Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: اول ما مرگ گزارش شده در ایالت واشنگتن مقامات می گویند

مایدزرت | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه شناسایی واشنگتن “در معرض خطر” زن بیمار در 50s به عنوان اولین مرگ در آمریکا از شیوع کروناویروس.

مقامات بهداشتی در ایالت واشنگتن در حال حاضر اعلام کرد که مرگ اما نه به طور خاص شناسایی فرد است. آنها زودتر به ذکر است که یک بیمار در 50s در شهرستان کینگ حال آزمایش مثبت برای ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام قربانی یک “زن فوق العاده” و گفت که او درگذشت یک شبه. فرد فوت در شهرستان کینگ واشنگتن با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که سران جدید کروناویروس وظیفه نیروی ابراز تسلیت خود را به خانواده.

مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد گفت: 22 نفر در ایالات متحده تایید شده است به عنوان داشتن ویروس. او گفت: 15 از آنها یا بهبود کامل “و یا به خوبی در راه خود را.”

او به خبرنگاران گفت که در بیشتر موارد این ویروس در آمریکا “به احتمال زیاد” اما “سالم افراد باید قادر به به طور کامل بهبود می یابند.”

“بنابراین افراد سالم اگر شما سالم هستید, شما احتمالا از طریق یک فرایند و شما بود خوب” رئیس جمهور گفت:.

Coronavirus به روز رسانی در هر روز: دریافت ایالات متحده آمریکا امروز جلسه توجیهی روزانه در صندوق پستی خود را

Washington state Gov. جی Inslee در بیانیه ای گفت شنبه که آن را “روز غم انگیز” است و مقامات ادامه خواهد داد برای تقویت آمادگی و پاسخ تلاش. “ما همچنان به کار در جهت یک روز که در آن هیچ کس می میرد از این ویروس” فرماندار گفت.

دولت واشنگتن و مرگ می آید یک روز پس از اینکه مقامات بهداشتی در کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن گزارش داد چهار ظاهری موارد از رمان coronavirus نام COVID-19 بالا بردن نگرانی آن است که گسترش از طریق West Coast جوامع است.

دو تا از آخرین موارد یک دانش آموز دبیرستانی در اورت واشنگتن و کارمند در پورتلند, اورگان-منطقه مدرسه. نه تا به حال به تازگی از سفر خارج از کشور و یا به هر حال شناخته شده تماس نزدیک با یک مسافر و یا یک فرد آلوده.

ظهور San Jose, California, بیمار “نشان می دهد که وجود دارد این است که شواهدی از جامعه انتقال اما این میزان هنوز روشن نیست” گفت: دکتر سارا کودی افسر بهداشت برای شهرستان سانتا کلارا و مدیر شهرستان سانتا کلارا عمومی وزارت بهداشت.

“این مورد سیگنال به ما است که آن را در حال حاضر زمان برای تغییر چگونه ما پاسخ به این رمان coronavirus,” او گفت:.

در اینجا آخرین شیوع COVID-19:

  • ‘نه رفته به عنوان هموار به عنوان ما را دوست دارند’: CDC رفع coronavirus تست کیت قطعی
  • شایعات کارگردانی در چینی آمریکایی: نمایندگان مجلس با محکوم بیگانه ستیزی
  • Coronavirus راهنمای سفر: آخرین مشاوره و هشدارهای
  • آن را یک بیماری همه گیر. بنابراین آنچه در آن است ؟
  • Coronavirus نگرانی ها: BTS, سبز, روز لغو نشان می دهد

رسمی بهداشت: توقف خرید ماسک صورت

پنس گفت: دولت ایالات متحده است قرارداد با شرکت 3M به تولید 35 میلیون اضافی ماسک صورت در هر ماه با در معرض خطر سلامت کارگران با توجه به اولویت برای آنها.

جراح عمومی در روز شنبه مردم خواست تا برای جلوگیری از خرید ماسک هشدار داد که آن را طول می کشد دور منابع مهم از متخصصان مراقبت های بهداشتی و کمک نمی خواهد در برابر گسترش coronavirus

“به طور جدی مردم — توقف خرید ماسک!” جراح عمومی, Jerome M. Adams گفت: در یک صدای جیر جیر در صبح روز شنبه. “آنها موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به #Coronavirus اما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر!”

مشاوره سفر به ایتالیا و کره جنوبی مطرح

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اصرار آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر به بخش هایی از ایتالیا و کره جنوبی در بحبوحه نگرانی های فزاینده در مورد گسترش coronavirus.

پنس روز شنبه گفت که ایالات متحده مطرح شده است هشدار سفر به سطح 4 — شدید ترین آن هشدار — در مورد سفر به مناطق آسیب دیده از ایتالیا و کره جنوبی.

پنس نیز گفت: محدودیت در مورد سفر به ایران شده اند گسترش یافته است. موجود ممنوعیت سفر در ایران گسترش یافته است که به محدود کردن سفر به هر کشور خارجی که به ایران سفر کرده بود در آخرین 14 روز پنس گفت.

– مورگان Hines

UConn به یاد می آورد 88 تحصیل در خارج از کشور دانش آموزان از ایتالیا

دانشگاه کانکتیکات خود را به حالت تعلیق مطالعه روی برنامه در ایتالیا در روز شنبه و مطلع آن 88 دانش آموزان وجود دارد به بازگشت به ایالات متحده بلافاصله.

UConn گفت: در آن وب سایت است که آن را در پاسخ به راهنمایی های جدید توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری که با صدور یک هشدار سطح 3 در روز جمعه توصیه می کند که آمریکایی ها اجتناب از همه غیر ضروری سفر به چین, کره جنوبی و ایتالیا و ایران به دلیل شیوع کروناویروس..

UConn گفت: دانش آموزان خود را در ایتالیا خواهد بود ارائه آنلاین و از راه دور فرصت های یادگیری در آمریکا به آنها اجازه می دهد خود را به صورت کامل علمی مورد نیاز است.

چین می بیند رکود در عفونت های جدید

چین که در آن شیوع شروع در ماه دسامبر شاهد کاهش عفونت های جدید و در صبح روز شنبه گزارش 427 موارد جدید طی 24 ساعت همراه با 47 اضافی مرگ و میر. این شهرستان در کانون شیوع ووهان اختصاص بخش عمده ای از هر دو.

موارد جدید در سرزمین اصلی چین برگزار کرده اند ثابت در کمتر از 500 گذشته چهار روز با تقریبا همه آنها در ووهان و اطراف آن هوبئی استان است.

با تعدادی از ترخيص بيماران در حال حاضر تا حد زیادی بیش از کسانی که از تازه واردان ووهان در حال حاضر بیش از 5000 یدکی تخت در 16 موقت مراکز درمان Ma Xiaowei ملی کمیسیون بهداشت گفت: در یک کنفرانس خبری در ووهان در روز جمعه.

Coronavirus شیوع حال آلوده بیش از 84,000 نفر کشته و نزدیک به 3000 نفر در سطح جهان که از صبح روز شنبه با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کره جنوبی ثبت کرده است در بسیاری از موارد در خارج از چین و ایران دیده است و بیشترین مرگ و میر در خارج از کشور است.

فرانسیس ممنوعیت داخل سالن اجتماعات بیش از 5K

فرانسه ممنوعیت همه داخل سالن اجتماعات بیش از 5000 نفر به سعی کنید به سرعت گسترش coronavirus.

وزیر بهداشت Olivier Veran اعلام کرد که اقدامات زیر را ویژه جلسات دولت روز شنبه, فرانس 24 گزارش داد. همه تجمعات عمومی در Oise منطقه شمال پاریس هستند که به طور کامل ممنوع.

در ضمن روز یکشنبه پاریس نیمه ماراتن برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.

“این اقدامات موقت و ما بدون شک باید برای تغییر آنها در طول زمان” Véran گفت. “آنها اقدامات محدود کننده است و ما امیدواریم که که آنها را برای برخی از زمان به دلیل است که به ما اجازه می دهد برای جلوگیری از گسترش ویروس.”

دو نفر کشته در فرانسه از ویروس-بیماری های مرتبط با یک زن 60 ساله, فرانسوی, معلم و یک 80 ساله چینی توریستی.

کالیفرنیا دریافت اضافی کیت های آزمایش

The California Department of Public Health روز جمعه گفت که دولت دریافت خواهد کرد به اندازه کافی کیت از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری به آزمون تا 1200 نفر در روز برای COVID-19 ویروس.

این خبر به دنبال شکایت توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به مقامات بهداشت فدرال که دولت در حال حاضر خسته اولیه آن 200 کیت های آزمایش.

که برچسب ویروس در معرض خطر “بسیار بالا”

Coronavirus شیوع همچنان به گسترش در سراسر جهان روز شنبه یک روز پس از سازمان بهداشت جهانی افزایش آن coronavirus ارزیابی ریسک به “بسیار بالا است.”

“این یک واقعیت است برای بررسی هر دولت در این سیاره: از خواب بیدار. آماده” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه روز جمعه گفت.

Coronavirus شیوع حال آلوده بیش از 84,000 نفر کشته و نزدیک به 3000 نفر در سطح جهان که از صبح روز شنبه با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

چین هر چند سخت ترین ضربه دیده است کاهش تعداد عفونت های جدید با 327 بیشتر موارد گزارش شده جمعه آوردن این کشور در مجموع به 78,824. کره جنوبی ثبت کرده است در بسیاری از موارد در خارج از چین و ایران دیده است و بیشترین مرگ و میر در خارج از کشور است.

ایران در حال آماده شدن برای آزمون ‘دهها هزار نفر’

ایران در حال آماده سازی برای امکان “دهها هزار نفر” از مردم گرفتن تست شده برای این ویروس به عنوان تعدادی از تأييد موارد مشخصی دوباره شنبه یک مقام رسمی گفت: تأکید ترس هر دو در خانه و خارج از کشور بیش از شیوع این بیماری در جمهوری اسلامی است.

ویروس و COVID-19 بیماری باعث کشته شدن 43 نفر از 593 موارد تایید شده در ایران, سلامت, سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گفت. جدید تلفات نشان دهنده یک پرش از 205 موارد – 150 درصد افزایش از 388 گزارش روز قبل از.

اما تعداد موارد شناخته شده در مقابل مرگ و میر را به ویروس’ مرگ و میر در ایران در بیش از 7 درصد بسیار بالاتر از کشورهای دیگر است. که نگران کارشناسان سازمان بهداشت جهانی و جاهای دیگر است که ایران ممکن است underreporting تعداد موارد در حال حاضر موثر بر آن.

– AP

کره جنوبی خواستار شهروندان به ماندن در خانه

کره جنوبی خواست شهروندان خود را شنبه به ماندن در خانه و جلوگیری از تجمعات عمومی به تلاش برای کاهش گسترش coronavirus.

“ما خواسته شما را به خودداری از شرکت در رویدادهای عمومی از جمله مذهبی تجمع و یا اعتراضی در این آخر هفته” معاون وزیر بهداشت Kim Kang-لب گفت: گفت: در جلسه با توجه به انتخاب.

کره ای انجمن پزشکی نیز توصیه “اجتماعی فاصله.”

“لغو همه برنامه و خودداری از غیر ضروری گردش به عنوان آنجا که ممکن است” پزشکان گروه گفت: با توجه به کره هرالد.

کره جنوبی افزود 813 موارد جدید شنبه, بالا بردن کل به 3,150. این گزارش 17 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>