Coronavirus: Newsom سفارشات ایالت پناهگاه در محل برای مبارزه با بیماری همه گیر

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد ایالت پناهگاه در محل سفارش در پنج شنبه شب به کارگردانی تمام ساکنان کالیفرنیا به ماندن در خانه برای کمک به مبارزه با گسترش بیشتر coronavirus.

کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت کشور و دارای بزرگترین اقتصاد است. منظور این است که در میان ملت بیشتر محدود به تاریخ.

“وجود دارد یک قرارداد اجتماعی در اینجا. مردم من فکر می کنم تشخیص نیاز به انجام بیشتر برای دیدار با این وضعیت,” او گفت:, و اضافه کرد که کارشناسان انجام شده است همه گیر برنامه ریزی در کالیفرنیا برای بیش از یک دهه است.

وقتی پرسید که چگونه پناهگاه در محل سفارش در ماه مه گذشته Newsom گفت: آن وابسته به مردم است و رفتار و چگونه دولت قادر به مهار این ویروس.

“این یک پویا وضعیت” Newsom گفت. “من انتظار ندارم که این به بسیاری از بسیاری از ماه اما برای زمان حال ما شناخت بعد از هشت هفته” که به ویژه مهم است. “ما می خواهیم این اعداد را باید در زباله دانی تاریخ است.”

طرح: 25 میلیون نفر در دولت می تواند ویروس

Newsom گفت: دولت مدل های پیش بینی گسترش آن را به عنوان تا کنون اتفاق افتاده است. اگر روند ادامه او پروژه بیش از نیمی از دولت را 40 میلیون نفر می تواند قرارداد coronavirus در بعد از هشت هفته.

“ما پروژه که حدود 56 درصد از جمعیت ما — 25.5 میلیون نفر — را با آلوده این ویروس بیش از هشت هفته دوره” Newsom نوشت: در نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه.

پس از پیش بینی دریافت پوشش ملی Newsom روشن می گویند دولت می تواند به کاهش شدت گسترش اگر آن را اجرا اقدامات پیشگیرانه.

“در اینجا نکته: این یک برنامه ریزی سند,” او گفت: در یک پنج شنبه شب در کنفرانس مطبوعاتی. “اگر ما تغییر رفتار ما که موجودی پایین خواهد آمد. اگر ما با این لحظه ما واقعا می تواند خم منحنی برای کاهش نیاز به افزایش و کاهش نیاز به بیرون رفتن و سنگ فرش آن دارایی با هم.”

دفتر والی گفت: پیش بینی نمی حساب برای مهار اقدامات مانند پناهگاه در محل که قبلا اتخاذ شده توسط برخی از کالیفرنیا شهرها و شهرستان های قبل از خود را دوشنبه شب اعلام خواهد شد.

کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت کشور با کمتر از 40 میلیون نفر با توجه به اداره آمار; 56 درصد از آن خواهد بود 22.15 میلیون. دفتر والی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد چگونه آنها محاسبه 25.5 میلیون رقم است.

Newsom را پیش بینی کوتوله هم زمان تعداد موارد تایید شده در کالیفرنیا (675 به عنوان چهارشنبه) و تعداد موارد در سراسر جهان (208,000, با توجه به سازمان بهداشت جهانی). ایتالیا یکی از کشورهایی که این بیماری همه گیر است که شدید ترین تایید کرده 41,000 مورد از جمعیت حدود 60 میلیون نفر است.

اما در یک مقاله منتشر شده در دوشنبه, کالج امپریال اپیدیولوژی حدود 81 درصد از مردم در ایالات متحده و بریتانیا می تواند آلوده در طی این بیماری همه گیر. Newsom گفت: دولت پیش بینی ها کاهش یافت و در راستای علمی اجماع; ترین اپیدیولوژی پروژه بین 30 ٪ و 70 ٪ از جمعیت خواهد قرارداد ویروس, او گفت:.

“فرماندار Newsom شده است صادقانه در مورد تهدید ویروس و تاثیر آن بر بهداشت و رفاه کالیفرنیا,” Newsom سخنگوی ناتان بر گفت. “این طرح نشان می دهد که چرا آن را بسیار مهم است که کالیفرنیا اقدام به سرعت گسترش این بیماری و کسانی که کاهش تلاش نیست در نظر گرفته شود در آن دسته از اعداد است.”

ظرفیت گسترش تلاش های در جریان

پیش بینی شده 56% “حمله رای” و 20 درصد بستری, نرخ Newsom گفت: قرار دولت فراتر از آن زمان تخت بیمارستان با ظرفیت. اگر روند همچنان به عنوان پیش بینی شده 19,543 مردم نیاز به بستری بالاتر از ظرفیت موجود از سیستم بیمارستان در دولت است.

Newsom گفت که او به مراتب بیشتر در رابطه با ظرفیت شماره های از پیش بینی 25.5 میلیون که می تواند قرارداد ویروس. تا کنون دولت تهیه دو بیمارستان برای افزایش ظرفیت و شناسایی “مناسب خوابگاه” در دانشگاه کالیفرنیا و دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سیستم های به طور بالقوه خانه coronavirus بیماران.

در علاوه بر این به یک سایت نیاز بزرگ Newsom گفت: کالیفرنیا خواهد بازی در یک نقش ملی در تولید اضافی هواکش لازم است اگر coronavirus موارد همچنان به ضرب. کالیفرنیا گفت: اتحاد 7,587 هواکش و حدود 1000 بیشتر است که می تواند “repurposed.”

Newsom شده است که زبان به تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس تقریبا روزانه گفت: کالیفرنیا انتظار برای دریافت اولین ملی ذخایر دارایی Newsom گفت. دولت فدرال موافقت کرده است به ارائه کالیفرنیا صدها نفر از هزاران نفر از ماسک و دستکش و سایر موارد پیشگیرانه.

Newsom درخواست نیروی دریایی بیمارستان

در نامه خود به مغلوب ساختن پیشی جستن Newsom اضافه شده است که در کالیفرنیا نیاز قابل توجهی کمک های فدرال برای ارائه مراقبت های بهداشتی به مردم این پروژه قرارداد ممکن coronavirus و از او پرسید: نیروی دریایی ایالات متحده استقرار آن USNS Mercy Hospital کشتی “برای کمک به خارج کردن [کالیفرنیا] زمان سیستم تحویل مراقبت های بهداشتی در لس آنجلس است.” او از رئیس جمهور خواستند تا بلافاصله ارسال کشتی و ایستگاه های آن وجود دارد تا سپتامبر است.

Newsom صحبت کرده به شدت از مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید Coronavirus نیروی کار. در روز سه شنبه کنفرانس مطبوعاتی او در توصیف او در گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “پرده و هوشیار است.” او اضافه کرد که در پاسخ به “صریح” توصیف کالیفرنیا نیاز دولت فدرال تا به حال از طریق آمده است.

این USNS Mercy توسط نیروی دریایی کشتی بیمارستانی منتقل شده در سن دیگو با ظرفیت 1000 تخت. این یکی از چندین کشتی دولت فدرال حاکی از آن ممکن است اعزام به اضافه کردن ظرفیت اضافی به سیستم بهداشت و درمان در کشورهای ساحلی. روز چهارشنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: به او گفته بود به ناروا در مورد استقرار USNS راحتی و رحمت و خواهر کشتی به بندر نیویورک.

هر دو کشتی طراحی شده برای بیماران تروما به جای مراقبت از بیماری های عفونی مانند COVID-19 با توجه به نیروی دریایی اما در روز دوشنبه نیروی هوایی Brig. ژنرال پل Friedrichs مشترک کارکنان جراح به ستاد مشترک ارتش گفت: سیاسی آنها مجهز به ارائه اتاق اورژانس و تروما پشتیبانی می کند.

حدود 1000 تخت اضافی کمک خواهد کرد را در کالیفرنیا نزدیک به ظرفیت Newsom روز سه شنبه گفت: دولت نیاز به ملاقات بینی. در بالای دولت 88,000 تخت بیمارستان او گفت: coronavirus گسترش خواهد نیاز به هر نقطه از 4000 تا 20,000 تخت اضافی.

عظیم فدرال بسته کمک های مورد نیاز Newsom می گوید:

در پس از آن نامه ای به رهبران کنگره در روز پنج شنبه Newsom گفت: کالیفرنیا به احتمال زیاد نیاز به بیش از 1 میلیارد دلار در کمک های فدرال به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در دولت همچنان به ضرب.

“من درخواست حمایت دولت فدرال برای خرید و ایستادن امکانات بهداشتی مورد استفاده قرار گیرد یک بار محلی افزایش ظرفیت در ما موجود بیمارستان ها و دیگر امکانات خسته شده است,” او نوشت.

این کمک های فدرال را نیز به سمت استان ها و درمان برای بیماران ایجاد. Newsom نیز درخواست بودجه برای رفاه اجتماعی برنامه های خود را. یک روز پس از اعلام که در کالیفرنیا که در حال ثبت نام در این شبکه امنیت برنامه را به درخواست مجدد برای حفظ واجد شرایط بودن — به طور معمول دریافت کنندگان نیاز به بررسی واجد شرایط بودن خود را به صورت دوره ای — Newsom درخواست دولت فدرال افزایش بودجه برای مدیکید مواد غذایی و فقر برنامه های امداد رسانی.

“اضافی بودجه فدرال ضروری است به طوری که دولت های ایالتی و محلی می تواند همچنان به ارائه پشتیبانی لازم برای افراد و خانواده ها در حال حاضر مجبور به آدرس مدرسه تعطیلی محدود کار ماست و آشکار زیان کار,” او گفت:.

Newsom نیز خواسته کنگره برای افزایش حمایت از کسب و کارهای کوچک, حمل و نقل, سازمان ها, دانشگاه ها و مدارس. او خواسته رهبران کنگره در نظر گرفتن گسترش وزارت خزانه داری اقتدار به ارائه تضمین وام صندوق فن آوری به روز رسانی برای تسهیل آموزش آنلاین و از بین بردن مقامات حمل و نقل رو از دست دادن درآمد.

“خود رهبری بسیار مهم است برای انجام این کار” Newsom گفت. “و کالیفرنیا سپاسگزار هستند.”

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam. علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>