Coronavirus: Mississippians قرنطینه پس از تماس با تنسی بیمار

لدگر | No comments

تعداد نامشخص Mississippians در میان کسانی که قرنطینه پس از تماس با یک تایید coronavirus بیمار در تنسی یک تنسی سلامت رسمی گفت.

آلیسا Haushalter مدیر Shelby County Tennessee, وزارت بهداشت و درمان گفت: درخواست ممفیس تجاری که 70 نفر — بیشتر از تنسی اما برخی از می سی سی پی — در حال قرنطینه. تا کنون هیچ یک آزمایش شده اند به صورت ویروس خواهد بود اگر آنها نشان می دهد علائم تجاری تجدید نظر شده است. جزئیات بیشتر در مورد کسانی که در قرنطینه بودند ارائه شده در این مقاله گزارش شده است.

می سی سی پی در بخش بهداشت و درمان سخنگوی لیز Sharlot گفت: “وجود یک میلیون شایعات وجود دارد و من نمی توانم آنها را به آدرس” وقتی پرسیده شد که در مورد تنسی گزارش Mississippians بودن قرنطینه.

“من هیچ ایده ای در مورد آنچه Shelby County Health Department حال انجام است” Sharlot گفت: در پاسخ نوشته شده است. “… ما هیچ موارد مثبت coronavirus در این زمان است.”

Sharlot گفت: مردم باید “عمل خوب و سازگار بهداشت … و دور ماندن از کسانی که بیمار هستند.”

ملی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز سه شنبه هنوز هم ذکر شده می سی سی پی به عنوان یکی از 14 ایالت در آمریکا است که تا به حال هیچ مورد تایید شده از ویروس. تنسی به حال هفت تایید موارد از شنبه.

Coronavirus: آنچه شما نیاز به دانستن در می سی سی پی به عنوان آن بازدید لوئیزیانا, تنسی,

می سی سی پی در بخش بهداشت و درمان گفت: افراد مسن در چهار North Mississippi شهرستان می تواند “در معرض خطر” قرار گرفتن در معرض این ویروس پس از نزدیکی تنسی مورد گزارش شد باعث یک لیست از توصیه هایی برای تمام پرستاری و خانه ها در این منطقه است.

تنسی coronavirus: شمال می سی سی پی خانه های پرستاری هشدار داد برای محدود کردن ملاقات

این لیست شامل محدودیت در ملاقات و توقف همه فعالیت های گروه.

درخواست های تجاری گزارش شده 70 افرادی که در تماس با تایید coronavirus بیمار بدون علامت هستند و در حال خواسته به ماندن در خانه به مدت 14 روز از روز از تماس با بیمار است.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>