Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: نیویورک لغو اولیه; متحده ارزیابی stay-at-home سفارشات; دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا در آینده محرک چک?

فلوریدا تودی | No comments

به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد در ایالات متحده نزدیک 1 میلیون دوشنبه, نیویورک لغو آن اولیه ریاست جمهوری برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن.

تصمیم می آید را به عنوان رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: او را تمدید اقامت در خانه محدودیت در برخی از بخش های دولت اما نظر بلند کردن آنها را در دیگران است که باید کاهش شیوع. کومو یکی از فرمانداران فکر چه اقداماتی را به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را در حالی که نگه داشتن ساکنان امن است.

نیویورک ایالت چاک شومر نیز نقل مکان کرد به لایحه مطرح است که جلوگیری از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا از ظاهر شدن در آینده محرک چک فرستاده شده به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

این ویروس به کشته شدن بیش از 210,000 نفر در سطح جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. سه میلیون به علاوه تایید موارد گزارش شده است, از جمله بیش از 988,000 در ایالات متحده بیش از 56000 فوت کرده اند در آمریکا از ویروس تعدادی نزدیک شدن به 58,220 آمریکایی کشته شده در جنگ ویتنام از سال 1955 تا 1975.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با روزانه توجیهی. بیشتر عناوین:

 • که باید آرام محدودیت ؟ پیدا کردن آنچه که دولت در حال انجام است
 • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نظامی Blue Angels, Thunderbirds انجام خواهد شد بیش از شهرها است. همه هیجان زده هستند.
 • آنچه ما می دانیم درباره COVID-19 نگه می دارد در حال تغییر است. در اینجا چیزی است که شما ممکن است از دست رفته.
 • آنها یک زن و شوهر برای 73 سال است. هر دو تا به حال coronavirus. آنها درگذشت ساعت از هم جدا.
 • نیاز به یک ماسک? این نه خرده فروشان در حال فروش پارچه آنهایی که ارزش خرید.
 • ماندن از هم جدا با هم. ثبت نام برای خبرنامه ما در مقابله با جهان تغییر coronavirus. 📧

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘نمی توانید تصور کنید که چرا کسی که مصرف مواد ضد عفونی کننده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او طول می کشد هیچ مسئولیتی در قبال سنبله در موارد مردم سوء استفاده از مواد ضد عفونی کننده پس از او با صدای بلند فکر در هفته گذشته مورد احتمالا تزریق آنها به عنوان یک درمان برای کوروناویروس.

وقتی پرسیده شد که روز شنبه در مورد این افزایش از مردم در برخی از کشورهای خوردن مواد ضد عفونی کننده مغلوب ساختن پیشی جستن جواب داد: “من نمی توانم تصور کنید که چرا.” زمانی که فشار در مورد اینکه آیا او طول می کشد هیچ مسئولیتی در تهمت گفت: “نه من نیست.”

مریلند بود که یک کشور صادر شده است که یک هشدار خطرناک مواد ضد عفونی کننده استفاده مریلند سازمان مدیریت اضطراری به tweeting آژانس دریافت کرده بود “چند تماس.” شهر نیویورک گفت: مرکز کنترل مسمومیت دریافت بالاتر از حد معمول شماره تماس “به طور خاص در مورد قرار گرفتن در معرض Lysol, 10 موارد به طور خاص در مورد سفید کننده و 11 مورد در مورد مواجهه به سایر پاک کننده های خانگی.”

– ساوانا Behrmann

تگزاس و اوهایو و نیوجرسی کشورهای دیگر تامل بازگشایی استراتژی

کشورهای بزرگ و کوچک در حال ارزیابی زمانی که آنها می توانند راه اندازی مجدد اقتصاد خود را پس از هفته در مستند لازم توسط coronavirus و آنها در حال گرفتن روش های مختلف.

در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: او را اجازه اقامت خود را در خانه سفارش منقضی پنج شنبه به عنوان دولت آغاز می شود مرحله به مرحله بازگشایی خواهد شد که مجوز مراکز و رستوران و سینما به کار شروع جمعه با اشغال محدودیت.

در اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine اعلام کرد که بخشی از بازگشایی شروع جمعه با برخی از دهانه ها به تعویق افتاد تا زمانی که ممکن است 12. مطب های دندانپزشکی و دامپزشکی کلینیک های مجاز به باز جمعه است. کل دفاتر مراکز توزیع کنندگان و شرکت های ساخت و ساز می تواند باز کردن یک هفته ممکن است 4. فروشگاه های خرده فروشی مصرف کننده و کسب و کار خدمات باید صبر کنید تا زمانی که ممکن است 12.

اما نیوجرسی آماده است تا به آن مرحله است. رژیم صهیونیستی. Phil مورفی روز دوشنبه گفت:. دولت رتبه دوم به نیویورک برای اکثر coronavirus موارد و مرگ و میر در کشور و مورفی پیشنهاد یک مرحله به مرحله بازگشایی ممکن است محل را تا آخر هفته روز یادبود. او مرتکب نشده به یک جدول زمانی.

نیویورک لغو ریاست جمهوری ابتدایی

نیویورک را لغو کرده است خود را دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی برای سال 2020 به عنوان دولت دموکراتیک کمیسیون انتخابات رای دادند دوشنبه به حذف آن. برنی ساندرز و نه دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از نیویورک رای گیری.

انتخابات کمیسیون های ساخته شده با استفاده از اندازه گیری های جدید در دولت قانون اجازه می دهد آنها را حذف نامزد اگر خود و یا مبارزات انتخاباتی او بود علنا به حالت تعلیق درآمد.

دموکراتیک کمیسر داگ Kellner گفت: آن را “یک تصمیم بسیار دشوار است” اما برگزاری اولیه شده اند که “غیر ضروری و بیهوده و بیمعنی” در سن شیوع کروناویروس. نیویورک هنوز هم برگزاری کنگره و دولت در سطح مقدماتی در ژوئن 23 و رای دهندگان شده اند را تشویق به رای absentee ballot.

– جان کمپبل

CVS به پیشنهاد خود سواب شروع مه

برخی داروخانه CVS فروشگاه آغاز خواهد شد ارائه coronavirus تست در پارکینگ خود را و درایو-از طریق داروخانه خطوط. CVS سلامت روز دوشنبه اعلام کرد که با شروع در ماه مه آن را “ارائه خود سواب آزمون به افراد جلسه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری معیار.”

این حرکت علاوه بر آزمایش در مقیاس بزرگ این شرکت ارائه شده است در برخی مکان ها در پنج کشور از مارس. جدید خود تست سواب را در تا 1000 CVS مکان تا پایان مارس که برابر با بیش از 1 به 10 از شرکت فروشگاه. بیماران را در برنامه آزمون های آنلاین.

– Nathan Bomey

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • به دنبال Pampers و Huggies? پوشک و دستمال مرطوب بازگشت به قفسه های فروشگاه.
 • پزشکان پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد ‘COVID انگشتان’ در پوست رجیستری. در اینجا چیزی است که آنها آموخته است.
 • تست آنتی بادی: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد روند.
 • چرا coronavirus مرگ سخت به پیگیری هستند. کارشناس می گوید: 1 در 3 گواهی مرگ اشتباه است.
 • ‘A new normal’: هیلتون شرح زیر است ماریوت Airbnb با خلوص و ابتکار است.
 • خواهد شد تا دانش آموزان نشان می دهد تا برای کالج در پاییز سال 2020? کالج ارائه یک اشاره. آن را زیبا.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو برنامه ای برای ‘هوشمند’ در مورد اقامت در خانه سفارش

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو روز دوشنبه گفت او را گسترش نیویورک اقامت در خانه محدودیت هایی که تعیین شده بود به پایان می رسد ممکن است 15 – در بیشترین شدت-نهفته مناطق از دولت اما در نظر بگیرند بلند کردن آنها را در آنهایی که کاهش شیوع.

“شما باید هوشمند در مورد آن” کومو گفت. “از آنجا که اگر ما هوشمند نیست شما ببینید که عفونت نرخ حق بازگشت به جایی که در آن بود.”

کومو گفت: نیویورک ادامه خواهد داد به دنبال دستورالعمل CDC که تشویق متحده به بازگشایی هنگامی که شده است وجود دارد 14 روز کاهش موارد را در نظر بگیرید که نیاز به اجتماعی فاصله و ماسک صورت می شود, نظارت بر سیستم بهداشت و درمان ممکن است خوشه و تاکید تست و ردیابی.

کومو واکنش به بیماری همه گیر کوروناویروس به دست آورده او را ضبط تصویب رتبه بندی از نیویورک رای دهندگان به یک نظرسنجی دوشنبه در بر داشت. دموکراتیک فرماندار عملکرد شغلی امتیاز خود را در سال 10 در دفتر آمار بالایی از 71 درصد تا هشت درصد از ماه گذشته سینا کالج نظرسنجی گفت.

– لورنزو ریس و یوسف Spector

سهام باز بالاتر به عنوان آمازون, اپل انتشار درآمد این هفته

سهام باز بالاتر در وال استریت در روز دوشنبه به عنوان دولت ها در سراسر جهان آماده به تدریج آسانسور اقامت در خانه محدودیت.

S&P 500 بود تا 0.7 درصد در اوایل معاملات در شروع یک هفته کامل از بازار در حال حرکت حوادث. چندین بانک های مرکزی در حال ملاقات از جمله بانک مرکزی ژاپن اعلام کرد که آخرین آن اقدامات محرک اقتصادی برای سرپا نگه داشتن بازار.

میانگین صنعتی داو جونز بود تا 0.4 درصد و نزدک بود تا 0.9 درصد بوده است. اواسط صبح.

این خواهد بود که یکی از شلوغ ترین هفته این فصل درآمد با چندین بالا-مشخصات شرکت – از جمله حروف الفبا, آمازون و اپل – مجموعه ای به فاش کردن چه مقدار از آنها ساخته شده در طول سه ماهه اول در میان اقتصادی و ناآرامی های ایجاد شده توسط coronavirus.

چاک شومر می خواهد به نگه داشتن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام کردن محرک چک

رهبر اقلیت سنا چاک شومر است خوشحال نیست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام ظاهر خواهد شد بر روی محرک چک های در حال ارسال را به میلیون ها نفر از آمریکایی ها – و او در حال برنامه ریزی برای قرار دادن به جلو قانون برای جلوگیری از اتفاق می افتد دوباره.

هیچ سیاست در همه گیر بازیابی عمل یا هیچ PR عمل پیشنهاد شده توسط شومر را منع استفاده از هر گونه مالیات دهندگان بودجه “برای هر تبلیغ یا فعالیت های تبلیغاتی که شامل نام شباهت, یا امضا” از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس.

وزارت خزانه داری گفت: “بدون تاخیر وجه” در چک که شامل تا 1200 $در هر مالیات دهندگان آمریکایی. این بیانیه پس از واشنگتن پست اشاره کرد IRS مقامات معتقد بودند که با اضافه کردن نام رئيس جمهور را به مطمئن بود برای آهسته کردن روند.

– ویلیام Cummings

جهانی ورود مراکز بسته تا ماه ژوئن

ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها را گسترش بسته شدن جهانی ورود ثبت نام مراکز حداقل تا ژوئن 1, با توجه به یک آژانس بیانیه. ثبت نام مراکز در اصل بسته در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این برنامه را قادر می سازد مسافران بین المللی برای ورود مجدد به ایالات متحده در یک تسریع اساس. آن را هزینه $100 به تاریخ و ملاقات واقعی شناسایی نیازهای داخلی مسافرت هوایی اعمال شده توسط کنگره پس از 9/11.

– Curtis تیت

نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون بازگشت به کار پس از ضرب و شتم coronavirus

نخست وزیر بوریس جانسون بازگشت به کار دوشنبه, ظاهر می شود برای اولین بار در سه هفته پس از دوره نقاهت بعد از یک کشمکش COVID-19 فرود آمد که او را در بخش مراقبت های ویژه برای سه روز.

ایستاده در خارج از مرکزی دفتر لندن و اقامت در شماره 10 خیابان داونینگ بریتانیا رهبر عذرخواهی کرد برای بودن “به دور از میز من برای بسیار طولانی تر از من دوست شده ام” و گفت: کشور در آستانه پیروزی در فاز اول آن مبارزه با کروناویروس حتی اگر آن را خیلی زود به پایان بریتانیا پنج هفته ملی مستند.

Johnson, 55, اول بزرگترین رهبر جهان شناخته شده اند که قرارداد ویروس – و در حال حاضر نیز به ضرب و شتم آن. او تشخیص داده شد با COVID-19 مارس 26 و بستری 10 روز بعد.

– کیم Hjelmgaard

آخر هفته موج گرما تساوی جمعیت به جنوب کالیفرنیا سواحل

به عنوان آب و هوا گرم در کالیفرنیا بیش از آخر هفته مردم به رهبری خارج برای لذت بردن از خورشید در سواحل گلف و مسیرهای پیاده روی.

عکس از هانتینگتون بیچ و ساحل نیوپورت در اورنج کانتی نشان داد که جمعیت زیادی را در ساحل در شنبه لس آنجلس سواحل باقی مانده بسته شده است. بسیاری از مردم به نظر می رسد برای نگه داشتن فاصله خود از دیگران و برخی از عینک و ماسک.

در انسینیتاس در شهرستان سان Diego سه نفر بازداشت شدند و روز شنبه در حالی که در اعتراض به بسته سواحل است. سن دیگو شهرستان برنامه ریزی برای بازگشایی سواحل دوشنبه به صورت محدود فعالیت هایی مانند شنا, گشت و گذار در حال اجرا و راه رفتن. نشسته و آفتاب هنوز مجاز نیست.

– رایان میلر و جوئل شانون

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • یافته های اولیه: Coronavirus شناسایی شده است در آلودگی هوا ذرات.
 • تابستان دوباره بجای اول برگشتن: وزیر خزانه داری معتقد است اقتصاد گزاف گویی خواهد شد به زودی.
 • از مالاریا مواد مخدر به مواد ضد عفونی کننده: در اینجا برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند در مورد کوروناویروس.
 • خوب می گویند آمریکا بازگشایی می کند. ما واقعا آماده برای که ؟
 • بسیاری از ایالت ها را آرام محدودیت. پیدا کردن آنچه که دولت انجام داده است.
 • Coronavirus را تغییر شکل سفر بعدی خود را برای بهتر یا بدتر. در اینجا چیزی است که انتظار می رود.
 • COVID-19 در زندان: توده ویروس تست در زندانها نشان می دهد پنهان و بدون علامت عفونت.
 • هنگامی که موج دوم coronavirus رسید ؟ چه آن را مانند نگاه ؟
 • Purdue با این نسخهها کار برای بازگشایی کالج برای پاییز سال 2020 با استناد به ‘صفر تهدید مهلک است.’

گرفتاری نوجوانان قفل شده است تا در طول coronavirus

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش در اطفال امکانات وکلای مدافع و طرفداران در حال تقلا برای دریافت جوان بازداشت شدگان منتشر شد, به خصوص کسانی که در زمان خدمت برای جرائم غیر خشونت آمیز و نقض آزادی مشروط و یا کسانی که شرایط بهداشتی اساسی.

ایالات متحده اطفال سیستم وابسته به قضات اختیار پس از انتشار کسی است که تا حد زیادی بر اساس آن قضات ریاست جمهوری در چه حوزه قضایی — به جای آن از شدت جرائم وکلای مدافع و طرفداران می گویند. نتیجه این است که یک درهم آمیخته از تصمیم گیری کند تقلا برای آوردن موارد در مقابل زمانی که قضات دادگاه ها در سراسر کشور تعطیل.

“این عدالت توسط جغرافیا. بسته به جایی که شما زندگی می کنند شما ممکن است کمتر یا بیشتر دسترسی به دادگاه و یا بیشتر و یا کمتر فرصت را به خود را مورد بررسی گفت:” مارشا Levick رئیس امور حقوقی از اطفال مرکز قانون در فیلادلفیا.

در سراسر کشور 116 جوانان در اطفال امکانات باید آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به صدور حکم پروژه است که پیگیری موارد در سراسر کشور.

– کریستین فیلیپس

نیوزیلند برطرف lockdown; ایتالیا و اسپانیا به دنبال کت و شلوار

چندین کشور در حال شروع به شل کردن محدودیت های اعمال شده برای مبارزه با کروناویروس.

در نیوزیلند ساخت و ساز است که در میان شرکت های مجاز به بازگشایی و ساکنان می تواند خرید takeout رستوران غذا دوشنبه. استرالیا تنظیم شده است به رزومه های غیر فوری به عمل جراحی در این هفته.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز برنامه های اعلام “د-تشدید” از کشور مستند سهشنبه همراه با فرانسه و یونان است.

در ایتالیا که در آن نزدیک به 27000 نفر فوت کرده اند از ویروس برتر جوزپه کونته دقیق است طرح خود را به صورت تدریجی بازگشایی. برخی از کسب و کار مانند کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز می تواند بازگشایی یک بار آنها را پیاده سازی اقدامات ایمنی. هفته آینده پارک می تواند بازگشایی مردم می توانند با سفر در درون خود منطقه به دیدار خانواده و مجالس ترحیم برگزار می شود.

فرشتگان آبی Thunderbirds, طرح روگذر به افتخار مراقبت های بهداشتی ضروری کارگران

مشترک روگذر توسط نیروی هوایی ایالات متحده هوا تظاهرات اسکادران های Thunderbirds و نیروی دریایی ایالات متحده پرواز تظاهرات اسکادران آبی فرشتگان است که برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه در منطقه نیویورک به افتخار خط مقدم و اساسی کارگران است.

این تیم را به پرواز بیش از نیویورک و Newark, New Jersey, حدود ظهر و سپس سر به ترنتون نیوجرسی و فیلادلفیا با توجه به انتشار اخبار در نیروی دریایی ،

“ما امیدواریم که به آمریکایی ها لمس کردن صفحه نمایش از آمریکا حل و فصل که به افتخار کسانی که خدمت در خط مقدم مبارزه ما با COVID-19” گفت: نیروی هوایی ایالات متحده سرهنگ سرهنگ جان کلدول.

– ساوانا Behrmann و جان Fritze

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>