Coronavirus می سی سی پی: محلی یوگا پیلاتیز استودیو ارائه کلاس های آنلاین در حالی که در ورزشگاه بسته

لدگر | No comments

با پزشکان و مقامات نه تنها تشویق اجتماعی فاصله اما التماس مردم به ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس ورزشگاه استودیو رقص و مربیان شخصی مجبور به دریافت خلاق است.

برای بسیاری از, که به معنی تبدیل به رسانه های اجتماعی. اثرگذارندهها به مدت طولانی گرفته شده به Instagram اما بسیاری از ورزشگاه در می سی سی پی در حال ورود به سیستم آنلاین و همچنین در تلاش برای ارتباط با آنها به طور منظم.

نیکول بیکر صاحب استودیو Om در جکسون شده است آموزش یوگا در 28 سال در “ورزشگاه کلیساها و خارج از خانه.”

بنابراین زمانی که COVID-19 تحت فشار قرار دادند و مردم را به ماندن در خانه بیکر هنوز هم می خواستم برای ارائه در کلاس اما در یک محیط امن تر. به جای ضبط جلسات خود را و یا انجام آن زندگی می کنند در رسانه های اجتماعی بیکر در یک رویکرد متفاوت: FaceTime.

“(آن را) فقط ساده ترین راه برای من به رفتن در حال حاضر و آنها را به ماندن متصل شده و نه احساس جدا شده,” او گفت:. “آنها متن من که آنها می خواهند برای پیوستن به کلاس و همه من باید انجام دهید این است که تماس با آنها به عنوان یک گروه ما وجود دارد.”

بیکر گفت که او امیدوار ساعته کلاس کمک می کند تا یوگی “آرامش سیستم عصبی خود و حس بودن و متصل شود.”

“معلم بودن البته همه من می خواهم به انجام است که به مردم کمک کند” او گفت:. “در یوگا تماس با ما آن را ما دارما. من احساس می کنم که این هدف من است و همیشه بوده است به آموزش…من واقعا احساس مانند آن را نگه می دارد به من متصل به آنها و کمک به آنها به طوری که آنها لازم نیست خیلی احساس عصبی در مورد چه خبر است.”

سالسا می سی سی پی در جکسون به تازگی در زمان به میزبانی زومبا کلاس از طریق زوم ویدئو کنفرانس.

راشل گلیزر خبره Zumba مربی با ایده آمد.

“من تو را دیدم دیگر مردم از کلیساها و کنیسه و فکر می کنم مخازن و کافی شاپ ارائه منابع آنلاین برای مردم و من نمیفهمد ما نیز ممکن است آن را یک شات با Zumba,” او گفت:.

او کلاس اول بود هفته گذشته در همان زمان او می شده اند در استودیو. پانزده نفر شرکت کردند او گفت: حدود دو برابر تعدادی که معمولا به یک فرد در کلاس.

“نیمی از مردم محلی بودند که به طور منظم آمده به کلاس من و نیم دیگر بودند دوستان در بخش دیگری از این کشور که هرگز بدست آمده به کلاس من,” او گفت:. “واقعا خوب بود قادر به به اشتراک گذاری آن با آنها.”

وجود دارد چند “مسائل فنی” در طول تمرین اما گلیزر گفت: او را به انجام برخی از عیب یابی به امید میزبانی یکی دیگر.

سالسا می سی سی پی بخشیده معمول 5 دلار هزینه برای کلاس زیرا “ما می دانیم که مردم نیاز به گزینه های سالم” گلیزر گفت.

“هنگامی که این بیش از همه امیدوارم مردم را به یاد داشته باشید آن دسته از سازمان های جامعه که واقعا تلاش برای کمک به مردم در طول این واقعا عجیب و غریب, زمان,” او گفت:.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

او را تشویق مردم به در کلاس اشاره کرد “بسیاری از ما خیلی بیشتر کم تحرک تر از ما بودن استفاده می شود در حال حاضر.”

“اگر تمام طول می کشد یک کلیک از اتاق نشیمن خود را من فکر می کنم که خیلی خوب انگیزه.”

‘من احساس می کنم یک مقدار زیادی از اضطراب’: چگونه Mississippians در حال مقابله با کروناویروس

نارنجی نظریه تناسب اندام در مدیسون بسته بعد از آخرین کلاس از روز دوشنبه بر اساس “توصیه ما به مقامات محلی” گفت: سر مربی کارن نبوی.

“که مسئول چیزی را برای جامعه ما برای سلامت و ایمنی و یا کارکنان و اعضای ما” نبوی گفت.

نارنجی نظریه تحت یک گروه تناسب اندام و هر روز اعضای استودیو در سراسر جهان در حال کار کردن به همان روال. به این منظور نارنجی تئوری ارائه می دهد اعضای یک حس جامعه نبوی گفت.

“شما همه در آن وجود دارد انجام کاری دشوار با هم و این که یک نوع خاص از اوراق قرضه. مردم در آمده تاکید کرد در مورد کار کسی در زندگی خود ممکن است بیمار اما همه پیاده روی در خارج از آن اتاق احساس بهتر از آنها راه می رفت. که یک چیز باور نکردنی است, اما آن را نیز یک تجربه مشترک است. همه ما احساس می کنید که ارتباط با هر یک از دیگر.

“آن بخش عظیمی از اعضای ما زندگی می کند. آن را فقط, فیزیکی, آن, روانی, این, احساسی, این تمام آن چیزهایی که…آن نقش مهمی در زندگی شما است.”

برای بسیاری از اعضای او گفت: خود پایان روز تمرین “انتقال خود را از روز خود را در محل کار و زندگی خود را کار و استرس است.”

“که ساعت را از حالت فشرده خارج کنید و استرس که ممکن است تنها یک ساعت در کل روز است که واقعا برای شما, پس نه پس از آن در راه همان است که یک چالش بزرگ در حال حاضر,” او گفت:. “این را به خصوص به چالش کشیدن در طول این زمان به تمرین خود را در, اما شما نمی خواهید به جامعه جنبه در بسیار به همان شیوه به هنوز هم احساس می کنید که اتصال به احساس انگیزه جامعه هنگامی که شما در حال دیدن آنها را چهره به چهره است.

علاوه بر نقش خود در نارنجی نظریه نبوی نیز گواهی مربی شخصی است و می آموزد بوت کمپ و زومبا در YMCA در فلووود. در حالی که این ورزشگاه در حال بسته نبوی گرفته شده به رسانه های اجتماعی به نگه دارید تا با مردم او را به طور معمول مربیان است. او را نه تنها پست تمرینات خود او اما باعث می شود یک نقطه به نقطه نظر و تشویق دیگران که در حال کار کردن و یا حتی “بازی فوتبال با بچه های خود را.”

مدیسون محل برنامه ای برای باز کردن به عنوان به زودی به عنوان با خیال راحت ممکن است اما در عین حال OrangeTheory ارائه تصویری تمرینات برای اعضای آن است.

“بخشی از آنچه جالب در مورد, نارنجی, نظریه است که همه از استودیو در سراسر جهان انجام دقیق همان تمرین روزمره است که بخشی از جامعه…ما بخشی از چیزی است که متصل به همه ما است. صفحه اصلی تمرینات راه هنوز هم احساس می کنید که اتصال. در سراسر جهان است که همه در انجام همان تمرین است.

“این یک تجربه مشترک آن چیزی است که ما می توانیم بحث در مورد حتی اگر ما در همان اتاق به طوری که آن را فقط یک راه برای همیشه در ارتباط ماندن.”

برخی از ویدئوها با استفاده از آیتم های خانگی مانند مواد شوینده به عنوان وزن, اثبات “وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شما نمی توانید از همکاران یک تمرین عالی در خانه

“این فقط طول می کشد نیاز به فکر می کنم کمی متفاوت در مورد اشیاء نشسته در اطراف خانه خود را,” او گفت:.

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>