Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد; کوچک biz محرک صندوق می رود; خوش بینی از نیویورک

فلوریدا تودی | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد راهنمای متحده شروع به باز کردن اقتصاد خود شده اند که تا حد زیادی تعطیل توسط coronavirus بیماری همه گیر.

“افتتاح تا امریکا دوباره” طرح که شامل سه فاز را به فرمانداران قدرت برای تصمیم گیری در مورد خود را چگونه متحده اقدام در هفته های آینده و ماه.

وزارت کار گزارش داد بیش از 5 میلیون نفر جدید به تعداد مدعیان بیکاری و یک طرح محرک اقتصادی برای کمک به کسب و کارهای کوچک فرار از پنج شنبه به عنوان اقتصاد کشور را مبهوت هفته تحت شدید coronavirus محدودیت.

ایالات متحده و میر مشخصی شنبه به بالا روزانه تقریبا 2,500 اگر چه تاثیر یک تصمیم توسط مقامات بهداشتی فدرال شامل مرگ و میر “احتمالا” ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس روشن نشد. آنچه روشن است این است که شیوع این بیماری در حال حاضر بیش از ادعا 33,000 زندگی سراسر کشور و بیش از 144,000 در سراسر جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

تعداد موارد تایید شده پیشی گرفته است 2.1 میلیون نفر در سطح جهان – از جمله نزدیک 670,000 در آمریکا

آخرین بیکاری اعداد را در هم شکسته سوابق کمتر از یک ماه پیش. اما تحت واقعیت های اقتصادی بیش از 22 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در هفته های اخیر. برخی از اقتصاددانان برآورد نرخ بیکاری را افزایش به حدود 16 درصد در ماه ژوئیه بالاتر در هر نقطه ای از زمان رکود بزرگ.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. بیشتر عناوین:

 • دل شکستگی, نماز و عزاداری: ما منجر جهان در coronavirus مرگ و میر پس از مرگبارترین هفته.
 • اثبات نشده تست. نتایج نادرست. بهداشت عمومی آزمایشگاه نگرانی ‘داده های بد’ می تواند لکه دار کردن ما بازیابی از coronavirus بحران است.
 • سفر ممکن است سخت تر دریافت کنید: پروازها به مقصد این شهر به احتمال زیاد nixed به عنوان یو بی اس در بازار-از شرکت های هواپیمایی به دنبال سرویس کاهش است.
 • کاغذ توالت ضد عفونی کننده دست و صابون دست: در اینجا که در آن به آنها را خرید.
 • من کجا محرک بررسی کنید ؟ IRS دریافت پرداخت من’ coronavirus محرک بررسی پورتال آمار در اوایل اشکالات.
 • ماندن از هم جدا با هم. ثبت نام برای خبرنامه ما در مورد چگونه به مقابله طول بیماری همه گیر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام دستورالعمل برای باز کردن از ما اقتصاد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری از توصیه ها برای شروع فرایند متحده بازگشایی اقتصاد ایالات متحده است که به شدت آسیب دیده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

“افتتاح تا امریکا دوباره” دستورالعمل اعلام شد پنج شنبه در کاخ سفید پس از یک تماس با فرمانداران از تمام 50 ایالت. رئیس جمهور غنی به ایالات متحده این قدرت برای تصمیم گیری در مورد چگونگی ادامه. مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود در اوایل این هفته بود که تماس خود را در زمانی که به استراحت محدودیت.

“برخی از ایالت ها باز خواهد شد زودتر از دیگران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “برخی از ایالات آمریکا نیست و در این نوع مشکل که دیگران هستند. حالا که از ما گذشت قله در موارد جدید ما در حال شروع زندگی ما دوباره. ما در حال شروع دوباره جوان سازی از اقتصاد ما دوباره در یک محیط امن و سازمان یافته و بسیار مسئول مد.”

این طرح که شامل سه مرحله نمی تا زمانی که شروع متحده تا به حال 14 روز متوالی کاهش coronavirus موارد و تا به حال تست و بیمارستان ظرفیت برای مقابله با پتانسیل های در COVID-19 موارد مثبت.

فعلی اجتماعی فاصله دستورالعمل های تعیین شده توسط کاخ سفید نیروی کار پایان آوریل 1.

اریک اسمیت

استادان دانشگاه هاروارد که احتیاط گسترده تست هنوز هم مورد نیاز

دو پزشک از دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت ستایش تدریجی طبیعت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای بازگشایی, کشور, اما هر دو می گویند این کشور به تقویت آن تست قابلیت های.

بری شکوفه, استاد بهداشت عمومی و ویلیام Hanage دانشیار اپیدمیولوژی به نام طرح “متفکر.” Hanage گفت: “خودنمایی مشکل” با طرح نهفته با تست.

“بدانند آنچه در واقع در جامعه است و بخش مهمی از مقابله با این بیماری همه گیر و ما هنوز در اوایل این بیماری همه گیر” Hanage گفت.

“هنگامی که ما در حال مسطح منحنی زمانی که آن را انجام می دهند که, که ما آن را انجام می دهند که ما اقدامات” Hanage گفت. “ما اقدامات در حال انجام است. این چیزی است که اتفاق می افتد به دلیل ایمنی آن است که تولید. که به ما. که یک دستاورد انسان با داشتن بیش از ویروس.

“آنچه که من فکر می کنم باید روشن ساخته است خم منحنی نیست واقعا خم منحنی اپیدمی” بلوم گفت. “آن را خم منحنی به نگه داشتن آن را در زیر ظرفیت بیمارستان برای مراقبت از افرادی که واقعا بیمار است.”

– اردن کولور سیتی

سینما خواهد بود برای اولین بار در میان کسب و کار برای بازگشایی تحت کاخ سفید طرح

سینما خواهد بود و مجاز به بازگشایی در اولین سه فاز تحت دستورالعمل های منتشر شده پنجشنبه توسط کاخ سفید است.

فقط زمانی که تئاتر همراه با رستوران استادیوم ورزشی و کلیساها اجازه خواهد داشت به استقبال عمومی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن طرح دولت هنوز دیده می شود. از آن خواهد شد را تا حد زیادی به استانداران برای تصمیم گیری زمانی که کشورهای خود را آماده گرفتن اولین گام بازگشت به آنچه پس از نرمال در نظر گرفته شود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اعلام بازگشایی در روزانه خود را در کنفرانس خبری گفت: برخی در حال آماده تر از دیگران است. این طرح را شامل نمی شود یک جدول زمانی.

– کریس Woodyard و برایان الکساندر

چک Protection Program با راه اندازی $349B اجرا می شود از پول

یک محرک برنامه راه اندازی برای جلوگیری از کسب و کارهای کوچک از سازندگان و کارکنان خود را از رفتن بیکاری رسما زد خشک پنجشنبه در کمتر از دو هفته. سرنوشت چک Protection Program با راه اندازی $349 میلیارد دلار به صورت وام به کسب و کارهای کوچک هنوز مشخص نیست که رهبران کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باقی می ماند در یک کوچه بن بست در یک معامله به تزریق میلیاردها بیشتر به برنامه.

وزارت خزانه داری می گوید: آن را نمی خواهد بود قادر به صدور وام جدید مصوبات برای کسب و کارهای کوچک به دلیل گذشت قرار دادن مکث در برنامه است که در حال حاضر مورد تایید بیش از 1.6 میلیون برنامه برای کارفرمایان.

– Christal هایس

سهام ایالات متحده اندکی با وجود ضعیف بیکاری, خرده فروشی, فروش شماره

سهام ایالات متحده لبه کمی بالاتر شنبه در میان مخلوط, اخبار اقتصادی با داو جونز میانگین افزایش 33.13 امتیاز به 25,537.68 افزایش 0.14%. S&P 500 بهبود 0.58% به 2,799.55.

این افزایش پس از دولت آمریکا در گزارش ماه گذشته خرده فروشی سقوط یک رکورد 8.7% و کارخانه خروجی کاهش یافت و در سریع ترین نرخ برای ماه مارس پس از سال 1946. یک ساعت قبل از بازارهای ایالات متحده باز یکی دیگر از فوقالعاده ضعیف بیکاری گزارش منتشر شده توسط وزارت کار.

5.2 میلیون فایل جدید و تعداد مدعیان بیکاری وزارت کار گزارش

بیش از 5.2 میلیون نفر ثبت جدید بیکاری ادعای هفته گذشته وزارت کار گزارش شنبه فوقالعاده بالا تعداد اما زیر شکستن رکورد گزارش دو هفته گذشته. که به ارمغان می آورد کل ادعا می کند طی یک ماه گذشته به حدود 22 میلیون نفر است. مدعیان ارائه بهترین اندازه گیری از اخراج در سراسر کشور و اقتصاددانان بررسی شده توسط بلومبرگ به حال تخمین زده می شود که 5.5 میلیون آمریکایی خواهد فایل برنامه های اولیه برای بیمه بیکاری در هفته گذشته.

“مسیر ویروس خود را در نهایت تعیین چه مدت اقتصاد باقی خواهد ماند توقیف,” تحلیلگران دویچه بانک تحقیقات گفت: در یک توجه داشته باشید.

– جسیکا مانتون

تشویق اخبار از نیویورک اما مستند تمدید

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو, پس از اشاره به مشخص رها در COVID-19 مرگ و میر یک شب طولانی, دولت, اقامت در خانه سیاست تا ماه آینده و گسترش نظم جدید در پوشیدن ماسک شامل مترو و اتوبوس و قطار و تاکسی.

کومو گفت: 606 نفر فوت کرده و یک شبه در مقایسه با دو روز گذشته که ثبت 778 و 752 مرگ و میر. او اعتبار دولت “n. y. مکث” سیاست از بسته شدن کسب و کار و اقامت در خانه سفارشات و گفت: کسانی که اقدامات تمدید خواهد شد تا زمانی که حداقل 15 مه.

کومو گفت که او تا به حال بدست بسیاری از “خوشحال نیست تلفن تماس” مورد موظف به استفاده از ماسک صورت با شروع این هفته است.

– داگ Stanglin

دانشمندان می گویند ما راه طولانی از CDC شرایط برای بازگشایی کشور

مقامات بهداشت فدرال هشدار داد رهبران کاخ سفید را coronavirus نیروی کار این هفته است که بازگشایی این کشور نیاز به یک ظرفیت عظیم برای تست آهنگ و درمان مردم به صورت مداوم تهدید جدید کروناویروس.

توصیه های تحت توسعه توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از, نسخه از آن به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز تا حد زیادی دنبال یک راهکار است که کارشناسان بهداشت عمومی شده اند دفاع کنند. در گفتگو با یک دوجین دانشمندان ایالات متحده آمریکا امروز یافت می شود که کشورهای در حال سقوط کوتاه از اقدامات گذاشته شده توسط CDC بالا در میان آنها دسترسی به تست.

“من نمی بینم یک مسیر برای بازگشایی مگر اینکه تست موضوع ثابت شده است” گفت: Jennifer Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “ما شده اند شکایت در مورد تست برای حداقل یک ماه و هیچ چیز اتفاق افتاده است.”

– Letitia استین و برت مورفی

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • آنچه که در مورد COVID-19: در اینجا این است که ایالات متحده آمریکا امروز با یک توقف راهنمای.
 • هنگامی که شما در حال گرفتن خود محرک پول ؟ در اینجا چگونه برای پیدا کردن.
 • نقشه برداری coronavirus: ردیابی شیوع دولت توسط دولت است.
 • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است متوقف ایالات متحده کمک های مالی به چه کسی است. کارشناسان می گویند که ما به آن نیاز دارید در حال حاضر بیشتر از همیشه.
 • •Fعمل کنید: ماسک یکبار مصرف باید همیشه فرسوده رنگی-طرف-کردن.

Coronavirus بحران نه منصرف کروز را برانگیخت برنامه ریزی برای 2021

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار داده کروز صنعت در برگزاری بسیاری از کروز را برانگیخت احساس نیست منصرف حتی پس از تماشای چندین کشتی ها تا پایان در هرج و مرج است.

رزرو برای 2021 آغاز شده است به سطح شیب دار بالا و کروز-دوستداران آماده برای قرار دادن ویروس در آینه دید عقب و بازگشت به آنچه کروز وبلاگ نویس داناون فردریککسن به نام “یک راه زندگی است.”

دیگران نمی بینم کشتی به عنوان هر ذاتا خطرناک تر جمعیت بر روی زمین است. “با وجود این سرفصل ها آن را به عنوان اگر کروز دریایی با خطوط پاشش مسافران را با این ویروس گفت:” تنر Callais بنیانگذار Cruzely.com. “شیوع به سادگی ناشی از بودن در مجاورت نزدیک به دیگران است. به من وجود ندارد و بیشتر در خطر ابتلا به بیمار در یک سفر دریایی به عنوان وجود دارد به بودن در یک کنسرت و یا یک فرودگاه شلوغ.”

– جسی Yomtov

میانه فرمانداران در 7 متحده به همکاری برای بازگشایی منطقه ای اقتصاد

فرمانداران ایالت ایلینوی میشیگان و اوهایو و ویسکانسین و مینه سوتا, ایندیانا و کنتاکی در روز پنج شنبه اعلام کرد که ایالات متحده برنامه ای برای هماهنگ کردن تلاش ها برای بازگشایی میانه اقتصاد است.

در این بیانیه فرمانداران گفت: آنها با توجه به توان چهار عامل اصلی قبل از بازگشایی: پایدار کنترل میزان عفونت های جدید و بستری شدن در بیمارستان و افزایش توانایی برای تست و ردیابی کافی مراقبت های بهداشتی ظرفیت برای رسیدگی به تجدید حیات و بهترین شیوه برای اجتماعی فاصله در محل کار.

میشیگان و ایلینوی هستند متحده گزارش بیشتر تایید کرد coronavirus موارد است.

– فضل Hauck

بریتانیا گسترش مستند 3 هفته

بریتانیا مستند, برنامه ریزی برای نقد و بررسی امروز تمدید شده است حداقل سه هفته. “آرامش هر یک از اقدامات در حال حاضر در محل را در معرض خطر آسیب به بهداشت عمومی و اقتصاد ما” وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: در جلسه روز شنبه اضافه کرد: “ما باید نگه دارید تا اجتماعی فاصله گرفته است.”

Raab ایستاده است نخست وزیر بوریس جانسون که دوره نقاهت بعد از coronavirus پس از اقامت در ICU. ملی قفل شده است در محل پس از مارس 23. بیش از 104,000 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus در انگلستان و بیش از 13,700 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پایگاه داده.

– فضل Hauck

نوشیدن الکل ممکن است افزایش خطر ابتلا به کروناویروس که می گوید:

فروش الکل افزایش یافته است به شدت در سراسر کشور در این کشور اقامت در خانه تجربه اما مشروب الکلی ممکن است قرار دادن افراد در معرض خطر ابتلا به کروناویروس سازمان بهداشت جهانی هشدار می دهد. الکل می تواند باعث تضعیف سیستم ایمنی بدن و قرار دادن مصرف کنندگان در معرض خطر رفتارهای دیگر که می تواند به افزایش احتمال ابتلا به کوروناویروس. صعودی: الکل کار می کند به عنوان یک ضد عفونی کننده بر روی سطوح.

“الکل خطر انداخته سیستم ایمنی بدن و افزایش خطر ابتلا به عوارض جانبی سلامت” این که دفتر منطقه ای اروپا گزارش شده است.

– جاشوا Bote

سابق سوپر باول MVP فون میلر از Denver Broncos است coronavirus

Denver Broncos linebacker فون میلر دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus میلر عامل Joby Branion تایید کرد به ایالات متحده آمریکا امروز ،

Branion گفت: NFL شبکه که میلر در حال استراحت در خانه “در ارواح خوب است.” Branion گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی است که آنها در حال کار را از طریق جزئیات چگونه میلر – که آسم – صحبت خواهد شد علنا در ماده پنج شنبه.

میلر بازی MVP در Broncos’ برنده شدن بیش از Carolina Panthers در سوپر باول 50. هفته گذشته میلر اعلام شد به عنوان یک انتخاب به اتفاق آرا به NFL همه دهه تیم برای 2010s.

– اسکات Gleeson و جارت بل

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • نقدی است ‘به عنوان مهم برای آمریکایی ها به عنوان Purell و کاغذ توالت’: 3 در 10 آمریکایی که درآمد از دست رفته به دلیل coronavirus.
 • است نیویورک با استفاده از پارک ها به عنوان زمینه دفن? ما در بررسی حقایق; این درست نیست.
 • ضعیف است و در اتوبوس: coronavirus قرار دادن حمل و نقل عمومی سواران در خطر است.
 • یک راهنمای تصویری: این چیزی است که coronavirus می کند در داخل بدن شما است.
 • من سوار سراسر کشور در طول coronavirus. در اینجا چیزی است که من دیدم.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>