Coronavirus: Newsom می گوید کالیفرنیا نیاز به اضافه کردن 50,000 تخت بیمارستان

مایدزرت | No comments

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: او را نزدیک وزارت امور خارجه پارک و پارکینگ برای تضعیف جمعیت از تجمع در میان coronavirus بحران است.

فرماندار همچنین مشخص کالیفرنیا در تلاش برای دیدار با جدید پیش بینی ها نشان می دهد که دولت نیاز خواهد بود به طور قابل توجهی گسترش آن تخت بیمارستان ظرفیت و به دست آوردن “صدها میلیون نفر” از واحد از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای حرفه ای پزشکی.

“ما شده ، به عنوان یک نتیجه ما به دنبال در به طور قابل توجهی افزایش خرید از دارایی های, به طور خاص, تخت,” او گفت: در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

بینی که فرماندار گفت: فرض کنیم کالیفرنیا را پایبند به ماندن در خانه سفارش نشان می دهد که دولت نیاز به اضافه کردن 50,000 تخت بیمارستان در بالا از آن زمان ظرفیت حدود 74,000 تخت.

برای دیدار با نیاز Newsom اعلام کرد “افزایش طرح” برای تغییر قوانین و مقررات و اجازه می دهد که دولت 416 بیمارستان به افزایش ظرفیت خود را 40 درصد و ارائه 30,000 تخت اضافی. هفته گذشته Newsom گفت: بیمارستان های دولتی تا به حال افزایش ظرفیت 19 درصد را در مجموع به 88,000 تخت. در حال حاضر بیمارستان ها باید به شکل از چگونه به بیش از دو برابر برنامه ریزی شده خود را افزایش ظرفیت.

“این مهم است برای مردمی به رسمیت شناختن است که ما بسیار بهتر با استفاده از منابع موجود در سیستم بیمارستان,” او گفت:.

به تهیه دیگر 20,000 بستر لازم Newsom گفت: دولت برنامه ای برای استفاده از اجاره امکانات از جمله هتل ها و متل. دولت تا کنون تهیه 3,000 تخت. Newsom گفت: مقامات دولتی در حال کار برای به دست آوردن 17,000 بیشتر و اطمینان از آنها لازم است کارکنان و تجهیزات برای گسترش ظرفیت.

“ما نیروی انسانی است رفتن به نیاز به ظرفیت بیشتر آن را به عنوان مربوط به موجود نسبت موجود و فعلی محدوده عمل … ما قصد داریم به انجام بیشتر بر قوانین و مقررات” گفت: ذکر لغو محدودیت در پزشکی و پرستاری به دانش آموزان تمرین بر روی بیماران است.

دولت دریافت کرده است 358,000 N95 ماسک در آخرین انتقال از ملی ذخایر که وارد دوشنبه در Riverside County Fairgrounds, Newsom گفت.

به گسترش ظرفیت 125,000 تخت برای سه ماه مدت کالیفرنیا نیاز به متناوب 200 میلیون دستگاه از PPE آن را “قهرمانانه تلاش” Newsom گفت.

“ما در حال صحبت کردن در قدر از ده ها میلیون نفر در برخی موارد صدها میلیون واحد شخصی, دنده محافظ,” او گفت:.

برای دیدار با نیاز Newsom گفت که او برنامه ریزی شده برای استفاده از پروازهای چارتر به واردات PPE از تولید کنندگان چینی. او التماس دولت فدرال برای کار با کشورهای کوچکتر که ممکن است همان ارتباط با چین و یا که ممکن است شلوغ از خرید تجهیزات لازم.

“ما می دانیم که ما به عنوان یک ملت نیاز به آشتی زیر است: است که بسیاری از ما در حال رقابت برای همان منابع محدود و به عنوان یک نتیجه از که مردم دام بیش از خود ساخت می پردازد که در نهایت افزایش هزینه از منابع,” او گفت:.

Newsom می گوید اجرای خواهد بود گذاشتم

Newsom گفت: کالیفرنیا خواهد همه دولت پارکینگ و شروع آنچه که او به نام “نرم بسته شدن” از پارک های ایالتی.

پس از تصاویری از ازدحام مردم سواحل و پارک های سراسر کشور منتشر آنلاین و در مطبوعات Newsom chided کسانی که پس از اقامت خود در خانه سفارش دهید. برای اطمینان اضافی رعایت نظم او گفت: کالیفرنیا خواهد همه دولت پارکینگ و پیشبرد آنچه که او به نام “نرم بسته شدن” برخی از پارک های ایالتی.

“هنگامی که شما در یک تک آهنگ دنباله ما درندهخویی که تک آهنگ معنی بالا رفتن و پایین کوه که بدان معنی است که آن را تقریبا غیر ممکن است به لحاظ اجتماعی فاصله,” او گفت:. “هنگامی که شما در خارج وجود دارد و حتی نمی تواند پیدا کردن پارکینگ در ساحل آن نشان می دهد شما در حال رفتن برای تمرین های اجتماعی فاصله.”

این پدیده گفت: به یاد او یک بیلبورد پیام حاوی یک پیام در مورد مسئولیت شخصی با این مضمون که “شما در ترافیک گیر کرده. شما در حال ترافیک.”

“ما رفتارهای ما. به منظور پاسخگویی به این لحظه ما نیاز به بهبود رفتار ما” گفت: کارگردانی پیام خود را به سمت جوانتر ترکیبات که ممکن است شنیده ام که سالمندان در معرض خطر بالاتر از COVID-19 و در نتیجه نمی گرفتن محدودیت های بسیار جدی است. “جوان و سالم باید منحصر به فرد تعهد به سالمندان ما به آنها را امن نگه دارید.”

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>