Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد نزدیک در این کشور وجود دارد و اگر به یک موج جدید; آلاسکا بازگشایی; روز یادبود سفر خواهد بود ‘ضعیف’

فلوریدا تودی | No comments

به عنوان ایالات متحده روش 100,000 coronavirus مرگ و میر آلاسکا تنظیم شده است به طور کامل بازگشایی در روز جمعه با رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy فشار برای بازگشت به زندگی “قبل از این ویروس است.”

در همین حال روز پنج شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او نمی خواهد خاموش کردن کشور وجود دارد و اگر به موج دوم از عفونت: “ما در حال رفتن به خاموش کردن آتش سوزی. ما در حال رفتن به کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما می تواند در خاموش کردن آتش سوزی. آن است که آیا یک اخگر و یا یک شعله ما در حال رفتن به بیرون از آن قرار دهید. اما ما در حال بسته شدن کشور ما است.”

حساب های ایالات متحده برای بیش از یک پنجم از 5.1 میلیون جهانی coronavirus موارد با بیش از 1.57 میلیون, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. بیش از 333 ، 000 در مردم فوت کرده اند در سطح جهانی; آمریکا مرگ و میر در حال نزدیک شدن است 95,000.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از نکات برجسته بدانید که جمعه:

  • Caesars Palace و فلامینگو خواهد بود که اولین هتل به بازگشایی در لاس وگاس هر چند تاریخ دقیق شناخته نشده است.
  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را سفارش پرچم ایالات متحده به کاهش بیش از ساختمان های فدرال به افتخار کسانی که فوت کرده اند از coronavirus.
  • اسمیتسونین موزه ها در حال جمع آوری آثار مکشوفه به سند این بیماری همه گیر.

به عنوان متحده بازگشایی, ما در حال پاسخ دادن به سوالات خود را: آن را امن برای رفتن به ورزشگاه ؟ بسیاری از ورزشگاه در حال قرار دادن پروتکل در جایی که ممکن است کاهش خطر انتقال.

ماندن از هم جدا با هم: ایالات متحده آمریکا امروز به ارمغان می آورد یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این تلاش بار مستقیم به صندوق پستی خود را. 📥

Caesars Palace فلامینگو خواهد بود اولین هتل به بازگشایی در لاس وگاس

Caesars Entertainment, اپراتور نه خواص در لاس وگاس است رونمایی کرد زمانی که آن را دوباره باز به دلیل آن را به دولت و مقامات محلی کنترل خاموش کردن سفارشات. اما این شرکت در روز پنج شنبه داده زیرچشمی نگاه کردن از آنچه که گردشگران می توانند انتظار از رفت و آمد مکرر غول که لاس وگاس بازگشایی.

به جای باز کردن تمام خواص در همان زمان زنجیره ای خواهد شد برای اولین بار خوش آمدید مهمان به Caesars Palace و فلامینگو در لاس وگاس. “بازگشایی لاس وگاس در یک رویکرد مرحله به مرحله خواهد بود یک نقطه عطف مهم برای Caesars Entertainment به عنوان کشور همچنان به ظهور از این لازم بسته شدن دوره گفت:” تونی Rodio مدیر عامل شرکت Caesars Entertainment در بیانیه ای.

هر دو Caesars Palace و فلامینگو را ارائه اتاق های هتل گزینه های ناهار خوری و دسترسی به استخر – و همچنین به عنوان دستگاه های حافظه و بازی های جدول. یک باد اضافه شده همچنین آمده از این بیماری همه گیر: تمام پارکینگ خود در سزار خواص در امتداد نوار رایگان خواهد بود.

– اد کمندا, رنو روزنامه مجله

“شما شده ام بسیار قوی’: Melania Trump می فرستد حمایت از دانش آموزان

بانوی اول Melania Trump ارسال پشتیبانی به ملت آموزان. در حالی که در سی ان ان هفتگی شهر جهانی در سالن coronavirus پنج شنبه, بانوی اول تحسین دانشمندان برای “نگه داشتن تحصیلات خود” و “آموزش در راه های جدید” در میان همه گیر.

“بیش از دو ماه گذشته, من می دانم که شما تا به حال به بسیاری از تغییرات در زندگی خود” Melania Trump گفت: در ویدئویی از پیش ضبط شده. “بسیاری از شما تا به حال به شرکت در کلاس در خانه خود شده اند قادر به دیدن دوستان خود را.”

شروع COVID-19 ناگهان به پایان رسید در فرد سال تحصیلی برای بسیاری از دانش آموزان سراسر کشور در ماه مارس به عنوان stay-در-خانه سفارشات و تحصیل آنلاین جدید شد عادی بیش از نگرانی های ایمنی.

– Cydney هندرسون

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سفارش ما پرچم را به افتخار coronavirus قربانیان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: او منظور خواهد شد پرچم ایالات متحده به کاهش بیش از ساختمان های فدرال به افتخار کسانی که فوت کرده اند از coronavirus.

که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت ادامه خواهد داد به آخر هفته روز یادبود می آید به عنوان ملتی 100,000 مرگ و میر ناشی از ویروس است. پرچم به طور سنتی پرواز در نیمی از کارکنان در روز یادبود به افتخار این کشور کاهش یافته است اعضای نظامی.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم آمد ساعت پس از دموکرات کنگره با ارسال نامه ای درخواست کرد که پرچم کاهش مییابد و زمانی که coronavirus تلفات بازدید 100,000.

– جان Fritze و نیکلاس وو

بازگشایی امریکا: آلاسکا بازگشت به زندگی قبل از ویروس’ روز جمعه

چه در حال تغییر است ؟ آلاسکا را از سر زندگی آن را به عنوان “قبل از به ویروس” با بازگشایی اقتصاد بدون محدودیت; آیووا را بازگشایی سینما, موزه ها و باغ وحش ها و کنتاکی اجازه خواهد داد که رستوران ها به کار گیرند و در 33 درصد ظرفیت در داخل خانه با نامحدود صندلی در فضای باز. پیدا کردن آخرین اخبار در دولت خود را.

فلوریدا میزبان 70-تیم بیس بال جوانان مسابقه بیش از آخر هفته روز یادبود

این Brevard County کمیسیون در فلوریدا می گوید از آن زمان به بازی توپ دوباره در USSSA Space Coast پیچیده در Viera — با شروع این هفته با 70-تیم جوانان در مسابقات بیس بال.

آخر این هفته رویداد می تواند در قرعه کشی 1500 نفر از جمله بازیکنان و مربیان و اعضای خانواده. وجود خواهد داشت تعدادی از پادمان در محل برای کمک به جلوگیری از پتانسیل گسترش coronavirus مانند اجتماعی فاصله نظافت مشترک تجهیزات و تغییر کردن بازی توپ های بیشتر.

– دیو برمن فلوریدا امروز

است تعطیلات تابستان لغو شود ؟ بستگی دارد که شما بخواهید

سالانه تابستان فصل مسافرت آغاز و جمعه مسافران و کسب و کار است که تهیه کردن به آنها را به صورت بی سابقه ای قطعیت هرج و مرج و نگرانی است.

جاذبه و مقصد تعطیلات باقی می ماند بسته ماندن در خانه سفارشات و محدودیت های مسافرتی هنوز فراگیر و برخی می-تواند مسافران مضطرب در مورد ویروس و جمعیت و یا قرار دادن خاموش جدید اقدامات ایمنی از جمله اجباری صورت ماسک بر روی هواپیما. اضافه کردن در شیب زیان کار و سوال می شود: آیا تعطیلات تابستان لغو این سال ؟

چشم انداز بسیار تیره AAA در حال غرق سالانه خود را روز یادبود سفر هوا در این سال برای اولین بار در 20 سال. همه مقامات از باشگاه خودرو و آژانس های مسافرتی می تواند ارائه شد که تعطیلات آخر هفته سفر دوره ضعیف خواهد بود.

– سحر Gilbertson

اسمیتسونین موزه ها جمع آوری آثار مکشوفه از بیماری همه گیر کوروناویروس

اسمیتسونین موزه ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما داران در سراسر این موسسه در حال سخت در کار جمع آوری آثار مکشوفه برای حفظ این لحظه در زمان. و آنها نیاز به کمک شما.

موزه ملی تاریخ آمریکا تاسیس یک نیروی کار به رهبری تلاش برای ارزیابی و سند علمی و پزشکی حوادث در طول این دوره و اثرات آنها بر کسب و کار و کار و سیاست و فرهنگ است.

داران را حفظ اشیاء و اسناد و عکس هایی که زندگی می کنند به طور دائم در مجموعه موزه. موزه نمی تواند قبول مصالح ساختمان بسته است بنابراین داران درخواست که اهدا کنندگان بالقوه امن موارد در نظر گرفته شود برای کسب.

– دیوید الیور

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی پوشیدن ماسک در مقابل عکاسان در میشیگان

فورد مدیران را تشویق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به همین یک ماسک صورت در طول سفر خود به یکی از کارخانه های پنج شنبه, اما او گفت: او تصمیم گرفت به آن را می پوشند در نزدیکی عکاسان چرا که او “نمی خواهم به مطبوعات لذت بردن از دیدن آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که دیده شد برگزاری سرمه ماسک با مهر ریاست جمهوری اما نه با پوشیدن آن گفت: او قرار داده و آن را در پیش از آن در تور. فورد مقامات همراه رئیس جمهور دیده می شد با پوشیدن ماسک های صورت, با توجه به سفر خبرنگاران با رئیس جمهور.

رئیس جمهور آمده است تحت بررسی در گذشته تا حد زیادی نادیده گرفتن توصیه از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن توصیه می کند آمریکایی ها پوشیدن ماسک در طول coronavirus بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن که یادداشت CDC مشاوره اجباری نیست, توصیف کرده است این تصمیم به عنوان یک “انتخاب شخصی است.”

– جان Fritze و کورتنی سوبرامانیان

CDC مدیر ‘نمی تواند تضمین’ دور دیگری از مستندات در زمستان

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر دکتر رابرت Redfield گفت: بار مالی که او “نمی تواند تضمین” یا نه دور دوم stay-at-home سفارشات در حال آمدن است برای ایالات متحده در زمستان به عنوان جدید کروناویروس ممکن است موج دوم که مصادف با آب و هوای سرد و فصل آنفولانزا.

“من نمی تواند تضمین نماید که در نوع خود از وارد شدن به نظر حالت ما باید داده ها هدایت می شود. آنچه می توانم بگویم این است که ما متعهد به استفاده از زمان که ما در حال حاضر برای دریافت این ملت به عنوان overprepared که ممکن است” Redfield به این روزنامه گفت: در مصاحبه.

Redfield گفت: گسترش ویروس در نیمکره جنوبی را به او می دهد نگرانی در مورد موج دوم در پایان سال 2020 در نیمکره شمالی است.

Redfield همچنین خطاب ایالات متحده آمادگی در مبارزه با ویروس. CDC و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه شده اند انتقاد برای داشتن کافی تست ظرفیت در این بیماری همه گیر را در اوایل روز است.

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز:

  • زندگی صرفه جویی در درس خودکشی مردم می تواند آموزش در جهان همه گیر.
  • 13 نکته برای میزبانی یک جشن فارغ التحصیلی در حالی که اجتماعی فاصله.
  • ترک خود coronavirus انزوا? فکر می کنم در مورد این 3 چیز اول است.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>