Coronavirus: بیشتر مردم ممکن است انتخاب کردن برای مراقبت در خانه بیش از خانه های پرستاری

فلوریدا تودی | No comments

Ground Zero — که در آن شیوع COVID-19 اولین بار رخ داده است در ایالات متحده — نبود یک کنسرت راک سرشار با افراد جوان بلکه واشنگتن خانه سالمندان مرکز.

آن را تعجب آور نیست که چنین موردی به دلیل عفونت بسیار کمتر از یک بیماری همه گیر می تواند گاهی اوقات مشکل به شامل در این کشور 15,000 دراز مدت مراقبت و پرستاری امکانات هستند که خانه به 1.3 میلیون نفر با یک میزبان از مسائل مربوط به سلامت.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات نامیده امکانات از جمله به عنوان “شتاب دهنده” از COVID-19 و برای یک دلیل.

داده است که ایالات متحده آمریکا امروز به دست آمده از 44 سازمان های دولتی اشاره می کند که حداقل 2,300 تسهیلات مراقبت دراز مدت در 37 متحده را تجربه کرده اند موارد coronavirus در جمعیت ساکن.

چندین ایالت پاسخ نمی دهند بنابراین رقم واقعی احتمالا بسیار بالاتر است.

اگر به عنوان محققان در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد با پیش بینی های اجتماعی فاصله نیاز به تبدیل شدن به هنجار جدید تا 2022 خانواده ها ممکن است انتخاب کردن از پرستاری امکانات به نگه داشتن خود را به افراد مسن و یا بیماران عزیزان در خانه با کمک مراقبت در خانه.

“این وضعیت هنوز هم بسیار نازک است اما یک روند تفکر است که مردم تمایل به می خواهید به ماندن بیشتر اجتماعی دور, بنابراین ممکن است را انتخاب کنید به صفحه اصلی مراقبت از آمدن به خانه خود را به عنوان انتخاب برای رفتن به یک جامعه نوع تنظیم” گفت: لیزا کانوی یک گواهی مراقبت از مدیر و پیری مراقبت از زندگی حرفه ای با یک ارشد محل در Viera. “ما شاهد هستیم که بسیاری از مردم که در حال مرخص شدن از بیمارستان و ممکن است در گذشته رفته به یک آسایشگاه در حال حاضر انتخاب با مراقبت در منزل برای محدود کردن مقدار از مردم و میکروب ها است که آنها را در معرض.”

تقاضا برای خانه بهداشت و درمان انتظار می رود که به سنبله باید همه گیر در ادامه به عنوان پرستاری ماهر امکانات و امکانات زندگی کمک ممکن است قادر به پذیرش ساکنان جدید به دلیل کمبود اتاق و یا کارکنان و یا به سادگی به دلیل مستندات.

در حال حاضر بیش از 10 میلیون نفر در ایالت متحده با استفاده از نوعی از مراقبت در خانه برای کمک به همه چیز از آماده سازی غذا برای مراقبت از زخم. به این دلیل که مشتریان صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی در خدمت به طور معمول در دموگرافيک و بخش های آسیب پذیر به coronavirus خانواده ها در انتخاب-مراقبت در منزل برای عزیزان خود باید انتخاب کنید و با دقت بسیار این سازمان که به آن طرح واگذار سلامت عزیزان خود هستند.

بیشتر: دکتر Tronetti: گرفتن بیشتر از خود telehealth تصویری بازدید

بیشتر: Woodling: تعادل اخبار مصرف با اضطراب در قرنطینه

بیشتر: تمرکز بر روی چشم: کوکائین, روش دیگر رذیلت تاثیر می گذارد چشم ها بیشتر از شما می دانید

صنعت به شرح زیر COVID-19 دستورالعمل تاسیس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

مراقبان حرفه ای باید اطمینان حاصل شود مشتری ایمنی با پوشیدن ماسک و دستکش و دیگر دنده محافظ و پروتکل های زیر برای نظارت بر سلامت خود را.

هر کسی با توجه به مراقبت در خانه باید پرس و جو در مورد آنچه اقدامات حفاظتی در محل و بررسی کنید که مراقبان در واقع پیروی از این روش.

در حالی که در نظریه مراقبت در منزل می تواند یک گزینه قابل دوام در سن coronavirus می توان آن را دشوار قرص های خود را به برخی از مشتریان حتی در بهترین زمان است.

“یکی از چیزهایی که من اغلب شنیدن از مشتریان و خانواده هایی که به من در خانه های خود انجام یک ارزیابی است که آن را سخت به یک غریبه آمدن به خانه خود را و کمک به چیزهایی که آنها استفاده می شود به انجام خود گفت:” کانوی. “آنها ممکن است نه تنها احساس از دست دادن کنترل بلکه احساس به عنوان اگر هیچ کس دیگری می تواند انجام کارهای راه که آنها می توانند.”

جان بارت, 88, بیوه در سال 2010 از نقل مکان به بیش از 55 جامعه در بروارد در سال 2011 بر اساس این پیشنهاد از یک دوست.

“او تا به حال هیچ خانواده در فلوریدا و من بلافاصله نگران (اما) او روشن ساخته است که او قادر به زندگی مستقل و مصمم او نیاز به هیچ کمک آنچه وی گفته بود:” دختر ملک موروثی شهرستان نیوجرسی ساکن صدفی کمپبل.

بعدها در سال کمپبل پدر افتاد و در بیمارستان بستری شد.

“پس از ترخيص او با اکراه حاضر به مراقبت در خانه در حالی که او بهبود,” او گفت:.

یکی از همسایگان توصیه می شود یک ارشد محل. در اینجا کمپبل قادر به برنامه ریزی در خانه مراقبت از پدر او را برای 12 ساعت در هفته به ترتیب باقی مانده است که انعطاف پذیر با توجه به برت ،

“به سلامت او رو به وخامت گذاشته و بیش از چند سال گذشته خود مراقبت مدیر قادر به هماهنگ کردن 24 ساعته در-مراقبت در منزل” کمپبل گفت:. “نگرانی من بود و برای من پدر خوبی بودن و این که او همسان با خانه بهداشت دستیاران که نمی توان مرعوب خود را گاهی اوقات دشوار است و خواستار رفتار.”

کانوی یک ارشد محل می گوید آژانس تلاش می کند برای مطابقت با مراقبان که سازگار با شخصیت و منافع فردی مشتریان یک جزء حیاتی از موفقیت در مراقبت از خانه.

اگر چه پیری در محل هدف این است که اکثر مردم ترجیح می دهند در خانه مراقبت مورد نیاز به افراد اجازه به در خانه باقی می ماند دارای اشکالاتی در درجه اول خطر بیش از حد اجتماعی فاصله با نام مستعار انزوا و اگر مراقب می کند به طور فعال تشویق مشتری برای ارتباط با دیگران است.

اقامت در خانه به منظور افزایش مشکل است. صفحه اصلی مراقبت از کارکنان باید دو برابر تلاش ها برای کمک به مشتریان همیشه در ارتباط ماندن حداقل عملا با خانواده و دوستان که قادر به دیدن در فرد است.

مراقبان حرفه ای می تواند کمک به مشتریان در ارتباط با اعضای خانواده از طریق چت تصویری گزینه های مانند صورت زمان برای دستگاه های اپل و زوم به صورت مصنوعی. مراقب همکاری برنامه سرپایی می تواند کمک به خانواده ها در تعامل با مراقبان برای دریافت آخرین اطلاعات در مورد مشتری است.

کمپبل معتقد است در خانه مراقبت می تواند بسیار مفید با مسائل اجتماعی و انزوا.

“سازگار مراقب است که شرکت بزرگ” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>