Coronavirus: می سی سی پی گارد ملی کمک با COVID-19 تست

لدگر | No comments

Coronavirus تست در بنیتا دریاچه بازار در نصف النهار کمک کردم از می سی سی پی گارد ملی در تاریخ 1 آوریل در موبایل تست تسهیلات وجود دارد.

حدود 25 نفر از اعضای گارد 186th هوا سوخت گیری بال و 47 مدنی تیم پشتیبانی از کلید میدان گارد ملی پایه کمک.

این 47 مدنی در حمایت از تیم, می سی سی پی به صورت تمام وقت در تیم پاسخ برای شرایط اضطراری که شامل هر چیزی از سلاح های کشتار جمعی به سمی مواد شیمیایی صنعتی.

“ما در اینجا برای کمک به هر راه که ما می توانیم” گفت: ارشد کارشناسی ارشد Sgt. کریس دیکرسون, 186th هوا سوخت گیری بال نصب و راه اندازی اورژانس manager. “ما در حال کار سخت برای به دست آوردن عنوان بسیاری از مردم تست شده و به سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.”

می سی سی پی گارد ملی در حال کار با می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری برای کمک به دولت و وزارت بهداشت با COVID-19 تلاش های تست در سطح ایالت.

داستان ادامه دارد پس از گالری.

“چه ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که به شدت کردهاید COVID-19 ویروس در بسیاری از بیماران که ممکن است برای کمک به کاهش سرعت گسترش این بیماری و در نهایت آن را تعطیل کند” گفت: Wayne Vaughn, وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, عملیات رئیس COVID-19 پاسخ.

این بنیتا دریاچه تست سایت یک تک خط تست تسهیلات قادر به تست حدود 100 نفر در روز با امکان باز کردن بیشتر خطوط به صورت تست در صورت نیاز.

با استفاده از مهارت های آموخته شده از طریق حرفه خود را در هوایی گارد ملی نیروی هوایی از فیلد قادر به کمک به هر چیزی از ژنراتور تعمیر و نگهداری و تعمیر بیمار را بررسی کنید-در ترافیک تدارکات و اداره COVID-19 آزمون به بیماران است.

“کار ما این است که به توصیه و کمک به دولت و وزارت بهداشت برای آموزش اعضای تیم در وسايل حفاظت فردی مناسب روش و به همه اطمینان حفاظت شده باقی می ماند در حالی که در تماس نزدیک با بیماران گفت:” گروهبان. 1st Class جرمی Yow یک non-commissioned officer با 47 مدنی حمایت از تیم زدايي واحد.

ایجاد سر و صدا: حلقه زنگ در میان coronavirus. می سی سی پی کلیساها ساکنان ایالت خواسته برای عضویت در

کمک: دولت می شود فاجعه اعلامیه به سرعت کمک

هر دستگاه مجهز به یک صفحه و هوا-تصفیه, ماسک, ماسک یکبار مصرف انزوا لباس شب و لایه های متعدد از یک بار مصرف دستکش های حفاظتی.

هر یک از اعضای تیم و همچنین دریافت آموزش فردی در وسايل حفاظت فردی مناسب و تست کیت اقدامات حفاظتی و همچنین مناسب مواد خطرناک زدايي و دفع.

“در طول این زمان نیاز در جهان ما, ملت, و, دولت, مردان و زنان از کلید میدان هوایی گارد ملی پایه همچنان به تعجب من گفت:” سرهنگ اد Evans فرمانده کلید میدان هوایی گارد ملی پایه. “ما به طور کامل متعهد به نگه داشتن مردم در امن و سالم در حالی که حمایت از دولت و آژانس های همکار و به اولین پاسخ دهندگان.”

تماس با الن Ciurczak در [email protected] Follow @educellen در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>