Coronavirus: گارد ملی شروع به کار در بیمارستان مرکز در Indio; Ruiz می گوید: “ما باید آماده برای افزایش’

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

بهداشت و مدیریت اضطراری مقامات در پاسخ به تعداد رو به رشد از coronavirus موارد در کالیفرنیا اعلام کرده اند که 250 تخت اضافه خواهد شد به شهرستان ریورساید بیمارستان سیستم در قالب دو 125-تخت فدرال ایستگاه های پزشکی. یکی از ایستگاه خواهد بود در fairgrounds در مرکز شهر Indio.

ایستگاه استفاده می شود برای پایدار بیماران و اجازه می دهد county بیمارستان برای پاسخ به انتقادی بیشتر بیماران است.

آغاز امروز گارد ملی کالیفرنیا خواهد بود در Indio برای ساخت این ایستگاه در داخل موجود در محل دائمی نمایشگاه های ساختمان. ایستگاه را شامل تخت ورق های قابل حمل غرق دارو و تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش و روپوش با توجه به این شهرستان است.

Riverside County مقامات از جمله چهارم منطقه, سرپرست V. مانوئل پرز صحبت می کنند به رسانه ها در ساعت 11 صبح روز شنبه در مورد امکانات.

ساخت و ساز از یک فدرال پزشکی ایستگاه می آید که تعداد تایید Riverside County coronavirus موارد شروع به پریدن کرد و به 59 روز سه شنبه در حالی که مرگ و میر برگزار شد در شش. از 11 جدید گزارش موارد سه نفر از Coachella Valley شهرستان سخنگوی بروک Federico گفت.

صحبت کردن در KESQ صبح روز چهارشنبه در کنگره رائول رویز, D-Palm Desert گفت: او به تازگی در جریان سایت لشکر مهندسان ارتش و دولت وزارت بهداشت و خدمات انسانی. او گفت: برخی از کارکنان پزشکی خواهد بود که پزشکان هستند که از کمتر نهفته مناطق بنابراین Coachella Valley پزشکان باقی می ماند می تواند در بیمارستان ها.

رویز اورژانس پزشک گفت: او اصرار دولت فدرال و مقامات به اولویت بندی منابع برای Coachella Valley به عنوان منطقه پر خطر جمعیتی و کوچکتر مهمان نوازی ظرفیت تر در مقایسه با مناطق شهری است.

“این است که به تقویت سیستم فعلی ما نه تنها برای کمک به بیمارستان به حرکت بیماران خود را به منظور به حرکت بیماران خود را سریع تر اما این نیز یک بار محل به طوری که بیشتر بیماران مراقبت گرفته می شود اگر این بیمارستان تبدیل به بیش از حد کامل” رویز گفت.

او گفت: در حال حاضر آمار و ارقام در اطراف موارد مثبت نماینده از دو تا چهار هفته پیش با توجه به تاخیر در گرفتن آزمون و نتایج.

“ما باید آماده سازی برای افزایش,” او گفت:. “ما باید فکر می کنم 2, 3,4 هفته جلوتر به طوری که ما نمی افتاد و پا به حالت صاف در اینجا در Coachella Valley.”

او گفت: 125-تخت تسهیلات می تواند گسترش به 250 تخت تسهیلات یک بار وجود دارد برق ارتقاء در تاسیسات.

تسهیلات دوم خواهد بود ساخته شده در غرب شهرستان ریورساید. محل آن اعلام نشده است.

“ما می دانیم که ما باید بیشتر موارد و برخی از آنها جدی است” Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر در بیانیه ای گفت. “این ایستگاه را از بین بردن استرس از بیمارستان های ما اجازه می دهد آنها را به ارائه بهتر سطوح بالاتر برای مراقبت از ما sickest افراد و افراد بیشتری در راه بهبودی سریع تر است.”

حدود 80 نفر را در این دو مکان است.

موارد افزایش در شهرستانهای مجاور

به عنوان تعدادی از موارد صعود در شهرستان ریورساید در نزدیکی امپریالیستی و سان برناردینو شهرستان نیز دیدن را افزایش می دهد.

سن برناردینو کانتی گزارش 21 موارد اضافی در جمعه آوردن مجموع آن به 38. همچنین به گزارش اول خود را coronavirus مربوط به مرگ است.

این شهرستان گفت: انتظار می رود بیشتر موارد به عنوان نتایج آزمون آمده است.

خانه حدود 180,000 مردم شهرستان امپریال گزارش شش مورد از دوشنبه شب. سی و هفت نفر آزمایش منفی برای این ویروس در حالی که یکی دیگر از 30 در حال انتظار برای نتایج با توجه به این شهرستان است.

Newsom می گوید: 50 درصد از کالیفرنیا موارد افرادی هستند که سن 18 تا 49

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: نیمی از بیش از 2000 کالیفرنیا که آزمایش مثبت برای coronavirus افراد بین سن 18 و 49 و هشدار داد که جوان طلایی Staters نیاز به اقدامات احتیاطی.

“افراد جوان می تواند و خواهد بود تحت تاثیر این ویروس” فرماندار گفت و اشاره کرد که یک لنکستر نوجوان مرده بود از ویروس — دولت اول مرگ جزئی است. تقریبا 26 درصد از موارد ساکنان بین 50 و 64. یکی دیگر از 23 درصد 65 سال و بالاتر Newsom گفت. “این بیماری اثرات همه” او گفت:.

دولت گزارش 2,102 موارد و 40 کشته از صبح روز سه شنبه. Newsom گفت: تعداد موارد افزایش حدود 17 درصد از دوشنبه به سه شنبه.

فرماندار صحبت کرد و در 20 دقیقه ظاهر در Facebook Live, که در طی آن او همچنین اعلام کرد که USNS Mercy یک نیروی دریایی پزشکی کشتی خواهد رسید در لس آنجلس در روز جمعه برای کمک به سهولت بار در بیمارستان فرح بخش, برای امکان افزایش coronavirus موارد است.

کشتی را بیش از 1100 متخصصان پزشکی در هیئت مدیره با توجه به U. s. Department of Defense. خدمه ارائه خواهد شد طیف گسترده ای از پزشکی و جراحی, کمک, اما نه درمان بیمارانی که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“در اوایل این هفته آن را در دسترس خواهد بود را انتخاب کنید تا افرادی که اعتقاد ما بر اولویت بندی شده و مناسب برای مراقبت از گرفته شده و پشتیبانی می شود که کشتی” Newsom گفت.

بیشتر: “من فقط تا بیمار من نمی توانستم حرکت’: کالیفرنیا coronavirus لیست بیمار ‘پرچم قرمز” از تجربه خود در

بیشتر: Coronavirus: کارگر در مرکز پاسخگویی آمازون در Moreno Valley تست مثبت

در شرایط دیگر دستگاه های پزشکی Newsom گفت: دولت دریافت کرده بود بیش از 1000 هواکش از بخش خصوصی و تلاش برای بازسازی حدود 500 اضافی هواکش. لس آنجلس دریافت 170 هواکش از فدرال ذخایر او گفت: هر چند دولت دریافت نمی کنند هر, با وجود درخواست.

“ما نه دلسرد که” او گفت:. “ما در حال تشویق دولت فدرال — و ما دستور مستقیم می پرسد و در به انجام بیشتر در این هواکش — اما ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به جهت تلاش های ما در سراسر جهان برای به دست آوردن بیشتر هواکش.”

اگر چه تست در حال گسترش است فرماندار گفت: کار بیشتری باید انجام شود. در برخی موارد Newsom گفت: این گرفته شده تا نه روز برای نتایج به آمده به عقب. “ما در حال رفتن به آدرس, به موقع بودن,” او گفت: بدون ارائه جزئیات.

بالا دادستان هشدار از قیمت سنگ آهن در بازار

کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا پیوست یک گروه دو حزبی از 33 به طور کلی وکیل به اصرار خرده فروشان آنلاین آمازون, Craigslist, eBay, Facebook و خارج برای سرکوب قیمت سنگ آهن در بازار در صورت بی سابقه بحران بهداشتی.

نامه به شرکت در چهار شنبه استناد به گزارش های از دست عفونی و ماسک صورت فروخته شده در آمازون برای حداقل 50% بالاتر از میانگین قیمت شدید قیمت های متورم مانند $40 برای 8 اونس بطری ضد عفونی کننده دست و 250 دو لیتر Purell پیشرفته.

در این نامه خواستار این سیستم عامل به اعمال محدودیت در قیمت سنگ آهن در بازار است که مانع از فروشندگان از ساخت چنین افزایش قیمت را در حمایت قبل از شروع یک وضعیت اضطراری و ایجاد یک “قیمت عادلانه” پورتال برای مصرف کنندگان به گزارش حوادث از قیمت سنگ آهن در بازار.

امیلی Rusch, مدیر کالیفرنیا منافع عمومی گروه تحقیقاتی گفت: در بیانیه ای که انتخاب رهبران به سرعت باید بررسی چگونگی خرده فروشان آنلاین فعال کردن قیمت سنگ آهن در بازار.

“آمریکایی ها در حال حاضر نگران سلامت خود و سلامت عزیزان خود را در این بیماری همه گیر” Rusch گفت. “آنها نباید همچنین باید به نگرانی در مورد پاره پاره در بحرانی منابع آنها نیاز به از طریق آن دریافت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>