Coronavirus اخبار Space Coast: چگونه به ماندن با ما در آخرین تحولات

فلوریدا تودی | No comments

به عنوان اخبار در مورد کوروناویروس در فلوریدا همچنان به توسعه روزنامه نگاران ما در حال کار برای پاسخ به سوالات خود را و به اشتراک گذاری اخبار مهم است که مسائل را به شما و عزیزان شما.

اگر شما نمی توانید انتخاب کنید تا یک کپی از یکی از روزنامههای ما و یا پیدا کردن ما به روز رسانی ثابت قریب به اتفاق ما باید شما را تحت پوشش. فلوریدا امروز گزینه های دیجیتال برای کمک به شما اقامت تا تاریخ در آخرین اخبار محلی به عنوان ما همچنان به پیگیری شیوع این بیماری در شهرستان Brevard. شما می توانید تمرین امن اجتماعی فاصله و نگه دارید تا با فلوریدا امروز روزنامه نگاران را از طریق انواع روش های استفاده از تلفن خود, Facebook و ایمیل.

نحوه ثبت نام برای اخبار دیجیتال از فلوریدا امروز

1. دانلود نرم افزار

ما رایگان موبایل برنامه در دسترس برای iOS و اندیشه است. باز کردن فروشگاه برنامه (آیفون/آی پد) و یا Google Play (Android) نرم افزار و جستجو برای “فلوریدا امروز” را به دانلود و نصب برنامه. بدون اشتراک مورد نیاز است برای مشاهده اخبار مرتبط با COVID-19 اما ما امیدواریم که شما در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک.

برنامه راه عالی برای مطمئن شوید که شما همیشه دریافت آخرین اخبار. مطمئن شوید که شما ثبت نام برای هشدار های خبری!

اینجا کلیک کنید برای دانلود این نرم افزار برای آی فون و آی پد

اینجا کلیک کنید برای دانلود این نرم افزار برای آندروید

2. پیوستن به ما اطلاعات محلی گروه در Facebook

آیا شما سوالی دارید ؟ جامعه خود را پاسخ! Join our Facebook گروه برای دریافت آخرین اتفاقات محلی از جمله که در فروشگاه های لوازم در انبار که کسب و کار بسته و آنچه در جریان است با همسایگان خود. شما همچنین می توانید به اشتراک گذاری است که اتفاق می افتد در محله شما. فلوریدا امروز اتاق خبر, کارکنان به طور منظم به اشتراک گذاری اخبار در گروه بنابراین شما هرگز خارج از حلقه.

پیوستن به گروه در facebook.com/groups/melbourne.coronavirus.

3. ثبت نام برای Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه

آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و تاثیر آن بر دولت از FLORIDATODAY.com تحویل به صندوق پستی خود را هر روز زمانی که شما ثبت نام برای خبرنامه ایمیل. ایمیل به شما می دهد یک نماد از اخبار مهم روز, در علاوه بر این به داستان های جالب از سراسر دولت است. این یک راه بسیار خوبی برای گرفتن در این روز خبر داد.

شما می توانید مدیریت که خبرنامه شما دریافت بازدید profile.floridatoday.com/newsletters/manage.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>