Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: روز بعد از ما سوابق 100K مرگ و میر تعداد مدعیان بیکاری به آمار 41M; تام هنکس اهدا پلاسما; بدنسازی صاحبان می خواهید شما را

فلوریدا تودی | No comments

یک روز پس از ایالات متحده ثبت شده 100,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 اقتصاددانان در حال برآورد وزارت کار هفتگی گزارش شامل اضافی 2.4 میلیون تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته است. که فشار کل به 41 میلیون آمریکایی که برای اعمال بیکاری فقط در 10 هفته.

در ضمن ورزشگاه شده اند دستور داد به بسته باقی می ماند در بسیاری از ایالت ها به عنوان کسب و کارهای دیگر به تدریج بازگشایی, باعث, بدنسازی, صاحبان در سه متحده به پرونده های حقوقی در تلاش برای وادار کردن مقامات به آنها اجازه می دهد به راه اندازی مجدد کسب و کار خود را.

وجود دارد بیش از 5.7 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان با نزدیک به 1.7 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. بیش از 355,000 که مردم در سراسر جهان است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا چند از پیشرفت های عمده ای از شنبه:

  • ایالات متحده رسیده ترسناک یک نقطه عطف با بیش از 100,000 coronavirus مرگ و میر در طول کمتر از چهار ماه. که بیش از تعداد آمریکایی های کشته شده در ویتنام و کره جنگ های ترکیب شده است. اینها برخی از آنها.
  • وایومینگ رژیم صهیونیستی. Mark Gordon لغو شش بازار مال فروشان حوادث تابستان امسال به دلیل coronavirus از جمله شایانی Frontier روز بزرگترین بازار مال فروشان.
  • ملی فوتبال زنان لیگ اعلام کرد که روز شنبه آن را بازگشت در ماه ژوئن با 25-بازی مسابقات.

ماندن از هم جدا با هم: ایالات متحده آمریکا امروز به ارمغان می آورد یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این تلاش بار مستقیم به صندوق پستی خود را.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد: آمریکا آمار ترسناک یک نقطه عطف چهارشنبه بیش از 100,000 coronavirus مرگ و میر. ما به کارشناسان در زمینه های مختلف برای به دست آوردن یک ارزیابی از آنچه طبیعی جدید ممکن است در آینده 100 روز.

دوز روزانه خود را از اخبار خوب: یک 103 ساله ماساچوست زن جان سالم به در coronavirus و جشن با نور جوانه.

کالیفرنیا بازگشایی تساوی انتقاد

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom جسورانه برنامه ریزی برای بازگشایی کالیفرنیا برخی از کارشناسان بهداشت عمومی بدونم که اگر آن را بیش از حد بیش از حد به زودی. سارا کودی سانتا کلارا کانتی افسر بهداشت در خط مقدم خاموش کردن منطقه خلیج سان فرانسیسکو در اواسط ماه مارس به او گفت شهرستان در هیئت دولت در حال حرکت به جلو “بدون درک واقعی از عواقب.” دکتر دیوید Relman یک میکروبیولوژیست و درمان در پزشکی دانشگاه استنفورد می گوید: او سوال که آیا شهرستانهای واقعا قادر به اجرای قوانین و پاسخ به پتانسیل شیوع است.

علامت Ghaly از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی سازمان در مقابله با آن برنامه فراهم می کند راهنمایی اما این شهرستان در حال فشار به “باز دیر یا بسته ماندن طولانی تر از آنها خود را احساس می کنند باید.”

کارولینای شمالی, میشیگان, New Jersey, بدنسازی صاحبان پرونده های حقوقی برای بازگشایی

بدنسازی صاحبان در کارولینای شمالی میشیگان و نیوجرسی را در زمینه پرونده های حقوقی علیه مقامات دولتی در دو هفته گذشته برای اجازه می دهد آنها را برای بازگشایی در ضمن کسب و کارهای دیگر را شروع کرده اند به بازگشایی شده است. صاحبان استدلال می کنند که این خلاف قانون اساسی است و تخلف از حقوق خود است.

“اگر بازگشایی کسب و کار با خیال راحت به هدف و سپس همه کسب و کار — از جمله ورزشگاه — باید فراهم همان فرصت را به انجام این کار” وکیل Scott M. ارسکین که به نمایندگی از ائتلاف 120 ورزشگاه در میشیگان گفت: در آزادی مطبوعات

در کارولینای شمالی یک Facebook صفحه ایجاد شده برای جمع آوری پول برای صاحبان برای حفظ یک وکیل, به گزارش اخبار و ناظر. یک گروه از نه شاکیان واصل طرح دعوی در دادگاه روز شنبه, درخواست برای سفارش ضابط موقت که جلوگیری از رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر از نگه داشتن ورزشگاه بسته شده است.

بدنسازی در نیوجرسی که بازگشایی در هفته گذشته در سرپیچی از دستورات دولت همچنین طرح دعوی در دادگاه به دلایل مشابه. طرح دعوی در دادگاه می گوید: صاحبان گرفت “فوق العاده احتیاطی” برای اجرای “پروتکل های بهداشت … به اندازه کافی شبیه به کسانی که کسب و کار است که اجازه داده شد برای باز باقی می ماند” هنگامی که آن را بازگشایی شد.

وایومینگ لغو شایانی Frontier روز دیگر عمده rodeos این تابستان

وایومینگ اعلام کرد کابوی, دولت, لغو شش rodeos این تابستان به دلیل coronavirus — از جمله شایانی Frontier روز Gov. Mark Gordon چهارشنبه اعلام کرد.

“این واقعیت است که یکی از آسان نیست” گوردون گفت: در یک کنفرانس خبری. “در روح من من می دانم که چقدر مهم آن حوادث به جوامع ما و شهروندان ما.”

این اولین بار Frontier روز لغو شده است در آن 124 سال سابقه. بزرگترین بازار مال فروشان تساوی بیش از 140,000 نفر در سال است. دیگر لغو rodeos هستند Thermopolis قرار ملاقات گذاشتن کودی رم مرکزی وایومینگ نمایشگاه و بازار مال فروشان در کاسپر شریدان WYO بازار مال فروشان و لرمی جشن روز.

تام هنکس اهدا پلاسما در کالیفرنیا برای کمک به مبارزه با کروناویروس

تام هنکس است “پلاسما.” “یک روز زیبا در محله” بازیگر 63, خود را نگه داشته و روحیه بالا در حالی که اهدای پلاسما در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس برای کمک به مبارزه با کروناویروس زیر خود را بازیابی.

او مستند تجربه خود را در Instagram جمعه به اشتراک گذاری چند عکس از دست چپ خود را متصل به یک ماشین و یک عکس از نتیجه نهایی: دو کیسه پر از پلاسما.

“پلاسما در 3! 1,2,3 پلاسما!” او زیر نویس مجموعه ای از تصاویر.

در ماه مارس هنکس و ریتا ویلسون در بیمارستان بستری شد در کوئینزلند استرالیا پس از اینکه تشخیص داده coronavirus تبدیل شدن به اولین عمده مشهور به تست مثبت است. هنکس گفت NPR در ماه آوریل که او امیدوار پلاسما مفید خواهد بود نسبت به واکسن پژوهش است.

– Cydney هندرسون

تعداد مدعیان بیکاری آماده برای رسیدن به 41M در 10 هفته در میان coronavirus

بین 2.1 میلیون و 2.4 میلیون آمریکایی در زمینه برنامه های اولیه برای بیمه بیکاری در هفته گذشته اقتصاددانان تخمین می زنند. در پایان بالا که تعداد کسانی که در زمینه ادعای هفته قبل از, اما آن را از رکورد 6.9 میلیون که به دنبال کمک در اواخر ماه مارس است.

هنوز هم اگر آخرین شمارش مسابقات که پیش بینی آن معنی خواهد بود که حدود 41 میلیون آمریکایی را برای اعمال بیکاری فقط در 10 هفته. وزارت کار گزارش تعداد مدعیان پنج شنبه.

یک رکورد 20.5 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل با توجه به وزارت کار خونتان نرخ بیکاری به 14.7% به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ و چهار برابر 3.5 درصد نرخ بیکاری گزارش شده در ماه فوریه که به نمایندگی از 50 سال کم است.

– Charisse جونز

ما می رسد گریم نقطه عطف از 100K coronavirus مرگ و میر در جهان

ایالات متحده تنها کشور برای ضبط در هر نقطه نزدیک به 1 میلیون نفر از coronavirus رسیده دیگر غم انگیز نقطه عطف شنبه هنگامی که آن را برای اولین بار به بیش از 100 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

مسیر 100,000 – بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر به عنوان آینده کشور در فهرست, انگلستان با بیش از 37,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده شده است تیره و تار و سریع. همانطور که از پایان ماه مارس در ایالات متحده تا به حال ثبت شده حدود 4000 مرگ و میر. اما این رقم در زمان شدید رو به بالا به نوبه خود در زمانی که بیماری به کشته شدن نزدیک به 60,000 آمریکایی ادامه داده و در یک کندتر اما هنوز ویرانگر سرعت. برخی از مدل های برآورد مرگ و میر می تواند رویکرد 200,000 در اوایل ماه اوت.

علاوه بر این اپیدمیولوژی کارشناسان به طور کلی موافقم واقعی در مجموع مرگ و میر بزرگتر از چوب خط حساب کردن گزارش بسیار محترم دانشگاه جانز هاپکینز داشبورد با توجه به وجود دارد به یقین در مورد زمانی که برای اولین بار در ایالات متحده قربانی COVID-19 درگذشت. علاوه بر مرگ و میر در خارج از محیط بیمارستان ممکن است به ثبت رسیده که با توجه به کروناویروس به خصوص در مراحل اولیه وقوع.

– Jorge Ortiz

ملی فوتبال زنان لیگ به بازگشت در ماه ژوئن با یوتا مسابقات

طرفدار فوتبال بازگشت به آمریکا در ماه آینده زمانی که ملی فوتبال زنان لیگ شروع می شود 25-بازی مسابقات در یک جفت از استادیوم در ایالت یوتا که نگه داشته خواهد شد روشن از طرفداران برای محافظت از بازیکنان از coronavirus.

بازیکنان از نه تیم را از قطار زندگی می کنند و در دو سالت لیک سیتی-هتل های منطقه, لیگ چهارشنبه اعلام کرد. همه بازیکنان تست خواهد شد برای COVID-19 قبل از ترک برای یوتا و پس از آن خواهد شد به طور منظم به نمایش در طول monthlong بماند.

بدون فن خواهد بود و مجاز به Zions بانک یا ریو تینتو استادیوم دو حومه شهر سالت لیک سالن که میزبان مسابقات است.

شروع مسابقات ژوئن 27, با, بازی, تلویزیونی می شود و جریان توسط CBS و خود را آنلاین و پخش وابسته است. این یک مزیت برای لیگ بود که به دنبال یک تلویزیون جدید شریک در پی ایالات متحده زنان را به پیروزی در جام جهانی سال گذشته و در حال حاضر می یابد خود را در پایان لیگ آمریکا بازگشت و ارائه زنده ورزشی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

  • بعد از 100 روز: چگونه coronavirus را ادامه خواهد داد به تغییر زندگی ما است.
  • 100,000 آمریکایی ها مرده است. آنچه را که ما در مورد آموخته coronavirus?
  • Coronavirus گاهشمار: چگونه COVID-19 باز شدن در آمریکا
  • در سفر ؟ این دولت ها هستند که نیاز به خود شده است.
  • آیا شما پرداخت توجه بیشتر به حیوان خانگی خود را در قرنطینه? شما به تنهایی نیست.
  • نقشه برداری coronavirus: ردیابی ایالات متحده شیوع دولت توسط دولت است.

دنیای دیزنی قصد دارد در 11 ژوئیه بازگشایی برای سحر و جادو پادشاهی پادشاهی حیوانات

والت دیزنی قصد دارد به بازگشایی جولای 11, با توجه به ارائه این شرکت ساخته شده به یک بهبود اقتصادی وظیفه نیروی چهارشنبه.

پارک بسته شده است پس از 15 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و آن بازگشایی خواهد شد و به دنبال آن فلوریدا رقیب جهانی اورلاندو است که به بازگشایی ژوئن 5.

دیزنی در حال برنامه ریزی مرحله به مرحله بازگشایی با سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات باز جولای 11. Epcot و دیزنی استودیوهای هالیوود مجموعه, برای بازگشایی ژوئیه 15.

دیزنی جهان بازدید کنندگان را تحت درجه حرارت بررسی می شود و نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت. پارک ارائه خواهد شد ماسک را به افرادی که خود را به ارمغان بیاورد.

اجتماعی فاصله نشانگر قابل مشاهده خواهد بود در سراسر پارک. دیزنی “اعضای بازیگران” به اجرای قوانین از جمله ماسک مورد نیاز به عنوان بخشی از یک اجتماعی-دورى تیم ملی. پارک ظرفیت را نیز محدود می شود و نه همه جاذبه را بازگشایی حق دور.

– Curtis تیت

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>