Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: San Francisco شهردار گسترش اقامت در خانه سفارش به طور نامحدود; ماراتن بوستون لغو شد; Nordstrom بسته 16 فروشگاه

فلوریدا تودی | No comments

خانه تصویب یک لایحه دو حزبی برای کمک به کسب و کارهای کوچک, سان فرانسیسکو را گسترش اقامت در خانه نظم و ماراتن بوستون لغو شد برای اولین بار در آن 124 سال سابقه.

وجود دارد بیش از 5.8 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان با 1.7 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. این ویروس به کشته شدن بیش از 101,000 مردم در ایالات متحده و بیش از 360,000 مردم در سراسر جهان است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا چند پیشرفت های عمده ای از پنج شنبه:

  • کمیته ملی حزب جمهوری خواه با ارسال کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر نامه ای با “پروتکل های ایمنی” پنج شنبه پس از کوپر گفت که او تا به حال دریافت کتبی ایمنی طرح این کنوانسیون در ماه اوت است.
  • ماراتن بوستون لغو شده است برای اولین بار در آن 124 سال سابقه و با وجود برنامه ریزی برای یک مسابقه مجازی به جای.
  • یک کارت پستال از طریق پست به هر آمریکایی که شامل coronavirus اجتماعی فاصله دستورالعمل و ویژه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام هزینه U. s. خدمات پستی $28 میلیون دلار آمریکا امروز یاد کرده است.

دوز روزانه خود را از اخبار خوب: این پدر و دختر اواز یا موسیقی دو در اسپانیا شده اند پانسمان در لباس های خود را برای پیاده روی روزانه به ارمغان می آورد برخی از شادی به محله خود را.

RNC می فرستد کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر ‘پروتکل های ایمنی’ به صورت شارلوت رویداد

کمیته ملی حزب جمهوری خواه با ارسال کارولینای شمالی فرماندار Roy کوپر نامه ای دوشنبه شب مشخص “پروتکل های ایمنی” آنها می خواهند او را به تصویب خود را برای حزب کنوانسیون ماه اوت در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

این نامه به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز پس از کوپر دموکرات گفت: صبح روز پنج شنبه که RNC برگزار شده بود و در عین حال به ارائه برنامه های نوشته شده برای آنها چگونه پیش بینی با خیال راحت برگزاری این کنوانسیون در شارلوت.

RNC رئیس Ronna McDaniel نوشت: “همانطور که قبلا بحث آن است که هدف مشترک ما برای میزبانی جمهوری خواه ملت کنوانسیون در شارلوت و به نمایش گذاشتن ملکه شهرستان و همه از کارولینای شمالی به کل جهان در ماه اوت است.”

این RNC گفت کوپر را می خواهند پاسخ ژوئن 3. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل این هفته که او می خواست به دانستن “در عرض یک هفته” آیا این کنوانسیون برگزار می شود در کارولینای شمالی.

– ساوانا Behrmann

خانه عبور PPP لایحه دادن کسب و کارهای کوچک بیشتر زمان

هزاران نفر از رستوران ها, ناخن سالن ها و دیگر کسب و کارهای کوچک قادر به استفاده کامل از مالی تاسیسات ارائه شده از طریق فدرال چک حفاظت برنامه را دریافت کنید برخی از نیاز به کمک و تحت یک لایحه دو حزبی مجلس اکثریت تصویب پنج شنبه.

این لایحه در حال حاضر رهبری به سنا شل برخی از قوانین کلیدی در مورد بازپرداخت وام و هزینه محدودیت های PPP. این برنامه ایجاد شده در ماه مارس به عنوان بخشی از مراقبت های عمل در حال حاضر ارائه بیش از 4.4 میلیون کسب و کارهای کوچک با تزریق پول نقد به نگه داشتن کارگران خود را در حقوق و دستمزد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این $660 میلیارد برنامه مصوب به عنوان بخشی از کنگره پاسخ به کروناویروس بحران را فراهم می کند کسب و کار استخدام تا 500 کارگر بخشایش وام از آنجا که $10 میلیون. اما بسیاری از کسب و کار گفت: این برنامه با ساختار بیش از حد سفت و سخت به جای انواع مختلف کسب و کارهای کوچک به خصوص رستوران ها که اجاره-هزینه های سنگین مناسب نیست و در یک برنامه است که اولویت rehiring از کارکنان.

– Ledyard پادشاه

Nordstrom به طور دائم بسته شدن 16 فروشگاه ها و سه بوتیک

فروش پایین 40 درصد در Nordstrom پس از به طور موقت بسته شدن فروشگاه خود را با توجه به کروناویروس همه گیر سیاتل بر اساس خرده پنج شنبه اعلام کرد. COVID-19 منجر شده است دیگر فروشگاه های بزرگ به فایل برای ورشکستگی از جمله J. C. Penney و Neiman Marcus. Nordstrom با مقامات مختلف است.

“ما در حال ورود به سه ماهه دوم در موضع قدرت اضافه کردن به ما اعتماد به نفس است که ما باید نقدینگی کافی برای موفقیت در اجرای استراتژی ما در سال 2020 و بیش از دراز مدت” Nordstrom مدیر عامل اریک Nordstrom گفت: در انتشار اخبار.

هنوز Nordstrom سیستم ایمنی بدن است از دائم و فروشگاه بسته شدن. مقامات قبلا اعلام شده آنها را به طور دائم نزدیک 16 شرکت 116 خط کامل فروشگاه به دلیل تاثیر COVID-19. در ارائه آن دوشنبه, این فهرست مکان, که شامل بسته شدن سه جفری تخصص بوتیک.

– کلی Tyko

ماراتن بوستون لغو شد برای اولین بار در 124 سال سابقه

ماراتن بوستون برگزار خواهد شد در این سال برای اولین بار در لغو این رویداد 124 سال سابقه.

ماراتن در اصل به تعویق افتاد و از آن سنتی پرستان’ روز در حال اجرا در ماه آوریل است. سازمان امیدوار بود به مرحله آن را در سپتامبر. 14 اما روز شنبه مقامات گفت که در رویداد فرد را نمی گیرد. بوستون ورزشی انجمن به جای اعلام کرد قصد دارد برای یک مسابقه مجازی.

“نگرانی از ایجاد موج دوم من ساخته شده برخی از واقعی رزرو در مورد می تواند به ما در این مسابقه دو ماراتون یا نه” شهردار بوستون مارتی والش میگوید.

– ادی Timanus

مراسم گرمی میزبان رویداد به افتخار کارگران ضروری

The Grammys کنار هم قرار دادن یک رویداد شامل براد پیت, اپرا وینفری, Herbie Hancock و Harry Connick Jr. به افتخار ضروری کارگران در سراسر امریکا است.

ضبط آکادمی قرار می دهد که در جوایز گرمی در سال, پنج شنبه اعلام کرد که دو ساعته ویژه “ایران ما بخوان: گرمی ادای احترام به قهرمانان گمنام” خواهد شد ژوئن 21 در CBS.

“ایران ما بخوان” را به دنبال خواهد داشت Connick Jr. — که میزبانی و فیلمساز-دختر گرجستان Connick در یک سفر جاده ای تجلیل و تشکر از کارگران ضروری. وینفری, پیت, ساندرا بولاک, Queen Latifah, Renée Zellweger and Drew Brees نیز ارائه پیام های ویژه به کارگران است.

SAT ثبت نام سایت سقوط کرد و پس از بازگشایی

SAT ثبت نام در سایت بازگشایی شد شنبه برای دانش آموزان در سال 2020 یا 2021 کلاس که اصلا نمره نشده و یا کسانی که تا به حال در اصل برنامه ریزی شده در ماه ژوئن تست تاریخ و نه لغو آن. اما بسیاری از زمان به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن که سایت را نگه می دارد توفنده.

رایان Testino, a 17-year-old افزایش دبیرستان ارشد در گرجستان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او صرف دو ساعت با استفاده از دو کامپیوتر مختلف به ثبت نام برای این آزمون در ماه سپتامبر. او در اصل برنامه ریزی شده را به آزمون در ماه ژوئن. پس از چند تلاش, سایت نگه داشته و توفنده و Testino گفت که او تا به حال به بیش از شروع دوباره.

والدین و دانش آموزان به اشتراک گذاشته ناکامی های خود را در توییتر. “من سعی کرده ام ثبت نام برای SAT 2 ساعت و … در حال حاضر ممکن است قادر به هر گونه نمرات آزمون … من دیوانه” سام Semsel گفت در توییتر.

کالج هیئت مدیره در پاسخ به برخی از کاربران ارائه مشاوره به “لطفا دوباره سعی کنید بعد از این بعد از ظهر” و یا سعی کنید با تغییر مرورگر اینترنت خود را.

یک سخنگوی هیئت دانشگاه گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که سایت تصادف نیست اما آنها با دیدن حجم بالا از دانش آموزان اقدام به ثبت نام است که ممکن است منجر به تاخیر می اندازد. “ما درک دانشجويان صبر و توصیه آنها بعدا دوباره سعی کنید اگر آنها در حال تجربه تاخیر گفت:” سخنگوی Zachary گلدبرگ.

سان فرانسیسکو شهردار گسترش اقامت در خانه سفارش به طور نامحدود

به عنوان سان فرانسیسکو اقامت در خانه سفارش مجموعه به پایان می رسد یکشنبه, شهردار لندن نژاد پنج شنبه اعلام کرد که این امر می تواند تمدید شود “به طور نامحدود.”

نژاد همچنین اعلام کرد بازگشایی برنامه های آن آغاز خواهد شد در ماه آینده با اجتماعی فاصله دستورالعمل. عمومی ورزش ها مانند یوگا و تناسب اندام اردوگاه می توانید رزومه در ژوئن 15. شهر برنامه ای برای بازگشایی سالن مو آرایشگاه و اجازه داخل سالن ناهار خوری در جولای 13. ناخن سالن سرو خال کوبی ورزشگاه و میله در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در اواسط ماه اوت است.

مقامات بهداشت عمومی گفت: برنامه ریزی شده تاریخ بازگشایی می تواند بسته به تعداد موارد و مرگ و میر در این شهرستان است.

خطوط هوایی و هتل ها امیدوارم که آخر هفته روز یادبود سفر و پا زدن شروع به باز گشت

تعداد زیادی از مردم در حال عبور از طریق حمل و نقل اداره امنیت فرودگاه بازرسی آخر هفته روز یادبود پیشی گرفته 300,000 برای اولین بار در تقریبا دو ماه به آژانس گزارش در وب سایت خود را. اعداد مشخصی در روز شنبه, مارس 21 و جمعه 22 مه منجر به سه روز آخر هفته و دوباره در روز دوشنبه.

برای هفته پایان مارس 23, ردیابی شرکت STR یافت که اشغال هتل در ایالات متحده به طور متوسط 35.4% تا 32.4% از هفته گذشته – هر چند هنوز هم در حدود نیمی از این مقایسه در هفته 2019.

در حالی که هر گونه افزایش تشویق شد, صنعت سفر هنوز راه طولانی برای صعود قبل از آن می تواند ادعا جامد دوباره بجای اول برگشتن. TSA تعداد 318,449 مردم عبور از پست های بازرسی در مارس 21 هنوز ناچیز در مقایسه با تقریبا 2.7 میلیون در روز به یک سال پیش. و با تعطیلات آخر هفته بیش از این اعداد را حل و فصل بازگشت به اواسط 200,000 s.

سفر ممکن است انتخاب کنید تا به عنوان تعطیلات گرا شهرستانها بازگشایی شده است. والت دیزنی جهان در اورلاندو فلوریدا اعلام کرده است 11 جولای باز کردن. و برخی از عمده لاس وگاس هتل و اقامتگاههای تفریحی را از جمله Wynn در لاس وگاس و Caesars Palace, برنامه ریزی برای بازگشایی ژوئن 4.

– کریس Woodyard و مورگان Hines

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

  • بعد از 100 روز: چگونه coronavirus را ادامه خواهد داد به تغییر زندگی روزمره ما است.
  • خرید ابداع: آمریکا و فروشگاه ها و مراکز بازگشایی با ماسک منظقه وانت و بسته اتاق پرو.
  • نگه داشتن فاصله خود را: چگونه برای ایمن ماندن از coronavirus در استخر و در ساحل.
  • خواهد رستوران احساس مانند بیمارستان و سالن های غذاخوری در آینده ؟ Chefs مبارزه را به ناهار خوری را به عقب.
  • ماندن از هم جدا با هم: ایالات متحده آمریکا امروز به ارمغان می آورد یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این تلاش بار مستقیم به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>