Coronavirus: مایک سخت لیموناد Coachella pop-up برنامه های لغو شده در کلیسای جامع شهر, مقامات می گویند

مایدزرت | No comments

برنامه ای برای مایک سخت لیموناد pop-up در کلیسای جامع شهر در طول Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره لغو شده است, شهرستان, مقامات گفت.

تصمیم می آید پس از جشنواره موسیقی فجر به تعویق افتاد تا اکتبر میان coronavirus نگرانی. کلیسای جامع شهرستان, توسعه اقتصادی, مدیر سنگ جیمز تایید از طریق ایمیل در بعد از ظهر چهارشنبه که پروموتر BeCore لغو این رویداد است.

کلیسای جامع شهر شورای شهر راه اندازی شد چهارشنبه شب به بحث و گفتگو ویژه با استفاده از مجوز برای یک دهه 1990 با مضمون pop-up است که برجسته مالت آشامیدنی محصولات شرکت.

اگر تایید pop-up می شده اند باز در طول جشنواره اولین آخر هفته بود که میله میله برای شروع در مارس 10.

در روز سه شنبه, Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر دستور داد لغو هر دو تعطیلات آخر هفته از Coachella و دلیجان: California کشور جشنواره موسیقی نگرانی در مورد گسترش coronavirus اما در سمت چپ باز این فرصت را برای جشنواره به هر برگزار می شود در تاریخ بعد.

به عنوان ترین ها-آخرین شمارش هفت نفر تست مثبت برای این ویروس در Coachella Valley.

مایک سخت لیموناد پاپ آپ راه اندازی شد برای رفتن تا شرق نزدیک کف دره درایو. در سال گذشته, Yves Saint Laurent, پاریس برگزار شد مسیر 66-مضمون رژ لب ایستگاه است که میزبان بیش از 130 مدل سازی شاخه های عکس و “قابل توجه” ترافیک پا با توجه به شهر.

2020 pop-up طرح شامل چند ویژگی های منحصر به فرد از جمله گوش دادن به ایستگاه های یادآور سام مغز گردو و برج سوابق رایگان ژان ژاکت تکه های مو و scrunchies و 1990s آرایش و مو یک ظاهر طراحی شده محصولات با توجه به شهر.

اگر چه بدون الکل به فروش می رسد در سایت مهمان اجازه داده می شود به منظور مایک سخت لیموناد محصولات از یک کیوسک برای تحویل به هتل خود و یا کمپینگ نقاط.

پاپ آپ: Yves Saint Laurent pop-up باز می شود در کلیسای جامع شهر در سال 2019; تنها بود باز اول Coachella آخر هفته

Coronavirus پرسش و پاسخ:به اشتراک گذاری سوالات خود را با ما. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

Coachella به تعویق افتاد:شش دلیل برای هیجان زده برای یک ماه اکتبر جشنواره

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>