Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: سنا تاریخی $2T کمک های اضطراری بسته; ما مرگ و میر پیش افتادن از 1000

فلوریدا تودی | No comments

اکثر آمریکایی ها مجموعه ای برای دریافت $1,200 چک از دولت آمریکا مرگ رسید گذشته 1000 و شهردار شهر نیویورک تخمین زده می شود بیش از نیمی از شهرستان خود را می تواند به صورت عفونت به عنوان coronavirus ادامه داد: برای گرفتن امریکا است.

اواخر روز چهارشنبه مجلس سنا تصویب 2 تریلیون دلار کمک های اضطراری پیشنهاد توصیف شده توسط رهبر اکثریت میچ مک کانل به عنوان “یک جنگ به سطح سرمایه گذاری به ملت ما.” آن را تصویب با رأی 96-0.

این لایحه خواهد شد در حال حاضر سر به خانه برای رای قبل از رفتن به میز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که انتظار می رود به ثبت نام در آن است. توافق می آید که موارد تایید شده در امریکا پیشی گرفته 69,100 اوایل روز شنبه با تأیید می رود که ایالات متحده در رمپ تا تست.

آمریکا آمار مرگ و میر 1,000 اواخر روز چهارشنبه تقریبا دو برابر از روز قبل و این تعداد در 1,050 اوایل روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. جهانی مرگ و میر بیش از 21,300.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار. بیشتر عناوین:

 • به 2 تریلیون دلار coronavirus اضطراری بسته کمک: چگونه آن را تحت تاثیر شما و اقتصاد است.
 • همه-یا-هیچ چیز علائم COVID-19: ‘این ویروس فقط کیت کامل و caboodle.’
 • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای آمریکا برتری در coronavirus تست. ما در بررسی حقایق است.
 • ‘نه یک دموکرات نیست یکی … رای دادند برای بسته محرک.’ ما واقعیت-بررسی الگوی رفتاری.
 • تلاش برای تغییر و یا لغو پرواز خود را در میان coronavirus بحران ؟ در اینجا 4 (جدید) همه چیز را می دانم.
 • شما نیاز به کار خود را سگ نیاز به توجه: ما اینجا هستیم برای کمک به. 🐶
 • “این مرا می ترساند مرگ’: Coronavirus موارد می تواند افزایش یابد ما در این شهرستان با جمعيت بالا شهروندان ارشد.
 • می خواهید به روز رسانی در صندوق پستی خود را? ثبت نام در اینجا.

سنا تاریخی 2 تریلیون دلار بسته محرک در میان coronavirus

سنا مورد تایید بزرگترین کمک های اضطراری بسته در تاریخ مدرن است که ارائه خواهد شد 2 تریلیون دلار برای کمک به آمریکایی ها, بیمارستان ها و کسب و کار در آب و اثرات coronavirus.

رهبر جناح اکثریت مجلس, پارچه مبلی. Steny Hoyer, D-Md., اعلام کرد که خانه را vote در 2 تریلیون دلار لایحه جمعه و که آنها تشکیل خواهد شد در ساعت 9 صبح

“ما انتظار داریم که این لایحه به تصویب رای دادن صدا,” او گفت:.

در میان مقررات ارائه شده در اندازه گیری هستند یک بار $1,200 چک به افراد, $367 میلیارد دلار وام و کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک بیش از $130 میلیارد برای بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی و کمک مالی به شرکت های هواپیمایی و صنایع دیگر ضربه سخت توسط ویروس.

علاوه بر این مزایای بیمه بیکاری گسترش خواهد یافت, افزایش حداکثر سود توسط 600 دلار در هفته به مدت چهار ماه. علاوه بر این برنامه برای کمک های غذایی و برای کمک به خانواده های کم درآمد جلوگیری از اخراج خواهد افزایش است.

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت چک می تواند از حدود سه هفته پس از نهایی گذشت هر چند که می تواند به تاخیر افتاد.

گسترده بسته با هدف به ارائه مالی تاسیسات به آمریکایی ها و کسب و کار است که در حال صدمه زدن به, در حالی که همچنین ارائه اطمینان به بازار بوده که برخی از آن بدترین روز در دهه به دلیل ویروس’ اثرات در اقتصاد است. تلاش برای کاهش گسترش آن را ترک کرده است کسب و کار بسته و بسیاری از آمریکایی ها ،

– Christal هیز مورین Groppe و Ledyard پادشاه

Coronavirus مرگ و میر همچنان به افزایش, ایتالیا, ایران, اسپانیا, برتری چین

ایتالیا شاهد یک جهش در آن روزانه مرگ و میر پس از دو روز مستقیم از ریزش ملت مدنی رئیس حفاظت کرد. سهشنبه دیدم 743 مرگ و میر ناشی از 601 روز دوشنبه و 653 روز یکشنبه. بیش از 7,500 روز پس از وقوع جاروب به ایتالیا در ماه گذشته.

در اسپانیا که در آن یک سالن هاکی روی یخ تبدیل شده است به یک سردخانه 738 بیشتر مرگ و میر گزارش شده از مجموع 3,647 به طور کلی بیش از چین و کل.

ایران گزارش 122 مرگ و میر آوردن مجموع وجود دارد به بیش از 2000. کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر میشل باشله هشدار داد که ایالات متحده تحریم ها مانع تلاشهای ایران برای مبارزه با کروناویروس – و قرار دادن تمام جهان در خطر است.

“در یک چارچوب جهانی همه گیر مانع پزشکی تلاش در یک کشور افزایش مییابد خطر برای همه ما” باشله گفت.

وفل خانه بسته بیش از 400 مکان در طول coronavirus بحران

وفل خانه, شناخته شده برای هوازدگی بسیاری از بلایای طبیعی گفت: این بسته 418 از رستوران خود را. زنجیره ای ارسال شده نقشه در رسانه های اجتماعی نشان از بسته رستوران در حالی که یکی دیگر از 1,574 در سراسر جنوب شرقی ایالات متحده همچنان باز است.

در این پست نیز برجسته هشتگ “#WaffleHouseIndexRed. اولیه Facebook پست خود جلب کرد تقریبا 1000 دیدگاه بسیاری از آنها را منعکس زنگ مانند “اوه خدای من در حال حاضر ما می تواند نگرانی” و “آن را واقعی آقا.”

زنجیره ای خود را “وفل خانه شاخص” استفاده می شود در طول بلایای طبیعی به ارزیابی آسیب است. اگر یک فروشگاه بسته است آن را به احتمال زیاد در یک منطقه با آسیب قابل توجه است.

زن ‘پیچیده’ coronavirus شوخی wrecks پنسیلوانیا فروشگاه مواد غذایی

یک فروشگاه مواد غذایی در شمال شرقی پنسیلوانیا تا به حال به دور انداختن حدود 35.000 دلار-ارزش محصولات پس از یک رفت و از طریق فروشگاه سرفه در مواد غذایی, در چه فروشگاه شرکت صاحب به نام “پیچ خورده شوخی است.”

این حادثه اتفاق افتاده روز شنبه در Gerrity را سوپرمارکت در Hanover Township, با توجه به یک پست کوچک زنجیره ای را در Facebook صفحه. مالک جو Fasula گفت: یک زن “به فروشگاه آمد و شروع کرد به عمد سرفه در ما تولید تازه و یک بخش کوچک از ما نانوایی, گوشت صورت و, مواد غذایی.”

Fasula گفت: برآورد ارزش از دست غذا است “و بیش از $35,000” اضافه است که تلاش شده به زن تست شده برای کوروناویروس. به Hanover Township اداره پلیس تایید آن بررسی این حادثه در یک Facebook پست اواخر روز چهارشنبه.

– اردن کولور سیتی

وام دانشجویی وام گرفتن شکستن

بسیاری از وام دانشجویی وام گیرندگان دور پشت در پرداخت های خود را به دولت فدرال کاهش را تلاش برای جمع آوری به عنوان بخشی از پاسخ خود را به بی ثباتی مالی به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

دولت فدرال خواهد شد و دیگر خودداری بخش از وام گیرندگان اظهارنامه مالیاتی و تامین اجتماعی, پرداخت, وزارت آموزش و پرورش گفت. و وام گیرندگان که حقوق بودند هانه خواهد حق خود را کامل دستمزد. جمع خصوصی برای دولت کار کرده اند نیز گفته شده است برای جلوگیری از تماس های مجموعه و حروف.

– کریس Quintana

بیشتر coronavirus اخبار راهنمایی و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز:

 • یک راهنمای تصویری: از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک.
 • این بزرگترین بسته محرک اقتصادی در تاریخ ایالات متحده است. چگونه آن را در مقایسه به 9/11, بحران مالی صورتحساب ؟
 • نیاز به بازپرداخت آن بلیط به NBA, NHL یا MLB بازی ؟ ‘این یک فاجعه است.’
 • می توانید حیوانات خانگی گرفتن و گسترش coronavirus? در اینجا حقایق.
 • ‘تا فردا’ است بیش از همه Instagram. در اینجا آنچه در آن به معنی.

که خواستار شش اقدامات برای توقف در سراسر جهان گسترش coronavirus

در یک نشست خبری عصر روز چهارشنبه سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به نام برای کشورها به اتخاذ اقدامات شش به شدت حمله از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اقدامات درخواست کشورها برای گسترش آموزش و اعزام بهداشت و درمان کارگران; پیاده سازی یک سیستم برای پیدا کردن هر مورد مشکوک به “در سطح جامعه”; سطح شیب دار بالا تولید و در دسترس بودن تست; تجهیز و انطباق با امکانات برای منزوی کردن و درمان بیماران; توسعه برنامه ها و پروتکل ها به قرنطینه; و تمرکز کل دولت به سرکوب و کنترل COVID-19.

“این اقدامات هستند بهترین راه برای سرکوب و جلوگیری از انتقال به طوری که زمانی که محدودیت ها برداشته ویروس نیست دوباره موج” Tedros گفت. “آخرین چیزی که هر کشور نیاز است برای باز کردن مدارس و کسب و کار تنها مجبور به بستن آنها دوباره به دلیل تجدید حیات.”

Tedros نیز استقبال تماس ساخته شده دوشنبه توسط سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ برای جهانی آتش بس به طوری که دولت می تواند به طور کامل تمرکز بر روی از بین بردن ویروس.

– لورنزو ریس

شهردار بیل د Blasio هشدار برای نیویورک: “ما در حال رفتن به از دست دادن برخی از افراد’

بیش از نیمی از شهر نیویورک جمعیت می تواند انتظار می رود به آلوده coronavirus, شهردار, بیل د Blasio گفت. بیشتر رنج می برند تنها یک “خفیف تجربه” اما بسیاری تبدیل خواهد شد بسیار بیمار و “ما می رویم به از دست دادن برخی از افراد,” او گفت:.

مارس دشوار خواهد بود و ممکن است سخت تر قبل از این ویروس بحران برطرف کرد. این شهر دیده می شود 192 مرگ و میر تا کنون و با وجود بیش از 17,000 تایید موارد ویروس.

“جهانی که ما می دانستم که از دست رفته است” de Blasio گفت: در پست های رسانه های اجتماعی. “و آن را در آینده نه, نه برای چند ماه آینده. این حقیقت بی پرده.”

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گزارش 1 میلیون تعداد مدعیان بیکاری در ماه مارس

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: بیش از یک میلیون بیمه بیکاری ادعا شده است در زمینه دولت در این ماه نشانه ای از گسترده خاموش شدن ناگهانی موثر بر ساکنان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

او به نام انتظار رهایی از بسته محرک اقتصادی “بسیار مفید و بسیار به موقع” اما گفت که بیشتر این کمک ها مورد نیاز خواهد بود. Newsom همچنین اعلام کرد در یک کنفرانس خبری که چندین بانک ها توافق کرده اند که اجازه می دهد تا صاحب خانه تحت تاثیر بحران به تاخیر پرداخت وام مسکن.

وزارت کار ایالات متحده منتشر خواهد شد ملی بیکاری-ادعای شماره پنج شنبه صبح و تحلیلگران در حال طرح ریزی در هر نقطه از 1 میلیون به 4 میلیون ادعا می کند.

پرنس چارلز آزمون, مثبت, نمایش ‘علائم خفیف’

بریتانیا پرنس چارلز وارث تاج و تخت دارای آزمایش مثبت برای coronavirus رسمی خود را محل اقامت خانواده سلطنتی در بیانیه ای گفت. در این بیانیه گفت: شاهزاده چارلز, 71, است “شده نمایش علائم خفیف اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است.” همسرش دوشس کورنوال ندارد, ویروس, تست نشان داد.

ملکه الیزابت لغو تعدادی از خاطرات حوادث “به عنوان یک احتیاط معقول” در میان شیوع اما در اواخر هفته گذشته او هنوز هم برگزاری “مخاطبان” با اعضای عمومی. بریتانیا پادشاه است 93.

– کیم Hjelmgaard

اولین مهاجرت از بازداشت شدگان آزمون مثبت برای coronavirus در نیوجرسی

فدرال مهاجرت بازداشت شدگان در نیوجرسی است که برای اولین بار آزمون مثبت برای coronavirus ترغیب تمدید هشدار از طرفداران در مورد ایمنی از آن برگزار می شود. مردم برگزار شد, در مراکز بازداشت هستند “اردک نشسته” گفت: Andrea Flores, معاون مدیر سیاست در ACLU. فلورس خواست ایالات متحده مهاجرت و گمرک به مجموعه های بیشتر بازداشت شدگان رایگان.

زندان در برگن شهرستان — کانون نیوجرسی شیوع —قرار داده شد تحت قفل کردن بعد از تست مثبت. یک سخنگوی یخ می پردازد برگن و دیگر شهرستان زندان به خانه کسانی که متهم به نقض قوانین مهاجرتی گفت: این سازمان کار کرده است با مقامات محلی برای تعیین اینکه آیا هر زندانیان نیاز به تست اضافی.

– Monsy آلوارادو و استیو Janoski برگن رکورد

بیشتر coronavirus اخبار راهنمایی و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز:

 • Coronavirus مستندات: این کشورها در حال سفارش ساکنان به ماندن در خانه یا پناهگاه در محل.
 • کروناویروس در آمریکا: ردیابی شیوع.
 • آن را در مورد شما آن را در مورد ما: اهمیت اجتماعی فاصله.
 • آمریکا در مقابله با کروناویروس بدون سی دی. آن را مانند مبارزه با یک دست گره خورده است پشت سر خود را,’ ex-مدیر می گوید.
 • شما سفارش آنها تحویل: در اینجا یک لیست از خدمات تحویل مواد غذایی شما می توانید با استفاده از در حال حاضر.
 • ما می خواهیم برای کمک به. گانت راه اندازی وب سایت برای کمک به کسب و کارهای کوچک محلی.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>