Coronavirus: می سی سی پی دلار روند ملی در صفحه اصلی و فروش خودرو

لدگر | No comments

خانه ها و اتومبیل. آنها در حال فروش تالار در حال حاضر در می سی سی پی — چیزی یکی ممکن است انتظار می رود در زمان اجتماعی فاصله و بیکاری گسترده.

اما COVID-19 همه گیر تا به حال تعجب آور اثر: کاهش نرخ بهره. آن را تا به راه اندازی معاملات بر روی ماشین برای نوع حق خریدار است. آن را ایجاد کرده است موجودی کم در بازار مسکن. و آن را حذف کرده است “فقط به دنبال” جمعیت است.

“من فکر می کنم بازار هنوز هم خیلی داغ” کارگزار املاک و مستغلات کتی وارن گفت. “شما نمی بینید بسیاری از looky-لوس. آنها در حال نوشتن قرارداد.”

چگونه کم خواهد شد نرخ بهره بروید ؟

کارگزاران وام مسکن آژانس های املاک و مستغلات و اتومبیل نمایندگی مجاز و فروش در نظر گرفته شده خدمات ضروري را با توجه به رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز’ دستور اجرایی.

در حالی که همه در حال انجام کسب و کار خوب در می سی سی پی روند ملی ممکن است متفاوت باشد. نظرسنجی ها نشان می دهد ماشین و فروش مسکن کاهش یافته است و در سایر نقاط کشور است.

بسیاری از مردمی نگه داشته اند خانه های خود را از بازار به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس اما همه گیر است منجر به نرخ بهره پایین است.

“Coronavirus باعث بسیاری از ترس در صنعت وام گفت:” بلر چندلر ارشد مسئول وام با Fairway مستقل شرکت وام مسکن در ریجلند. “دولت فدرال در آمد و خریداری مقدار زیادی از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار.”

با توجه به HousingWire.com خرید وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار است که با هدف فراهم کردن نقدینگی و سوق دادن نرخ بهره پایین تر است که تقویت اقتصاد است.

وارن صاحب کلید به نوبه خود خواص در مدیسون گفت: خریداران ندارد, بسیاری از را انتخاب کنید اما آنها در حال پیدا کردن معاملات بزرگ در نرخ بهره.

“نرخ بسیار فوق العاده در حال حاضر” چندلر گفت.”در حال حاضر لحاظ تاریخی ما در برخی از سطوح پایین تر از در سال 2008 بحران مسکن.”

چندلر گفت: بسیاری از عوامل به نرخ بهره یک خریدار خانه می توانید در یک وام مسکن. در کل هر چند 30 سال وام مسکن در حال رفتن برای 3 درصد تا اواسط 3%, در حالی که 15 سال وام مسکن در بالا 2 درصد به کاهش 3 درصد است.

یک سال پیش 30 سال وام مسکن تا به حال نرخ بهره بیش از 4% در حالی که 15 سال وام مسکن نرخ بهره نیز بالاتر از 4 درصد.

“ما در حال اجازه دادن به مردم برای رسیدن به خانه رویایی خود را با پرداخت بسیار پایین,” چندلر گفت.

نرخ می تواند حتی به زیر 3 درصد است. کمک خواهد کرد که ملکی را حتی فروش بیشتر, در حالی که آنها نگه داشتن پهلو به پهلو از coronavirus حمایت.

“عوامل پاک کردن دستگیره های درب و مقابله با تاپس امن برای مشتریان و مالکان” کیت هنلی رئیس جمهور از می سی سی پی انجمن از Realtors در جکسون گفت. ما در حال غربالگری خریداران برای دیدن اگر آنها یک حامل (از coronavirus).

“آیا آنها به آنفولانزا مانند علائم ؟ آنها را به خارج از کشور؟”

ماشین ها ‘تا ارزان’

ماشین ها یک کالا بیش از حد. و می رود که برای شاغل و بیکار است.

بسیاری از تولید کنندگان در حال ارائه انگیزه ای قیمت گذاری و یا به کسانی که مشاغل از دست رفته معوق برنامه پرداخت.

برای مثال هیوندای ارائه شده است 0% APR تامین مالی و 4 ماه از پرداخت معوق در انتخاب وسایل نقلیه جدید از آوریل 30. شورلت ارائه شده است بهره MAY تامین مالی برای 84 ماه بسیار خوب خریداران واجد شرایط در برخی از مدل های. تویوتا با ارائه های مختلف محلی ویژه.

برخی از نمایندگی های خودرو در حال حاضر به انجام یک خرید خودرو از جمله تحویل و مدارک بدون خریدار تنظیم پا در نمایندگی به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

لین هاول صاحب شرکت بیمه متخصصان حفاظت در فلووود گفت: او نوشتن شده است سیاست در بسیاری از اتومبیل استفاده می شود به دلیل نمایندگی در حال رها کردن قیمت.

“مردم در حال خرید اتومبیل که بسیار ارزان” هاول گفت.

تونی Lawler, مدیر اجرایی, می سی سی پی مستقل خودرو نمایندگی انجمن در مروارید گفت: با استفاده از نمایندگی مجاز و فروش ماشین در حال گرفتن حمایت برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

فروش نیروهای با بیش از 10 نفر کار می کنند مبهوت شیفت. کارکنان تمرین های اجتماعی فاصله. سطوح در اتومبیل استفاده می شود در حال پاک کردن.

“من فیلدینگ روزانه تماس از اعضای انجمن ما,” او گفت:. “بسیاری از آنها را به فروش وسایل نقلیه در حالی که در برخی از ایالت آنها نیست.

“همه با استفاده از حس مشترک و کمال دستورالعمل بهترین ما می توانیم. بسیاری از (مشتریان) در حال خرید از طریق اینترنت و فروش مردم را به مراقبت از آنها و تنظیم یک قرار ملاقات. مردم هنوز هم خرید.”

مادران می سی سی پی امور خارجه بازیکنان: نگرانی در مورد خانواده ها در خانه و محل کار در طول همه گیر

که در آن است می سی سی پی به رهبری?

وب سایت, نقدی, اتومبیل خریدار به گزارش خودروساز و بازار خودرو هنوز احساس تاثیر کامل از coronavirus. کارشناسان انتظار می رود در آینده کاهش فروش و تولید کاهش سرعت به خصوص پس از بسته شدن بسیاری از گیاهان است.

در مارس 18, نیسان در کانتون گفت: این امر توقف تولید در کارخانه. آن را پرداخت کارکنان خود را به مدت دو هفته شروع مارس 20. در آوریل 6, نیسان به طور موقت گذاشته 4,000 ساعتی کارگران است.

تعطیلی کارخانه می تواند کاهش سرعت تولید 2021 مدل. وجود دارد همچنین می تواند یک کمبود در بخش هایی از کشورهای متاثر از coronavirus.

فروش خودرو انتظار می رود به کاهش حداقل 15.3 درصد در سال 2020 به عنوان coronavirus ویران کردن در اقتصاد با توجه به پیش بینی توسط شرکت تحقیقاتی IHS Markit.

به عنوان برای صفحه اصلی خرید یک نظرسنجی که توسط انجمن ملی از Realtors گفت: نزدیک به شش نفر از 10 عضو خریداران به تاخیر انداختن خرید خانه برای یک زن و شوهر از ماه, در حالی که مشابه به اشتراک گذاری از اعضا گفت: فروشندگان به تاخیر انداختن فروش خانه برای یک زن و شوهر از ماه.

“بسیاری از این فعالیت به نظر می رسد به ظهور بعد از آن در سال گفت:” گروه اقتصاددان ارشد لارنس Yun, در بیانیه ای.

اما یون ممکن است بیش از حد خوش بینانه است. بازار املاک و مستغلات ممکن است تحت تاثیر قرار, با توجه به SmartAsset.com به عنوان مردم بیشتر بیکاری و سرمایه گذاری ضرر و زیان منجر به کمتر نقدینگی برای خرید خانه.

بیکاری یک عامل برای چندلر او به عنوان امور مالی وام مسکن. قبل از coronavirus او چک قرض وضعیت اشتغال در هفته به چند روز قبل از وام. اما نه در حال حاضر.

“ما در زمان های مختلف در صنعت وام مسکن که در آن ما مجبور به انجام علت سعی و کوشش” او گفت:. “ما نمی تواند یک وام برای کسی که ممکن است در مواجهه با از دست دادن شغل (ما باید چک کنید) بعد از بسته شدن.”

کسانی که اقدامات احتیاطی را متوقف نشده وارن از فروش خانه.

“COVID-19 ساخته شده است که کمتر خانه را انتخاب کنید چرا که مردم کمتر در حال قرار دادن خانه خود را در بازار” او گفت:. “ما در حال تمام عیار فروشندگان بازار است.”

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

تماس با الن Ciurczak در [email protected] Follow @educellen در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>