Coronavirus: Mike Gundy را نظرات Dabo Swinney را اقدامات بی پروا و خطرناک | نظر

فلوریدا تودی | No comments

مایک Gundy یک بار به ما یادآوری “من یک مرد” در طول بیهوده گویی در برابر یک خبرنگار از 12 سال پیش. که زمانی که او 40.

هفته گذشته Oklahoma State football مربی به ما یادآوری کرد که او بی پروا و بی اطلاع در 52.

Gundy را ظالمانه نظرات در مورد “طرح” به کارکنان خود و بازیکنان پشت در پردیس 1 مه بودند نادان و غیر مسئولانه … و البته خطرناک است. اما او تنها نیست.

Clemson مربی Dabo Swinney تلاش برای توجیه سفر از کارولینای جنوبی به خانه برای تعطیلات خود در فلوریدا ماه گذشته در یک هواپیمای خصوصی گفت: “این هواپیما بود, بررسی,” به همان اندازه reeked امتیاز و کوردلی. Swinney که لذت می برد و خانواده اش تعطیلات بسیار در حالی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها پناه در خانه ترس برای زندگی خود را به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش دارد در سراسر کشور ما برنامه ریزی شده به انجام دوباره آن را برای عید پاک, اگر چه آن ناشناخته است اگر او این آخر هفته گذشته.

خوشبختانه مربیان در این حالت درک شدت از این خطرناک سرایت هستند و اقدام maturely و مسئولانه است.

دانشگاه میامی مانی دیاز: “آنچه اتفاق می افتد در دو هفته بستگی دارد که چگونه عمل کنیم امروز. شما انجام بخشی خود را; ما فراموش ماست و ما با هم تمام خواهد شد و از این طریق دریافت کنید.”

FAU را ویلی Taggart: “تلاش شده است برای پیدا کردن به عنوان اطلاعات زیادی در مورد آنچه در جریان است پس (شما) ساخت مطمئن شوید که شما ارائه مثبت و آموزنده, اطلاعات به ما بچه ها. آن را دشوار است اما ما فقط برای حفظ ایمان و سعی کنید برای محافظت از عزیزان ما و انجام بخشی خود را برای کمک به آنها را از طریق این چیز با هم.”

ایالتی فلوریدا مایک Norvell: “من فکر می کنم این چیزی است که جدید است به همه. برای ما راهنمایی گرفتن از دانشگاه و بدیهی است که ما بازیکنان, سلامت, سلامتی, همه, چیزی است که مهم برای ما و آنچه ما انجام می دهیم.”

کنتراست آن نظر به این:

“ما باید به یک طرح و برنامه در حال حاضر است که برای شروع در مارس 1. آن را ممکن است به حمایت دو هفته. من نمی دانم که من می توانید آن تماس بگیرید. اما اگر آن را ندارد, ما شروع با کارکنان در این شرکت آنهایی که در این ساختمان است. سپس ما را بازیکنان در. آنها در شکل خوب است. آنها تمام 18, 19, 20, 21, 22 سال است. آنها سالم است. بسیاری از آنها می تواند به مبارزه با آن را با خود طبیعی بدن آنتی بادی و ساخت است که آنها را.”

که Gundy که همچنین لعنتی رسانه های جریان اصلی برای گزارش خود در این “چینی است. Virus.” Gundy نظرات نمی شد به خوبی دریافت شده توسط کارفرمایان خود را. Oklahoma State با صدور بیانیه ای ساعت پس از Gundy صحبت کرد که دانشگاه را “پایبندی به توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی که در حال تصمیم گیری آگاهانه … بر اساس صدا داده های علمی” و نه سازش بهداشت و رفاه آن جامعه دانشگاه.

UF: قدرت مربی می گوید Gators در’ بازگشت به بازی شرط خواهد بود آهسته

Oklahoma State لغو تمام کلاس ها و فعالیت های در محوطه دانشگاه برای بقیه ترم و لغو و یا به تعویق افتاد همه حوادث در محیط دانشگاه از طریق ژوئیه 1. البته فوتبال بسیار مهم است و باید مجموعه خود را از قوانین.

علاوه بر این بزرگ 12 را ممنوع کرده است در شخص فعالیت های تیم تا مارس 31.

اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt هنوز برای به اجرا درآوردن “در خانه ماندن” سفارش. Stitt را “امن تر در صفحه اصلی” منظور این است که برای بزرگسالان بیش از سن 65. اوکلاهما بود 1,970 کل موارد COVID-19 همانطور که از دوشنبه و 96 مرگ و میر.

Gundy عذرخواهی آمد شنبه شد و در مورد به عنوان به خوبی دریافت که هر چه زودتر گاری روپوش دار در استیلوتر. همه شما نیاز به خواندن این خط باز: “من آگاه شده است که از نظر من کنفرانس مطبوعاتی را به جرم برخی از.”

به باید “ساخته شده آگاه” تقویت جهل.

در اینجا بخشی ترسناک در مورد Gundy بیانیه. مربیان انتظار می رود به نگهبان. آنها واگذار شده توسط پدر و مادر به فرزندان خود را به عنوان اگر آنها خود را. این بدان معناست که برای محافظت از آنها را در تمام هزینه.

اگر Gundy حاضر به چشم پوشی از حقایق در مورد یک ویروس مرگبار در تلاش برای به دست آوردن تیم خود را به عقب در این زمینه پس از آن چه می توانید هر پدر و مادر اعتماد به نفس او را از گوش دادن به توصیه های مربیان و یا حتی پزشکان وقتی که می آید به حفاظت از بازیکنان که در حال مجروح شدند.

چرا که هر پدر و مادر اعتماد که Gundy نمی خواهد آنچه را که در بهترین بهره را از این برنامه و آینده خود را به جای فرزند خود را که مجروح شده است و به طور بالقوه می تواند رنج می برند بسیار طولانی مدت ناتوان کننده صدمه اگر او را با عجله بر روی زمینه.

Gundy دارای یک متحد در Swinney که رفت علامت پاکر را در “پردیس” نشان می دهد در Sirius XM به دفاع از اقدامات خود را.

“نعمت نامحدود هستند تا آنجا که کار من و چیزهایی که من را وادار به انجام,” او گفت: (تاکید بر “چیزهایی که من را وادار به انجام”). “اما وجود دارد مقدار زیادی از منفی است که با این کار بیش از حد و یکی از کسانی که انتقاد است و این چیزی است که من فقط پذیرفته شده است. مهم نیست که من چه می گویند یا چه کسی می گوید وجود دارد رفتن به انتقاد. این جای تعجب نیست من در همه.

“پاسخ به پرسش های شما, و شما سعی کنید صادقانه و شفاف … و سپس شما می توانید لعنتی چرا که کسی ممکن است با آن موافق نیست پاسخ خود را و یا چیزی شبیه به آن.”

به دنبال تعریف “تن ناشنوا?” این از آن است. Swinney می بیند هیچ چیز اشتباه است با در نظر گرفتن زمان برای لذت بردن از چند روز در بوکا گراند در Gasparilla جزیره در جنوب غربی فلوریدا. نیست در حالی که تقریبا هر مربی در کشور است و شفاعت با بازیکنان خود را به ماندن در خانه و پایبند به دستورالعمل ها برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 و در حالی که بسیاری از ساکنان فلوریدا در حال ترس و وحشت به گام از خانه های خود.

اما Dabo شما فقط مطمئن شوید که خانواده خود را می آید به دولت ما نگران رایگان برای یک تعطیلات خوب.

Swinney همچنین روشن ساخته است که او “صفر شک” فوتبال کالج فصل برگزار خواهد شد و “غرفه در حال رفتن به بسته بندی شده.”

اگر اتفاق می افتد که حداقل یک نفر در این ورزشگاه خواهد برد, آرامش بخش “بررسی” تعطیلات خانواده به عنوان اگر زندگی در رفت و بدون وقفه.

برای بهترین پوشش ورزشی در منطقه, لطفا اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>