Coronavirus: ممکن است انتخابات ویژه برای دولت سنا خواهد بود همه رای-توسط-mail Newsom می گوید

مایدزرت | No comments

به کمک شامل گسترش coronavirus کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه دستور داد که همه رای دهندگان در سنا ایالتی منطقه 28 و کنگره منطقه 25 باید دریافت برگه های رای در پست پیش از مارس 12 ویژه انتخابات باعث استعفای دولت ایالت جف سنگ R-La Quinta و در کنگره ایالات متحده کتی هیل D-Agua Dulce.

“در حالی که صدها نفر از دولت های محلی در سراسر کشور نیز اعلام متحده اضطراری, اعمال توصیه شده یا اجتماعی فاصله و گرفته شده از دیگر گام های قابل توجهی را در پاسخ به COVID-19,” Newsom نوشت: در یک فرمان اجرایی منتشر شد جمعه شب “[ویژه انتخابات] باید هر برگزار می شود که همه رأي.”

با تصمیم کالیفرنیا می پیوندد حوزه های قضایی سراسر کشور که در حال تطبیق با روش های خود را برای به حداقل رساندن خطرات بهداشتی در ارتباط با فرد رای گیری. هفت متحده و پورتوریکو به تعویق افتاد خود را در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری.

اگر چه همه رای دهندگان را دریافت پست الکترونیکی رای گیری وجود هنوز هم تعداد محدودی از حوزه های رأی گیری برای رای دهندگان نیاز روز-از کمک و یا جایگزینی برگه های رای.

“همانطور که ما در کار جمعی به پهن کردن منحنی ارائه هر رای دهندگان گزینه ای برای رای دادن در صفحه اصلی در حالی که حفظ فاصله اجتماعی است که بدون ذهن و بسیار خوشحال. رأی-با-ایمیل یک جزء حیاتی از انتخابات دسترسی در طول این بیماری همه گیر بهداشت, اما آن را نمی تواند ایستاده به تنهایی” وزیر امور خارجه الکس پدیللا گفت: پس از Newsom اعلام.

وی افزود: “فرماندار Newsom را نیز در شهرستان ها به حفظ حضوری گزینه های رای گیری برای رای دهندگان که نیاز به کمک از جمله شرکت در همان روز ثبت نام.”

Newsom اعلام می آید پس از انتخابات محلی مقامات ارسال نامه درخواست رویه تغییر کند. در جمعه شهرستان ریورساید ثبت نام از رای دهندگان ربکا اسپنسر فرستاده وزیر امور خارجه, نامه درخواست تغییر برای دولت آینده سنا نژاد. 28 منطقه که از دهانه از Temecula به بلایت است به طور کامل در شهرستان ریورساید.

در این نامه اسپنسر درخواست شده است که تعداد نرمال حوزه های رأی گیری توان کوچک عقب و جاي خود را به پست الکترونیکی رای گیری.

“پیشنهاد ما به کالیفرنیا وزیر امور خارجه این است که همه رای دهندگان را دریافت برگه های رای را در پست الکترونیکی. در روز انتخابات ما را تنظیم تعداد محدودی از سایت های رای گیری برای رای دهندگان که نیاز به در فرد کمک و یا نیاز به جایگزینی رای” او در بیانیه ای گفت به صحرا خورشید قبل از Newsom اعلام.

شده اند وجود دارد 28 مورد تأیید و چهار مرگ و میر ناشی از کروناویروس در شهرستان ریورساید و تغییرات به مراحل انتخابات آخرین تأثیر گسترده بیماری همه گیر.

اگر چه شهرستان ثبت و وزیر امور خارجه می تواند تغییر رای گیری روش های فرماندار است و تنها مرجعی که می تواند به حالت تعلیق در کالیفرنیا انتخابات کد که مورد نیاز خواهد بود برای به تاخیر انداختن انتخابات است.

نتایج اولیه هنوز در انتظار

دولت 28 سنا منطقه تقریبا حتی تقسیم بین جمهوری خواهان و دموکرات ها. پس از Newsom اعلام کرد یک نماینده خواهد بود انتخاب ویژه انتخابات باز کردن صندلی موجب غوغا در میان نامزدها. از لحاظ تاریخی, ایمیل رای دهندگان باید تکیه بیشتر جمهوری خواه از کسانی که رای دادن در روز انتخابات در حوزه های رأی گیری در سراسر کالیفرنیا — که به معنی یک تغییر رویه می تواند بر نتیجه در این منطقه نوسان.

نتایج نهایی هنوز به گواهی برای 3 مارس اولیه اما Assemblywoman ملیسا Melendez R-لیک ال سینور و Riverside County, تخته, آموزش و پرورش عضو الیزابت رومرو یک دموکرات به نظر می رسد این دو رای-اهل عمل آماده برای پیشبرد به مارس 12 رواناب. Melendez برنده 40.2 درصد از آرا در پنج فرد نژاد در مارس اولیه و رومرو برنده 24 درصد. Melendez برنده 40.3 درصد از رای دهندگان ایمیل و رومرو برنده 23.1%. نامزدهای جمهوری خواه برنده 52.3 درصد آرا و حزب دموکرات برنده 47.7%.

قبل از Newsom تصمیم Melendez در بیانیه ای گفت:

“قانون اساسی ما طراحی شده بود به آب و هوا به مراتب بدتر از زمان تهدید از Coronavirus. من مصرانه از همه ساکنان به اقدامات احتیاطی لازم است برای درخواست رای-با-ایمیل آراء و به دنبال دستورالعمل از مقامات محلی. که گفت: ساکنان 28th, سنا منطقه شایسته به نمایندگی در مجلس سنا دولت من مشتاق به صدای خود را.”

رومرو گفت: مبارزات انتخاباتی خود را به حال تعلیق در حوادث و چرخد و به ارتباطات مجازی پس از coronavirus موارد شروع به گسترش در کوچلا دره و کنار رودخانه شهرستان است. او گفت که او لغو شد درب-ضربه زدن جلسات و فرد جمع آوری اعانه اما نگران اینکه آیا محدود کردن فرصت توسعه خواهد بود به اندازه کافی برای رسیدن به تمام رای دهندگان بالقوه.

“ما قطعا باید به استخدام یک مبارزه استراتژیک برای رسیدن به رای دهندگان و در مقابل آنها از طریق مکانیسم های مختلف,” او گفت:. “ما نیاز به تنظیم به این واقعیت جدید و خلاق در نحوه ارتباط ما با مردم در راه است که احترام و پیوستن به دستورالعمل CDC.”

رومرو گفت: او را احترام مقامات دولتی’ تصمیم گیری در مورد نحوه برگزاری انتخابات است اما می گویند که آیا او احساس می کرد که باید تمام ایمیل.

ملیندا دوآرته رومرو مدیر کمپین گفت: صرف نظر از آنچه سیاست ها در محل قرار داده برای مارس 12, انتخابات, او نگرانی برخی از رای دهندگان خواهد بود محروم — به طور بالقوه شرقی Coachella Valley ساکنان آن خانه نیستند خدمت توسط اداره پست و تکیه بر P. O. جعبه برای دریافت ایمیل.

بیشتر: سرشماری نیست پست نظرسنجی به P. O. جعبه. اما در بسیاری از مناطق روستایی غرب, Coachella Valley ندارد و صندوق های پستی

“اگر آنها را مجبور رای-توسط-mail که خوب نیست برای جامعه ای است که ما با دلیل در مناطق روستایی مانند حرارتی آنها نمی توانند به خود اداره پست” دوآرته گفت. “مردم فکر می کنند که قرار است به ماندن در خانه و تنش های بسیاری از مردم است.”

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>