در مورد بهداشت, پروتکل, با بازیکنان انتظار می رود در پاسخ به این زودی.

بیشتر ورزش: آیا بهتر از تعطیلات در تقویم ورزشی از روز یادبود?

چند MLB تیم پرداخت می شود مراسم تجلیل از صندلی های خالی جمعه برای نشان دادن احترام به جانبازان نظامی.

 • Boston Red Sox بخور غول پیکر پرچم آمریکا بیش از Fenway پارک نمادین چپ-زمینه دیوار هیولا سبز.
 • در لس آنجلس داجرز قرار می گیرد قرمز و سفید و آبی چراغ در بیرون از محیط.
 • San Diego Padres ادای احترام با یک تفسیر از “شیپور خاموشی.”
 • The Cincinnati Reds برجسته عملکرد “God Bless America” در آمریکا بزرگ توپ پارک.

– استیو گاردنر و گیب Lacques

بیشتر coronavirus اخبار از ایالات متحده آمریکا امروز

 • انسان نه به معنای تنهایی’: بسیاری از آمریکایی ها دیده نمی شود و یا لمس یک نفر دیگر در 3 ماه به دلیل COVID-19
 • که در آن coronavirus نیست: آنچه را نگه داشته و موارد رسما در صفر در این 200 شهرستانهای?
 • عملیات با سرعت پیچ و تاب: این کمک خواهد کرد که ما پیدا کردن یک واکسن سریع تر — و یا فقط سیاسی?
 • نقشه برداری coronavirus: ردیابی ایالات متحده شیوع دولت توسط دولت است.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>