Coronavirus: نوازندگان و هنرمندان را به livestream در طول همه گیر

مایدزرت | No comments

بوستون سلتیک گروه پانک Dropkick Murphys بازی های برگزار شده سالانه روز سنت پاتریک کنسرت در زادگاه خود را برای بیش از 20 سال — فقط به عنوان محبوب این شهرستان در تعطیلات رژه.

گروه لغو شد در این سال نشان می دهد با توجه به کوروناویروس. اما آنها livestreamed عملکرد به جای. هنرمندان دیگر مانند نیل جوان John Legend و مایلی سایرس در حال انجام همان در حالی که موسیقی در سالن های در حال تعطیل و دولت درخواست ساکنان به پناهگاه در محل.

ویدئوها را به نظر می رسد در این هفته از نوازندگان در سراسر جهان در حال بازی در مقابل متری و یا در بالکن. خواننده گروه U2 بنو تصویری منتشر شده در روز پنج شنبه انجام, آهنگ جدید او نوشت: در مورد کوروناویروس که او اختصاص داده شده به شهروندان از ایتالیا.

Coachella Valley نوازندگان نیز livestreaming. Collyn McCoy از گروه دیزل چکمه جریان روزانه عملکرد DJ Alf آلفا جریان DJ مجموعه بیش از Instagram و بسیاری دیگر در حال برنامه ریزی برای شروع جریان به زودی.

Coronavirus: Coachella Valley, هنرمندان سمت چپ بالا و خشک با کروناویروس

CVRep: سابق پالم اسپرینگز شهردار اضافه شده به هیئت CVRep

کویر X: نمایشگاه در Al آلا دریافت 9,000 بازدید کنندگان

نگاهی به اتاق بنفش, به عنوان مثال. پالم اسپرینگز محل میزبان موسیقی عمل می کند مانند الویس ادای احترام هنرمند اسکاتلندی بروس, جاز, سالن از شهرت مشمول افزایش Mallett و کاباره خواننده و بازیگر مرلین Maye. در روز شنبه در 7 p. m., رستوران جریان خواهد شد در Facebook live با اجرای برنامه توسط صاحب مایکل هولمز, خواننده Darci Daniels پیانیست علامت Kahny و درامر جی لوئیس.

عملکرد خواهد بود چه هلمز به عنوان توصیف Rat Pack موسیقی عصر و چیزی “نور مبارک و بیش از شش فوت از هم جدا است.” پس از این رستوران تنها برای گرفتن سفارشات هلمز می خواستم به جریان اجرای زنده برای مشتریان و جامعه است.

“نوازندگان می خواهید به بازی خوانندگان می خواهید به آواز خواندن و شما می توانید انجام دهید که در خود اما شاید (ما می توانیم) را کمی شادی به این وضعیت بی دست و پا. از آن نوع که ما که هستیم و چه بنفش اتاق گفت:” هولمز نیز انجام “به جودی نشان می دهد” در رستوران.

اما نسخه خود را از جودی گارلند را ظاهر?

“بسیاری از (به”جودی نشان می دهد”) است تریک و نیاز مخاطب است. جودی ممکن است انجام یک ظاهر, اما من فکر نمی کنم او را فراموش کل نشان می دهد و او نمی خواهد به نظر می رسد در روز شنبه” هولمز گفت.

محلی خواننده ترانه سرا درک اردن گرگ نیز در هیئت مدیره با livestreaming. او یک Facebook اجرای زنده با خواننده Jetta شاه در بعد از ظهر چهارشنبه.

او و شاه نیز مشغول به کار با Coachella Valley هفتگی در CVCV (Coachella Valley کرونا ویروس) مجازی جشنواره موسیقی شروع می شود که امشب در 6 p. m. در Coachella Valley هفتگی Facebook صفحه و شامل گروههای محلی Elektric لوسی Saints & شورشیان و در طول روز ماه. جاش هاینز از انفجار اکو, Lance Riebsomer از آب سیاه انجیل رپ T-لیسیدن و Symara سنگ نیز انفرادی انجام مجموعه.

“در اصل این ایده قبل از این مستند بود به انجام Coronafest و دریافت یک دسته از سالن از Coachella به پالم اسپرینگز به میزبان دو تعطیلات آخر هفته از یک جشنواره محلی پس از Coachella لغو شد,” گرگ گفت. “پس از آن آشکار شد که قرار بود به اتفاق می افتد بنابراین ما تغییر چرخ دنده ها. ما آمد تا با ایده ” اگر ما فقط شامل هر کسی که می خواهد درگیر و به مردم تنظیم زمان برای رفتن زندگی می کنند از طریق اتاق خواب خود را?'”

اما livestreaming در Facebook ارائه همان احساس انجام در یک محل و در مقابل مردم ؟

“من می تواند احساس حضور, به ویژه هنگامی که شما ببینید pop-ups از بینندگان” گرگ گفت. “آن را تقریبا احساس می کند مانند یک بزرگتر مخاطبان از شما استفاده می شود به. در راه آن کمی ترسناک و من احساس عصبی برای اولین بار در سال زمانی که من انجام شده با Jetta. ما انداخت که با هم به این انرژی ها وجود دارد و شما می توانید بگویید اگر شما تماشای ویدئو است که من عصبی هستم.”

در حالی که جهان پناه در محل و اجتماعی فاصله اجتماعی رسانه ها تبدیل شده است یک ابزار برای همیشه در ارتباط ماندن با دوستان و خانواده و همکاران و مخاطبان است.

“با تشکر از تکنولوژی چیزی است که من معمولا خدا را شکر ما در واقع احساس متصل هنگامی که ما مقصر Facebook برای ساخت ما احساس قطع شده است. آن را در حال حاضر تبدیل شدن ما تنها ابزار” گرگ گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>