Coronavirus: می سی سی پی شروع می شود توزیع اضافی $600 در مزایای بیکاری به دریافت کنندگان

لدگر | No comments

بیکار Mississippians که واجد شرایط برای مزایای در حال حاضر شروع به دریافت اضافی 600 $در هر هفته مقامات روز جمعه گفت.

پول است که می آید در بالای موجود منافع دولت — ارائه شده توسط دولت فدرال به عنوان بخشی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل به قانون امضا شده در اواخر ماه گذشته.

می سی سی پی در بخش بیکاری مقامات امنیتی تا به حال شده است در انتظار راهنمایی از فدرال در مورد چگونگی و زمانی که آنها می توانند شروع به توزیع پول اضافی برای رشد صفوف مردم بیکار. آژانس گفت که میان دولت برای اولین بار در کشور شروع به توزیع پول اضافی است.

مرتبط با: برخی از Mississippians ممکن است به زودی ببینید اضافی $600 در مزایای بیکاری فرماندار می گوید

مقامات گفت: کسانی که تایید شده اند برای منافع شما در حال حاضر شروع به دیدن پول اضافی خود را در بیکاری دبیت کارت یا از طریق واریز مستقیم. دریافت کنندگان بهره مند شوند که تا کنون تنها با دریافت حداکثر 235 دلار در هر هفته.

MDES مدیر اجرایی کرده است گفت که او انتظار دارد که فدرال محرک پول به توان عطف به ماسبق معنی برخی می تواند برای چک نیز بیشتر از 1000 دلار در روزهای آینده.

دیگر مراقبت در عمل تغییرات آغاز خواهد شد که با در نظر گرفتن اثر شامل یک برنامه اجازه می دهد خود اشتغالی و قرارداد کارگران واجد شرایط برای مزایای اضافی 13 هفته از مزایای اضافه شده در پایان منظم حداکثر 26 هفته.

مربوط به: ‘توانید چیزی انجام می شود’: Mississippians بیان سرخوردگی بیش بیکاری سیستم

“این مهم است که توجه داشته باشید که تمام این برنامه ها عطف به ماسبق” گفت: تیموتی عجله مدیر reemployment کمک برای MDES. “حتی اگر آن را طول می کشد متعدد هفته به قرار دادن آنها در جای منافع را پوشش میدهد کسانی که بیکار بودند حداقل به مارس 29 و یک برنامه می رسد بازگشت به اواخر ماه ژانویه است.”

دولت است که شاهد موج بی سابقه ای در تعداد مدعیان بیکاری در هفته های اخیر با توجه به کوروناویروس. رژیم صهیونیستی. تیت ریوز گفت: در یک کنفرانس خبری این هفته ادعا می کند افزایش یافته است 8,000% در سه هفته گذشته. هفته گذشته به تنهایی 46,500 مردم ظ ادعا می کند که با بسیاری از هنوز هم قادر به دریافت از طریق به علت غرق خطوط تلفن و وب سایت باشید.

MDES تا به حال حدود 50 کارمند پردازش ادعا می کند قبل از وقوع آغاز شد و بسیاری از کسب و کار در دولت است. وجود دارد حدود 150 نفر از داوطلبان و کارکنان کمک به ادعا می کند در حال حاضر ریوز گفت و بیشتر در راه هستند. ساعت برای مراکز تماس را گسترش داده اند به 7 صبح تا 10 شب در روز است.

در اینجا منابع مختلف برای پر ادعا و ویروس-تغییرات مربوط به سیستم:

  • ادعا می کند می تواند در زمینه راه اندازی یک حساب کاربری در MDES وب سایت mdes.ms.gov. این وب سایت نیز ارائه می دهد یک بیکاری دانلود نرم افزار, فرم است که می تواند ایمیل فرستاده شده به [email protected] بیکاری پرسش را می توان به [email protected] اولیه MDES خط تلفن شماره برای پر ادعا است (888) 844-3577 با ساعت از 7 صبح تا 10 شب در روز است.
  • در حالی که محلی نفع خود کار مراکز بسته شده با توجه به این ویروس در آنها در حال حاضر پذیرش بیکاری برنامه های کاربردی از طریق تلفن و ایمیل ترنر گفت. یک لیست از ایمیل و شماره تلفن دفاتر در سراسر کشور در دسترس است در وب سایت آژانس.
  • مقامات همچنان به مردم یادآوری کند که در صورت تصویب برای منافع آنها اعمال خواهد شد عطف به ماسبق به هر زمان که فرد خود را از دست داده است. تحت یک فرمان اجرایی امضا شده توسط ریوز دیگر وجود دارد یک هفته مدت زمان انتظار برای دریافت مزایای و گیرنده لازم نیست برای اثبات آنها به دنبال کار دیگری. مزایا پرداخت می شود به دو روش: پرداخت مستقیم یا MDES-صدور کارت اعتباری.
  • با وجود لغو کار-جستجوی مورد نیاز در طول ویروس, افراد تایید شده برای مزایای هنوز هم باید فایل هفتگی “گواهینامه” آنلاین به حفظ پرداخت. آژانس توصیف آن مورد نیاز ارائه می دهد و چند دیگر, پاسخ به سوالات متداول در وب سایت خود را.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>