Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: رژیم صهیونیستی. سفارشات کالیفرنیا به ماندن در خانه; ایتالیا پیشی چین مرگ و میر; Saints’ شان Payton دارای ویروس

فلوریدا تودی | No comments

در یک روز بی امان و جدی اخبار در مورد کوروناویروس کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom رونمایی هشدار دهنده طرح: بیش از نیمی از 40 میلیون به علاوه مردم در دولت خود را خواهد قرارداد COVID-19 در بعد از هشت هفته.

بیانیه ای که بخشی از Newsom درخواست تجدید نظر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست فدرال کمک کند. Newsom همچنین نوشت: به کنگره درخواست 1 میلیارد دلار در بودجه به بنیادی بحران است. توسط پنجشنبه شب Newsom دستور کالیفرنیا به ماندن در خانه.

در اوایل روز پنج شنبه, ایتالیا, مرگ و میر پیشی گرفتن چین Saints مربی شان Payton شد اولین مورد شناخته شده از COVID-19 در NFL و مقامات بهداشتی آمریکا هشدار داد coronavirus می تواند خطرناک برای افراد جوان بیش از حد به زندگی تغییر همه گیر در ادامه به تلق تلق کردن جهان است.

شکار برای پزشکی درمان شدت یافته است. غذا و دارو کمیسر Stephen هان گفت: در آن می تواند به “سه تا شش ماه” به منظور توسعه روش های درمانی جدید برای مبارزه با کروناویروس. آژانس نیز تمیز کاری چند در حال حاضر مورد تایید مواد مخدر.

جهانی مرگ و میر گذشت 9,800; وجود دارد بیش از 240,000 موارد تایید شده. در آمریکا, مرگ و میر, شروع به پریدن کرد به 200 سراسر 22 متحده – از جمله اولین گزارش مرگ و میر در, کانکتیکات, میشیگان, میسوری و پنسیلوانیا است. وجود دارد بیش از 13,000 تایید موارد بالا از حدود 1600 یک هفته پیش هنگامی که وجود دارد 40 و میر گزارش شده.

ما زنده وبلاگ در coronavirus است که به روز شده در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار. بیشتر عناوین:

  • نیویورک جراح مغز و اعصاب است coronavirus. این چیزی است که او می خواهد مردم بدانند.
  • یک نمایش از نوع بشر: ما ساکنان خانه سالمندان به دام افتاده در انزوا در میان coronavirus. کارت ها و نامه های در حال روشن روز خود را.
  • آن را امن به منظور حمل کردن مواد غذایی ؟ می برم خارج ؟ شما آب گرفتگی ما را با سوالات. در اینجا پاسخ خود را.
  • آیا ایبوپروفن را coronavirus علائم بدتر ؟ ما در بر داشت.
  • Coronavirus محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان: یک کشور به کشور لیست

Newsom: 25 میلیون کالیفرنیا خواهد بود آلوده سفارشات ساکنان خانه بمانند

این رقم خیره کننده Newsom نازل شده است بر اساس برآورد دولت او مشخص شده در نامه ارسال شده به مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه.

“ما پروژه که حدود 56 درصد از جمعیت ما — 25.5 میلیون نفر — خواهد شد این ویروس بیش از هشت هفته دوره” Newsom نوشت: درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن به ایستگاه USNS Mercy Hospital کشتی در لس آنجلس بلافاصله و نگه داشتن آن وجود دارد تا ماه سپتامبر به سهولت گونه در بیمارستان.

پنج شنبه شب Newsom دستور داد تمام ساکنان خانه بمانند. Newsom گفت: چه مدت سفارش در محل بستگی به مردم رفتارها و چقدر خوب است که دولت قادر به مهار این ویروس.

“وجود دارد یک قرارداد اجتماعی مردم من فکر می کنم تشخیص نیاز به انجام بیشتر برای دیدار با این وضعیت,” او گفت:, و اضافه کرد که کارشناسان انجام شده است همه گیر برنامه ریزی در کالیفرنیا برای بیش از یک دهه است.

در یک جداگانه نامه ای به رهبران کنگره پنج شنبه, Newsom گفت: کالیفرنیا به احتمال زیاد نیاز به بیش از 1 میلیارد دلار در کمک های فدرال به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در دولت همچنان به ضرب.

همانطور که از شنبه شب 675 نفر در کالیفرنیا در حال آزمایش مثبت برای coronavirus و 16 فوت کرده است با توجه به California Department of Public Health.

— سام متز

پنسیلوانیا سفارشات ایالت بسته شدن غیر-زندگی-تداوم کسب و کار

پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام ولف در روز پنج شنبه دستور تعطیلی “غیر پایدار زندگی” کسب و کار سعی کنید به منظور محدود کردن گسترش ویروس در درون دولت است.

کسب و کار در نظر گرفته شود “غیر پایدار زندگی” نیاز به مکان فیزیکی خود توسط 8 p. m. دوشنبه. اگر آنها بسته شده توسط شنبه, آنها, چهره, مجازات از جمله “استناد جریمه و یا مجوز تعلیق” با توجه به فرمانداری.

“برای حفاظت از سلامت و ایمنی از همه ساکنان نیوکاسل, ما نیاز به اقدامات تهاجمی تر کاهش اقدامات” گرگ در بیانیه ای گفت. “این ویروس خطر نامرئی است که می تواند در حال حاضر در همه جا. ما نیاز به عمل با قدرت ما با استفاده از در برابر هر گونه خطر شدید. و ما نیاز به عمل در حال حاضر قبل از بیماری بیشتر به طور گسترده ای گسترش می یابد.”

یک لیست از کسب و کار در نظر گرفته “زندگی پایدار” را می توان در اینجا یافت نشد. این لیست همچنین شامل نزدیک به 150 نوع از کسب و کار است که نمی تواند ادامه دهد فیزیکی عملیات تحت سفارش. پنسیلوانیا تا به حال 206 موارد تایید شده از رمان coronavirus که از اواخر پنج شنبه شب و یک مورد مرگ در کشور با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

— اردن کولور سیتی

ایتالیا پیشی چین برای بسیاری از مرگ و میر

ایتالیا مشخص شده تیره و تار نقطه عطف پنج شنبه به عنوان آن مرگ و میر از این جهانی شیوع کروناویروس چین پیشی گرفته است. ایتالیا در مجموع 3,405 شامل به طور متوسط بیش از 350 تن در روز از مارس 15, با توجه به سازمان بهداشت جهانی داده است.کشور دوم در جهان-قدیمی ترین جمعیت پس از ژاپن و بسیاری از مرده ها از آن جمعيت سالمندان.

تعدادی از عوامل دیگر نیز در حال مقصر برای این ویروس وحشی گرفتن در ایتالیا. آنها شامل یک کاملا ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی و یک شکست به سرعت تحمیل ملی مستند. ایتالیا نشان دهنده یک استارک تصویر چگونه این ویروس از طریق جوامع در سرعت فوق العاده خطرناک, upending روزمره و تهدید به طلیعه چیزی بودن در جدی ترین رکود اقتصادی در دهه.

چین کمیسیون ملی گزارش داد که سربازان ارتش Thurdsay خارجی موارد – اما در داخل کشور منتقل موارد این ویروس اولین بار پس از آن شروع به ضبط آنها را در ماه ژانویه است. COVID-19 پدید آمده در ووهان در چین مرکزی هوبئی استان در ماه دسامبر.

– کیم Hjelmgaard

هاوایی ممکن است دستور 14 روز در قرنطینه برای مسافران هوایی

هاوایی سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جاش سبز ارسال شده توصیه های خود را برای مبارزه با کروناویروس در هاوایی به توییتر در اوایل روز شنبه که شامل اجباری 14 روز در قرنطینه برای هر دو ساکنان و بازدید کنندگان از آمدن به جزایر.

“من نمی خواهم به جنجال آفرینی اما در کل جامعه ما نیاز به این را جدی بگیرد” سبز نوشت. توصیه های خود را شامل تعلیق همه غیر ضروری سفر به هاوایی تا مارس 30 و “هر کسی که می آید به هاوایی می شود دو هفته قرنطینه.”

در حالی که اعداد در هاوایی هنوز کم, بهداشت گفته مقامات رسمی تعداد بیماران در جزایر مبتلا به کروناویروس رز از 10 تا 26 پنج شنبه.

— Andrea pabst blue ribbon و برایان الکساندر

ایالات متحده و مکزیک حضور فعال در بستن مرز به “غیر ضروری” سفر

ایالات متحده و مکزیک مقامات در حال کار بر روی یک توافق نامه به بان کی مون “غیر ضروری” سفر بین مرزی خود را در امتداد خطوط همان معامله که آمریکا این هفته اعلام کرد با کانادا مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت گفت. تجارت معاف خواهد بود.

وجود 118 تایید coronavirus موارد در حال حاضر در مکزیک و بیش از 13,600 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

برای گردشگران, مکزیک هفتم ترین-بازدید کشور در سراسر جهان با توجه به مکزیک گردشگری اطلاعات و 26 میلیون نفر در ایالات متحده مسافران بازدید مکزیک از ماه ژانویه تا اوت سال 2019 با توجه به ملی ایالات متحده آمریکا دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری.

— دیوید الیور

NFL اولین موردی: پرستاران مربی شان Payton

نیواورلئان سر مربی ESPN گفت: او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

“این نه فقط در مورد اجتماعی فاصله,” Payton گفت: شبکه. “آن تعطیل در اینجا برای یک هفته به دو هفته است. اگر مردم درک منحنی و درک انداز ما به راحتی می توانید با هم کار کنند به عنوان یک کشور به آن را کاهش دهد.”

Payton می شود اولین مورد شناخته شده از coronavirus در NFL است که در آن offseason و فقط باز رایگان امضای عامل و تجارت دوره است.

شده اند وجود دارد چند موارد تایید شده در NBA از جمله بروکلین نتس سوپراستار کوین دورنت به عنوان به خوبی به عنوان NHL بیس بال را جزئی لیگ و در فوتبال اروپا لیگ.

افراد جوان در معرض خطر بیش از حد

آمریکایی ها در تمام سنین با آن مواجه شده اند عوارض جدی در سلامتی در میان کروناویروس جدید شیوع فدرال بهداشت گزارش می گوید. اطلاعات جدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را نشان می دهد که در میان حدود 12 درصد از COVID-19 نفر در ایالات متحده شناخته شده است به نیاز به بستری شدن در بیمارستان در حدود یک در پنج میان افراد سنین 20 تا 44. CDC گزارش ردیابی سلامت از Feb. 12 تا 16 مارس برای 2,449 COVID-19 بيمار در ایالات متحده که در سنین شناخته شده بودند.

داده ها هنوز هم مسن تر نشان می دهد آمریکایی ها در صورت بالاتر خطر بستری ورود به بخش مراقبت های ويژه و یا حتی مرگ, این گزارش می گوید.

– رایان میلر

وزارت امور خارجه: آیا سفر در خارج از کشور

وزارت امور خارجه اسبق آمریکایی ها به سفر در سطح بین المللی قویترین آمریکا هشدار هنوز به عنوان بیماری همه گیر خود ادامه داده و ثابت مارس در سراسر جهان است.

این اداره در روز پنج شنبه صادر سطح 4 مشاوره برای سفر به خارج از کشور — “سفر نیست” — تنها چهار روز پس از آن صادر سطح 3 — مشورتی “تجدید نظر در سفر است.”

“در کشورهایی که خروج تجاری گزینه های در دسترس باقی می ماند شهروندان ایالات متحده که در ایالات متحده زندگی باید ترتیب برای بازگشت فوری به ایالات متحده مگر اینکه آنها آماده هستند به باقی می ماند در خارج از کشور برای یک دوره نامحدود” مشورتی گفت. “شهروندان آمریکایی که در خارج از کشور زندگی می کنند باید همه مسافرت های بین المللی.”

— Curtis تیت

صدها نفر از آمریکایی ها گیر کرده در خارج از کشور

صدها نفر از آمریکایی ها در خارج از کشور در حال تلاش برای به دست آوردن خانه به دام افتاده در جهانی یخ در مسافرت های بین المللی و توده قرنطينه. محاصره توسط درخواست برای کمک وزارت امور خارجه و سفارتخانه ها در سراسر جهان ارائه داده اند کمی به هیچ کمک برخی از رشته مسافران می گویند.

گیر در فیلیپین کریس و پیرس و همسرش, نیلا, تماس سفارتخانه های آمریکا در مانیل و سبو از طریق ایمیل و تلفن 70 بار. هیچ پاسخ به آنها می گویند. “من متوجه آنها احتمالا تحت الشعاع” کریس پیرس گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “اما در همان زمان همه شهروندان ایالات متحده باید یک اولویت است. … من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم ما در حال رها شده است.”

– Deirdre Shesgreen و مورگان Hines

FDA بررسی درمان با داروهای موجود

علاوه بر کار بر روی توسعه روش های درمانی جدید به طور خاص طراحی شده به آدرس coronavirus هان گفت: آژانس در حال بررسی ارزش چند در حال حاضر مورد تایید مواد مخدر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده حداقل دو دارو که محققان در حال مطالعه است. یکی از آنها هیدروکسی کلروکین شده است تایید شده برای مالاریا. یکی دیگر از مواد مخدر remdesivir است تجربی و ضد ویروسی. مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز خوش بینی در مورد مواد مخدر, اما هان گفت: آژانس هنوز مطالعه اثر بخشی خود را.

کیرستن Hokeness یک درمان است که می آموزد در دانشگاه برایانت در رود آیلند گفت: از مزایای واضح از داروهای موجود است و آنها در حال حاضر تایید شده برای درمان های دیگر توسط FDA.

اما “هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات است که باقی می ماند هنگامی که با استفاده از قبل از تایید دارو برای استفاده دیگری از جمله چگونه موثر آن خواهد بود عبور از برچسب و اینکه آیا ما قادر خواهید بود به دوز آن را در راه است که آن موثر است اما نمی تواند برای بدن مضر,” او گفت:. “اما داشتن این داروها در حال حاضر از طریق بسیاری از فرایند تصویب آنها باعث می شود گزینه های خوبی برای درمان است.”

– جان Fritze

$1,000 چک در سه هفته ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد چک از 1000 $در هر فرد و 500 دلار برای هر کودک به بیرون رفتن در عرض سه هفته از کنگره عبور یک بسته محرک وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوریخواه از کنتاکی گفت: برخورد نزدیک بود.

“این طرح 500 میلیارد دلار در دو تراشه ها جای دادند,” Mnuchin گفت: در فاکس کسب و کار “صبح با ماریا.” “یکی از اولین خواهد بود 1000 دلار برای هر نفر 500 دلار برای هر کودک است.”

شش هفته بعد در صورت نیاز “ما به شما ارائه یکی دیگر از $3,000,” او گفت:. Mnuchin گفت که او نیز می خواست $300 میلیارد برای رفتن به سمت کسب و کارهای کوچک برای “استخدام افراد نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد.” یکی دیگر از $200 میلیارد دلار خواهد امن وام به شرکت های هواپیمایی و دیگر صنایع انتقادی او گفت:.

– نیکلاس وو

هیچ جایگزینی برای کاغذ توالت

کاغذ توالت کمبود منجر شده است برخی از مردم به توسل به راه های دیگر از پاک کردن و آن را ناشی از یک مشکل عمده برای ردینگ, کالیفرنیا, سیستم فاضلاب پنج شنبه شب.

کسی که ظاهرا با استفاده از تکه تکه T-پیراهن زمانی که آنها نمی باید, توالت, t, فاضلاب, مدیریت, مقامات گفت. به عنوان یک نتیجه, یکی از شهر فاضلاب حمایت کردن در آسانسور ایستگاه و کارگران را به حال اقدام سریع برای جلوگیری از خطرناک نشت.

اگر شما لازم نیست که کاغذ توالت, شهرستان, فاضلاب مقامات این توصیه برای مواد دیگر: “Bag it. نمی خیط و پیت کردن آن است.”

“هر چیزی جدا از کاغذ توالت می کند برای ایجاد یک فاضلاب پشتیبان قرار دادن ما بزرگتر فاضلاب سیستم ما سیستم آب و جامعه ما در معرض خطر برای سلامت دیگر بحران” شهر گفت.

— Mike Chapman با مامانش, رکورد افکن

کورپس کریستی: بزرگترین شهر بدون موارد

با جمعیت 305,000, کورپس کریستی, تگزاس, بزرگترین شهر آمریکا با تایید موارد coronavirus به دنبال Fort Wayne, Indiana (برآورد 267,633) و Chesapeake Viriginia (242,634) با توجه به A-J رسانه های پژوهش است.

به عنوان پنج شنبه, کورپس کریستی و Nueces شهرستان تا به حال هیچ مورد تأیید. اما ساکنان خلیج فارس شهر بندر نباید اخبار به آرامی. چندین نفر تست شده اند طی چند روز گذشته و در حالی که تا کنون نتایج باید دوباره منفی نتایج جستجو برای بسیاری دیگر در انتظار است.

اولین درایو از طریق تست سایت در کورپس کریستی باز پنج شنبه.

— Alexandria رودریگز, کورپس کریستی Caller بار

شیکاگو تعطیلی مدارس و تمدید

شهردار شیکاگو لری پلیسی که تا به حال شده است نگه داشتن در گسترش تعطیلی مدارس به عنوان او در انتظار یک تصمیم از دولت ساخته شده حرکت خود را روز شنبه

Lightfoot گفت: در یک کنفرانس به آدرس شهرستان که مدارس دولتی باقی خواهد ماند بسته از طریق آوریل 20, سه هفته دیگر از طرح اولیه.

او اعلام کرد پس از مدت کوتاهی فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر به روز شده دولت تعداد برای coronavirus موارد افزایش یافته است که به 442 نسبت به 288 روز چهارشنبه. پریتزکر هفته گذشته گفت که همه مدارس در دولت ، دولتی و خصوصی — خواهد دید از مارس 17-30 و او را به انتظار طولانی که با خاموش کردن.

ما مسیر را دنبال میکنیم ایتالیا ؟

ایالات متحده می تواند به زودی پیدا کردن که آیا این احتمال وجود دارد که بعد از کره جنوبی و یا بعد از ایتالیا می آید به شتاب از coronavirus موارد و مرگ و میر. کره جنوبی موفق به “صاف منحنی” با اقدام تهاجمی. یک تجزیه و تحلیل داده ها توسط ایالات متحده آمریکا امروز نشان می دهد که آمریکا در مسیر روند است نسبت به ایتالیا است که در آن شرایط در حال وخیم تر.

“هنگامی که شما در یک منحنی نمایی هر لحظه خطرناک است” فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی سلامت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

CDC بدترین-مورد-سناریو این است که تا به 210 میلیون آمریکایی را آلوده دسامبر. بر اساس این پیش بینی 21 میلیون نفر خواهد نیاز به بستری شدن در بیمارستان و 200,000 تا 1.7 میلیون می میرند. کالینز گفت که اگر آمریکا طول می کشد اقدامات شدید “ما قطعا باید قادر به بلانت” منحنی. “اما اجازه دهید روشن شود: وجود دارد رفتن به یک جاده بسیار خشن.” اینجا بیشتر بخوانید.

– کیم Hjelmgaard و جیم Sergent

پس از کنترل کننده ترافیک هوایی آزمایش مثبت برای COVID-19, Las Vegas, فرودگاه, برج خاموش

لاس وگاس فرودگاه برج تعطیل

درجه برج کنترل ترافیک در فرودگاه بین المللی McCarran در لاس وگاس بسته شد به طور موقت پنج شنبه پس از یک کنترل کننده آزمایش مثبت برای COVID-19 اداره هوانوردی فدرال گفت.

فرودگاه “باز است با ادامه عملیات در میزان کاهش می یابد با توجه به بسته شدن برج صبا” با توجه به توییتر ارسال از فرودگاه پنج شنبه.

با توجه به FAA برخی از ورود پرواز در لاس وگاس تاخیر شد به طور متوسط شش ساعت و 37 دقیقه است.

برج بود توقیف برای “عمیق و کامل تمیز کردن” FAA سخنگوی ایان گرگور در بیانیه ای گفت. “آژانس در حال کار برای تعیین چگونه بسیاری از کنترل ترافیک هوایی را به خود منزوی کردن از در معرض بودن به کنترل کننده که تست مثبت یا مناطق کنترل کار کرده است.”

— Curtis تیت

کنگره: ‘بدترین سرد من تا به حال’

تشکر. ماریو دیاز-Balart R-Fla., روز چهارشنبه اعلام کرد که او دارای آزمایش مثبت تبدیل شده عضو کنگره به قرارداد ویروس. ساعت بعد Rep. بن McAdams, یک دموکرات از ایالت یوتا اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت است.

“من احساس بسیار بد است. من فکر می کنم این است که احتمالا بدترین سرد من تا به حال اما (من) گرفتن توسط” McAdams گفت: ان بی سی نیوز’ امروز از قرنطینه پنج شنبه. او گفت که خانواده اش است “نه خروج از خانه برای هر چیزی است.” “گرگ و برخی دیگر از اعضای کنگره می گویند که قانونگذاران باید قادر به رای دادن از راه دور برای جلوگیری از سفر به عقب و جلو به واشنگتن است. حداقل 15 قانونگذاران تا کنون رفته به خود شده است.

– Christal هیز, ایالات متحده آمریکا امروز و دیوید DeMille سنت جورج (یوتا) طیف & اخبار روزانه

بازار سهام باز می شود در پایین لبه های بالاتر

سهام ایالات متحده باز پایین تر یک بار دیگر روز شنبه اما دوباره به متوسط سود یک روز پس از چهارشنبه 6 ٪ -plus سقوط. داو دهکدهای از دست داد تقریبا همه از آن سود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح. سهام در آسیا موفق به نگه داشتن بر روی باز کردن دستاوردهای پنج شنبه, چوبکشی بیشتر پس از فروش را در وال استریت در میان ترس از طولانی مدت coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است.

بازار بورس نیویورک گفت: آن را به طور موقت نزدیک آن طبقه تجاری و انتقال به تجارت الکترونیکی موثر دوشنبه. “NYSE را طبقه تجاری ارائه ارزش منحصر به فرد برای صادر کنندگان و سرمایه گذاران اما بازارهای ما به طور کامل قادر به عامل در تمام الکترونیکی, مد” گفت: Stacey کانینگهام جمهور از بورس نیویورک.

– جسیکا مانتون

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای Coronavirus سازمان دیده بان در حال حاضر

سرمه را می بندد 1,100 فروشگاه

Kohl’s Corp. بسته است همه از آن حدود 1,100 فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کشور در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. سرمه فروشگاه را در 7 p. m. به وقت محلی روز شنبه این شرکت اعلام کرد که در انتشار اخبار. فروشگاه ها بسته خواهد شد حداقل تا آوریل 1.

این شرکت گفت: این امر پرداخت آن ذخیره کارکنان دو هفته’ حقوق و دستمزد.

مشتریان هنوز هم قادر خواهد بود به فروشگاه از طریق سرمه وب سایت و برنامه. در اوایل این هفته کول اعلام کرد که این امر کاهش ساعت فروشگاه خود را باز بودند به دلیل “نرم” در فروش.

— سارا Hauer, Milwaukee Journal Sentinel

شهردار نیویورک بسیج پزشکی سپاه ذخیرۀ

شهردار نیویورک, بیل د Blasio خواست بازنشسته مراقبت های بهداشتی کارگران برای پیوستن به این شهر نبرد در برابر COVID-19 گفت: 9,000-عضو پزشکی ذخیره سپاه خواهد بود بسیج بلافاصله به صورت داوطلبانه است. این گروه شامل عمدتا بازنشسته و کارکنان مراقبت های بهداشتی اما د Blasio گفت: هر کسی که با مراقبت های بهداشتی آموزش خواهد بود خوش آمدید به داوطلب.

“اگر شما مراقبت از سلامت کارگر شما هر گونه آموزش مناسب ما نیاز شما و ما به شما حق دور” د Blasio گفت: در ضبط پنج شنبه منتشر شده در رسانه های اجتماعی. “شهرستان خود را به شما نیاز دارد در حال حاضر.”

این شهر شاهد رونق در موارد و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: USNS راحتی مستقر خواهد شد به بندر نیویورک در ماه آینده. 1000 تخت بیمارستان کشتی دارای 12 به طور کامل مجهز به اتاق عمل و “خواهد شد به طور قابل توجهی افزایش نیویورک بیمارستان افزایش ظرفیت” کومو در بیانیه ای گفت.

بیشتر coronavirus عناوین راهنمایی و اطلاعات:

  • 2020 سرشماری: شیوع آهسته جستجو برای کارگران و می تواند آن را سخت تر به تعداد آمریکایی است.
  • ARDS یک قاتل مشترک میان بیماران بدحال بستری با COVID-19. اما حتی اگر آنها زنده ماندن این یک راه طولانی به بهبود است.
  • خارج شده است برش ساعت شروع پنج شنبه و اضافه ارشد خرید ساعت.
  • نیویورک منجر ملت در تایید موارد است. اما کشورهای دیگر می تواند نزدیک پشت.
  • گیر داخل ؟ در اینجا 100 راه برای تصویب آن زمان است.

فلوریدا رسومات قطره مشروب الکلی ضد عفونی کننده برای

فلوریدا و صنعت تقطیر شده متوقف ساخت مشروبات الکلی در حمایت از ضد عفونی کننده دست – و آن را در دادن چیزهای دور به صورت رایگان. مس پایین و صنعت تقطیر در هولی هیل اعلام کرد BYOB ارائه – شما را به بطری آنها را پر کنید و آن را در روز چهارشنبه. در عرض چند ساعت آنها داده بود دور 20 گالن عمدتا در 4-انس هرچه. مشتریان شامل نمایندگان از یک کلانتر و یک آتش نشانی. وجود متخصص زنان و زایمان, پزشکی, کلینیک کارگران و معلمان مدرسه و صنعت خدمات حرفه ای.

“ما فقط در تلاش برای گسترش برخی از نیت گفت:” جنی کریگ که صاحب کسب و کار با شوهرش جرمی و پدر و مادر خود را. “این دیوانه است زمان رفتن در حال حاضر و ما می خواهم به انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به.”

– سوزان Hirt دیتونا در ساحل, اخبار مجله

چگونه بسیاری از موارد از coronavirus در ما ؟

در اینجا اضافی مهم داستان از ایالات متحده آمریکا امروز در coronavirus:

کنسرو شده و غیر شدنی در حال فروش است. در اینجا که در آن شما هنوز هم می توانید آنها را خرید.

برخی از مردم حاضر به “فاصله اجتماعی.” روانشناسان توضیح دهد که چرا.

وجود دارد هر گونه “خبر خوب” مربوط به کروناویروس? شاید در کاهش آلودگی هوا و تولید دی اکسید کربن و در برخی از مکان ها زندگی را نجات داد.

این خطر برای زنان باردار از coronavirus به نظر می رسد کم است. اما وجود دارد نه به اندازه کافی داده.

هنگامی که مدرسه بازگشایی? هیچ تاریخ در چشم.

آنها رزرو پالم اسپرینگز سفر قبل از همه گیر. در حال حاضر آنها نمی تواند بازپرداخت.

هنگامی که coronavirus پایان ؟ چه در زمان جنگ و محبت انسان می تواند به ما در مورد آنچه اتفاق می افتد بعدی.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>