Coronavirus: محلی لثه جمع آوری منابع برای Coachella Valley متخصصان پزشکی

مایدزرت | No comments

آنها می گویند: “همه شما نیاز دارید عشق است.” آنها همچنین می گویند که شما می توانید با کمک کمی از دوستان خود. در اینجا یک داستان که هر دو از این موسیقی adages حلقه درست است.

Dr. Ellie عشق رانچو مایراج مبتنی بر لثه می خواستم برای انجام کاری به نفع دیگران در طول coronavirus بیماری همه گیر. و هنگامی که او فکر از جان گذشته نیاز به حفاظت از جامعه پزشکی به خصوص کسانی که در خط مقدم — او تا به حال یک ایده چگونه او می تواند کمک کند. عشق رسیده به پزشکی همسالان و سخاوتمندانه حرفه ای بر خاست به سرعت به عمل است.

در عرض چند ساعت کمک های مالی از دستکش و ماسک شروع به آمدن در سراسر Coachella Valley دندانپزشکان کمک جامعه پزشکی با اهدای هر آنچه که آنها می تواند یدکی از خود را تا حد زیادی مورد نیاز و به سرعت رو به کاهش منابع. عشق تلاش موفق بودند; کمتر از یک روز پس از شروع مجموعه دفتر او آغاز شده بود به در نگاه پزشکی انبار.

عشق که در ادامه به دیدن دندان بيماران به صورت اورژانس می گوید: او بسیار سپاسگزار برای همه است که او دارد. نشان دادن شفقت به جای ترس است که به عنوان مهم به عنوان کمک به دیگران. او معتقد است که ما با هم می توانید تفاوت را; ادغام این منابع ارزشمند و توزیع آنها متناسب در طول دره مفید خواهد بود به خصوص اگر تولید کنندگان خود را قادر به پاسخگویی به تقاضای بیش از حد و دوباره پر کردن سهام به سرعت به عنوان مورد نیاز است.

عشق اذعان دارد و با تشکر از همکاران او در دندانپزشکی جامعه برای کمک های مالی خود را از جمله دکتر ماریا Aguilar; دکتر Lilibeth باباو; استیو هرمان دندانپزشکی هرزه برای Henry Schein; دکتر مینا Narula; دکتر Scott Shepherd; دکتر Dwayne Nishikubo; دکتر کارولین Izu; دکتر راینر برگمان; دکتر جیمی Carstairs و دکتر Ayman ال Raheb.

همانطور که برای توزیع لوازم عاشق رسیده به محلی شهرداران ارائه به اهدا و می گوید اگر پزشکی حرفه ای تماس با او و درخواست دستکش, یا, ماسک, تیم خود را خواهد شد را به ترتیب به ارائه آنها را.

در ضمن کمک های مالی همچنان خوش آمدید, مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک, از دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر در عشق های پیشرفته پريودنتيکس مرکز کاشت است که در واقع در 72780 Country Club, Drive, Suite 402 در رانچو مایراج. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید (760) 836-1809 و یا بازدید drellielove.com.

کارول استفان اسمیت زندگی در صحرا برای بیش از 30 سال است. متولد ادینبورگ, اسکاتلند, او شروع به نوشتن در لندن شده است و به طور منظم به صحرا خورشید برای مدت پنج سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>